PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ÉS ha kinézek egy ilyet, akkor honnan érdemes esetleg egy olcsóbbat vadászni ugyanebből az összetételből (a 970-es videokártyával)?
somoskovig
Szerintem egybe sose vegyél semmilyen konfigurációt. Iponon ugyanúgy összetudod rakni magadnak a gépet alkatrészenként és akkor az van benne ami tényleg kell. De ezt megcsinálják neked már bárhol, nézd meg hol mennyiből jön ki és mennyi a garancia rá.

Ha már ennyi pénzt ráköltesz akkor az i7 és a GTX970 jó kombó. 4GB-os VGA mindenképp.
16GB szerintem sok és a DDR4 se hoz sokkal többet játékoknál, mint a 3. Mondjuk nem is drágább.
SSD mindenképpen, abból is érdemes már a nagyobbak közül szemezgetni.
HDD-nél ha csak adattárolásra kell akkor WD Blue ha ott is fontos a gyorsaság akkor Black.
GTX970-nek minimum az 500W-os táp, nem tudom kell-e még +100.
Háznak valami kurva nagyot nézz tetszés szerint, aztán keress utána mennyire jól szellőzik.
CPU-ra plusz hűtő és a gépházba még kettő erősen megfontolandó.
Alaplapot nem tudom, nyilván CPU-hoz meg RAM-hoz optimalizálva.

Mostanába olyan nagy technikai előrelépés nem nagyon van, itt-ott lehet tudsz belőlefarigcsálni. Két év múlva úgyis megizzasztja ezt is egy-egy nagyobb cím.
több mint 8 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Azt tudja valaki esetleg hogy, hogyan lehet beállítani ez a windowsphones pénztárcás dolgot? tehát hogyan tudom regisztrálni WindowsPhone-ra a bankkártyámat ahhoz hogy tudjak vele vásárolni interneten, vagy xbox live-on?
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
Beruháznék egy rendes gamer PC-re, lenne valaki hozzáértő oly jó, és összetenne nekem egy konfigurációt egér,billentyűzet és monitor nélkül kb. 320-350.000 HUF összegig (bruttó)?
somoskovig
 www.computerimperium.hu/konfig.htm

Nézelődj ezen az oldalon a konfigok között, kiindulási pontnak jó lesz.
vandeminek
ÉS ha kinézek egy ilyet, akkor honnan érdemes esetleg egy olcsóbbat vadászni ugyanebből az összetételből (a 970-es videokártyával)?


több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
Beruháznék egy rendes gamer PC-re, lenne valaki hozzáértő oly jó, és összetenne nekem egy konfigurációt egér,billentyűzet és monitor nélkül kb. 320-350.000 HUF összegig (bruttó)?
somoskovig
Mivel akarsz játszani, Crysis 3, Witcher 3 150FPS-sel?
Máskülönben orbitálisan túl magas a limited 😛

Meg te tudod mire kell.. komolyan. Milyen játékokra.
Kell-e egyaltalan.. nem vagy-e konzollal, vagy olcsobb PC-vel beljebb/ugyanott.

Nekem alsokategorias Asus laptopon elmegy a Steam-kollekciom pl (ami persze foleg strategia meg RPG.. de olyanok is vannak benne mint pl Civ V BNW vagy Mass Effect trilogy.)

Trustedreviews + tomshardware a két oldal, amit én szoktam nézegetni.
Igor
Olyat akarok venni, ami még 2 év múlva is elfuttatja az akkori csúcsgrafikás játékokat normális minőségben. 😊

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 529 — The Mathematician
Beruháznék egy rendes gamer PC-re, lenne valaki hozzáértő oly jó, és összetenne nekem egy konfigurációt egér,billentyűzet és monitor nélkül kb. 320-350.000 HUF összegig (bruttó)?
somoskovig
Mivel akarsz játszani, Crysis 3, Witcher 3 150FPS-sel?
Máskülönben orbitálisan túl magas a limited 😛

Meg te tudod mire kell.. komolyan. Milyen játékokra.
Kell-e egyaltalan.. nem vagy-e konzollal, vagy olcsobb PC-vel beljebb/ugyanott.

Nekem alsokategorias Asus laptopon elmegy a Steam-kollekciom pl (ami persze foleg strategia meg RPG.. de olyanok is vannak benne mint pl Civ V BNW vagy Mass Effect trilogy.)

