NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Bogut kb a blokkjai miatt kapta a szavazatokat. Én mondjuk vezetnék olyan statot, hogy adott emberről milyen %-ban dobál az ellenfél, mennyi TO-t csinál mellette, stb.

Vki írta, hogy Rose nem pontgépeknek osztogat, és ezért kevesebb az assistja. Kérdem én, Paul milyen pontgépnek osztogat? Deron? Lopez a maga 20 ppg-jével a legjobb pontszerzőnk, azok fele büntiből, vagy saját move-ból jön, ha nem több. Egyedül Rondo körül vannak nagy nevek az elit irányítók közül, a többiek elitet csinálnak a csapattársakból.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ime az első 10 a DPOY szavazáson. (pont 1.-2.-3. helyek). Grant Hill a maga 38 és fél évével a legjobb SF lett ebben a kategóriában!

Dwight Howard (585, 114-5-0)
Kevin Garnett (77, 1-20-12)
Tyson Chandler (70, 0-20-10)
Tony Allen (53, 0-12-17)
Rajon Rondo (45, 0-14-3)
Andrew Bogut (32, 0-6-14)
Grant Hill (30, 1-7-4)
Andre Iguodala (29, 0-5-14)
LeBron James (25, 0-7-4)
Luol Deng (24, 0-5-9)iktriad
Ezt így ebben a sorrendben hogyan gondolják, azért nem tudom. Iguodala sokkal jobb, mint Tony Allen, Bogut jelölését inkább viccnek érzem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na végre az NBA-ben is lekezdődött a rájátszás.
Úgy tűnik a Bulls-nak és Heat-nek nem okoz gondot a sorol ellenfél, de nyugaton máris párosításborulás van.
Finoman fogalmazva sem kezdett jól sem a Lakers, sem a Spurs.
Bryant megszórta magát, de Gasol és Fisher kezdőben gyenge volt. Odom és Brown is többet tettek be. Legközelebb Odom kezd szerintem.
A Spurs-nál a dobószázalék és a 3 pontos százalék is gyenge volt, Parker is csak a büntetőket szórta viszonylag jól, mezőnyből 4-16 (!). Ez nem rá jellemző.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Akkor viszont szerintem jogtalanul kevés figyelmet kap,legalábbis szerintem,hogyha - ezek szerint - kb top 5 védő és támadásban sem egy elveszett gyerek.Nem is értettem mondjuk anno hogy miért engedte el a Hornets,főleg hogy olyan jól megértették egymást Paul-al.Cowboykarcsi
Szvsz azért overrated védő, támadásban meg igazából az intelligenciájából él, a keze azért nem világverő és nem is egy kemény gyerek.empty taxi
Azért ő nem egy puhány srác,overratednek védekezésben nem nevezném,meg lehet nézni a dallast most hogy védekeznek Chandlerrel a palánk alatt,nagyon sokat számít...CP3 nagyon sírt mikor őt eltradelték,és nem csak az alley oopok miatt.Center iszonyat hiányposzt Nba-ben manapság ezért az ára nagyon sok.anfernee
Egyébként is zseniális videó de javaslom az uccsó playt megnézni a témával kapcs
http://www.youtube.com/watch?v=IaV76v8ttYc


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Akkor viszont szerintem jogtalanul kevés figyelmet kap,legalábbis szerintem,hogyha - ezek szerint - kb top 5 védő és támadásban sem egy elveszett gyerek.Nem is értettem mondjuk anno hogy miért engedte el a Hornets,főleg hogy olyan jól megértették egymást Paul-al.Cowboykarcsi
Szvsz azért overrated védő, támadásban meg igazából az intelligenciájából él, a keze azért nem világverő és nem is egy kemény gyerek.empty taxi
Azért ő nem egy puhány srác,overratednek védekezésben nem nevezném,meg lehet nézni a dallast most hogy védekeznek Chandlerrel a palánk alatt,nagyon sokat számít...CP3 nagyon sírt mikor őt eltradelték,és nem csak az alley oopok miatt.Center iszonyat hiányposzt Nba-ben manapság ezért az ára nagyon sok.anfernee
hogy kiért sírt CP3, az szakmai szempontból azért nem mindig döntő, 3 éve elmondta a fél Hornets-ről, hogy a pályáját velük akarja végigjátszani. ha abból a magból valakit elcserélnek vagy elengednek, akkor rögtön csipog.
Chandler jó rendszerben nagyon hasznos tud lenni, jó zárásokat ad, behúzza a jó átadásokat, tépi a ribiket. Viszont a termetéhez és a rúgóihoz képest lehetne jobb blokkoló, fos büntetőző, nulla tempó, elenyésző centermozdulatok, nagyon gyakran küzd PF-gondokkal, és valóban hajlamos a sérülésekre

