PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 529 — The Mathematician
enyhe túlzás, de sajnos igaz hogy nincsenek igazi húzó konzol exluzív címek
 9gag.com/gag/aOVo2yM

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 529 — The Mathematician
a kérdés amúgy sztem nem a grafika, hanem hogy mennyire akarsz 2014+s játékokkal játszani
ugyanis ott az esetek 90%ban komoly különbségek vannak egyszerűen azért mert kevés a ps3ban a "vas" hogy elbírja
nba2k, madden, fifa ... pl mind butítva jött
ahogy az említett shadow of mordor

de így is vannak olyan klasszikusok ps3, mint:
red dead redemption (ami még nem jött pc/ps4/x1-re)
god of war széria
beyond two souls, heavy rain
the last of us
egy nagy valag jrpg
gta5
...

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Egon bá New England Patriots 1 134 — Saints GM
Most vettünk kb.2 hete egy PS3-at, sok játékkal, ritka olcsón (eredeti a gép és a játékok is)
Full HD Led TV-n hatalmas élmény ez is (mondjuk az előző konzolom egy PS1 volt 😀 )
Az lenne a kérdésem, hogy a PS4 mennyivel nyújt nagyobb élményt, mint az elődje?
Mennyire éri meg váltani 4-re szerintetek?
Newman
Ugyan nem PS, hanem Xbox, de én most váltottam 360-ról one-ra és óriási az élménykülönbség a maddenben is! Gondolom ez meg van a PS3 és a PS4 között is.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 8 éve
Tejesember 256
WWE 2K16 megéri az árát? Mennyire lett jó játék? (PS4)
Tejesember
Régit volt szerencsém kipróbálni az nagyon nem jött be. Nem volt túl élethű. Mostaniban elvileg elég sokat javítottak rajta, jó értékelésekkel jött ki. Ezt nem próbáltam, nem tudom mennyibe kerül, de 10 ezer fölött szerintem sok lenne érte. Bár ha ebbe is van valami fasza karrier mód és elvagy vele sokáig...
süti
Előző részt nekem is volt szerencsém kipróbálni, de abban pont a karrier mód nem ragadott meg engem. Nagyon minimális beleszólás a történetben, ami még ismételte is magát folyton (pl.: minden feud azzal kezdődött, hogy a karakteremet megtámadta befelemenet közben, stb). Az árát sokkalom én is, emiatt tettem fel a kérdést, mert Konzolvilágban 16 ezerre van most leakciózva és gondoltam megkérdezem, hátha valaki játszott vele. Akkor inkább nézzek valami más játékot. 😊

Ellenvélemény.
Attól függ mennyire vagy nagy gamer vagy oda a grafikáért. Ha igen, max akkor..
Igor
Hát sajnos nem csak a grafika a fő különbség a PS3 és PS4 között. Nekem is van egy PS3-am, de úgy döntöttem veszek mellé még egy PS4-t is, pedig én totál nem vagyok grafika mániás (legjobb bizonyíték rá, hogy több évig FRPG-ztem). A gond az, hogy PS3 már gyenge az újabb játékokhoz. GTA V-nél is azért elég sokat kellett töltenie már. A másik meg, hogy nem csak a grafikát butítják le PS3-as verzió esetén. Shadow of Mordornál pl.: a Warchief rendszert butították le totál a PS3-as verziónál. Itt nem aszerint változott, hogy éppen mi történt a játékban, hanem fixre kellett megcsinálniuk, mert nem tudtak már annyit kisajtolni a PS3-ból.
Viszont PS4-et én is akkor ajánlok csak, ha van olyan exkluzív játék meg akkor, ha a PC fejlesztés jóval drágább lenne, mint a PS4.

Más: nem úgy volt, hogy ingyenes multiplayeres hétvége volt? Szerettem volna tolni pár kört a Battlefrontba, de egyszerűen nem engedett fel multiplayerbe (PS+-om még nincs).
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ellenvélemény.
Attól függ mennyire vagy nagy gamer vagy oda a grafikáért. Ha igen, max akkor..

