Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
26-25 ide

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Andriiiiiis

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 483
én voltam. de ezen elv szerint akkor mindneki koxol. milák is. akkor is két koxos közül nyert a nem magyar. ez van sajnos.
peach
Egyértelmű, hogy ezek a sportágak nagyon át vannak itatva minden jóval. Én nem gondolom, hogy Milák ebből a szempontból érintetlen lenne. Viszont ha valaki a semmiből egy ilyet előránt, az több mint gyanús. Marchand nagyon tele van tolva.
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Nagyon taktikusan úszott Marchand, és picit elfáradt a végén Kristóf 😕
Igor
Ez minden idők legnagyobb koxolásai között van. Olyan Armstrong meg Ye Shiwen szint. Ilyet nem lehet.
szaba
Ez nem fog kiderülni sose
dande2
Ez épp most derült ki a szemed láttára. Újra mondom, ezt tisztán sose tol senki. 28.9, ne vicceljünk.
szaba
Kellene egy jel amit ilyenkor felmutat a versenyző (mint amikor videóbírót kérnek) aztán a srácnak KOMOLYABBAN megvizsgálnák a vizeletét... ez 100% hogy vmi kox eredménye
davemayer
mondjuk én azon az elven vagyok, hogy az élsportólók, ahol az állóképesség szükséges - az mind tol valamit. Ki erősebbet, ki szolídabban.
shagi0206
Ez egyértelmű, kiegészítő nélkül senki sem érvényesülhetne már, de pont az a lényeg amit a végén mondassz. Nagyon nem lepne meg hogy ha 10 év múlva megnéznék ezt a vizeletet érdekes dolgokat találnának.
Vki említette Phelpset, azt se higgye már el senki hogy ő tisztán úszta, fizikai képtelenség. Volt hogy egymás után úszott 2 döntőt kb egy órán belül és az első után úgy kellett kiszedni a vízből - majd megnyerte a másodikat is...
davemayer
én voltam. de ezen elv szerint akkor mindneki koxol. milák is. akkor is két koxos közül nyert a nem magyar. ez van sajnos.
peach
Igen, tuti te is elhinnéd nekem hogy ha minden hónapban fél évig 3 kg izmot pakolok fel, majd egy hónapban 9et akkor az tuti cucc nélkül volt.
Ebben a számban ekkorát javulni egyik napról a másikra elképzelhetetlen. Azt ahogy nyert, az utolsó 50et látva végképp az.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Kapás 14.
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
jóóóóóó
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
wow
2 hónapja
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
SZERINTEM nem lépett le

Mi ez a színvonal már, komolyan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 712
Szatmári oktatni fog. Meglepő lesz.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 586 — nabege2@yahoo.com
és megint elkúrjuk az asszó végét
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 712
Dobok ki minden Samsungot a picsába.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
nah végre itthon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Hugyoztatni, vért venni azonnal! Mondaná a gyanakvó énem
Gergőbácsi
Hazai pályán biztos rohanni fognak...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Egy olimpiai döntőben. Nem egy kezdő úszó javított ennyit a múlt heti ezerötszázas rekordján...
De hát párizsi olimpiára kell egy csigazabáló bálvány mindenképp.
Bálesz
Lehet sokat javítani. De ha láttad a tegnapit, azt úgy 95%ra kiúszta Marchand. 1.52,8 volt a max. Erre itt dönget egy ilyet. Ne legyünk már naivak. Volt itt valami vércsere program.
szaba
Vagy csak tudta, hogy nem tegnap osztották az érmet és annyit úszott ki magából amennyi kell.
Tarsi
és több mint 1 mp-cel megússza az egyéni legjobbját egy lassú medencében. Tök reális 😊
shagi0206
Marchandról hónapok óta lehet tudni, hogy sok másodperccel többet tud mint a PB-je... ha valaki azt mondja h Milák 1.51.7-et úszik, én azt mondtam volna előre, h az egy szoros verseny lesz, de lehet hogy csak ezüstöt ér.

Lehet itt hőbörögni, de megint egy korszakos úszót látunk (Phelps vs Cseh Laci, v2.0), nyilván ha így az ember lelkének könnyebb, csinálja az ember.