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
ja nagjyából. ilyenkor sajnálom h nem emlékszem grant hillre amikor csak 30 volt. szívesen elnézegettem volna.a.kacsa
Akkor viszont szerintem jogtalanul kevés figyelmet kap,legalábbis szerintem,hogyha - ezek szerint - kb top 5 védő és támadásban sem egy elveszett gyerek.Nem is értettem mondjuk anno hogy miért engedte el a Hornets,főleg hogy olyan jól megértették egymást Paul-al.Cowboykarcsi
Szvsz azért overrated védő, támadásban meg igazából az intelligenciájából él, a keze azért nem világverő és nem is egy kemény gyerek.empty taxi
Azért ő nem egy puhány srác,overratednek védekezésben nem nevezném,meg lehet nézni a dallast most hogy védekeznek Chandlerrel a palánk alatt,nagyon sokat számít...CP3 nagyon sírt mikor őt eltradelték,és nem csak az alley oopok miatt.Center iszonyat hiányposzt Nba-ben manapság ezért az ára nagyon sok.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Chandlerrel kapcsolatban a legnagyobb kérdés azután a fergeteges 2007-08-as kampány után a sérülékenysége volt. Ha egészséges, kiváló role player, de akkoriban bajlódott mindenféle nyavalyával, anno a Thunder egyszer vissza is dobta a Hornetsnek egy nagylábujjsérülés miatt, még 2009 februárjában.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Chandler támadásban viszonylag fogalmatlan.
Amúgy érdekes, hogy 2008-ban nálunk az ideinél mindenben jobb vagy azonos statot hozott (oké, több percet is játszott) és kapott 10 pontot összesen a DPOY-on, most meg 70-t.

Okafornak nagyobb volt a szerződése, viszont az első éveiben kevesebbet keresett, ami nekünk kritikus volt a luxusadó miatt.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Korántsem vágom annyira az NBAt ezért lehet én vagyok a hülye,de Chandler tényleg ennyire jó védő lenne?Cowboykarcsi
ja nagjyából. ilyenkor sajnálom h nem emlékszem grant hillre amikor csak 30 volt. szívesen elnézegettem volna.a.kacsa
Akkor viszont szerintem jogtalanul kevés figyelmet kap,legalábbis szerintem,hogyha - ezek szerint - kb top 5 védő és támadásban sem egy elveszett gyerek.Nem is értettem mondjuk anno hogy miért engedte el a Hornets,főleg hogy olyan jól megértették egymást Paul-al.Cowboykarcsi
Szvsz azért overrated védő, támadásban meg igazából az intelligenciájából él, a keze azért nem világverő és nem is egy kemény gyerek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
üzleti okokból asszem.okeafor olcsóbban volt. de ez nem biztos
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ime az első 10 a DPOY szavazáson. (pont 1.-2.-3. helyek). Grant Hill a maga 38 és fél évével a legjobb SF lett ebben a kategóriában!

