NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Én bírom Rondo-t és ahogy Fake is írta legszivesebben odaraktam vna zárójelben de 10 pont átlagban az nagyon kevés...és ő azt a szintlépést amit D-Rose hozott idén 3 pt %ban attól ő nagyon messze van.Kiváncsi lennék mit tudna Rondo a Bullsban pl...anfernee
Rondoról akkor fog kiderülni, hogy milyen scorer, amikor nem 5. opció lesz támadásban. Jelenleg az... ezért nem lehet összehasonlítani Rose-al pl., aki ugye első opció. Teljesen más a játékuk. Azt azért mind a kettő bizonyította már, hogy amikor nagyon kell, akkor a legjobbak. Tavaly és tavalyelőtt gyakorlatilag tripla-duplát átlagolt a rájátszásban. Ez azért szerintem már bőven elég ahhoz, hogy top5 PG-ként számoljunk vele.
Nagyon sokszor lehet látni meccseken, hogy első félidőben nem támadja a gyűrűt, nem szerez pontokat, majd hirtelen a 2. félidőben megtáltosodik... ilyenkor persze mindig kiderül a meccs utáni nyilatkozatokból, hogy Doc gyakorlatilag megtiltotta neki és a többiek játékba hozása, bemelegítése volt a feladata, amit aztán a szünetben feloldott.
Sokan azt mondják, hogy csak azért ilyen jó, mert 3 HoF-al játszik, maga Dávid Kornél mondta közvetítés közben, hogy ő is jobbá teszi őket. És bizony nem olyan könnyű asszisztokat osztogatni, mert sokkal nehezebb az, hogy jó ütemben kapja meg pl. Ray Allen a labdát, mint már mondjuk onnan Raynek bedobni. Ez egyébként meg is látszott, Rondo visszaesett idén az utolsó 1-1.5 hónapban és szépen magával rántotta Rayt is. Afelől egyébként kétségem sincs h idén is meglesz a tripla-dupla közeli átlag a rájátszásban. És ha Rondonak megy, akkor az egész Celticsnek is. Pierce nyilatkozta: "Paul Pierce on Celtics' future hopes: 'As Rondo goes, we go'" ennyi. Ugyanolyan fontos a Celticsnek, mint Rose a Bullsnak, csak más miatt.Danna
1 Playoff miatt még nem lehet valakit még sehova sem sorolni,5 éve van a ligában,és 14 meccsről beszélsz.Tlg kurvajó volt akkor playoffban,de most szenved,potenciálban lehet max top 5be venni,teljesítményben nagyon nem semmilyen szempontból.Dobásba nagyon fel kellene javulnia.Nekem Ez a Ray Allen tempo hasonlat kicsit erős,ő bedobta azt világ életében bárkitől bárhogy kapta a labdát Terrel Brandontól Sam Casselen át egy rakás irányítótól,és nem azt mondta egyik sem h igen nehéz volt odarakni azt Raynek hanem h könnyű dolguk van vele😊
Abban biztos igazad van h a Perkins trade mellett Rondo miatt nem megy ennyire a Celticsnek...lássuk a playoffban mit tud.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Én bírom Rondo-t és ahogy Fake is írta legszivesebben odaraktam vna zárójelben de 10 pont átlagban az nagyon kevés...és ő azt a szintlépést amit D-Rose hozott idén 3 pt %ban attól ő nagyon messze van.Kiváncsi lennék mit tudna Rondo a Bullsban pl...anfernee
Rondoról akkor fog kiderülni, hogy milyen scorer, amikor nem 5. opció lesz támadásban. Jelenleg az... ezért nem lehet összehasonlítani Rose-al pl., aki ugye első opció. Teljesen más a játékuk. Azt azért mind a kettő bizonyította már, hogy amikor nagyon kell, akkor a legjobbak. Tavaly és tavalyelőtt gyakorlatilag tripla-duplát átlagolt a rájátszásban. Ez azért szerintem már bőven elég ahhoz, hogy top5 PG-ként számoljunk vele.
Nagyon sokszor lehet látni meccseken, hogy első félidőben nem támadja a gyűrűt, nem szerez pontokat, majd hirtelen a 2. félidőben megtáltosodik... ilyenkor persze mindig kiderül a meccs utáni nyilatkozatokból, hogy Doc gyakorlatilag megtiltotta neki és a többiek játékba hozása, bemelegítése volt a feladata, amit aztán a szünetben feloldott.
Sokan azt mondják, hogy csak azért ilyen jó, mert 3 HoF-al játszik, maga Dávid Kornél mondta közvetítés közben, hogy ő is jobbá teszi őket. És bizony nem olyan könnyű asszisztokat osztogatni, mert sokkal nehezebb az, hogy jó ütemben kapja meg pl. Ray Allen a labdát, mint már mondjuk onnan Raynek bedobni. Ez egyébként meg is látszott, Rondo visszaesett idén az utolsó 1-1.5 hónapban és szépen magával rántotta Rayt is. Afelől egyébként kétségem sincs h idén is meglesz a tripla-dupla közeli átlag a rájátszásban. És ha Rondonak megy, akkor az egész Celticsnek is. Pierce nyilatkozta: "Paul Pierce on Celtics' future hopes: 'As Rondo goes, we go'" ennyi. Ugyanolyan fontos a Celticsnek, mint Rose a Bullsnak, csak más miatt.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
legyen már 3:30
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Nálam mondjuk Parker is top5, vagy aközeli PG. 😊 Ő nem a számok embere, de hihetetlen jól működik alatt a Spurs szerkezete. Sztem fontosabb láncszem, mint Manu. DWill meg kövi szezonban bealáz mindenkit, és top1 lesz, ezt most elmondom. Csak azért, mert most majd hagyják játszani.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Én bírom Rondo-t és ahogy Fake is írta legszivesebben odaraktam vna zárójelben de 10 pont átlagban az nagyon kevés...és ő azt a szintlépést amit D-Rose hozott idén 3 pt %ban attól ő nagyon messze van.Kiváncsi lennék mit tudna Rondo a Bullsban pl...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
D.Rose igenis TOP 5 pg. Számoljátok azt hozzá, hogy ugyebár nem olyan gólgépeknek osztogat mint Wade v. Kobe a maguk SG posztján. Ha csak 6 pontot csoportosítunk át az SG posztra, amiből 4-et Rose zsugáz oda, akkor minnyá 19 ppg 10 apg. (már ha valaki a statok alapján ítéli meg a PG posztot). Jelenleg nincs megfelelő SG a Bullsnál, ezért kell többet vállalni Rose-nak. Sajnos mondjuk ennek hamarosan következményei is lesznek, mivel neki sincsenek gumiból a csontjai. 😕 Egyébként szerény véleményem szerint, ha idén nem lesz MVP, akkor nincs igazság a földön.

