Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na meséljetek, hány magyar aranyról maradtam le?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
2 hónapja
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
miért nem adják a férfi judo döntőt ami élőben megy a bronzmeccs felvételről helyett?
deyell
Gondolom kimatekozták, hogy van idő leadni mindet

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Izgi lesz ez a francia légelhárítás Wembyvel meg Gobert-rel ezen a tornán.
empty taxi
és Embiid is ide commitált elvileg
Negritis, a vajda
Az ugye megvan, hogy ő benne van az amerikai csapatban?

2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 938
Izgi lesz ez a francia légelhárítás Wembyvel meg Gobert-rel ezen a tornán.
empty taxi
és Embiid is ide commitált elvileg
Negritis, a vajda
Hova?
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 404 — The Mathematician
Izgi lesz ez a francia légelhárítás Wembyvel meg Gobert-rel ezen a tornán.
empty taxi
és Embiid is ide commitált elvileg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Gobert xD

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 637
miért nem adják a férfi judo döntőt ami élőben megy a bronzmeccs felvételről helyett?

choose life
2 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Izgi lesz ez a francia légelhárítás Wembyvel meg Gobert-rel ezen a tornán.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
2 hónapja
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mellesleg Szilágyi buktáját kicsit értelmezi, hogy Arfa nagy formában volt ma: megverte Apithy-t és közel volt Oh-hoz is a 8 között.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Gobert bohócnak néz ki Webi mellett.

2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Roger De Vlaeminck: 22 Giro szakaszgyőzelem, 11 klasszikus 1 napos (4 Paris-Roubaix, 3 Milano-San Remo, 2 Lombardia, 1-1 RVV és LBL)

Freddy Maertens: 15 TdF, 13 Vuelta, 7 Giro szakaszgyőzelem, 1 Vuelta összetett, 2 VB-cím mezőnyversenyben

Tom Boonen: 4 Paris-Roubaix, 3 RVV, 1 VB-cím mezőnyversenyben, 6 TdF szakaszgyőzelem

Philippe Gilbert: mezőny VB-cím, 2 Lombardia, 1-1 Paris-Roubaix, RVV és LBL, 7 Vuelta szakaszgyőzelem.

Johan Museeuw: 3-3 Paris-Roubaix és RVV, 1 VB-cím, 2 Tdf szakaszgyőzelem

Csak néhány jelölt.
empty taxi
Köszi! Museew-nél nálam már feljebb van, pláne mert nála azért a Saecos(?) időszakban amikor szétdrogozták magukat, az nem az igazi.

És Remco fiatal még, pályafutása végére legenda lesz... de most még nem nyert annyit mint az első 4 ezen a listán (nálam)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Roger De Vlaeminck: 22 Giro szakaszgyőzelem, 11 klasszikus 1 napos (4 Paris-Roubaix, 3 Milano-San Remo, 2 Lombardia, 1-1 RVV és LBL)

Freddy Maertens: 15 TdF, 13 Vuelta, 7 Giro szakaszgyőzelem, 1 Vuelta összetett, 2 VB-cím mezőnyversenyben

Tom Boonen: 4 Paris-Roubaix, 3 RVV, 1 VB-cím mezőnyversenyben, 6 TdF szakaszgyőzelem

Philippe Gilbert: mezőny VB-cím, 2 Lombardia, 1-1 Paris-Roubaix, RVV és LBL, 7 Vuelta szakaszgyőzelem.

Johan Museeuw: 3-3 Paris-Roubaix és RVV, 1 VB-cím, 2 Tdf szakaszgyőzelem

Csak néhány jelölt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
2 hónapja
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Most nézem a strandröpit, kb. full hosszú ruhában tolják. Így ennek sok értelme nincs, a sport egyik lényege teljesen elveszik. 😀
balintbaba
hol?
Sixo
MAX, de nem bikiniben vannak. :/

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Most nézem a strandröpit, kb. full hosszú ruhában tolják. Így ennek sok értelme nincs, a sport egyik lényege teljesen elveszik. 😀
balintbaba
hol?

