Olimpia

25 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Szerintem DHP sokkal jobb volt...Toca
Ha van Eurosportot, minek nézed DHPt? Akkor már inkább Varga Ákos. (And not even close -szép magyar kifejezéssel élve). iktriad
Nincs Eurosportom csak M1em.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Szerintem DHP sokkal jobb volt...Toca
Ha van Eurosportot, minek nézed DHPt? Akkor már inkább Varga Ákos. (And not even close -szép magyar kifejezéssel élve). iktriad
+1 és ugye ahogy már itt is szóba került h kinn van az olimpián Szabó Gábor aki azért szintén élvezhetően közvetít úszást.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 935
Érdekes dolgokat lehet az eredménykövetőben olvasni...
Azt már megszoktam, hogy mindenkitől érmet várunk, és ha nem jön össze akkor vagy csaltak ellenünk, vagy fejben voltunk gyengék vagy valami más, mintha mindenben verhetetlenek lennénk. Én bár optimista típus vagyok, de nagy elvárásaim nincsenek, itt is mindössze 6 bármilyen érmet vártam/várok el (Gyurta, Berki, Pars, Sidi, 2 kajak kenus) a többi innentől ajándék.
Eléggé morcos vagyok akkor is amikor a csapat sportjainkat szídják a szurkolók egy-egy rossz meccs után. Volt itt már sok szídás, de valljuk be őszintén ez a férfi polós csapat már nem a régi, szerintem egy elődöntő is szép lenne (3 arany után pláne), női polósaink még nem az a csapat ami lesz, szerintem a negyeddöntőbeli jó szereplés jó lenne kezdésnek. A kéziseinknél a csoportból való továbbjutást is neccesnek érzem...
És ami még nagyon idegesítő az Cseh Laci szídása, azé az emberé, aki Egerszegi és Darnyi mellett már most a magyar (és az európai) uszó sport legendája. Laci, ha nem minden idők legjobb uszójával azonos időben és azonos számokban úszna többszörös világ és olimpiai bajnok lenne. Így is az utóbbi majdnem 10 év legsikeresebb úszói közt van. Egy 3x olimpiai ezüstös uszóról, és 1x bronzosról beszélünk, (egyszer meg 4 századról maradt le a dobogóról és lett 4. valamint van még egy 6. helye is) amely eredményekben két dolog állandó Ő és a rendre előtte végző Phelps. Az, hogy most nem megy neki igazán az a tavalyi VB után nem annyira meglepő, bár 400 vegyesen a döntőre jó lehetett volna, az érmekre nem.
Ja és még vmi az úszóink betliztek eddig (egy kivétellel), bár szerintem érmet nem buktak el, az viszont igaz, hogy nem az igazi a formájuk, de nézzétek meg a két legnagyobb egyéniséget az úszó sportban (Phelps, Lochte), és meglátjátok, hogy ők is elrontották a forma időzítést mégha az érmek nekik meg is vannak, de csak azért mert nekik ilyen a rossz forma...
Na ez szép kis regény lett, de utolsó gondolatként még annyit megjegyeznék, hogy ha szerintetek betlizünk nézzétek meg a spanyolok érmeit.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem DHP sokkal jobb volt...Toca
Ha van Eurosportot, minek nézed DHPt? Akkor már inkább Varga Ákos. (And not even close -szép magyar kifejezéssel élve).
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
pont ezt akartam én is, öccse FB-ján láttamSzobi22
Szerintem DHP sokkal jobb volt...Toca
nem tudom eldönteni, hogy iróniát érzek-e a hangodban

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Szántó Dávid otthoni közvetítése, kurva jó

kristof
pont ezt akartam én is, öccse FB-ján láttamSzobi22
Szerintem DHP sokkal jobb volt...
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szántó Dávid otthoni közvetítése, kurva jó

kristof
pont ezt akartam én is, öccse FB-ján láttam

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szántó Dávid otthoni közvetítése, kurva jó


ez pedig magáért beszél
több mint 12 éve
Törölt felhasználó

😀 😀
de a holnapi a román-magyar vízilabda meccsre is készülnek a magyarok 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 699
A kínai úszónő a BBC keddi idézete szerint kijelentette, hogy esetében „nincs doppingprobléma”, mivel a kínai olimpiai csapat szigorú előírásai garantálják, hogy ilyen gond ne vetődjön fel.

