Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Most kezdődik a japán Otoguro és a mongol Tumur Ochir összecsapása bírkózásban, a magyar Pál Szabolcs egyébként a bíró. A győztes fog valszeg Muszukajevvel bírkózni, neki az első körös argentin ellenfelét illene megverni. A japán vmivel esélyesebb, ő 2018-ban világbajnok volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A field hockey megérdemli a legrosszabb csapatsportág címet. Futball is jobb még úgy is hogy a férfiaknál ki van herélve...
Heisman
Szerintem nem rossz sport, ha kicsit hozzászksz a látványhoz.

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 328 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A field hockey megérdemli a legrosszabb csapatsportág címet. Futball is jobb még úgy is hogy a férfiaknál ki van herélve...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
A Dunán ez a két nő, RSG-n, a kommentátor és a szakkommentátor teljesen pöpec, képben vannak, informálnak, akkor szólnak amikor kell, azt, amit kell, ha már eleddig szarráfikáztuk a sok agyhalott M4-es kommentátort, akkor korrekt megemlíteni, hogy ők viszont teljesen jól, szakszerűen, szórakoztatóan nyomják.
Illetve maga a sport hosszan nem köt le, de 1-2 labda-, meg karikagyakorlat olyan, hogy leesik az ember álla, hogy mennyire ügyesek ezek a lányok.
A zeneválasztások meg néha kurvajók.
Imagine Dragon, Deep Purple...

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hát a férfi négyes trollkodik egyet mondjuk nemtom ez mekkora plusz met így is csak egy teljes pályájuk lesz ezt nehéz értékelni. De ők tudják.

A csajok OK, de a lengyelek és Új-Zéland is para. De nem hiszem el, hogy Carrington 3 nehezékkel meg tud minket fogni hacsak nem lesz valami pszichés gát.

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
A táv első felén azért befosattak az új-zélandiak

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 328 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
női k4-esek simán mentek tovább az első körből

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 328 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fanni most kezd RG-ben

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Hopp, ez a kenu egyes továbbjutás komoly upset

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Balla Virág - Takács Kincső kettős 2. lett az előfutamában, bejutott az elődöntőbe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Kár, hogy végül nem állítják meg ezt a seggriszálást a hiroshimai atombomba ledobására tartott egy perces megemlékezésre, érdekes lett volna.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
Van ennek a gyaloglásnak egy különleges vibe-ja. Biztos nagyon komoly állóképesség kell hozzá, de mégis baromira nyugdíjasnak tűnnek, miközben csinálják.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szvsz totàl idiótaság ez a gyaloglás, mint sport! Főleg olimpián!
steelwolf
Nem értem mi ennek az evolúciója hogy kialakult. Mi az a szituació amikor gyorsan kell eljutnod gyalogosan A-ból B-be, és nem futhatsz. 😀
Az parádés hogy miért van belőle 2 táv is, amikor nyípt vizi úszásból csak 1 táv volt. 20 km es 50 km. Ennyi erővel lehetne 100 méteres sprintgyaloglás is🤣🤣
eaglesmcnabb
Pont ugyanezen gondolkodtam amúgy a pillangó/hát/mell úszó versenyek alatt.
Jughead
Jogos felvetés ez is, abszolút adom 😊 Mondjuk ismerek pár olyat aki csak mellúszásban tud úszni, így ők a többin meg vannak lőve 😀 vagy akinek tölcsérmellkasa van annak a hátúszás segithet, így nekik fiatalkorban javasolt a többi úszásnem hanyagolása mellett

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Szvsz totàl idiótaság ez a gyaloglás, mint sport! Főleg olimpián!
steelwolf
Nem értem mi ennek az evolúciója hogy kialakult. Mi az a szituació amikor gyorsan kell eljutnod gyalogosan A-ból B-be, és nem futhatsz. 😀
Az parádés hogy miért van belőle 2 táv is, amikor nyípt vizi úszásból csak 1 táv volt. 20 km es 50 km. Ennyi erővel lehetne 100 méteres sprintgyaloglás is🤣🤣
eaglesmcnabb
Pont ugyanezen gondolkodtam amúgy a pillangó/hát/mell úszó versenyek alatt.
Jughead
Ennél közelebb nem vitt a google:

A második oldal alján:
 library.hungaricana.hu/hu/view/BekesMegyeiNepujsag_1984_04/?pg=31&layout=s