CP3-D.Rose-D.Will-Westbrook-Nash/(Kidd) igazából Rondot nem csípem




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
westbrook rose paul williams nash ( rondo )

lol bakler esku nem lestem rolad
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
nem szeretem roset, és ha már eddig azt képviseltem h nincs top 5ben, akkort mostmár nem rakhattam be 😊 pedig útközben rájöttem h nehéz 5 jobbat találnia.kacsa
ennyi😊

Paul-D Will-Nash-D Rose-Westbrook

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nem szeretem roset, és ha már eddig azt képviseltem h nincs top 5ben, akkort mostmár nem rakhattam be 😊 pedig útközben rájöttem h nehéz 5 jobbat találni
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy, kinél hogy néz ki a legjobb 5 PG jelenleg sorrendben? Csak kíváncsiságból...Deny
paul D-will nash kidd rondoa.kacsa
Akinél Rose nincs benn, de Kidd igen, az minek néz kosárlabdát?Maka
Szerintem csak TP regisztrált a fórumra. 😊
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Amúgy, kinél hogy néz ki a legjobb 5 PG jelenleg sorrendben? Csak kíváncsiságból...Deny
paul D-will nash kidd rondoa.kacsa
Akinél Rose nincs benn, de Kidd igen, az minek néz kosárlabdát?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Amúgy, kinél hogy néz ki a legjobb 5 PG jelenleg sorrendben? Csak kíváncsiságból...Deny
paul D-will nash kidd rondo
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Hawks máris elvette a Magic pályaelőnyét, Kirk kapitány jó játékának nagyon örülök. Az egyik oldalon csak Howard és Nelson tudott pontokat dobni, a másikon mindenki. Ez mégis egy érdekes párharcnak néz ki. A bírók rendesen belenyúltak a meccsbe a szokásos inkonzisztens sípolással. Howardot ki lehetett volna pontozni az első negyedben. Nem tették. Aztán el is veszítette a fejét (a tőle már megszokott módon), és két röhejes faultot is befújtak, pedig addig engedték a kemény játékot. Aztán megint engedékenyebben fújtak, aztán megint nem.füligjimmy
pedig még Redick is visszatért.

