PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
ki milyen játékot ajánl PC-re mostanában beszerezni? ne legyen sport, mert arra ott van a fifa,mlb,nba hármas. Stratégiának van a Total War: Empire. Nagyon bejönne ez a Battlefront - mint mindenkinek -, de mivel csak egy A10 5700 Trinitym van, nem futna rajta. Ehhez hasonló van még, amit érdemes lenne megnézni?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
hosszú munkanap lesz

 www.youtube.com/watch?v=8UyMAPr-G44

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
SW battlefront

 www.youtube.com/watch?v=pBZfcyx7xY4

nem létezik, hogy valami ennyire csodálatos legyen, és még mindig van 9 nap megjelenésig.
bergerdani
állat de a gépemen sajnos úgysem fog futni ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nagy kár, hogy áldozatul esik az EA nevetséges üzletpolitikájának.
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
SW battlefront

 www.youtube.com/watch?v=pBZfcyx7xY4

nem létezik, hogy valami ennyire csodálatos legyen, és még mindig van 9 nap megjelenésig.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Beyond Two Souls-hoz szerintem elég ha végignézed youtube-n
persze ha játszani akarod megértem
nagyon nem szerették a kritikusok, mert hogy nem játék
ami sztem tény mert inkább egy interaktív film, annak viszont brutálisan jó
anno néztem Twitchen ahogy Shirin tolta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mindenesetre ha tetszett a koncepció, akkor ugorjatok neki a Game of Thrones-nak meg a Borderlandsnak, utóbbival kezdve. Simán oda merem tenni a TWD első évad mellé, talán még szórakoztatóbb is.
shawnka
Engem nagyon-nagyon hidegen hagynak. Ajánlotta már más is, de mivel a történeten van a hangsúly, az meg egyik témában se érdekel így bele nézni sincs kedvem. Viszont annál inkább bekéne szerezni egy PS-t és végre pótolni a Heavy Raint és a Beyond: Two Soulst... Addig pedig Ethan Carter, Gone Home és társaik.

| Hát én egyből visszatöltöttem a mentésemet és megcsináltam mind a három lehetséges befejezést. Először viszont lelőttem Miss Próbálomadniakeményet és elballagtam Kennyvel. Kicsit megőrült a végére, de még is őt kedveltem meg Clemen meg az első rész kutyáján kívül. 😀 |
Tejesember
| Én először lelőttem Kennyt, aztán szintén inkább visszatöltöttem a mentést (talán először a sorozatban). Viszont megint végignézve az egészet, és jobban átgondolva se tudtam megkímélni. Főleg, hogy utána ő is beismeri és végül is nem haragszik ránk. Csak amikor megtudtam, hogy Jane is mekkora tahó... Lehet a 3. évad előtt megcsinálom, hogy inkább Kenny maradjon életbe, hátha egyedül is összefutunk vele, de az úgy már nem lenne az igazi. |
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ti mit választottatok a befejezésnél?
süti
| Hát én egyből visszatöltöttem a mentésemet és megcsináltam mind a három lehetséges befejezést. Először viszont lelőttem Miss Próbálomadniakeményet és elballagtam Kennyvel. Kicsit megőrült a végére, de még is őt kedveltem meg Clemen meg az első rész kutyáján kívül. 😀 |
Tejesember
| Úgy tudom ötféle van? Kennysnél pl biztos többféle van.. Az enyémet már ki lehetett találni - egyedül (mármint AJ-vel) a mezôn 😊 |

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Tejesember 256
Ti mit választottatok a befejezésnél?
süti
| Hát én egyből visszatöltöttem a mentésemet és megcsináltam mind a három lehetséges befejezést. Először viszont lelőttem Miss Próbálomadniakeményet és elballagtam Kennyvel. Kicsit megőrült a végére, de még is őt kedveltem meg Clemen meg az első rész kutyáján kívül. 😀 |
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
| Kenny jellemfejlődése nagyon jóra sikerült. Nála tényleg gondolkoztam mindig, hogy melyik opciót válaszam, mert mindegyiknél meg volt az érzés, miszerint később ez a mondatom hatással lehet nála a későbbiekben. |
Tejesember
| Ezen agyaltam én is, főleg mikor még valaki kiemeli, hogy egyedül én vagyok aki hatni tudna rá. Aztán nagyobb arconcsapás volt, hogy nem számítottak az eddigi döntéseid. Pedig pont azzal lehetett volna feldobni és az előző részekben meghozott döntések alapján alakult volna ki a vége. Ennek hiányában viszont a végére két viszonylag gyenge (furcsa?, érdektelen?) karakter sorsáról kellett dönteni. Ráadásul szerintem nem érte meg a sok vesződést ennyire különböző befejezésekre szétbontani. Most arra mind külön sztorit kell építeni, aminek megint az lehet a vége, hogy elcsépelik vagy megint nem lesz semmi beleszólásod.