Dwight Howard (585, 114-5-0)
Kevin Garnett (77, 1-20-12)
Tyson Chandler (70, 0-20-10)
Tony Allen (53, 0-12-17)
Rajon Rondo (45, 0-14-3)
Andrew Bogut (32, 0-6-14)
Grant Hill (30, 1-7-4)
Andre Iguodala (29, 0-5-14)
LeBron James (25, 0-7-4)
Luol Deng (24, 0-5-9)iktriad
Korántsem vágom annyira az NBAt ezért lehet én vagyok a hülye,de Chandler tényleg ennyire jó védő lenne?Cowboykarcsi
ja nagjyából. ilyenkor sajnálom h nem emlékszem grant hillre amikor csak 30 volt. szívesen elnézegettem volna.a.kacsa
Akkor viszont szerintem jogtalanul kevés figyelmet kap,legalábbis szerintem,hogyha - ezek szerint - kb top 5 védő és támadásban sem egy elveszett gyerek.Nem is értettem mondjuk anno hogy miért engedte el a Hornets,főleg hogy olyan jól megértették egymást Paul-al.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Ime az első 10 a DPOY szavazáson. (pont 1.-2.-3. helyek). Grant Hill a maga 38 és fél évével a legjobb SF lett ebben a kategóriában!

Dwight Howard (585, 114-5-0)
Kevin Garnett (77, 1-20-12)
Tyson Chandler (70, 0-20-10)
Tony Allen (53, 0-12-17)
Rajon Rondo (45, 0-14-3)
Andrew Bogut (32, 0-6-14)
Grant Hill (30, 1-7-4)
Andre Iguodala (29, 0-5-14)
LeBron James (25, 0-7-4)
Luol Deng (24, 0-5-9)iktriad
Korántsem vágom annyira az NBAt ezért lehet én vagyok a hülye,de Chandler tényleg ennyire jó védő lenne?Cowboykarcsi
ja nagjyából. ilyenkor sajnálom h nem emlékszem grant hillre amikor csak 30 volt. szívesen elnézegettem volna.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ime az első 10 a DPOY szavazáson. (pont 1.-2.-3. helyek). Grant Hill a maga 38 és fél évével a legjobb SF lett ebben a kategóriában!

Dwight Howard (585, 114-5-0)
Kevin Garnett (77, 1-20-12)
Tyson Chandler (70, 0-20-10)
Tony Allen (53, 0-12-17)
Rajon Rondo (45, 0-14-3)
Andrew Bogut (32, 0-6-14)
Grant Hill (30, 1-7-4)
Andre Iguodala (29, 0-5-14)
LeBron James (25, 0-7-4)
Luol Deng (24, 0-5-9)iktriad
Korántsem vágom annyira az NBAt ezért lehet én vagyok a hülye,de Chandler tényleg ennyire jó védő lenne?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
D.Rose igenis TOP 5 pg. Számoljátok azt hozzá, hogy ugyebár nem olyan gólgépeknek osztogat mint Wade v. Kobe a maguk SG posztján. Ha csak 6 pontot csoportosítunk át az SG posztra, amiből 4-et Rose zsugáz oda, akkor minnyá 19 ppg 10 apg. (már ha valaki a statok alapján ítéli meg a PG posztot). Jelenleg nincs megfelelő SG a Bullsnál, ezért kell többet vállalni Rose-nak. Sajnos mondjuk ennek hamarosan következményei is lesznek, mivel neki sincsenek gumiból a csontjai. 😕 Egyébként szerény véleményem szerint, ha idén nem lesz MVP, akkor nincs igazság a földön.
akike
ha Rose top5 PG, akkor LeBron is.
Egyik se az. Aki jó irányítónak, az nem csak ast/g-ben jó, hanem ast/to-ban is. Majd ha utóbbiban valaha 3 felett lesz, akkor térjünk vissza a témára.atapapa
egyetértek

