Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 187
Egy olimpiai döntőben. Nem egy kezdő úszó javított ennyit a múlt heti ezerötszázas rekordján...
De hát párizsi olimpiára kell egy csigazabáló bálvány mindenképp.
Bálesz
Lehet sokat javítani. De ha láttad a tegnapit, azt úgy 95%ra kiúszta Marchand. 1.52,8 volt a max. Erre itt dönget egy ilyet. Ne legyünk már naivak. Volt itt valami vércsere program.
szaba
Vagy csak tudta, hogy nem tegnap osztották az érmet és annyit úszott ki magából amennyi kell.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 483
Egy olimpiai döntőben. Nem egy kezdő úszó javított ennyit a múlt heti ezerötszázas rekordján...
De hát párizsi olimpiára kell egy csigazabáló bálvány mindenképp.
Bálesz
Lehet sokat javítani. De ha láttad a tegnapit, azt úgy 95%ra kiúszta Marchand. 1.52,8 volt a max. Erre itt dönget egy ilyet. Ne legyünk már naivak. Volt itt valami vércsere program.
2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 905
Szarabbatt uszott mint a kozepdontoben nem?
JéBé
dehogyis
Szesze
Ok nem neztem csak egy okos baratom irta 😀 Fura is volt.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 152 — Így remélem megfelelek nektek.....
minden asszó végét elkúrjuk 😕
NB2
Az utolsóval ne tegyük 😉
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
minden asszó végét elkúrjuk 😕
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Szarabbatt uszott mint a kozepdontoben nem?
JéBé
dehogyis
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 969
Marchand mekkora javítást hozott volna egyéniben egy gyorsabb medencében 2-5-3 mp? Nevetséges.
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 713
Szarabbatt uszott mint a kozepdontoben nem?
JéBé
dehogy - 1:52 fölöttit úszott
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 483
Szarabbatt uszott mint a kozepdontoben nem?
JéBé
0.8 jobbat jött te
2 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 891 — Illegális gyakorló
Nagyon taktikusan úszott Marchand, és picit elfáradt a végén Kristóf 😕
Igor
Ez minden idők legnagyobb koxolásai között van. Olyan Armstrong meg Ye Shiwen szint. Ilyet nem lehet.
szaba
Pontosan, 1.2 mpet javítani egyik pillanatról a másikra, aha persze...
davemayer
Egy olimpiai döntőben. Nem egy kezdő úszó javított ennyit a múlt heti ezerötszázas rekordján...
De hát párizsi olimpiára kell egy csigazabáló bálvány mindenképp.

