PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Hulkenstein a szegedi Fireside Gatheringen 😀 😀 Éppen most elődöntőzik a fiú, hajrá!!

Közben cimborám amatőr kategóriában döntőbe ment, mindjárt kezd. Én coacholtam egész héten, tök nagy büszkeség 😀

Itt lehet nézni:  www.twitch.tv/hearthstone_hungary

Szerkesztette: shawnka
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Shovel Knight megjött Wii U-ra és kumva jó

ma megnézem a Xenoblade Chronicles X-et is, aztán majd vmikor jöhet a 2 Bayonetta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Van pár fölös zárt beta kulcsom Paladinshoz, (online 5v5 FPS shooter-MOBA-kártya keverék) érdekel valakit esetleg?
Raven17
Ha van még engem érdekelne. 😀
Tejesember
Van, dobj egy emailt PMbe aztán küldöm a meghívót.
több mint 8 éve
Tejesember 256
Van pár fölös zárt beta kulcsom Paladinshoz, (online 5v5 FPS shooter-MOBA-kártya keverék) érdekel valakit esetleg?
Raven17
Ha van még engem érdekelne. 😀
több mint 8 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Tudtok olyan játékot ajánlani amit online lehet játszani és népszerű? A sport játékokon kívül.

Kb heti 4-5 órát játszom, szóval olyan kellene amiben hamar olyan skill szintre jut az ember, hogy nem kap ki mindenkitol😀

(xboxone)
undisputedly
Rocket League 😉
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Da' Green is da' best!

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Tudtok olyan játékot ajánlani amit online lehet játszani és népszerű? A sport játékokon kívül.
Kb heti 4-5 órát játszom, szóval olyan kellene amiben hamar olyan skill szintre jut az ember, hogy nem kap ki mindenkitol😀
undisputedly
Sunset overdrive szerintem pont erre van kitalálva. Vagy a Garden warefare jut még eszembe.

Steam Sale-en sikerült végre beszereznem a Wolfensteint. 😊
több mint 8 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Van pár fölös zárt beta kulcsom Paladinshoz, (online 5v5 FPS shooter-MOBA-kártya keverék) érdekel valakit esetleg?
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
mi a baj a witcherrel?

számomra az utóbbi idők egyik, ha nem a legjobbja
Negritis
Egyéni preferenciák.
Túl sok a dialógus, és hiába valaszthatok általában három opció közül, nem differencial a jatekmeneten. Plusz az elején nagyon Light volt a sztori.

Tudtok olyan játékot ajánlani amit online lehet játszani és népszerű? A sport játékokon kívül.

Kb heti 4-5 órát játszom, szóval olyan kellene amiben hamar olyan skill szintre jut az ember, hogy nem kap ki mindenkitol😀

(xboxone)
undisputedly
nekem ami nagyon bejön one-on a GTA V. Mindig van benne vmi új és nem kell milliomosnak lenni, hogy élvezd. Forza 6 is ebbe a kategóriába tartozik és az elején rendesen lehet a pénztárcát hízlalni, így kocsikat is tudsz venni majd mindig. Játékélményben meg a legjobb ever.


JT Daniels fan
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Ezt a mostani Brawlt örökössé tehetnék, régóta nem volt ilyen fun HS 😀 Marhajó ez a deckbuildelés. Imádom, hogy kb. minden meccs más, legutóbb egy patron Rogueal sikerült nyerni xD De Eydis Darkbane+Djinni of Zephyrs is csodás combo itt. 😊
Raven17
az RNG miatt annyira nem jó, a múlt heti sokkal nagyobb boldogság volt. megkaptam boomot valamelyik körben és utána szinte csak őt tettem ki, easiest games ever 😀
több mint 8 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ezt a mostani Brawlt örökössé tehetnék, régóta nem volt ilyen fun HS 😀 Marhajó ez a deckbuildelés. Imádom, hogy kb. minden meccs más, legutóbb egy patron Rogueal sikerült nyerni xD De Eydis Darkbane+Djinni of Zephyrs is csodás combo itt. 😊
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
agresszív és brutális ezek tények
gyerekes? hááát erről nem vagyok meggyőzve

viszont igény van rá mert sikeres
és semmivel nincs kevesebb értelme mint bármely másik verekedős játéknak sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Annak a játéknak sok értelmét nem látom. Azok a kombók vagy mik nagyon rosszak, azt is hülyeségnek találom ahogy kiszedi a különfajta belsőséget a másikből, vagy koponyát tör..Egyszerűen ez a játék szerintem nagyon agresszív és gyerekes is. Nyugodtan írjátok meg ha nem így van, ez az én véleményem.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
mortal? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
mi a baj a witcherrel?

számomra az utóbbi idők egyik, ha nem a legjobbja
Negritis
Egyéni preferenciák.
Túl sok a dialógus, és hiába valaszthatok általában három opció közül, nem differencial a jatekmeneten. Plusz az elején nagyon Light volt a sztori.

Tudtok olyan játékot ajánlani amit online lehet játszani és népszerű? A sport játékokon kívül.

