PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Elvileg május 6-án jön az új BF trailer, de az is ilyen űr buzulás lesz állítólag. Pedig milyen fasza lenne egy 2. világháborús fps 😕


JT Daniels fan
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
CDG még idénre várja.

 www.youtube.com/watch?v=N_ZgyNoHtjw

Jensen is jelentkezett:

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 529 — The Mathematician
meg néztem az új CoD trailert
ha már a dice elkezdett beszólni, és volt egy nem enyhe ME utóhatás érzésem 😀
főleg mikor Anderson rángat fel a földről 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ki szeretne egy Down of War 3-at? 😉

 www.youtube.com/watch?v=l_YLkIjJtbg
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Novemberben az új cod mellé kiadják a MW1-t (Cod4) remastered editiont.
Az úgy régen nagyon adta, rengeteget játszottam vele multiban. Viszont 30 dollárral lesz több az az edition. Meglásssssuk.
Habi
Az új Infiniti Warrior vagy mi, már a trailerje is egy gagyi..Nem gondoltam volna hogy van még lentebb..Szánalmas, remélem a MW1 Remastered nem fog ilyen vonalban eltorzulni..
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Novemberben az új cod mellé kiadják a MW1-t (Cod4) remastered editiont.
Az úgy régen nagyon adta, rengeteget játszottam vele multiban. Viszont 30 dollárral lesz több az az edition. Meglásssssuk.


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 529 — The Mathematician
kint van ugye az Old Gods HS-ben
első körös mókám vele

 www.twitch.tv/negritis/v/63150384

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
helmet Minnesota Vikings 247
nekem speciel teljes mértékben bejön. Megkapod a 3 legjobb értékét, combine statokból helyére tudod rakni a strength, speed, acceleration, agility, jumping tulajdonságokat. Legalább mindent nem raknak alád. Ami meg gyengébb, azt még mindig fel tudod javítani xp-vel később. Remélem vmi hasonló rendszer marad jövőre is, több draft témával esetleg.
Habi
Nekem ez a 3 valahogy kevés, én ezt mindenképp bővíteném, vagy esetleg lehetne 2-3 gyengepontot is scoutolni, az is segítene. Bár a 15-ös verziónál összességében még így is jobb, az tény. Amúgy combine statok alapján draftolok többnyire, egy Strength fejlesztése 8000 xp, Speed/acceleration az 15000 felett, a többi érték meg kb párszáz, max 1-2 ezer XP. Csak így meg combine statok nélkül mit ér a többi év közben? Pl. mire mész egy B+ MCV cornerrel, ha a draft előtt kijön neki valami 4.65-ös 40 yard, 84 speeddel, aztán utána mindenki agyonveri fly route-okon?
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Fontos kérdésem lenne. Xbox360, MaddenNfl16: amikor a draftra készülő fősulisokat nézem, akkor van három szűrő opció: scouted, unscouted, watched
Mi az a watched? Hol tudom őket megnézni? El van dugva valahol egy combine csak még nem találtam hol?
Válaszokat előre is köszi 😊
Roll
kvázi akik érdekelnek. Van egy opció scoutoláson belül, hogy put on watchlist vagy vmi ilyesmi. (este megnézem pontosan)
Aki tudod, hogy érdekel ráteszed a listádra és akkor nem kell kikeresni 500 prospect között, hanem csak a saját listádról.
Habi
Elég gagyi egyébként, hogy a mindenkiből max. 3 értéket tudsz scoutolni. Jó, a fizikai tulajdonságokat le tudod szűrni combine eredményekből, de pl. van egy CB, B+ MCV, B+ ZVC, B press, de honnan tudod, hogy pl szerelni tud-e, vagy milyen elkapásban? Nyilván ezeknél az értékeknél gyengébb, de fogalmad nincs, hogy most C+ vagy D-.

Ebben a madden scoutingban ha az egyik évben megcsinálnak valamit jól, akkor biztos, hogy egy másik részéből elvesznek, nehogy valaha is tökéletes legyen.
helmet
nekem speciel teljes mértékben bejön. Megkapod a 3 legjobb értékét, combine statokból helyére tudod rakni a strength, speed, acceleration, agility, jumping tulajdonságokat. Legalább mindent nem raknak alád. Ami meg gyengébb, azt még mindig fel tudod javítani xp-vel később. Remélem vmi hasonló rendszer marad jövőre is, több draft témával esetleg.


JT Daniels fan
több mint 8 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Fontos kérdésem lenne. Xbox360, MaddenNfl16: amikor a draftra készülő fősulisokat nézem, akkor van három szűrő opció: scouted, unscouted, watched
Mi az a watched? Hol tudom őket megnézni? El van dugva valahol egy combine csak még nem találtam hol?
Válaszokat előre is köszi 😊
Roll
kvázi akik érdekelnek. Van egy opció scoutoláson belül, hogy put on watchlist vagy vmi ilyesmi. (este megnézem pontosan)
Aki tudod, hogy érdekel ráteszed a listádra és akkor nem kell kikeresni 500 prospect között, hanem csak a saját listádról.
Habi
Elég gagyi egyébként, hogy a mindenkiből max. 3 értéket tudsz scoutolni. Jó, a fizikai tulajdonságokat le tudod szűrni combine eredményekből, de pl. van egy CB, B+ MCV, B+ ZVC, B press, de honnan tudod, hogy pl szerelni tud-e, vagy milyen elkapásban? Nyilván ezeknél az értékeknél gyengébb, de fogalmad nincs, hogy most C+ vagy D-.