Második is behúzva, pedig rengeteg labdát adott el a Bulls 21 a csapattól, Rose-tól 6. Viszont most nem jöttek a könnyű kosarak a Pacersnek, mármint a körte tetejéről eldobom tempó (ugye Psyho 😊). És persze Collison sérülése is kellett, bár Ford (bazzeg a büféből vágta be a 3. negyed végén 😊) és Price sem játszott rosszul.
Jah és úgy tűnik (kopp, kopp, kopp) Boozer is elkezdi a rájátszást pár év után egy sima 17 pont 16 pattanós meccset hozott.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
D.Rose igenis TOP 5 pg. Számoljátok azt hozzá, hogy ugyebár nem olyan gólgépeknek osztogat mint Wade v. Kobe a maguk SG posztján. Ha csak 6 pontot csoportosítunk át az SG posztra, amiből 4-et Rose zsugáz oda, akkor minnyá 19 ppg 10 apg. (már ha valaki a statok alapján ítéli meg a PG posztot). Jelenleg nincs megfelelő SG a Bullsnál, ezért kell többet vállalni Rose-nak. Sajnos mondjuk ennek hamarosan következményei is lesznek, mivel neki sincsenek gumiból a csontjai. 😕 Egyébként szerény véleményem szerint, ha idén nem lesz MVP, akkor nincs igazság a földön.
akike
ha Rose top5 PG, akkor LeBron is.
Egyik se az. Aki jó irányítónak, az nem csak ast/g-ben jó, hanem ast/to-ban is. Majd ha utóbbiban valaha 3 felett lesz, akkor térjünk vissza a témára.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ime az első 10 a DPOY szavazáson. (pont 1.-2.-3. helyek). Grant Hill a maga 38 és fél évével a legjobb SF lett ebben a kategóriában!

Dwight Howard (585, 114-5-0)
Kevin Garnett (77, 1-20-12)
Tyson Chandler (70, 0-20-10)
Tony Allen (53, 0-12-17)
Rajon Rondo (45, 0-14-3)
Andrew Bogut (32, 0-6-14)
Grant Hill (30, 1-7-4)
Andre Iguodala (29, 0-5-14)
LeBron James (25, 0-7-4)
Luol Deng (24, 0-5-9)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ha már MVP nem lehet 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dwight Howard lett az év védője (zsinórban harmadszor).
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 584 — Invisible man
Nagy kincs. Nekem "csak" Harlem Globetrotteres aláírt jegyem van valahol.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Suns elleni jegy 3 játékos (Dudley, Childress, Warrick) aláírásával! 😊Maka
Csak betennék erről is egy fotót 😊Matthew99

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Te a következő életedben tuti kosárlabda játékvezető leszel. 😀Bazzani
Ez is egy olyan szakma, amihez sokkal jobban értek, de lusta vagyok, aztán meghagyom a nímandoknak. De látom nem vagyok egyedül a bírófikázással. Társaságban mégiscsak jobban érzi magát az ember. Sajna a ligában mind a mai napig működik a kézivezérlés.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 584 — Invisible man
Suns elleni jegy 3 játékos (Dudley, Childress, Warrick) aláírásával! 😊Maka
Csak betennék erről is egy fotót 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Megérkezett a csomagom Minneapolisból, Wolvesos kiskönyv és Suns elleni jegy 3 játékos (Dudley, Childress, Warrick) aláírásával! 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Hornets win! Hornets win! Hornets win!
A szezonban ez volt az első NBA-meccsem, szerencsét hoztam, azt hiszem pár óra múlva az NHL-el is megjátszom ezt 😊

35000!JJ
mennyit kérsz azért, hogy megnézd az ÖSSZES Hornets - Lakers meccset? Bizniszeljünk plíz! 😂Danna
nagyon győzködni nem kell, szeretem a Hornets-t annyira hogy minden playoffmeccsüket megnézzem, csak az NBA, az NHL és az MLB alapszakaszát nem nekem találták ki 😊JJ
akkor jó, bízom benned! 😉

Knicks szurkolóknak: ugyanezeket a fújásokat megfogjátok kapni NY-ban, ebben biztos vagyok. A meccs egészét nézve pedig azért nem lehet panaszkodni, nagyon sok védőfaultot nem fújtak be nektek, míg mi sorozatban kaptuk az elzárásos, meg a 3 mp-es labdaelvételeket...

Nem ezen ment el a meccs. Anthony 1/11 a 2. félidőben, Billups nagyon sokszor hozott idióta döntést támadóoldalon, a parádézó STAT pedig nem ért labdához az utolsó 2 percben, egyáltalán. Ezen ment el...
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Nyalják meg a bal herémet a bírók. Javaslom nekik, hogy a következő meccset dagadt meg Mari is 5-5 személyivel kezdje, és kapjon +50pontot a Celtics. Akkor legalább nem kell ilyen fantom faltokat fújni.

A Denver meccsen az a goalattending meg egy vicc