Kb heti 4-5 órát játszom, szóval olyan kellene amiben hamar olyan skill szintre jut az ember, hogy nem kap ki mindenkitol😀

(xboxone)

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
mi a baj a witcherrel?

számomra az utóbbi idők egyik, ha nem a legjobbja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nekem a Witcher 3 nem jött be.
A madden 16-bol pár nap alatt kihoztam 5 óra jatekidot, de annyira így sem fogott meg.
Most megvettem a Black Ops 3-at, de ez se igen köt le, habar csak 4-5 órát játszottam vele.

Most jön a Rainbow Six, már kapható azt hiszem.
több mint 8 éve
Tejesember 256
Vadiúj PS4-hez mennyi PS+ jár gyárilag? Mert én olvastam olyat, hogy 14 nap, amikor elinditottam a Battlefront 3 Multiplayerjét ott meg csak 2 napot (Battlefront 3 bundle-t vettem meg, a simát, nem az egyedi kiadást).
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Hearthstonerek!

Elkezdtünk harmadmagammal írni egy cikksorozatot a LoE kártyákról. Itt az első szárny, ma jön a folytatás.  regivagasuak.blogspot.hu/2015/11/league-of-adventurers-kartyaelemzesek-i.html
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Battlefronttal játszik még valaki?

Unravel továbbra is szimpatikus.
 www.youtube.com/watch?v=e6XbrI9jVtQ
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Mivel ezek a játékok Mac-re nem elérhetőek, és úgy döntöttem így öregségemre megajándékozom magamat egy PS4-el karácsonyra (XBOX tuti nem, Microsoft termék), ezért megköszönöm annak, aki ír egy top5-t online, 1 vs 1 játszható PS4-es játékokról. Mindegy milyen tematikában, csak lehessen 1 vs 1 játszani, mint a sakkot. 😊
Sobri Jóska
Én a Maddennel nagyon jól elvagyok, gyakorlatilag az is egyvéegy 😀 holnapután jön haza a Battlefront, ha csíped a Star Warst, az eléggé must have lesz. Mortal Kombat X eléggé adja itt magát, bár én a verekedős játékokat megunom 20 perc alatt.
shawnka
Köszi. Egy picit gondolkodósabbakra gondoltam, nem annyira ügyességire, lövöldözősre.
Sobri Jóska
a kritikák szerint a fallout inkább lett FPS, mint a régi jó agyalósok, de állítólag fasza.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
lehet hogy csak én örülök ennek, de yay 😀
 store.steampowered.com/app/405900

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Mivel ezek a játékok Mac-re nem elérhetőek, és úgy döntöttem így öregségemre megajándékozom magamat egy PS4-el karácsonyra (XBOX tuti nem, Microsoft termék), ezért megköszönöm annak, aki ír egy top5-t online, 1 vs 1 játszható PS4-es játékokról. Mindegy milyen tematikában, csak lehessen 1 vs 1 játszani, mint a sakkot. 😊
Sobri Jóska
Én a Maddennel nagyon jól elvagyok, gyakorlatilag az is egyvéegy 😀 holnapután jön haza a Battlefront, ha csíped a Star Warst, az eléggé must have lesz. Mortal Kombat X eléggé adja itt magát, bár én a verekedős játékokat megunom 20 perc alatt.
shawnka
Köszi. Egy picit gondolkodósabbakra gondoltam, nem annyira ügyességire, lövöldözősre.
Sobri Jóska
az xcom 2 lesz majd olyan sztem, de még később jön ki első körben csak pc-re
de vmikor lesz konzolra is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 063 — #NoStress
Mivel ezek a játékok Mac-re nem elérhetőek, és úgy döntöttem így öregségemre megajándékozom magamat egy PS4-el karácsonyra (XBOX tuti nem, Microsoft termék), ezért megköszönöm annak, aki ír egy top5-t online, 1 vs 1 játszható PS4-es játékokról. Mindegy milyen tematikában, csak lehessen 1 vs 1 játszani, mint a sakkot. 😊
Sobri Jóska
Én a Maddennel nagyon jól elvagyok, gyakorlatilag az is egyvéegy 😀 holnapután jön haza a Battlefront, ha csíped a Star Warst, az eléggé must have lesz. Mortal Kombat X eléggé adja itt magát, bár én a verekedős játékokat megunom 20 perc alatt.
shawnka
Köszi. Egy picit gondolkodósabbakra gondoltam, nem annyira ügyességire, lövöldözősre.

több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Mivel ezek a játékok Mac-re nem elérhetőek, és úgy döntöttem így öregségemre megajándékozom magamat egy PS4-el karácsonyra (XBOX tuti nem, Microsoft termék), ezért megköszönöm annak, aki ír egy top5-t online, 1 vs 1 játszható PS4-es játékokról. Mindegy milyen tematikában, csak lehessen 1 vs 1 játszani, mint a sakkot. 😊
Sobri Jóska
Én a Maddennel nagyon jól elvagyok, gyakorlatilag az is egyvéegy 😀 holnapután jön haza a Battlefront, ha csíped a Star Warst, az eléggé must have lesz. Mortal Kombat X eléggé adja itt magát, bár én a verekedős játékokat megunom 20 perc alatt.