NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
szép
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Magas a kínai is, itt most nem fekszik annyira az odapiszkálás... de hátha kiizzadja, gyerünk, gyerünk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jóóó
Szesze
jó tipp, és a lövészet is, de úgy látom hogy ha itt elönti a fejed a szar, akkor kuka az egész 😀 meg azoknál legalább alapjáraton alacsony a pulzus, itt meg lenne vagy 200 mire felmennék a pástra 😀

komolyan mondom legaljasabb sport, van 2 szar perced és várhatsz 4 évet (nyilván van még pár hasonló sport ilyen tekintetben), a csapat még csak-csak, de ez az egyéni kegyetlen.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 478 — Kinek mit intézett a kormánya
közben francia döntő rögbiben, nem tudom volt-e már
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 905
Félidőben Ausztrália-Fidzsi 7-7
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 527 — !SuPeR6BoWL!
Kardot bírnám biztos kettéfejelném a bírót

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
nagyon fontos volt, h 4-3-ról vissza tudta fordítani, mert ez a stílus ami Muharinak van addig jó igazán amíg nincs hátrányban/vezet
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Az én idegrendszeremmel szerintem a vívásnál semelyik sport sem menne szarabbul nekem.
eaglesmcnabb
Pedig a sisakletépés, reklamálás/ordibálás menne sztem neked 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 637
Az én idegrendszeremmel szerintem a vívásnál semelyik sport sem menne szarabbul nekem.
eaglesmcnabb
íjászat?

choose life
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
jóóó
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az én idegrendszeremmel szerintem a vívásnál semelyik sport sem menne szarabbul nekem.
eaglesmcnabb
Lövészet fixen. 😃
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 478 — Kinek mit intézett a kormánya
Az én idegrendszeremmel szerintem a vívásnál semelyik sport sem menne szarabbul nekem.
eaglesmcnabb
Snoop mester mondjuk jó lenne benne
Meg a lövészetben is
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az én idegrendszeremmel szerintem a vívásnál semelyik sport sem menne szarabbul nekem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Női időfutam: AUS , GBR , USA

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Hiába mondta Krézi, hogy elállt az eső, hát a kamera lencsén lehet látni, hogy esik az eső. Akkor a férfiak is szopni fognak.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 478 — Kinek mit intézett a kormánya
Valamit tenni kell ezzel karddal mert totál ki vagy szolgáltatva a bírói szimpátiának....
ThundersNFL a Paraszt
eddig is ki volt ezek alapján, de marhára nem most fog feltűnni a fejeseknek (a magyarok is elfelejtik holnapra)
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
eddig fasza
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Muhari a 8-ért vagy a 4-ért vív már?
Heisman nádor
4
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Muhari a 8-ért vagy a 4-ért vív már?
Heisman nádor
4

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 324 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Muhari a 8-ért vagy a 4-ért vív már?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
de szép volt 😊
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Gémesi, Szatmári, Szilágyi off
nem gondoltam volna, hogy 3 magyarból 8-ba sem jut SENKI!
NB2
Pedig kb 50-50 volt
Rajna
hogy egyik se jut 8-ba az volt 50-50? 😀 ne viccelj már, elvileg egymással játszott volna a két magyar a 16 közt..
Szesze
Túloztam, inkább 75-25, de azért nem kirívó dolog.
Rajna
szerintem az is erős, de azért a kettő között nem csak egy árnyalatnyi különbség van 😊
Szesze
Persze, de a viselkedési közgáz is jól megmondja, hogy az alacsony esélyek valószínűségét nagyon alábecsüli az ember. 25% azért viszonylag gyakori. Ahogy Muharinak is volt kb. 30% esélye idáig eljutni, mégis szenzációnak van tartva, mert 50% alatt van.
Rajna
igen, épp ezért mondom, h a 75 meg az 50 között nem egy árnyalatnyi különbség van + szerintem nem stimmel a 75 se, főleg így, h egy ágon voltak
ráadásul kardban ált jobban ül a papírforma is

Szerkesztette: Szesze
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valamit tenni kell ezzel karddal mert totál ki vagy szolgáltatva a bírói szimpátiának....
ThundersNFL a Paraszt
Szilágyinak 3 olimpiára jó volt 😉😛
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 527 — !SuPeR6BoWL!
Gémesi, Szatmári, Szilágyi off
nem gondoltam volna, hogy 3 magyarból 8-ba sem jut SENKI!
NB2
Matyas Szabo nem jó?
deyell
🇩🇪

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 324 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na hajrá Eszti!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz