NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
ki gondolta volna, nahát, hihetetlen, ilyet még senki se látott
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 658
a kurva anyátok

choose life
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
ilyen nincs bazmeg
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Hat persze.

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
KURVA ANYÁTOKAT AZT
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
legyen ABe légyszi!
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
innentől kb esélytelen japán
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
illetve elhiszem, ilyenkor már mindig ez van..
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
hihetetlen, meglepő, nahát
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
nem hiszem el..
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Ez most azért kiegyensúlyozottabb mint az előző, de passzívabb is. Érdekes hogy 5 perc alatt 0 intés. Kiváncsi vagyok meddig fog elmenni.
Igor
Szerintem halálig nyomják kb.

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ez most azért kiegyensúlyozottabb mint az előző, de passzívabb is. Érdekes hogy 5 perc alatt 0 intés. Kiváncsi vagyok meddig fog elmenni.
Igor
ennek a meccsnek el se kellett volna kezdődnie..
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez most azért kiegyensúlyozottabb mint az előző, de passzívabb is. Érdekes hogy 5 perc alatt 0 intés. Kiváncsi vagyok meddig fog elmenni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük Ati:

 telex.hu/sport/2024/08/03/valter-attila-nyilatkozat-az-olimpia-negyedik-hely-utan
2 hónapja
Rounn 16
De abban egyetértek, hogy nem lenne szabad ebben a mezőnyben versenyeznie.
Kampman
South Parknak volt a Family Guy - Mohamedes része
hol húzod meg a határt? mi alapján?
mindig lesz egy határeset aki miatt megy a hiszti

ráadásul még mindig csak 1 IBA teszt van ami alapján megy az "ítélet"
amit nem is publikáltak
Negritis, a vajda
Nem, volt egy biológiai-genetikai-antropológiai vizsgálata is, ahol ink a férfihez közelítették a hormonszintek, izomspecifikáció, izomtömeg, etc alapján. Az IBA-WADA páros szervezte, csak a NOB ezt leszarja.
Egy pekingi, katari olimpián nem indulhatna, egy párizsin nyilván, mert a NOB egyeztetett a szervezőkkel is.
Willie Parker
a NOB nem véletlen szarja le ugye
Negritis, a vajda
Jó, csak a boxvilágszöv kérte 2 éve,h akkor legyen egy független NOB-os vizsgálat, h tudjanak dönteni, az azóta sem volt.

Amúgy nincsenek elsődleges nemi jegyei, mert vagina+here kombóval született
Willie Parker
Source róla?
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 561 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mindenesetre hajrá Japán!

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
ekkora hazai pályát kapni judoban azért gusztustalan bazzeg
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 561 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ez valami Judo vegyes csapatverseny? Mióta van ez?

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
mikor intik már?
2 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
ilyen mértékű nyilvánvaló csalást legutóbb a dél-korea - olaszország meccsen láttam 2002-ben. gusztustalan
mustaine
És a Dél-Korea - Spanyolo. smafu? Két szabályos gólt nem adtak meg a spanyoloknak.
nagylaza, főpohárnok
jogos, úgy emlékeztem az volt a nyolcaddöntő és az olasz a negyeddöntő, de fordítva.

2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 958
De abban egyetértek, hogy nem lenne szabad ebben a mezőnyben versenyeznie.
Kampman
South Parknak volt a Family Guy - Mohamedes része
hol húzod meg a határt? mi alapján?
mindig lesz egy határeset aki miatt megy a hiszti

ráadásul még mindig csak 1 IBA teszt van ami alapján megy az "ítélet"
amit nem is publikáltak
Negritis, a vajda
Nem, volt egy biológiai-genetikai-antropológiai vizsgálata is, ahol ink a férfihez közelítették a hormonszintek, izomspecifikáció, izomtömeg, etc alapján. Az IBA-WADA páros szervezte, csak a NOB ezt leszarja.
Egy pekingi, katari olimpián nem indulhatna, egy párizsin nyilván, mert a NOB egyeztetett a szervezőkkel is.
Willie Parker
a NOB nem véletlen szarja le ugye
Negritis, a vajda
Jó, csak a boxvilágszöv kérte 2 éve,h akkor legyen egy független NOB-os vizsgálat, h tudjanak dönteni, az azóta sem volt.

Amúgy nincsenek elsődleges nemi jegyei, mert vagina+here kombóval született
Willie Parker
Ezeket az infókat mire alapozod?

Az IBA egy vicc szervezet, arra hogy ők mikor mit hazudnak nem lehet semmit se alapítani, 2022-ben egyébként még náluk is átment minden teszten, majd 2023-ban egy azóta is titkolt, de az IBA szerint sem a nemzetközi standardoknak megfelelő teszten bukott meg.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 658
aztán a sorsoláson a férfi 90+ kilót fogja kidobni a gép.

choose life
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
ilyen mértékű nyilvánvaló csalást legutóbb a dél-korea - olaszország meccsen láttam 2002-ben. gusztustalan
mustaine
És a Dél-Korea - Spanyolo. smafu? Két szabályos gólt nem adtak meg a spanyoloknak.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
7. meccsen jön majd Tyrone, golden score-ban földhöz bassza a már kétszer megintett ellenfelet, tömeg tombol, tökéletes pillanat.
2 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
ilyen mértékű nyilvánvaló csalást legutóbb a dél-korea - olaszország meccsen láttam 2002-ben. gusztustalan