Clem - Lee párhuzamban annyi, hogy még Lee véleményét kérték ki és az ő döntései függvényében ment tovább a sztori, addig egy 9 éves kislánytól ez elég valószínűtlen. Miért ő dönti el mi legyen Sarah-val, mikor induljanak el? Kenny és Luke miért hagyatkozik ennyire rá? Végtére is zombi apokalipszis van, nem pedig gyereknap. Még ha sokat is fejlődött Clem, azért valahogy jobb érzés volt egy magabiztos gyilkost alakítani...
|

Ti mit választottatok a befejezésnél?
süti
| hát nem most volt, de azt hiszem elsétáltam Kennyvel a naplementébe. |

Mindenesetre ha tetszett a koncepció, akkor ugorjatok neki a Game of Thrones-nak meg a Borderlandsnak, utóbbival kezdve. Simán oda merem tenni a TWD első évad mellé, talán még szórakoztatóbb is.
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
| Kenny jellemfejlődése nagyon jóra sikerült. Nála tényleg gondolkoztam mindig, hogy melyik opciót válaszam, mert mindegyiknél meg volt az érzés, miszerint később ez a mondatom hatással lehet nála a későbbiekben. |
Tejesember
| Ezen agyaltam én is, főleg mikor még valaki kiemeli, hogy egyedül én vagyok aki hatni tudna rá. Aztán nagyobb arconcsapás volt, hogy nem számítottak az eddigi döntéseid. Pedig pont azzal lehetett volna feldobni és az előző részekben meghozott döntések alapján alakult volna ki a vége. Ennek hiányában viszont a végére két viszonylag gyenge (furcsa?, érdektelen?) karakter sorsáról kellett dönteni. Ráadásul szerintem nem érte meg a sok vesződést ennyire különböző befejezésekre szétbontani. Most arra mind külön sztorit kell építeni, aminek megint az lehet a vége, hogy elcsépelik vagy megint nem lesz semmi beleszólásod.

Clem - Lee párhuzamban annyi, hogy még Lee véleményét kérték ki és az ő döntései függvényében ment tovább a sztori, addig egy 9 éves kislánytól ez elég valószínűtlen. Miért ő dönti el mi legyen Sarah-val, mikor induljanak el? Kenny és Luke miért hagyatkozik ennyire rá? Végtére is zombi apokalipszis van, nem pedig gyereknap. Még ha sokat is fejlődött Clem, azért valahogy jobb érzés volt egy magabiztos gyilkost alakítani...
|

Ti mit választottatok a befejezésnél?
több mint 8 éve
Tejesember 256
| A gond számomra nem a Season 2-vel nem elsődlegesen a történet, hanem, hogy lényegében 3 karakteren kívül (Clem, Kenny + Jane) vagy jellemtelen, vagy egyszerűen idegesítőek, mint Sarah. Az ő esetében már tényleg az rontott a játék minőségén, hogy nem adták meg hamarabb a döntést, hogy életbe hagyom-e vagy hagyom inkább meghalni. Mai napig nem tudom miér reménykedtem abban, hogyha megmentem kevésbé lesz idegesítőbb karakter a továbbiakban. Ilyen karakterekkel meg írhatnak bármilyen storyt, ha azt pont a karakterek miatt nem lesz élvezhető. Az első évadban pont az tetszett, hogy aggódtam mindegyik karakter miatt. Tényleg nem tudtad melyik karakternek mi lesz a sorsa, emiatt a párbeszédekben, választható cselekedetekben mindig gondolkoztam mi legyen, hisz az később elég nagy hatással lehet a sztorira, pl.: ki megy önként segíteni Lee-nek. A második évadnál ez nem volt meg. Ott már az elején érződött, hogy kiken van a főhangsúly, ami miatt ki fog maradni a végéig a sztoriban. Viszont ne csak negatívat mondjak a második évadról: Kenny jellemfejlődése nagyon jóra sikerült. Nála tényleg gondolkoztam mindig, hogy melyik opciót válaszam, mert mindegyiknél meg volt az érzés, miszerint később ez a mondatom hatással lehet nála a későbbiekben. |
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerintem nem volt ennyire rossz azért TWD Season 2.
Picivel gyengébb, mint a S1, de van három erös epizodja (Ep1,2,5), és inkább az a gond sztem, hogy más a strukturája/hangulata mint az elsönek.. innentöl szintén csak aki végigtolta a két szezont | az Ep3, pont olyan mint az elsöben a farmos rész, kiszakit picit a zombik közül.. csak nem tud értelemszerüen akkorát ütni. És tény, hogy az Ep 4 elég gyenge, Sarah+Bonnie nekem pedig már sok volt az idegesito karaktertipusbol, és az oroszok baromira nem kellettek bele.. az elég nagy kreténség volt.
De összességében Clem sztem jobb karakter mint Lee, és a vége is jobb volt mint az S1-é. Goddamnit Kenny 😕 + you fucking bitch.
|

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
kedden jön a void be vagyok sózva
viszont a fallout 4 valahogy nem kapott el

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Tejesember 256
Hát az első évadhoz képest tényleg nagyon gyengére sikerült. Abból még mindig vannak olyan jelenetek, amik eszembe jutnak, a második évadból meg alig emlékszek már valamire

Szerkesztette: Tejesember
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
No. Így az 5. rész végére igen nagy csalódás lett a Walking Dead 2. évadja.

