Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Aztakurva.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
Ganna mit mentett, uhhh.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 485 — Kinek mit intézett a kormánya
Ganna what a save
2 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ganna nagyot mentett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
2 hónapja
Nomac New England Patriots 2 949 — balazs.t85@gmail.com
😕

2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
Evenepoel 12 seccel jobb Van Aertnel 22-nél.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Annyira szidtátok Evenepoelt, hogy ebből max 3. hely lehet, a végén még megnyeri.

2 hónapja
bogjosi New England Patriots 1 435
Wout komolyat ment a 2-3. részben 😮

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Nomac New England Patriots 2 949 — balazs.t85@gmail.com
Jó volt ez a Valter interjú az M1-n
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
elment az első szett, de legalább szoros volt
2 hónapja
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Bigham gondolom ott van a britt pálya csapatban. Kurvára örülnék, ha sikerülne aranyat hoznia. Nekem picit a nép gyermeke, amatőrként sok edzéssel, technikai tudással a csúcsra jutni, nem mellesleg jó arc is.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Két belga jobb mint vártam, így csücskös lesz/szoros lesz az első négy 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Most nézem, Valter elég jót jött, hegyimaki létére. Van Aert meg elöl is telivel nyomja?
balintbaba
Valter erőn felül teljesített, akiket ott picivel megvert maga mögött, az szép. Aki meg előtte van abból nem igazán lehetett bárkit is elvárni h megverjen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Most nézem, Valter elég jót jött, hegyimaki létére. Van Aert meg elöl is telivel nyomja?
balintbaba
Ja
zacknorb
Gondolom olimpián is uci szabályok vannak, nem tudtam, hogy ez így szabályos.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most nézem, Valter elég jót jött, hegyimaki létére. Van Aert meg elöl is telivel nyomja?
balintbaba
Igen.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 485 — Kinek mit intézett a kormánya
Most nézem, Valter elég jót jött, hegyimaki létére. Van Aert meg elöl is telivel nyomja?
balintbaba
Ja
2 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ki a valaha volt második legjobb marokkói sportoló? El Bakkali?
Sixo
Én Said Aouitát mondanám '84-ben olimpiát, '87-ben VB-t nyert 5000-en, aztán Szöulban 800-on (!) lett bronzérmes.
empty taxi
Őt mondjuk nem is ismertem, akkor én még nem is éltem.
Sixo
Btw az Al Jazeera az Évszázad Arab Atlétájának választotta.
empty taxi
Az az arab sport illustrated?
Sixo
Kb. egyébként meg 4 távon volt egyszerre világcsúcstartó 1987-92 között.
empty taxi
Olimpiai számokban vagy ilyen Diamond Leagues 1 mérföld, 1000 méter, 2000 méter, 600 méter?
Sixo
2-2. 1500, 5000 vs. 2000, 3000.
Egyébként ilyen no name arcok vették el a rekordokat mint Noureddine Morceli vagy Haile Gebreselassie.

Btw az Év Atlétája is volt 1985-ben. Előtte egy bizonyos Carl Lewis, utána Jurij Szjedih nyerte ezt a díjat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az a baj hogy tarling a technikai malőrrel van 13 és félre, második ellenőrzőpont pontosabbat mond majd!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Most nézem, Valter elég jót jött, hegyimaki létére. Van Aert meg elöl is telivel nyomja?

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 485 — Kinek mit intézett a kormánya
Dupla belga érem?
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Kikapott a tongai boxoló, RIP Warrb.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Kajak szlalomban fog az első francai arany?

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
nah mutatják Madarászékat m4-en, sok esélyünk nincs
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ki a valaha volt második legjobb marokkói sportoló? El Bakkali?
Sixo
Én Said Aouitát mondanám '84-ben olimpiát, '87-ben VB-t nyert 5000-en, aztán Szöulban 800-on (!) lett bronzérmes.
empty taxi
Őt mondjuk nem is ismertem, akkor én még nem is éltem.
Sixo
Btw az Al Jazeera az Évszázad Arab Atlétájának választotta.
empty taxi
Az az arab sport illustrated?
Sixo
Kb. egyébként meg 4 távon volt egyszerre világcsúcstartó 1987-92 között.
empty taxi
Olimpiai számokban vagy ilyen Diamond Leagues 1 mérföld, 1000 méter, 2000 méter, 600 méter?

2 hónapja
Nomac New England Patriots 2 949 — balazs.t85@gmail.com
VAN AERT nagyon jónak tűnik