Szerintem az exkluziv játékok köre még nem elég nagy/ütös, és ha elég jó a TV-d (ez legalább annyira fontos..), illetve olyan késöi PS3 játékaid vannak, a grafikán se buksz sokat.. Ha csak nincs mondjuk 3-4 olyan PS4 exkluziv, amiért ölnél, inkább 1-2 évig nyüstöld azt a PS3-at, ha most vetted. Jó konzol az, és mennyi remek játék van hozzá.. 😉

De én elég old school/kazuár tipus vagyok 😊 néha a Link to the Past-ot is elöszedem még 😊 és egy PS3-s Uncharted 2/3-tól vagy Last of Us-tól nem igen látom van-e (értelme) feljebb (menni) grafika terén... ha van is, nekem az már elhanyagolható különbség, és nem kell jobb. 😊 Szóval ezt tessék belekalkulálni 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Most vettünk kb.2 hete egy PS3-at, sok játékkal, ritka olcsón (eredeti a gép és a játékok is)
Full HD Led TV-n hatalmas élmény ez is (mondjuk az előző konzolom egy PS1 volt 😀 )
Az lenne a kérdésem, hogy a PS4 mennyivel nyújt nagyobb élményt, mint az elődje?
Mennyire éri meg váltani 4-re szerintetek?
Newman
bőven, sokkal.
több mint 8 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Most vettünk kb.2 hete egy PS3-at, sok játékkal, ritka olcsón (eredeti a gép és a játékok is)
Full HD Led TV-n hatalmas élmény ez is (mondjuk az előző konzolom egy PS1 volt 😀 )
Az lenne a kérdésem, hogy a PS4 mennyivel nyújt nagyobb élményt, mint az elődje?
Mennyire éri meg váltani 4-re szerintetek?

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
23 perc XCOM 2 gémpléj:

 www.youtube.com/watch?v=yDU3Ob4OAps
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azt tudja valaki, hogy egy játéknak miért az a neve, hogy 2K16, miért nem 2016?
Mert a 2000 helyett a 2K még jó poén volt, és spóroltak két karaktert, de ez a 2K16 esetén már nincs meg.
Miért a K ezen esetekben?
Köszi
Sobri Jóska
2K Sports a kiadó.

WWE 2K16 megéri az árát? Mennyire lett jó játék? (PS4)
Tejesember
Régit volt szerencsém kipróbálni az nagyon nem jött be. Nem volt túl élethű. Mostaniban elvileg elég sokat javítottak rajta, jó értékelésekkel jött ki. Ezt nem próbáltam, nem tudom mennyibe kerül, de 10 ezer fölött szerintem sok lenne érte. Bár ha ebbe is van valami fasza karrier mód és elvagy vele sokáig...
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 061 — #NoStress
Azt tudja valaki, hogy egy játéknak miért az a neve, hogy 2K16, miért nem 2016?
Mert a 2000 helyett a 2K még jó poén volt, és spóroltak két karaktert, de ez a 2K16 esetén már nincs meg.
Miért a K ezen esetekben?
Köszi

több mint 8 éve
Tejesember 256
WWE 2K16 megéri az árát? Mennyire lett jó játék? (PS4)
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
hajlok arra én is inkább, hogy 2 terrás winchester legyen, mert a 240-es SSD-vel sem vagyok annyira beljebb...
ilyenkor mindig eszembe jut, hogy volt olyan 99-ben, hogy a főnökék gépéről 10 floppyn hoztam el egy játékot 😀 most meg jönnek az 50 gigásak!!!
NB2
 pocketnow.com/wp-content/uploads/2014/10/640k-ram.jpg
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
hajlok arra én is inkább, hogy 2 terrás winchester legyen, mert a 240-es SSD-vel sem vagyok annyira beljebb...
ilyenkor mindig eszembe jut, hogy volt olyan 99-ben, hogy a főnökék gépéről 10 floppyn hoztam el egy játékot 😀 most meg jönnek az 50 gigásak!!!
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Köszi előre is.
NB2
Új HDD-n a Witcher szerintem nem töltött egy percnél tovább. Wolfenstein szerintem fél percet se. Engem egyáltalán nem zavar, legalább addig is felállok és nyújtózok. Online játékoknál a WoT-ben top3-ban tölt be, a Wildstarnál viszont már kicsit "vészes". Win8 meg 8-10 mp alatt feláll HDD-ről. Szóval, mint casual gamer én jól elvagyok SSD nélkül is. (Photoshop és videóvágáshoz viszont már régóta tervezem a vételét).

Ha neked nálam fontosabb a gyorsaság és megengedheted magadnak, akkor add el a mostani SSD-t és vegyél nagyobbat.

A másik opció a WD Black HDD-k, amik külön a gyorsaságra vannak kihegyezve és 5 éves garanciát vállalnak rá. Szerintem egyszerűbb játékoknak bőven elég lenne. Persze egy SSD után ez is lassúnak tűnhet.

Szerkesztette: süti
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
most vittem végig a TWD 2. évadát. a kritikák jogosak voltak vele, amiket korábban olvastam | érdemben nem nagyon tudunk változtatni semmin benne | , de azért ütött, elég kemény a történet. most nyomom a game of thrones-t is ebben a műfajban.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 529 — The Mathematician
kérdés hogy mennyi új játékot szeretnél egyszerre tárolni a gépeden
és hogy mennyi egyéb tartalmat tárolsz

nekem most van egy szintén 120as SSD - 2gigás kombóm
viszont én kb csak a gw2-t tartom SSD-n a steames cuccokat vinyóról tolom

nemtom alapból milyen erős a géped és mennyi online játékot szeretnél egyszerre tolni
de hosszútávon a 240es és a 120as között sajnos nincs különbség, főleg így hogy lassan 50-60giga lesz a játékok alap mérete

Amazonon most black friday alatt volt 480as ssd leértékelve 70-80fontra, de végül nem vettem meg
viszont a kövi gépembe(remélem jövőre) beszerzek egy 480as vagy 950eset mert sajnos-nem sajnos az lesz az alap lassan

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Van egy asztali gépem, 120-as SSD és 500 gigás másik vinyóval. Eddig jól elvoltam, de jönnek a bika méretű játékok és bizony kicsi a 120-as SSD. Az a kérdés, hogy vegyek inkább 240-es SSD-t vagy inkább vegyek a 2. vinyónak egy 2 terrásat? Akkor lenne 1-2 játék ami nem az SSD-n lenne, hanem a másik winchesteren, de ez mennyivel lenne lassabb?
Köszi előre is.
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
szerintetek ezt a fülest tudnám használni simán csak tv nézéshez is One mellett?
 platinumshop.hu/product/5165/Xbox-One/ar-akcio-olcso/Tartozek/Kiegeszito/Turtle-Beach-Ear-Force-XO-FOUR#details
Habi
ha ilyen árkategóriába keresgélsz akkor a hyperx cloud I-II nagyjából verhetetlen.gamerfüles de filmnézésre is tökéletes.

több mint 8 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Valakinek nincs véletlen NCAA footballja 360-ra? egyszerűen MO.-n sehol se találok
Jack Zoltán
Nem lejárt a szerződés az EA és az NCAA között?

szerk.: de. Gugliba üsd be, hogy "NCAA football video game".

Szerkesztette: gdavid

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
szerintetek ezt a fülest tudnám használni simán csak tv nézéshez is One mellett?
 platinumshop.hu/product/5165/Xbox-One/ar-akcio-olcso/Tartozek/Kiegeszito/Turtle-Beach-Ear-Force-XO-FOUR#details


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Valakinek nincs véletlen NCAA footballja 360-ra? egyszerűen MO.-n sehol se találok
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 529 — The Mathematician
hát a Xenoblade Chronicles X kurva jó

hangulatra hozza az előző részt, bár kicsit más a setting
a harcrendszer pedig elég hasonló mint volt és én ezt imdáom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 529 — The Mathematician
gz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
és ahogy kell meg is nyerte, well played!
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Hulkenstein a szegedi Fireside Gatheringen 😀 😀 Éppen most elődöntőzik a fiú, hajrá!!

Közben cimborám amatőr kategóriában döntőbe ment, mindjárt kezd. Én coacholtam egész héten, tök nagy büszkeség 😀

Itt lehet nézni:  www.twitch.tv/hearthstone_hungary

Szerkesztette: shawnka