Masszív spoiler az elejétől, csak ha végigjátszottad olvasd: | Az első rész nagyon durva. Menekülés, kutya, balhé, seb stb. Aztán Michael Madsen szépen kinyírja a show-t. Elképesztő mekkora szakadékot képzett a szinkronszínészek közé. Ráadásul, hogy Clem nyögdécselésie még az előző részből maradtak hátra... Aztán az egészet csak tétézte, hogy tök mindegy mit választasz, az ég világon semmi nem változik. Megakarod menteni Saraht? Megakarod menteni Luke-ot? F*szt! Mi akkor is kiírjuk. Így az egyedüli elágazást rádzúdítják a végén 5 percben. Ami meg aztán egyrészt szeritem igen unfair, ugyanakkor tényleg elég lelket próbáló feladat. Mindenesetre nagyon nem voltam elégedett vele. Nem is baj, hogy egyedül mentem tovább. |
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Warez:
| A Fifa16-nak van már crackje? |

Szerkesztette: Coolearie
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Csóri Batman. 😕

Ez viszont király:
 www.youtube.com/watch?v=LL2gW7hmXu4
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
lehet h a hálókártyával vannak gondok és az pörgeti túl

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Érdekes nagyon amúgy, mert lejárt az őszi szünet visszajöttem az egyetemre, koliba kábeles net van és megszűnt ez a túlzott CPU felpörgés. Az otthoni Wifi nem tetszett neki vagy nem vágom, de korábban otthon se csinált ilyet, szal rejtély.
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Üdv!
Egy kis tanácsot szeretnék kérni, olyan problémám lenne hogy az utóbbi időbe megfigyeltem,
elkezdett olyat csinálni a laptopom hogy alap állapotba, semmi program nincs megnyitva,csak a windows 7 megy, az egeret se mozdítom meg és felpörög 100%-ra a CPU használatom, pörög mint az állat a ventilátor.
Amint megmozdítom az egeret visszalassul az alap állapotára.
Ha megnyitok egy weblapot és ott hagyom a gépet egér se mozdul meg szintén felpörög 100-ra amint újra megmozdítom az egeret vissza esik ilyen alap 20-30 százalékra.
Néztem a feladat kezelőbe is hogy mikor alapjáraton hagyom a gépet és felpörög semmi nem ugrik meg hirtelen ami okozhatná a magas CPU-t.
Olvastam a neten hogy miket kell megfigyelni a feladatkezelőbe ami zabálja a CPU-t, egyik se jelentkezik amiket említettek.
Ötlet?
P@trik
Ilyet nekem is csinalt a gepem regebben...viszonylag szabalyos idokozonket a cpu hasznalat felment 100%ra kb 5 secre addig totál megállt minden, majd vissza...nem emlekszem konkretan mi volt a megoldas de az alabbi 3 lehetosegbol az egyik:
1, de ha jól emlékszem akkor az egyik vinyó volt a ludas, lehuztam onnantol rendben volt a gep
2, probald ki, hogy a biosba a hdd vezerles ahci-rol atteszed ide-re
3, alaplap csere

Szerkesztette: Pari
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ma Halo5 😊 60 GB volt a játék, de azért még bekért egy 9 GB-os frissítést is 😊


JT Daniels fan
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ez az alapállapot de ha felpörög 100%ra is ugyan ez, nem ugrik meg semmi azért nem értem.
Volt vírus keresés, nem talált semmit, driverek is frissek.
P@trik
Összes felhasználó folyamataival CPU-ra szűkítve sincs semmi?
Érdemes lehet több vírusírtót is kipróbálni + spybot vagy malwarebytes.
Esetleg tiszta rendszerindítás vagy szimplán csinálj egy új felhasználót, hogy ott is jelentkezik-e.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 kepfeltoltes.hu/151024/N_vfftelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
Ez az alapállapot de ha felpörög 100%ra is ugyan ez, nem ugrik meg semmi azért nem értem.

Volt vírus keresés, nem talált semmit, driverek is frissek.
több mint 8 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
elkezdett olyat csinálni a laptopom hogy alap állapotba, semmi program nincs megnyitva,csak a windows 7 megy, az egeret se mozdítom meg és felpörög 100%-ra a CPU használatom, pörög mint az állat a ventilátor.
...
Ötlet?
P@trik
Indexelésre vagy víruskeresésre tippelek.

"Itt?? ... Mindenki!"