Ebben a madden scoutingban ha az egyik évben megcsinálnak valamit jól, akkor biztos, hogy egy másik részéből elvesznek, nehogy valaha is tökéletes legyen.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 529 — The Mathematician
dark souls 3at nyúzza valaki rajtam kívül? (vagy őt a játék 😀)
Negritis
engem a játék 😀
Drip
mondjuk én Bossokhoz szoktam behívni segítőket 3-4 fail után így annyira engem nem zavar
bár most ocelotnál elakadtam 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
dark souls 3at nyúzza valaki rajtam kívül? (vagy őt a játék 😀)
Negritis
engem a játék 😀

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 529 — The Mathematician
dark souls 3at nyúzza valaki rajtam kívül? (vagy őt a játék 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Fontos kérdésem lenne. Xbox360, MaddenNfl16: amikor a draftra készülő fősulisokat nézem, akkor van három szűrő opció: scouted, unscouted, watched
Mi az a watched? Hol tudom őket megnézni? El van dugva valahol egy combine csak még nem találtam hol?
Válaszokat előre is köszi 😊
Roll
kvázi akik érdekelnek. Van egy opció scoutoláson belül, hogy put on watchlist vagy vmi ilyesmi. (este megnézem pontosan)
Aki tudod, hogy érdekel ráteszed a listádra és akkor nem kell kikeresni 500 prospect között, hanem csak a saját listádról.


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Roll Tampa Bay Buccaneers Florida State Seminoles 15 — Don Johnson
Fontos kérdésem lenne. Xbox360, MaddenNfl16: amikor a draftra készülő fősulisokat nézem, akkor van három szűrő opció: scouted, unscouted, watched
Mi az a watched? Hol tudom őket megnézni? El van dugva valahol egy combine csak még nem találtam hol?
Válaszokat előre is köszi 😊

Monte Kiffin: "I want 11 guys getting to the ball as quick as we can."
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
marha jó lesz a Mafia 3 😊


JT Daniels fan
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
 www.youtube.com/watch?v=4UdSpFXz8Q4


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Xbox one-ra van egy eladó NHL 16-om, ha valakit érdekel pm😊
Asbee
sokat ne remélj érte, EA Access-be bekerült múlt héten ingyen. (Az Access meg 6k 1 évre)


JT Daniels fan
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.youtube.com/watch?v=_gEHZmWn_hg

Értékelések alapján elég megosztó. Van aki próbálta? Mik a tapasztalatok?
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Xbox one-ra van egy eladó NHL 16-om, ha valakit érdekel pm😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
Szevasztok!
Szeretnék kérdezni valami, a segítségeteket kérni.
Van nekem egy Xbox360 Elite konzolom. Ez most jelenleg a másik szobában lévő TV-re van kötve, de anyámék is ott nézik a műsorokat általában, és így most zavarjuk egymást. Viszont nekem van 3 monitorom abból kettő fent "rohad" a polcon. Na nekem az lenne a kérdésem hogy összelehet kötni az xboxot, a monitorral? Idetenném a másik monitor mellé, és akkor itt lenne minden egy helyen..😊 Mi kellhet hozzá?
Köszi a válaszokat!
Coolearie
 konzol-jatekszoftver.vatera.hu/kiegeszitok/kabel/vga_atalakito_kabel_xbox_360_hoz_2218259720.html

Ilyennel volt nekem is rátéve monitorra, de ez még az első szériás x360-nál használtam.
Ha van az elite-n is hagyományos kimenet, nem csak HDMI, akkor tudod használni.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Szevasztok!
Szeretnék kérdezni valami, a segítségeteket kérni.
Van nekem egy Xbox360 Elite konzolom. Ez most jelenleg a másik szobában lévő TV-re van kötve, de anyámék is ott nézik a műsorokat általában, és így most zavarjuk egymást. Viszont nekem van 3 monitorom abból kettő fent "rohad" a polcon. Na nekem az lenne a kérdésem hogy összelehet kötni az xboxot, a monitorral? Idetenném a másik monitor mellé, és akkor itt lenne minden egy helyen..😊 Mi kellhet hozzá?
Köszi a válaszokat!
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.youtube.com/watch?v=4KXJM_KJDc8
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 529 — The Mathematician
XCOM 2-t más is próbálta? elég erős sztoriban a kezdés, de van 1-2 érdekes dolog
Negritis
kitoltam már 2szer, jobban adja mint az 1. mi benne az érdekes számodra?
briareos
engem kicsit zavart a kamerakezelés
más nem jut eszembe hirtelen

a sztori végén mondjuk az utolsó képsort ilyen *tableflip* moment volt nekem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
XCOM 2-t más is próbálta? elég erős sztoriban a kezdés, de van 1-2 érdekes dolog
Negritis
kitoltam már 2szer, jobban adja mint az 1. mi benne az érdekes számodra?