Az újkori atlétika az 1700-as években kezdett gyorsan feljődni. A gyaloglást az úgynevezett pedesztrianizmus korában kezdték rendszeresen űzni. Legnépszerűbb ága _ a távgyaloglás volt. A gyaloglók sokszor fogadásból, pénzért versenyeztek, nagy érdeklődés mellett. Az egyik leghíresebb pedesztrianista az angol Foster Powel, ügyvédírnok volt: 1773-ban 640 kilométer tett meg 5 nap és 18 óra alatt. A gyaloglóversenyek a XIX. században igencsak népszerűek voltak. Az 1800-ds évek végén rendeztek olyan versenyeket is, amelyeken a távot futás és gyaloglás tetszés szerinti váltogatásával^ sőt, pihenők köz- beiktatásával lehetett megtenni. Aztán a század végére megállapították a gyaloglás szabályait: a rövidébb távú versenyeket pályán, a hosszabbakat továbbra is országúton rendezték.
A századfordulón az egészen rövid távú versenyek is divatosak voltak, sőt, az olimpia műsorába először ezek kerültek. Az 1906-os, nem hivatalos athéni olimpián 1500 méteres galoglást rendeztek, két esztendővel később a londoni olimpián 3500 méterest és 10 mérföldest, majd 1912 és ’24 között 10 kilométerest is rendeztek. Egyszer, 1920-ban 3 kilométeres gyaloglás is szerepelt az olimpia programjában.
Az első világcsúcsokat 1913-ban hitelesítették, különböző méteres és angol mértékegységű távokban. Az olimpiákon ekkortájt az angolszászok értek el sikereket.


Amúgy emberi léptékben nyújtani jól lehet gyaloglással.

több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 938
Szvsz totàl idiótaság ez a gyaloglás, mint sport! Főleg olimpián!
steelwolf
Nem értem mi ennek az evolúciója hogy kialakult. Mi az a szituació amikor gyorsan kell eljutnod gyalogosan A-ból B-be, és nem futhatsz. 😀
Az parádés hogy miért van belőle 2 táv is, amikor nyípt vizi úszásból csak 1 táv volt. 20 km es 50 km. Ennyi erővel lehetne 100 méteres sprintgyaloglás is🤣🤣
eaglesmcnabb
Pont ugyanezen gondolkodtam amúgy a pillangó/hát/mell úszó versenyek alatt.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Tényleg, a négerek csak futni tudnak, gyalogolni már nem? : o
balintbaba
Origora topkomment lenne
petey
Akkor niggereket írtam volna!
balintbaba
Azért ott is van határ 😀 mondjuk akkor 888..😀
petey
Nem mintha Magyarországon lenne jelentősége ezeknek a szavaknak (Böröcz József szociológus tuti vitatkozna ezzel), de érdekes, hogy Afrikában nincs kultúrája a gyaloglásnak.
balintbaba
Aki ott lassú volt, azt megették a vadak. Tanultak ők is, hogy csakis futva..

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Szvsz totàl idiótaság ez a gyaloglás, mint sport! Főleg olimpián!
steelwolf
Nem értem mi ennek az evolúciója hogy kialakult. Mi az a szituació amikor gyorsan kell eljutnod gyalogosan A-ból B-be, és nem futhatsz. 😀
Az parádés hogy miért van belőle 2 táv is, amikor nyípt vizi úszásból csak 1 táv volt. 20 km es 50 km. Ennyi erővel lehetne 100 méteres sprintgyaloglás is🤣🤣
eaglesmcnabb
Amikor olyan páncélzatot viselsz, hogy a bokáig véd, mint egy hirdetőoszlop.
Akkor gyorsan gördülsz a talpaidon, de futni nem tudsz.
Sobri Jóska
Ugyanerre gondoltam én is, de akkor nem tudsz ilyen nagyokat lépni, úgyhogy elvetettem😀
eaglesmcnabb
Ez már a sportverzió.
Ma már a birkózás se egyszál pöcsben van, meg van időkorlát, stb.

