Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 12 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
na a LeBron-görcs el is döntötte az első meccset.

hihetetlen mennyit számít a csávó, funkcionális analfbéta a Heat nélküle.
na de tavaly is a Spurs vitte az első meccset, leccgó.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Csak a harmadik negyedben eladott labdák árából kiugrott volna a csarnok légkondijánkak cseréje...
több mint 12 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
több mint 12 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hát ez a meccs kárpótolja a tegnapit is 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
ez a a Stephenson mekkora egy kibaszott idióta.lol
Nem csak hogy idióta, de egy nagy paraszt is.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
hát ezért kár volt felkelni / fent maradni...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
ez a a Stephenson mekkora egy kibaszott idióta.lol
Örülhet, hogy a meccsben maradhatott....
Miami szurkolóként alapból nem a kedvenc csapatom az Indiana, de azért tesznek is érte, hogy véletlen se kedveljem meg őket.
több mint 12 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ez a a Stephenson mekkora egy kibaszott idióta.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
és akkor megy a clips Seattlebe?sapka
szerinted megszavaznák?
ráadásul kisebb piac is, és a csarnokuk is rosszabb és kisebb, mint a Staples center...slowmotion
szerintem igen, a Lakersnek adna teret, és az NBA-ben minden úgy történik, hogy a Lakersnek legyen jó 😀sapka
hát ha ez így lenne, akkor a CP3 to Lakers trédet nem támadta volna meg a liga.
(de mondjuk ha Flopper Charlie LA lilábbik felében kötött volna ki, akkor tutira történelmi rekordot döntött volna a Lakers haterek száma 😀)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
LA Developers….
Nem tudom mennyire biztos, hogy 2 milliárd dollárt adott érte.
Csak négyszer annyi, mint amit valaha NBA klubért fizettek, és csak 160szor annyi, mint amennyiért Sterling vette.

több mint 12 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
megvan az új tulaj
baggio
Gyökér helyett gyökér. Szimpatikus, hogy tartják a tradíciókat.Schleck

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
és akkor megy a clips Seattlebe?sapka
szerinted megszavaznák?
ráadásul kisebb piac is, és a csarnokuk is rosszabb és kisebb, mint a Staples center...slowmotion
szerintem igen, a Lakersnek adna teret, és az NBA-ben minden úgy történik, hogy a Lakersnek legyen jó 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
és akkor megy a clips Seattlebe?sapka
szerinted megszavaznák?
ráadásul kisebb piac is, és a csarnokuk is rosszabb és kisebb, mint a Staples center...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
és akkor megy a clips Seattlebe?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
megvan az új tulaj

baggio
Gyökér helyett gyökér. Szimpatikus, hogy tartják a tradíciókat.

több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
megvan az új tulaj



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Érdekes meccs volt a hajnali, Jamesre voltak érdekes fújások, de asszem ez volt a legjobb:


Stephensonnál az a sunyi fej, James meg ahogy mosolyogava leszűri, hogy ez fogyatékos. 😀 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem csak egyszeri fellángolás. Az a baj, hogy minden évben nyomat hasonlót az OKC, de nem tudnak konstansan jók lenni és mindig visszaesnek.

A hajnali Heat meccs viszont komoly volt, Bosh amit levágott az első félidőben, no comment. Mondjuk azért ismét kapott pár elég jószívű fújást a Miami, Hibbert ezért is kényszerült padra 1,5 negyedre. 😀 George azért elég beteg egyébként, James mellől olyan triplákat szórt, hogy csak néztem. Csak éppen egyedül volt, rajta kívül a kezdők kb. semmit sem tettek hozzá a meccshez. Kár érte, innen behúzza a Heat, bár lehet jobb is, mert a Spurs ellen sansza sem lenne szvsz a Pacersnek. Ők meg ne nyerjenek semmiképp. 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon ez csak egy egyszeri fellángolás az OKCtől vagy ennyit számít ha van Ibaka? Érdekes lesz a 4. meccs.
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Ibaka visszatért - 11 perc alatt 10 pontnál(5/5 mezőnyből), 6 pattanónál, és 2 blokknál jár. Nem tudom, milyen gyógyszert kapott, hogy ilyen gyorsan meggyógyult, de én is kérek belőle (csak nehogy kinőjön tőle még 1 karom vagy 1 újabb fejem). 😀😀iktriad
lehet ha Fisher a fejére azt kapott volna mikor felszakadt, neki már tényleg 2 feje lenne.

több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Westbrook érzi ma.lol
egész félidőben egy kalap szar, a végén meg szór 2 triplát 30 mp alatt...ki érti...

több mint 12 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Westbrook érzi ma.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ibaka visszatért - 11 perc alatt 10 pontnál(5/5 mezőnyből), 6 pattanónál, és 2 blokknál jár. Nem tudom, milyen gyógyszert kapott, hogy ilyen gyorsan meggyógyult, de én is kérek belőle (csak nehogy kinőjön tőle még 1 karom vagy 1 újabb fejem). 😀😀
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
De komoly fújást kap a Heat

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
valaki informáljon a Sterling ságáról; hol tart az ügy?
most átadja az asszonynak a franchiset?sapka
Jövő keddig van lehetősége reagálni Sterlingnek a vádakra, de június 3-án lesz a meghallgatása.
Sterling feleségével nem kell foglalkozniuk érdemben a commish szerint, mivel ha a liga szabályzata szerint a tulajdonosok 3/4-es szavazással megfosztják a tulajdonától, akkor a többi tulaj automatikusan elveszíti a tulajdonrészét.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!