Viszont így akkor kijelenthető, hogy nem doppingol!szaba
akkó baj van, nem lesz mire kenni a bukót!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Amúgy kedves az ESPN-es fantasy játék, néha jól számolja a tegnapi eredményem, néha meg levon csak úgy 5 pontot. Méghozzá elég fontos 5 pontot, mert ha jól lenne számolva, akkor vezetnék a versenyben.
Én meg olvasom az olimpiai híreket laptopon, erre lemerül az aksi. Pedig fel volt töltve, de csak úgy lemerül, minden ok nélkül. Ha nem merülne le, tudnék hsz-t is írni, de így meg nem tudok.Sobri Jóska
Sajnos mégis tudtál, ráadásul milyen okosat!gyalu
Jaja, viszont ezt amit te írsz meg nem tudom elolvasni, pedig közben megy az olimpia, és ha el tudnám olvasni, akkor válaszolni is tudnék rá, de így meg nem.

több mint 12 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Amúgy kedves az ESPN-es fantasy játék, néha jól számolja a tegnapi eredményem, néha meg levon csak úgy 5 pontot. Méghozzá elég fontos 5 pontot, mert ha jól lenne számolva, akkor vezetnék a versenyben.gyalu
Nem, mert Igor vezetne akkor 36 ponttal. Mindenkinek rosszul számolta a tegnapi napot valamiért a csoporttabellán.Schleck
Bocs, ezt nem tudtam. 😊

Amúgy kedves az ESPN-es fantasy játék, néha jól számolja a tegnapi eredményem, néha meg levon csak úgy 5 pontot. Méghozzá elég fontos 5 pontot, mert ha jól lenne számolva, akkor vezetnék a versenyben.gyalu
Én meg olvasom az olimpiai híreket laptopon, erre lemerül az aksi. Pedig fel volt töltve, de csak úgy lemerül, minden ok nélkül. Ha nem merülne le, tudnék hsz-t is írni, de így meg nem tudok.Sobri Jóska
Sajnos mégis tudtál, ráadásul milyen okosat!

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Amúgy kedves az ESPN-es fantasy játék, néha jól számolja a tegnapi eredményem, néha meg levon csak úgy 5 pontot. Méghozzá elég fontos 5 pontot, mert ha jól lenne számolva, akkor vezetnék a versenyben.gyalu
Én meg olvasom az olimpiai híreket laptopon, erre lemerül az aksi. Pedig fel volt töltve, de csak úgy lemerül, minden ok nélkül. Ha nem merülne le, tudnék hsz-t is írni, de így meg nem tudok.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amúgy kedves az ESPN-es fantasy játék, néha jól számolja a tegnapi eredményem, néha meg levon csak úgy 5 pontot. Méghozzá elég fontos 5 pontot, mert ha jól lenne számolva, akkor vezetnék a versenyben.gyalu
Nem, mert Igor vezetne akkor 36 ponttal. Mindenkinek rosszul számolta a tegnapi napot valamiért a csoporttabellán.

több mint 12 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Amúgy kedves az ESPN-es fantasy játék, néha jól számolja a tegnapi eredményem, néha meg levon csak úgy 6 pontot. Méghozzá elég fontos 6 pontot, mert ha jól lenne számolva, akkor vezetnék a versenyben.

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ausztrál cikk a Ye Shiwen jelenségről:  www.brisbanetimes.com.au/olympics/swimming-london-2012/dont-be-too-quick-to-question-chinese-success-20120731-23b6j.html

Tökéletes összefoglalója a történteknek. Arról meg nem tudom volt-e már szó korábban, hogy elsősorban Ausztráliában edz, ausztrál edzők felügyelete mellett.