Ha egészséges lenne, biztos nem dobott volna ennyi rigót.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Hawks máris elvette a Magic pályaelőnyét, Kirk kapitány jó játékának nagyon örülök. Az egyik oldalon csak Howard és Nelson tudott pontokat dobni, a másikon mindenki. Ez mégis egy érdekes párharcnak néz ki. A bírók rendesen belenyúltak a meccsbe a szokásos inkonzisztens sípolással. Howardot ki lehetett volna pontozni az első negyedben. Nem tették. Aztán el is veszítette a fejét (a tőle már megszokott módon), és két röhejes faultot is befújtak, pedig addig engedték a kemény játékot. Aztán megint engedékenyebben fújtak, aztán megint nem.füligjimmy
Te a következő életedben tuti kosárlabda játékvezető leszel. 😀

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy, kinél hogy néz ki a legjobb 5 PG jelenleg sorrendben? Csak kíváncsiságból...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért ezt még ne zárjuk le 😊
Rose egy PG az újkori változat, aki scorer ennyi.
Nem top 5 PG, de az lehet belőleFucu
köszi fucu. hasonlóan gondoltam én is
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Hawks máris elvette a Magic pályaelőnyét, Kirk kapitány jó játékának nagyon örülök. Az egyik oldalon csak Howard és Nelson tudott pontokat dobni, a másikon mindenki. Ez mégis egy érdekes párharcnak néz ki. A bírók rendesen belenyúltak a meccsbe a szokásos inkonzisztens sípolással. Howardot ki lehetett volna pontozni az első negyedben. Nem tették. Aztán el is veszítette a fejét (a tőle már megszokott módon), és két röhejes faultot is befújtak, pedig addig engedték a kemény játékot. Aztán megint engedékenyebben fújtak, aztán megint nem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Vitát lezárandó a jelenlegi legjobb PG-t Chris Paul-nak hívják.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
azért ezt még ne zárjuk le 😊
Ha nem PG-ként játszik akkor ki játszik azt? Bogans? 😀 Rose egy PG az újkori változat, aki scorer ennyi. a 6+ assist átlagban már nem is elég? 😀 de szerintem nem az assist-ok száma minősít egy irányítót, hanem a milyensége. Ha jól lát a pályán és megtalálja a társakat és odarakja nekik a labdát akkor jó. Rose erre is képes, de ő a csapat elsőszámú pontszerzője. Abban kell fejlődnie hogy mikor kell leadnia a labdát amikor már 4-en ugranak rá.
Nem top 5 PG, de az lehet belőle