Trustedreviews + tomshardware a két oldal, amit én szoktam nézegetni.
Igor
kell neki a titan sli, hogy menjen a a batman AK
oh wait 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Slim_Shady313 Pittsburgh Steelers 44
sziasztok,

fizettem elő xbox one-ra live-ot, ezekkel tudok játszani ha van kedve valakinek:
Fifa 15
Madden 16
Gta 5

utóbbi kettőt most kaptam karácsonyra, azokban még nem vagyok a legjobb...

hfero22 a profilom

Szerkesztette: Slim_Shady313
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Beruháznék egy rendes gamer PC-re, lenne valaki hozzáértő oly jó, és összetenne nekem egy konfigurációt egér,billentyűzet és monitor nélkül kb. 320-350.000 HUF összegig (bruttó)?
somoskovig
Mivel akarsz játszani, Crysis 3, Witcher 3 150FPS-sel?
Máskülönben orbitálisan túl magas a limited 😛

Meg te tudod mire kell.. komolyan. Milyen játékokra.
Kell-e egyaltalan.. nem vagy-e konzollal, vagy olcsobb PC-vel beljebb/ugyanott.

Nekem alsokategorias Asus laptopon elmegy a Steam-kollekciom pl (ami persze foleg strategia meg RPG.. de olyanok is vannak benne mint pl Civ V BNW vagy Mass Effect trilogy.)

Trustedreviews + tomshardware a két oldal, amit én szoktam nézegetni.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Beruháznék egy rendes gamer PC-re, lenne valaki hozzáértő oly jó, és összetenne nekem egy konfigurációt egér,billentyűzet és monitor nélkül kb. 320-350.000 HUF összegig (bruttó)?
somoskovig
 www.computerimperium.hu/konfig.htm

Nézelődj ezen az oldalon a konfigok között, kiindulási pontnak jó lesz.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
Beruháznék egy rendes gamer PC-re, lenne valaki hozzáértő oly jó, és összetenne nekem egy konfigurációt egér,billentyűzet és monitor nélkül kb. 320-350.000 HUF összegig (bruttó)?

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.youtube.com/watch?v=lCIGN-jpYJo


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
új winfos verzió? mer az okozhat gondot
amúgy cseréld le a windows media playert 😀
vlc, sm, bsplayer mind jobb szvsz

és van kocka topic, oda jobb sztem
Negritis
jaja
vlc nagyon pöpec, és nagyon ingyenes
slowmotion
én az smplayert jobban szeretem 😀
Negritis
Á, most lett újrahúzva ez még mindig csak a hetes 😊 Köszi, leszedem akkor majd azt, hátha

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 529 — The Mathematician
új winfos verzió? mer az okozhat gondot
amúgy cseréld le a windows media playert 😀
vlc, sm, bsplayer mind jobb szvsz

és van kocka topic, oda jobb sztem
Negritis
jaja
vlc nagyon pöpec, és nagyon ingyenes
slowmotion
én az smplayert jobban szeretem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 329 — Cowboys fan
új winfos verzió? mer az okozhat gondot
amúgy cseréld le a windows media playert 😀
vlc, sm, bsplayer mind jobb szvsz

és van kocka topic, oda jobb sztem
Negritis
jaja
vlc nagyon pöpec, és nagyon ingyenes
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
amúgy én csupán Last of Us miatt vennék PS-t. Nekem sokkal vonzóbb a kinect adta lehetőség, főleg az asszony is szereti az olyan játékokat, és vegyes nemű baráti körben sokkal több embert lehet belevonni különböző játékokba.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 529 — The Mathematician
új winfos verzió? mer az okozhat gondot
amúgy cseréld le a windows media playert 😀
vlc, sm, bsplayer mind jobb szvsz

és van kocka topic, oda jobb sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sziasztok, lehet, hogy nem jó helyre írom, de egy próbát teszünk 😊
Van valakinek ötlete rá, hogyan lehet WMP-n elővarázsolni a feliratot? 😊 Mostanában a másik gépem használhatatlansága miatt inkább TV-n néztem (mondjuk ott meg tök petit volt a felirat), de itt az újon már fut a gépen az összes videó, csak nem rak be feliratot hozzá (hiába van ugyanolyan névvel elmentve az srt-fájl, és van beállítva, hogy bekapcsolva a felirat, ha van elérhető)
Valakinek valami ötlete?

