NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kit érdekel, hogy Top5 PG vagy sem?! Hát amíg így játszik (leszámítva a 0/9 es trojka mutatót) addig én nagy ívben leszrom hogy top5 vagy top 25 PG.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
mint PG nincs 5ben se, de mint játékos igen.a.kacsa
Egyérértelműen elfogult vagyok. Szóval szerintem definiáld, mi az irányító. Mert az egyik legjobb pontszerző a ligában, az egyik legtöbb asszisztot osztja ki (sőt, ha nem lenne ennyire fakezű a társaság, vagy nem csinálnának mindig egy extrapasszt, akár a palánk alatt, mikor kijátszák a három a kettő ellent), és láttam egy statisztikát, hogy egy az egyben a legjobb védő az irányítók között (ezt hogy a túróba számolták ki, azt persze nem tudom, de a drukker időnként hülye, aztán elhiszi, ami kedves a szívének). Három éve tanulja a szakmát, első éve tisztességes edző keze alatt. Két év múlva olyan lesz, mint egy Kiddbe oltott Iverson.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Heat beszop egy 40-est az 1. negyedben 😀
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mint PG nincs 5ben se, de mint játékos igen.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
21 támadó pattanót szedett a Bulls. Az a csoda, hogy ennyi csak a különbség.szaba
Én arra lennék kíváncsi, hogy 5-8 méterről hogyan dobott a Pacers, szemre minimum 70%-kal. Abból a 21 támadóból meg szereztek vagy tíz pontot. Eh. Ettől csak könnyebb lesz.füligjimmy
Arról már nem a Pacers tehet, hogy a Bulls balfék támadóoldalon (illetve jó védekezésről tehetnek), viszont ha 5-8 m-ről szabadon dobhatsz, engedtessék már meg az bevágni.szaba
Na, ez nem megy sok csapatnak. Nincs túl sok finomkezű magasember ebben a ligában. Ma Boozer meg Noah ziccerben átdobta a gyűrű fölött. Parádé :/

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Sixers se szarral gurigázik eddig :o

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
21 támadó pattanót szedett a Bulls. Az a csoda, hogy ennyi csak a különbség.szaba
Én arra lennék kíváncsi, hogy 5-8 méterről hogyan dobott a Pacers, szemre minimum 70%-kal. Abból a 21 támadóból meg szereztek vagy tíz pontot. Eh. Ettől csak könnyebb lesz.füligjimmy
Arról már nem a Pacers tehet, hogy a Bulls balfék támadóoldalon (illetve jó védekezésről tehetnének), viszont ha 5-8 m-ről szabadon dobhatsz, engedtessék már meg az bevágni.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
na elmegyek sírni, és beveszek valami erőset mellé, ennél nagyobb esély sosem lesz e Bulls ellen...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
21 támadó pattanót szedett a Bulls. Az a csoda, hogy ennyi csak a különbség.szaba
Én arra lennék kíváncsi, hogy 5-8 méterről hogyan dobott a Pacers, szemre minimum 70%-kal. Abból a 21 támadóból meg szereztek vagy tíz pontot. Eh. Ettől csak könnyebb lesz. De a Pacers se védekezett semmit ezen a meccsen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
De utálom az ilyen erőltetett seggnyalást. Messze van még Rose attól, hogy ő legyen toronymagasan a legjobb PG. Főleg ha a PG szó szoros értelmében vesszük...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
21 támadó pattanót szedett a Bulls. Az a csoda, hogy ennyi csak a különbség.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na, ez olyan, hogy én végig teljesen biztos voltam abban, hogy megnyeri a Bulls ezt a meccset. Egy igazi drukker nem adja fel. Csak kimentem bevenni egy savlekötőt.

Tényleg az utolsó két percben nyerték meg, ami nem szokatlan, de tíz pont hátrány..... 5 percre láttam olyan minőségű védekezést, amit megszoktam.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez az indi is felvehetné a Nets nevet a Pacers helyett...szaba
ha már a Nets úgy is vált Brooklyn Bounce-ra

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Ez az indi is felvehetné a Nets nevet a Pacers helyett...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ejj bazdmeg így elqrni 10 pontot, kicsit szétvet az ideg

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Noah azért visszahozta most a Bullst.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
köv meccsnek lehetőleg elején üssék K.O.-ra Hans'-t, és akkor nem maradnak kétségeim a végére
amúgy Granger nyilatkozata a meccs előtt asszem halmozottan igaz, pedig nagy sértődés volt belőle a Bullsban

mire leírtam márcsak -4.... Collison, valakii

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Psycho te vadállat 😀 nincsenek idegei 😀Hurka
Mondtam én, hogy ne szídják 😀 Megérezte 😀


OMG 😂szaba
Hát, bazzeg, én megkérdezném Thibtől, hogy hol a faszba van már Gibson, mert te már lassan magadhoz nyúlsz, olyan dobóedzést tart ez a srác. Nekem meg vagy azért van hányhatnékom, mert ilyen védekezést bámulok, vagy túl sok rakott krumlit ettem.

Na, oda a momentum, itt a vége.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Psycho te vadállat 😀 nincsenek idegei 😀Hurka
Mondtam én, hogy ne szídják 😀 Megérezte 😀


OMG 😂
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Psycho te vadállat 😀 nincsenek idegei 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Szevasz, Han Solo bedurrant 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Elég durva a hangulat.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Deng is végére szedi össze magát..., nem jól van ez így
szerencsére Granger is :o

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
G állat 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Rose nem tudom mit szed, de egész meccset végig fogja játszani? 😊
Thomas egy fair player...sapka
Kinyírta T-Rexet 😕 😕szaba
PsychoHurka
?
(tudom h az a neve)
Amúgy ő simán visszajön és beszór 20-at bosszúból. 😀