NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 881 — Saturday Night Lights
Manu ma este komolyan elkezdhetné megszolgálni a 39 milláját, GO SPURS!

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nyilván. nem babért írtam a hawksot be 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
howardnak búcsút inthet orlando. mert ki fognak esni megint az első körben. és meg is érdemlik h egy normális csapatot nem tudtak a legjobb center köré építenia.kacsa
Majd jön hozzánk 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
howardnak búcsút inthet orlando. mert ki fognak esni megint az első körben. és meg is érdemlik h egy normális csapatot nem tudtak a legjobb center köré építeni
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Őszintén gyűlölik amikor egy játékos sír, de Paul mar tényleg megérdemelne hogy normális csapat legyen körülötte és ne csak szarakodjon a GM . Kíváncsi vagyok meddig lesz meg NO-ba. Az orlando meg kiesik végre , én meg rohogok a sok emberen aki bizonygatta a hawks kisopreset. Dwight is megfogja unni ami megy náluk, van gundyt meg kikene mar vágni a picsaba. Nagyon jó edzőnek tartom amíg össze kell rakni egy csapatot , de hiányzik belőle ami egy Rileyban, Popovichban, Jacksonban megvan , hogy nyerjen ...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Paul is erősen beteglelkű...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://jumbostv-240411.blogspot.com/p/channel-1.html

nekem ez most épp megy
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Valaki tudna adni egy jó streamet a 76ers meccshez? Nem találok. 😐
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hihetetlen ez a Dallas,megint 2-0ról már 2-2nél tartanak...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ne vesszünk el az apróságokban 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
tegnap azért elég jó meccsek voltak. remélem a pacers húzza egy kicsit rose-k bajuszát még. tegnapi alapján lehet is alap, mondjuk az keméyn h nagyjából fél fél volt a publikum megoszlása 😊 portland meg ejtse ki pici dallast és teljesen jó minden 😊

viszont egyre jobban akarom v grangert v igi-t brooklynban látni, nem mint vendég 😛a.kacsa
mint ellenfél? 😛

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
tegnap azért elég jó meccsek voltak. remélem a pacers húzza egy kicsit rose-k bajuszát még. tegnapi alapján lehet is alap, mondjuk az keméyn h nagyjából fél fél volt a publikum megoszlása 😊 portland meg ejtse ki pici dallast és teljesen jó minden 😊

viszont egyre jobban akarom v grangert v igi-t brooklynban látni, nem mint vendég 😛
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
azt hiszem ez egy 3-0 a Nuggets ellen 😊 nem volt jó ez az időpont, a Roy szenzációt még néztem, erre már nem tudtam fennmaradni, de a lényeg, hogy megvan 😊
az a Portland-Dallas 4. negyedre meg egyszerűen nincsenek szavak
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
20-5nél ezt nem gondoltam volna. hol lehet mostanában meccset nézni?
hát Meló 1 negyed után szopásra áll, de még megfordíthatja
http://www.youtube.com/watch?v=3UXOR00GvmgHöri

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát Meló 1 negyed után szopásra áll, de még megfordíthatja
http://www.youtube.com/watch?v=3UXOR00Gvmg

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 881 — Saturday Night Lights
Milyen jó minőségi streamen lehet nézni a meccseket? A veetle még működik vagy azt is berohasztották? Előre is kösz.Dzsokijuing
Veetle Zeus Hd még megy,szokásos jó minőség...anfernee
Kösz az infókat, akkor ma kiszurkolom a Knickset, Woody Allennek legyen egy jó estéje 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.youtube.com/watch?v=SwfSwsOzZtM&feature=related
Nash azért nem unatkozik 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Milyen jó minőségi streamen lehet nézni a meccseket? A veetle még működik vagy azt is berohasztották? Előre is kösz.Dzsokijuing
Veetle Zeus Hd még megy,szokásos jó minőség...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Milyen jó minőségi streamen lehet nézni a meccseket? A veetle még működik vagy azt is berohasztották? Előre is kösz.Dzsokijuing
http://www.atdhe.fm/

Válaszd ki a basketballt majd, a minőséget viszont nem garantálom.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 881 — Saturday Night Lights
Milyen jó minőségi streamen lehet nézni a meccseket? A veetle még működik vagy azt is berohasztották? Előre is kösz.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
öcsém, másfél negyeden keresztül gálázunk, már 26-al is mentünk, errefel azért visszahoztuk a Nuggetset, de azért még mindig 15 pont az előny szerencsére 😊 Ha innen elbukjuk, nem érdemlünk semmit
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Portlandban elképesztő, hogy nincs egy tartalék magasember sem, ja igen Batumot ráállítják Now-ra, McMillan monnnyon le.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Szegény New Yrokiakat azért sajálom. Két meccsen úgy kikapni hogy 11 illetve 13 mp-vel a vége előtt még vezettek. Remélem otthon fognak 2 meccset és akkro még bármi lehet.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Eddig egész jól áll a Dallas...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Bogut kb a blokkjai miatt kapta a szavazatokat. Én mondjuk vezetnék olyan statot, hogy adott emberről milyen %-ban dobál az ellenfél, mennyi TO-t csinál mellette, stb.

Vki írta, hogy Rose nem pontgépeknek osztogat, és ezért kevesebb az assistja. Kérdem én, Paul milyen pontgépnek osztogat? Deron? Lopez a maga 20 ppg-jével a legjobb pontszerzőnk, azok fele büntiből, vagy saját move-ból jön, ha nem több. Egyedül Rondo körül vannak nagy nevek az elit irányítók közül, a többiek elitet csinálnak a csapattársakból.szaba
Én írtam, és ezzel leginkább arra gondoltam, hogy ha Bogans helyett valaki értelmes lenne SG poszton. Azt is figyelembe kell venni, hogy Deng inkább magának játsza ki a befejezést, nem igényel különösebb előkészítést. Noah és Boozer
meg elég fakezű lett. All in all nincs megfelelő befejező ember neki. Ezért kell Rose-nak többet vállalni. Ergó:több ppg kevesebb apg.




There is only one person that carries the ball right here!