A viszonylag jó startja miatt egyelőre nem engedem el a 100at se, bár ott a többi sprinter miatt nyilván szorosabb lesz, de legalább nem lesz ott Marchand.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Nagyon taktikusan úszott Marchand, és picit elfáradt a végén Kristóf 😕
Igor
Ez minden idők legnagyobb koxolásai között van. Olyan Armstrong meg Ye Shiwen szint. Ilyet nem lehet.
szaba
Ez nem fog kiderülni sose
dande2
Ez épp most derült ki a szemed láttára. Újra mondom, ezt tisztán sose tol senki. 28.9, ne vicceljünk.
szaba
Kellene egy jel amit ilyenkor felmutat a versenyző (mint amikor videóbírót kérnek) aztán a srácnak KOMOLYABBAN megvizsgálnák a vizeletét... ez 100% hogy vmi kox eredménye
davemayer
mondjuk én azon az elven vagyok, hogy az élsportólók, ahol az állóképesség szükséges - az mind tol valamit. Ki erősebbet, ki szolídabban.
shagi0206
Ez egyértelmű, kiegészítő nélkül senki sem érvényesülhetne már, de pont az a lényeg amit a végén mondassz. Nagyon nem lepne meg hogy ha 10 év múlva megnéznék ezt a vizeletet érdekes dolgokat találnának.
Vki említette Phelpset, azt se higgye már el senki hogy ő tisztán úszta, fizikai képtelenség. Volt hogy egymás után úszott 2 döntőt kb egy órán belül és az első után úgy kellett kiszedni a vízből - majd megnyerte a másodikat is...
davemayer
én voltam. de ezen elv szerint akkor mindneki koxol. milák is. akkor is két koxos közül nyert a nem magyar. ez van sajnos.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 734 — Big Dick Nick
Sztem nem koxolt. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
2 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
Hugyoztatni, vért venni azonnal! Mondaná a gyanakvó énem
Gergőbácsi
Aztán véletlenül megint nem találják meg, mint tegnap.

2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 586 — nabege2@yahoo.com
Közben a Fehérvár továbbment (csakhogy minőségi dolgokról is beszéljünk 😊 )
2 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 939 — Packers Suicide Squad
Hugyoztatni, vért venni azonnal! Mondaná a gyanakvó énem

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 483
Egy olimpiai döntőben. Nem egy kezdő úszó javított ennyit a múlt heti ezerötszázas rekordján...
De hát párizsi olimpiára kell egy csigazabáló bálvány mindenképp.
Bálesz
Lehet sokat javítani. De ha láttad a tegnapit, azt úgy 95%ra kiúszta Marchand. 1.52,8 volt a max. Erre itt dönget egy ilyet. Ne legyünk már naivak. Volt itt valami vércsere program.
szaba
Vagy csak tudta, hogy nem tegnap osztották az érmet és annyit úszott ki magából amennyi kell.
Tarsi
Te ezt mondod laikusként, én meg amit leírtam 15 év versenyzéssel a hátam mögött. Látszik a mozgásom, miben mennyi van még.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 586 — nabege2@yahoo.com
nem tudunk feljönni
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 713
Egy olimpiai döntőben. Nem egy kezdő úszó javított ennyit a múlt heti ezerötszázas rekordján...
De hát párizsi olimpiára kell egy csigazabáló bálvány mindenképp.
Bálesz
Lehet sokat javítani. De ha láttad a tegnapit, azt úgy 95%ra kiúszta Marchand. 1.52,8 volt a max. Erre itt dönget egy ilyet. Ne legyünk már naivak. Volt itt valami vércsere program.
szaba
Vagy csak tudta, hogy nem tegnap osztották az érmet és annyit úszott ki magából amennyi kell.
Tarsi
és több mint 1 mp-cel megússza az egyéni legjobbját egy lassú medencében. Tök reális 😊
2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Nagyon szoros a vívás is

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Nagyon taktikusan úszott Marchand, és picit elfáradt a végén Kristóf 😕
Igor
Ez minden idők legnagyobb koxolásai között van. Olyan Armstrong meg Ye Shiwen szint. Ilyet nem lehet.
szaba
Ez nem fog kiderülni sose
dande2
Ez épp most derült ki a szemed láttára. Újra mondom, ezt tisztán sose tol senki. 28.9, ne vicceljünk.
szaba
Kellene egy jel amit ilyenkor felmutat a versenyző (mint amikor videóbírót kérnek) aztán a srácnak KOMOLYABBAN megvizsgálnák a vizeletét... ez 100% hogy vmi kox eredménye
davemayer
mondjuk én azon az elven vagyok, hogy az élsportólók, ahol az állóképesség szükséges - az mind tol valamit. Ki erősebbet, ki szolídabban.
shagi0206
Ez egyértelmű, kiegészítő nélkül senki sem érvényesülhetne már, de pont az a lényeg amit a végén mondassz. Nagyon nem lepne meg hogy ha 10 év múlva megnéznék ezt a vizeletet érdekes dolgokat találnának.
Vki említette Phelpset, azt se higgye már el senki hogy ő tisztán úszta, fizikai képtelenség. Volt hogy egymás után úszott 2 döntőt kb egy órán belül és az első után úgy kellett kiszedni a vízből - majd megnyerte a másodikat is...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
Egy olimpiai döntőben. Nem egy kezdő úszó javított ennyit a múlt heti ezerötszázas rekordján...
De hát párizsi olimpiára kell egy csigazabáló bálvány mindenképp.
Bálesz
Lehet sokat javítani. De ha láttad a tegnapit, azt úgy 95%ra kiúszta Marchand. 1.52,8 volt a max. Erre itt dönget egy ilyet. Ne legyünk már naivak. Volt itt valami vércsere program.
szaba
Lehet, de nem így. Pont ezt írom én is. Ez nem volt tiszta, az egyértelmű.