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szvsz totàl idiótaság ez a gyaloglás, mint sport! Főleg olimpián!
steelwolf
Nem értem mi ennek az evolúciója hogy kialakult. Mi az a szituació amikor gyorsan kell eljutnod gyalogosan A-ból B-be, és nem futhatsz. 😀
Az parádés hogy miért van belőle 2 táv is, amikor nyípt vizi úszásból csak 1 táv volt. 20 km es 50 km. Ennyi erővel lehetne 100 méteres sprintgyaloglás is🤣🤣
eaglesmcnabb
Amikor olyan páncélzatot viselsz, hogy a bokáig véd, mint egy hirdetőoszlop.
Akkor gyorsan gördülsz a talpaidon, de futni nem tudsz.
Sobri Jóska
Ugyanerre gondoltam én is, de akkor nem tudsz ilyen nagyokat lépni, úgyhogy elvetettem😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szvsz totàl idiótaság ez a gyaloglás, mint sport! Főleg olimpián!
steelwolf
Nem értem mi ennek az evolúciója hogy kialakult. Mi az a szituació amikor gyorsan kell eljutnod gyalogosan A-ból B-be, és nem futhatsz. 😀
Az parádés hogy miért van belőle 2 táv is, amikor nyípt vizi úszásból csak 1 táv volt. 20 km es 50 km. Ennyi erővel lehetne 100 méteres sprintgyaloglás is🤣🤣
eaglesmcnabb
Valahogy úgy lehetet h XY-ra rájött a szapora, és rászóltak h sies, de ne rohanj! 🚶‍♂️
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Szvsz totàl idiótaság ez a gyaloglás, mint sport! Főleg olimpián!
steelwolf
Nem értem mi ennek az evolúciója hogy kialakult. Mi az a szituació amikor gyorsan kell eljutnod gyalogosan A-ból B-be, és nem futhatsz. 😀
Az parádés hogy miért van belőle 2 táv is, amikor nyípt vizi úszásból csak 1 táv volt. 20 km es 50 km. Ennyi erővel lehetne 100 méteres sprintgyaloglás is🤣🤣
eaglesmcnabb
Amikor olyan páncélzatot viselsz, hogy a bokáig véd, mint egy hirdetőoszlop.
Akkor gyorsan gördülsz a talpaidon, de futni nem tudsz.

több mint 3 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Szvsz totàl idiótaság ez a gyaloglás, mint sport! Főleg olimpián!
steelwolf
Nem értem mi ennek az evolúciója hogy kialakult. Mi az a szituació amikor gyorsan kell eljutnod gyalogosan A-ból B-be, és nem futhatsz. 😀
Az parádés hogy miért van belőle 2 táv is, amikor nyípt vizi úszásból csak 1 táv volt. 20 km es 50 km. Ennyi erővel lehetne 100 méteres sprintgyaloglás is🤣🤣
eaglesmcnabb
Azért kell egyfajta hozzáállás ehhez a sporthoz is. Ki az aki gyerekként a gyaloglást választaná? Kurva hülyén kell mozogni, lassabb vagy mint a futók, a lassításokban pedig a pélód lengedezik. 😀 Ezt a cikitűrőképességet egy olimpián is értékelni kell! 😀😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szvsz totàl idiótaság ez a gyaloglás, mint sport! Főleg olimpián!
steelwolf
Nem értem mi ennek az evolúciója hogy kialakult. Mi az a szituació amikor gyorsan kell eljutnod gyalogosan A-ból B-be, és nem futhatsz. 😀
Az parádés hogy miért van belőle 2 táv is, amikor nyípt vizi úszásból csak 1 táv volt. 20 km es 50 km. Ennyi erővel lehetne 100 méteres sprintgyaloglás is🤣🤣

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Tényleg, a négerek csak futni tudnak, gyalogolni már nem? : o
balintbaba
Origora topkomment lenne
petey
Akkor niggereket írtam volna!
balintbaba
Azért ott is van határ 😀 mondjuk akkor 888..😀
petey
Nem mintha Magyarországon lenne jelentősége ezeknek a szavaknak (Böröcz József szociológus tuti vitatkozna ezzel), de érdekes, hogy Afrikában nincs kultúrája a gyaloglásnak.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Tényleg, a négerek csak futni tudnak, gyalogolni már nem? : o
balintbaba
Origora topkomment lenne
petey
Akkor niggereket írtam volna!
balintbaba
Azért ott is van határ 😀 mondjuk akkor 888..😀

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szvsz totàl idiótaság ez a gyaloglás, mint sport! Főleg olimpián!