2 hónapja
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Most nézem a strandröpit, kb. full hosszú ruhában tolják. Így ennek sok értelme nincs, a sport egyik lényege teljesen elveszik. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
észak koreaiak megverték a japókat pinyóban 4-1-re. Ebben a sportban az ilyen fokú meglepetés 4 szettre menő versenyen olyan ritka, mint a fehér holló
Szesze
Mondjuk Észak-Korea nem tudom mennyire van komolyan rangsorolva bizonyos sportokban. Biztos hogy játékerőben nem a 16. legjobb páros voltak, japánoknak kellemetlen h első körben megkapták őket.
Igor
azért nem ismeretlenek ők, mindenképp nagyon vaskos meglepetés ez akárhogy is nézzük
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Eddie óta a ő a legjobb belga?
Sixo
Come on man.... hell no.
Igor
De akkor ki ...
Sixo
Nem ismered a guglit?

Lehet Boonen, Gilbert, van Looy vagy Maertens (bár ők talán még kortársai), és biztos van néhány név akit kihagytam... elég sokan vannak belga biciklisek.

szerk: de Vlaeminck marad ki, őt meg Looyt mindig összekeverm 😕
Igor
amúgy...khm... kopecky 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
észak koreaiak megverték a japókat pinyóban 4-1-re. Ebben a sportban az ilyen fokú meglepetés 4 szettre menő versenyen olyan ritka, mint a fehér holló
Szesze
Mondjuk Észak-Korea nem tudom mennyire van komolyan rangsorolva bizonyos sportokban. Biztos hogy játékerőben nem a 16. legjobb páros voltak, japánoknak kellemetlen h első körben megkapták őket.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
sajnos 7-2-ről elbuktuk az 5. szettet.. ennyi vót
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Eddie óta a ő a legjobb belga?
Sixo
Come on man.... hell no.
Igor
De akkor ki ...
Sixo
Nem ismered a guglit?

Lehet Boonen, Gilbert, van Looy vagy Maertens (bár ők talán még kortársai), és biztos van néhány név akit kihagytam... elég sokan vannak belga biciklisek.

szerk: de Vlaeminck marad ki, őt meg Looyt mindig összekeverm 😕
Igor
Ők miért lennének jobbak nála?
Sixo
mert szarrányerték magukat monumenteken.
Ettől amúgy korántsem olyan egyértelmű, sőt, de én elfogult vagyok, mert remco az emberem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Van most valami értemes vívásig/úszásig

-judo döntő
-rögbi bronz/arany (amit egyelőre semmi nem ad..)

A többi kb érdektelennek tűnik. Most fogok vacsorát készíteni akkor...
Igor
Most játszik a Xue X Y Xia páros, de nem mutatják.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Eddie óta a ő a legjobb belga?
Sixo
Come on man.... hell no.
Igor
De akkor ki ...
Sixo
Nem ismered a guglit?

Lehet Boonen, Gilbert, van Looy vagy Maertens (bár ők talán még kortársai), és biztos van néhány név akit kihagytam... elég sokan vannak belga biciklisek.

szerk: de Vlaeminck marad ki, őt meg Looyt mindig összekeverm 😕
Igor
Ők miért lennének jobbak nála?

2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Van most valami értemes vívásig/úszásig

-judo döntő
-rögbi bronz/arany (amit egyelőre semmi nem ad..)

A többi kb érdektelennek tűnik. Most fogok vacsorát készíteni akkor...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
De amúgy lassan ő a legjobb.
A 2. ember volt aki mindkét számban VB-t nyert, most pedig itt a TT olimpia.
Ha annyit tudna jövőre fejlődni mint idén... 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Elkezdődött a női strandröpi erre nem mutatják sehol. A bátyám most nagyon dühös.
Sixo
Én is!
balintbaba
A Maxon megy
Heisman nádor
 i.giphy.com/media/v1.Y2lkPTc5MGI3NjExZmF5amJucjAzMjM2b3BwMGExbzVsbGd0bmZsbjJ2ZGN6cm9kOGd4NyZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/Km2YiI2mzRKgw/giphy.gif

A Discovery bekaphatja amúgy is, kurva kapzsii egy vállalat.
balintbaba
Mondjuk az olimpiahoz most pont nem kell a sport kieg sem, minden olimpia megy a normal előfizuval isa MAXon.
Amúgy meg 2 csatornájuk van, mi a faszt csináljanakm plusz amúgy is ez a jövő (a streaming)
zacknorb
Jaa, azt nem tudtam, sima előfizum van. Engem a sima ES-n lévő reklámok mennyisége tud felbaszni, meg a honlapjuk is tele van kúrva reklámokkal. Kurvára érződik, hogy minél több pénzt ki akarnak venni belőle. Persze értem, hogy mindenki másnak is ez a célja, de valahogy náluk nekem sokkal feltűnőbb.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c