több mint 8 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
SWTOR az egyetlen MMORPG amit nem unok meg 1-2 óra után. Van rendes story, companionok akiknek szintén van mini története, lehet velük beszélni, veled jönnek harcolni is stb. itt is kapsz ugyan úgy light side és dark side pontokat a döntéseid után, mint régi Kotorban, szóval nem az a tipikus MMO ahol kijön a hosszú unalmas quest szöveg ablak, a végén annyival, hogy ölj meg 20 vaddisznót és cső. Én mindenképp csak ajánlani tudom.
Raven17
Qyzen-Fess-t a pokolba kívántam annyira használhatatlan szegény retekarc.
valakis
A kezdő companionok közül nekem is Ő van kb. legalúl, bár ez az egész consular storyról elmondható. chapter 2 elején abba is hagytam, valahogy nagyon nem fogott meg a jedik gyógyitgatása.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 529 — The Mathematician
érdemes 😀
valamint érdemes mondjuk g2a-n venni olcsóé egy 30napos kulcsal rendelkező cuccot
valami ilyesmit
 www.g2a.com/star-wars-the-old-republic-game-30-days-global.html

ezzel kapsz 30 napot, ami alatt egész sok mindent meglehet csinálni + utána nem free hanem preferred accountod lesz ami szintén nagy előny

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
tehát felfoghatom úgy, hogy egy folyamatos online kapcsolatot igénylő single, ahol azért megjelenhetnek más karakterei is ? Illetve mennyire szükséges magát a TOR-t végignyomni a KOTFE előtt? előfeltétele egyáltalán?

több mint 8 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
SWTOR az egyetlen MMORPG amit nem unok meg 1-2 óra után. Van rendes story, companionok akiknek szintén van mini története, lehet velük beszélni, veled jönnek harcolni is stb. itt is kapsz ugyan úgy light side és dark side pontokat a döntéseid után, mint régi Kotorban, szóval nem az a tipikus MMO ahol kijön a hosszú unalmas quest szöveg ablak, a végén annyival, hogy ölj meg 20 vaddisznót és cső. Én mindenképp csak ajánlani tudom.
Raven17
Qyzen-Fess-t a pokolba kívántam annyira használhatatlan szegény retekarc.

We just form a fucking wall.
több mint 8 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
SWTOR az egyetlen MMORPG amit nem unok meg 1-2 óra után. Van rendes story, companionok akiknek szintén van mini története, lehet velük beszélni, veled jönnek harcolni is stb. itt is kapsz ugyan úgy light side és dark side pontokat a döntéseid után, mint régi Kotorban, szóval nem az a tipikus MMO ahol kijön a hosszú unalmas quest szöveg ablak, a végén annyival, hogy ölj meg 20 vaddisznót és cső. Én mindenképp csak ajánlani tudom.

Szerkesztette: Raven17
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 529 — The Mathematician
kell hozzá, amúgy nem vagy rákényszerítve hogy hagyományos mmo-ként tekints rá

van 8 különböző és teljes értékű sztori, szóval én javaslom mindenképp
és ehhez jött hozzá most a kotfe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Kicsit más témába kérdeznék: Van itt valaki aki játszott/ik a SWTOR-al ? Igazából ez a Knights of the Fallen Empire érdekelne. A Kotor 1-2 nagy kedvencem, de nem igazán érdekelnek az MMORPG-gés hát ezért nem is játszottam a TOR-ral sem. A KOTFE saz most hogy van ? Single ? Vagy kell hozzá egy TOR account és úgy játszani ?

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 529 — The Mathematician
engem a jrpg-k érdekelnek leginkább ezért se vennék XO-t
a másik ami miatt nem vennék az az, hogy szinte biztos hogy majdnem minden exluzív jönni fog pc-re is (autósok nem hiszem, de a többi meglepne)
a Scalebound jól néz ki, de csak azért nem veszek XO-t

PS4-re kijött azért egy Bloodborne ami bőven ver bármit amit kihozott az MS 😀
valamint ott volt az Until Dawn ami egy nagyon hangulatos horror játék
mondjuk autós játékkal mellélőttek asszem, de hát ez van


érdekes lista amúgy
 www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_Games_vs_Xbox_One_Games


mondjuk én Wii U-t vettem és imádom 😀

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
a 2015-ös év, inkább XO párti volt. Itt jött az új Forza (best ever), Halo5, meg még a f**** tudja mi mások 😀

a 2016-os év PS4 év lesz, rengeteg exkluzív játék fog kijönni a konzolra és mind nagyon jól is nézett ki.

Magam részéről XO tulaj vagyok, nagyon szeretem. Ps3ról váltottam lassan 1 éve. Teljesen bejön. Tudom felezni a játék költségeket, Gold mellett ingyenes játékokat is kapok, EA Access is nagyon fasza. A grafika meg sokkal-sokkal jobb, mint a korábbi generáción. Akkor ugye boxra jön egyre több visszafelé kompatibilis játék, azok is frankók lesznek. Ps-nél beszélik, hogy jövőre nagyon megdrágulhat a PS+, (a fórumon 30.000 forintot írtak 1 évre). Én most vettem box-ra egy éves live-t 10k volt.

És az új játékokat is már az új generációra fejlesztik, ha vmi kijön korábbira, az butítva jön.


JT Daniels fan