Amekkora balhét kreáltak köré a semmiből, minden egyes aranyat meg lehetne kérdőjelezni.
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
A kínai úszónő a BBC keddi idézete szerint kijelentette, hogy esetében „nincs doppingprobléma”, mivel a kínai olimpiai csapat szigorú előírásai garantálják, hogy ilyen gond ne vetődjön fel.

Viszont így akkor kijelenthető, hogy nem doppingol!szaba
a WADA is ellenőrizte a győzelme után és nem produkált pozitív mintát... 240 szerre tesztelnek összesen, ez csak nekem tűnik elég vékony számnak?jjncaa
Nem, viszont arra nem tudják tesztelni, amit nem ismernek...
több mint 12 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
mindig érdekes figyelni az olimpián azon házigazda együtteseket a csapatsportokban, amelyek kizárólag a játékok miatt születtek meg. a briteknél érdekes módon 3 sportágat is a semmiből kellett felépíteni és tegnap az egyik ilyen, a női röplabda válogatottjuk lenyomta algériát. ez azért elég elismerésreméltó, még ha az ellenfél mérsékelt játékerőt is képvisel az elithez képest. de, ami ennél is jobban meglepett, a női vízilabdásaik csak 1-el kapituláltak az oroszok ellen! összehasonlításképpen: tavaly a brit csapat 6. lett a magyar ob1-ben, míg az oroszok ugyanakkor védték meg eb címüket.
egész szépen teljesített a férfi röplabda válogatottjuk is az igen erős bulgária ellen a 0-3 ellenére, és a női kézilabda válogatottjukat is bőven felülmúlja azt a színvonalat, amit ausztrália szokott hozni a vb-ken, talán még a kettővel magasabb szintet is hozza (ez a szint kb úgy írható le, hogy olyan pofozógépek a vb-ken, akik azért ausztráliát lepofozzák).
a férfi vízilabda és kézilabda csapatuk jóval gyengébbnek fest egyelőre a saját mezőnyében.
egyébként bár nem a semmiből, de a kosárlabdát is szépen felfuttatták. eb szereplések a férfiaknál és nőknél is az utóbbi években; az utóbbiak 2, előbbiek minimum 3 szintet léptek, mióta nagy-britannia 2005-ben csatlakozott a fiba-hoz.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
 www.utanpotlassport.hu/2012/07/31/spartai-korulmenyek-es-varangybor-dieta/
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
A kínai úszónő a BBC keddi idézete szerint kijelentette, hogy esetében „nincs doppingprobléma”, mivel a kínai olimpiai csapat szigorú előírásai garantálják, hogy ilyen gond ne vetődjön fel.

Viszont így akkor kijelenthető, hogy nem doppingol!szaba
Mondok neked már is 2-3 olyan szert, amit nem fognak kimutatni, és simán lehet tőle brutálisan fejlődni.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igazából én nem kijelentettem csak kérdeztem Cseh Laci arcáról.
Bár hajlok arra, hogy elgondolkozzak a dolog igazságtartalmán.

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 832 — 258. §
A kínai úszónő a BBC keddi idézete szerint kijelentette, hogy esetében „nincs doppingprobléma”, mivel a kínai olimpiai csapat szigorú előírásai garantálják, hogy ilyen gond ne vetődjön fel.

Viszont így akkor kijelenthető, hogy nem doppingol!szaba
a WADA is ellenőrizte a győzelme után és nem produkált pozitív mintát... 240 szerre tesztelnek összesen, ez csak nekem tűnik elég vékony számnak?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
A kínai úszónő a BBC keddi idézete szerint kijelentette, hogy esetében „nincs doppingprobléma”, mivel a kínai olimpiai csapat szigorú előírásai garantálják, hogy ilyen gond ne vetődjön fel.

Viszont így akkor kijelenthető, hogy nem doppingol!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A tegnapi nappal kapcsolatban elfelejtettem írni, hogy üzenem Cseh Lacinak, hogy kezd elavulni a tábla a kocsija hátulján, miszerint "a vízben sem tudsz lehagyni itt sem fogsz.. Cseh Laci." 😉hallottam róla 1-2 sztorit, és egyre inkább Bazzanival értek egyet, lehet hogy az arca lett a veszte.eaglesmcnabb
Mesélj.