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
williamsnek végülis végig szar volt a csuklója nem tudott dobni szinte egyáltalán.
kiddet most ne bántsuk már h 39 évesen nem első számú ember.
rose-l meg annyi h nem pg-ként játszik hanem sg-ként. ez mondandóm lényege. kiváló játékos de nem kiváló pg. majd ha zsinorban hozza a 10+ assistos meccseket akkor elismerem. addig viszont nem fogom.
részemről lezárvaa.kacsa
Sztem nem láttál még Bulls meccset akkor😊 8 assist átlagban...azt sg ritkán hozza😊 Rose sosem játszott sg-t,az egy dolog hogy jelenleg a bulls leggyengébb pontja pont az és Korver mellett Bogans és Brew védekezés miatt jók és vannak a pályán főleg,de ettől még D-Rose sosem játszott sg-t,ezt nem tudom honnan szeded és nagy hülyeség,örülök h lezártad.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
williamsnek végülis végig szar volt a csuklója nem tudott dobni szinte egyáltalán.
kiddet most ne bántsuk már h 39 évesen nem első számú ember.
rose-l meg annyi h nem pg-ként játszik hanem sg-ként. ez mondandóm lényege. kiváló játékos de nem kiváló pg. majd ha zsinorban hozza a 10+ assistos meccseket akkor elismerem. addig viszont nem fogom.
részemről lezárva
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
számomra nagyon fontos h az irányító tudjon 3ast dobni. sokat fejlődött ebben IS rose de még nem az igazi. hasonló rondoval. ha ezt hozzárakják a repertoárhoz, kérdésem nem lesz h megérdemelten a legjobb PG-k. addig viszont nem tudom d-will vagy kidd társaságába emelni. (csak h netses vonatkozású irányítókat mondjak 😊 )
de természetesen csodálom roset, mert kétségtelen h korsazkos játékos lesz sztema.kacsa
D-Willt ha nézted az utolsó nets vs bullst,hát Rose szétalázta körülbelül...Kiddet meg már hagyjuk azért.Ráadásul Kidd kurvára sosem volt megbízható 3pontos dobó,talán itt utolsó éveiben dallasban,ahol már messze nem húzó név,nem 1. vagy 2. scoring option,messze nem úgy mint Rose.1 az 1 ben nincs jobb Rosenál, simán top 5 pg.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
számomra nagyon fontos h az irányító tudjon 3ast dobni. sokat fejlődött ebben IS rose de még nem az igazi. hasonló rondoval. ha ezt hozzárakják a repertoárhoz, kérdésem nem lesz h megérdemelten a legjobb PG-k. addig viszont nem tudom d-will vagy kidd társaságába emelni. (csak h netses vonatkozású irányítókat mondjak 😊 )
de természetesen csodálom roset, mert kétségtelen h korsazkos játékos lesz sztem
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hamis. Nem pattanózik (és osztogat) úgy mint Kidd, nem dob úgy mint AI. Ettől még fantasztikus játékos persze.szaba
Jelenleg nem. Ezért is írtam, hogy két év múlva. Amúgy szerintem már idén nyújt olyan dobóteljesítményt, mint Iverson, és a távolról egyre jobb. Mondom ezt egy kilencből semmi teljesítmény után. Kiddhez pedig azért merészelem hasonlítani, mert képes a posztján fizikailag dominálni, amit nem sok játékos mondhat el magáról. Ma 39/6/6, mellé három blokk és ez a meccs nem volt egy fáklyásmenet.

A Heat csak másfél negyedet szarakodott.

Höjöj, Vogel sajtótájékoztatója nem sok jót sejtet a Pacers drukkereknek. Ha a sorozat első meccse után a fújások miatt sírsz, kis híján szó szerint pityeregsz, akkor nehéz lesz feltüzelni a csapatodat. Apám, ő is Kiddhez és Iversonhoz hasonlította, eszküszöm nem láttam. Bár szeritem hamarabb írtam, mint a sajtótájékoztató felkerült volna

Először szerzett tíz pont előnyt a HEat, de nem érzem, hogy a Sixers vissza tudna jönni a meccsbe. Bár Wadet gyúrják a vonal mellett, miközben magukat még mindig szexinek gondoló nagymamák ropják a parketten Pfffffffffööööööööööö :mad:

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
mint PG nincs 5ben se, de mint játékos igen.a.kacsa
Egyérértelműen elfogult vagyok. Szóval szerintem definiáld, mi az irányító. Mert az egyik legjobb pontszerző a ligában, az egyik legtöbb asszisztot osztja ki (sőt, ha nem lenne ennyire fakezű a társaság, vagy nem csinálnának mindig egy extrapasszt, akár a palánk alatt, mikor kijátszák a három a kettő ellent), és láttam egy statisztikát, hogy egy az egyben a legjobb védő az irányítók között (ezt hogy a túróba számolták ki, azt persze nem tudom, de a drukker időnként hülye, aztán elhiszi, ami kedves a szívének). Három éve tanulja a szakmát, első éve tisztességes edző keze alatt. Két év múlva olyan lesz, mint egy Kiddbe oltott Iverson.füligjimmy
Hamis. Nem pattanózik (és osztogat) úgy mint Kidd, nem dob úgy mint AI. Ettől még fantasztikus játékos persze.