2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 905
Szarabbatt uszott mint a kozepdontoben nem?
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 152 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kèrdès ezek után nyilatkozat lesz e
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Szerintem ő sem gondolta hogy Marchand ilyet hajrázik azèrt mert menni
dande2
Mert ilyen hajrá nincs, azért. Mindenki azt hitte Milák "lassul" de a francia tolt olyat amit tisztán lehetetlen megcsinálni, nem véletlenül nem volt ennek az időnek a közelében sem az egyéni rekordja.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 152 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mèg kettőt ès akkor már hoztunk egyet
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 483
Nagyon taktikusan úszott Marchand, és picit elfáradt a végén Kristóf 😕
Igor
1.51 es időt úszott így is, ez azért így is brutál volt tőle. Szerintem ezt sem gondolta volna senki olimpia előtt...
kapitnono
Ezzel teljesen egyetértek, csak az első benyomásom írtam le. Én is borzasztóan örülök ha megvan... csak valszeg így jön majd az úszószövetséges okoskodás, hogy ha edzett volna jobban bírja az utolsó 50et 😕 ami az egyetlen dolog, amit szerettem volna elkerülni...
Igor
Sós Csaba nem fog okoskodni, szerintem így is kalapot emel.
2 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 187
Nagyon taktikusan úszott Marchand, és picit elfáradt a végén Kristóf 😕
Igor
Ez minden idők legnagyobb koxolásai között van. Olyan Armstrong meg Ye Shiwen szint. Ilyet nem lehet.
szaba
Ez nem fog kiderülni sose
dande2
Armstrongról végül kiderült.
Kampman
De egyèbkènt a kerèkpárnál mèg alá is írom hogy kell.
dande2
Hát aki egyébként elhitte, hogy 3 hét alatt le lehet nyomni több ezer kilométert a nyári dögmelegben fel és le a Pireneusokon és az Alpokon, anélkül, hogy bármi "extrát" magához vesz az ember, az borzasztóan naiv.
Kampman
Persze a tour olyan mint hollandia, sokan bicikliznek bedrogozva
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
szép
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 713
Nagyon taktikusan úszott Marchand, és picit elfáradt a végén Kristóf 😕
Igor
Ez minden idők legnagyobb koxolásai között van. Olyan Armstrong meg Ye Shiwen szint. Ilyet nem lehet.
szaba
Ez nem fog kiderülni sose
dande2
Ez épp most derült ki a szemed láttára. Újra mondom, ezt tisztán sose tol senki. 28.9, ne vicceljünk.
szaba
Kellene egy jel amit ilyenkor felmutat a versenyző (mint amikor videóbírót kérnek) aztán a srácnak KOMOLYABBAN megvizsgálnák a vizeletét... ez 100% hogy vmi kox eredménye
davemayer
mondjuk én azon az elven vagyok, hogy az élsportólók, ahol az állóképesség szükséges - az mind tol valamit. Ki erősebbet, ki szolídabban.
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Nagyon taktikusan úszott Marchand, és picit elfáradt a végén Kristóf 😕
Igor
Ez minden idők legnagyobb koxolásai között van. Olyan Armstrong meg Ye Shiwen szint. Ilyet nem lehet.
szaba
És mindjárt megcsinálja ugyanezt mellen is. Egy ilyen úszás után.
Boston
phelps miket csinált. vannak erre született zsenik, lehet marschand is az, adjuk meg neki



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 483
Még így is magasan a legjobb úszónk
Chargers LT
Ha kivesszük a képből az előzményeket, és azt mondja bárki, hogy 1.51,7-t fog Milák úszni a döntőben, mennyien írjuk alá? Mindenki.
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Nagyon taktikusan úszott Marchand, és picit elfáradt a végén Kristóf 😕
Igor
Ez minden idők legnagyobb koxolásai között van. Olyan Armstrong meg Ye Shiwen szint. Ilyet nem lehet.
szaba
Ez nem fog kiderülni sose
dande2
Ez épp most derült ki a szemed láttára. Újra mondom, ezt tisztán sose tol senki. 28.9, ne vicceljünk.
szaba
Kellene egy jel amit ilyenkor felmutat a versenyző (mint amikor videóbírót kérnek) aztán a srácnak KOMOLYABBAN megvizsgálnák a vizeletét... ez 100% hogy vmi kox eredménye

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 152 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem ő sem gondolta hogy Marchand ilyet hajrázik azèrt mert menni
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 010
Nagyon taktikusan úszott Marchand, és picit elfáradt a végén Kristóf 😕
Igor
Ez minden idők legnagyobb koxolásai között van. Olyan Armstrong meg Ye Shiwen szint. Ilyet nem lehet.
szaba
Ez nem fog kiderülni sose
dande2
Armstrongról végül kiderült.
Kampman
De egyèbkènt a kerèkpárnál mèg alá is írom hogy kell.
dande2
Hát aki egyébként elhitte, hogy 3 hét alatt le lehet nyomni több ezer kilométert a nyári dögmelegben fel és le a Pireneusokon és az Alpokon, anélkül, hogy bármi "extrát" magához vesz az ember, az borzasztóan naiv.
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Nagyon taktikusan úszott Marchand, és picit elfáradt a végén Kristóf 😕
Igor
1.51 es időt úszott így is, ez azért így is brutál volt tőle. Szerintem ezt sem gondolta volna senki olimpia előtt...
kapitnono
Ezzel teljesen egyetértek, csak az első benyomásom írtam le. Én is borzasztóan örülök ha megvan... csak valszeg így jön majd az úszószövetséges okoskodás, hogy ha edzett volna jobban bírja az utolsó 50et 😕 ami az egyetlen dolog, amit szerettem volna elkerülni...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Még így is magasan a legjobb úszónk

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