PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Üdv!
P@trik
Task managerről küldj képet, hátha okosabbak leszünk.
Vírus és driver ellenőrzés megvolt?
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Üdv!
Egy kis tanácsot szeretnék kérni, olyan problémám lenne hogy az utóbbi időbe megfigyeltem,
elkezdett olyat csinálni a laptopom hogy alap állapotba, semmi program nincs megnyitva,csak a windows 7 megy, az egeret se mozdítom meg és felpörög 100%-ra a CPU használatom, pörög mint az állat a ventilátor.
Amint megmozdítom az egeret visszalassul az alap állapotára.
Ha megnyitok egy weblapot és ott hagyom a gépet egér se mozdul meg szintén felpörög 100-ra amint újra megmozdítom az egeret vissza esik ilyen alap 20-30 százalékra.
Néztem a feladat kezelőbe is hogy mikor alapjáraton hagyom a gépet és felpörög semmi nem ugrik meg hirtelen ami okozhatná a magas CPU-t.
Olvastam a neten hogy miket kell megfigyelni a feladatkezelőbe ami zabálja a CPU-t, egyik se jelentkezik amiket említettek.
Ötlet?
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jensen kettőpontnulla:

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
TWD második évadát érdemes elkezdeni?
csebi
Most szereztem be. Sorozat mellé hetente egy epizódot lejátszok belőle.
Ott folytatja ahol az előző abbamaradt. Nagyon durva.
Ha a season 1 tetszett (vagy maga a stílus) akkor hozd a mentésed és vágj bele.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
aki szereti az űrjátékokat azoknak egy casuelebb verzió
nekem nagoyn bejön
 store.steampowered.com/app/290300/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
és a Telltale megint megcsinálta. a TWD első évad fináléja mellé oda lehet tenni bátran a Tales from the Borderlands első szériájának lezárását. sosem voltam Borderlands rajongó, de ez az öt rész nagyon elkapott, tökéletes befejezéssel. végre olyan érzésem volt, hogy tényleg volt értelme minden választásnak, de azt sem tudom, hogy mikor váltott ki belőlem ennyi érzelmet egy videójáték.

fussatok neki az évadnak, elképesztő élmény az egész.

jövő héten hozzák a Game of Thrones finálét, nagyon magasan van a léc, de félő, hogy a közelébe nem fog jutni sajnos. mindenesetre in Rodrik we trust!
shawnka
TWD második évadát érdemes elkezdeni?
csebi
én twitchen néztem sztem elég kemény

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
és a Telltale megint megcsinálta. a TWD első évad fináléja mellé oda lehet tenni bátran a Tales from the Borderlands első szériájának lezárását. sosem voltam Borderlands rajongó, de ez az öt rész nagyon elkapott, tökéletes befejezéssel. végre olyan érzésem volt, hogy tényleg volt értelme minden választásnak, de azt sem tudom, hogy mikor váltott ki belőlem ennyi érzelmet egy videójáték.

fussatok neki az évadnak, elképesztő élmény az egész.

jövő héten hozzák a Game of Thrones finálét, nagyon magasan van a léc, de félő, hogy a közelébe nem fog jutni sajnos. mindenesetre in Rodrik we trust!
shawnka
TWD második évadát érdemes elkezdeni?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
és a Telltale megint megcsinálta. a TWD első évad fináléja mellé oda lehet tenni bátran a Tales from the Borderlands első szériájának lezárását. sosem voltam Borderlands rajongó, de ez az öt rész nagyon elkapott, tökéletes befejezéssel. végre olyan érzésem volt, hogy tényleg volt értelme minden választásnak, de azt sem tudom, hogy mikor váltott ki belőlem ennyi érzelmet egy videójáték.

fussatok neki az évadnak, elképesztő élmény az egész.

jövő héten hozzák a Game of Thrones finálét, nagyon magasan van a léc, de félő, hogy a közelébe nem fog jutni sajnos. mindenesetre in Rodrik we trust!
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Angry Joe-nál is kiverte kicsit a biztosítékot az EA üzletpolitikája. 😊

 www.youtube.com/watch?v=g8vR-I3ccCA

Szerkesztette: süti
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
 us.battle.net/hearthstone/en/forum/topic/19288409377

na, a blizzard kinyírta a patront
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
béta, még igazából demónak se nevezném.
shawnka
A béta több, mint egy demó 😉
gdavid
nem feltétlen, ez most egyrészt stresszteszt másrészt engine és hasonlók tesztje
Negritis
Volt már részem egy pár bétában, nyíltban, zártban egyaránt 😉 Egy demó mindig kevesebb, főleg egy mmo esetében legyen az rpg, fps, bármi.

Az igazi stresszteszt pedig az első nap lesz, már látom a konstans disconnected halmazt 😀
gdavid
hát PS4-en hibátlanul mennek a szerverek, beletettem idáig úgy 4-5 órát. pillanatok alatt talál meccset, gond nélkül kezeli a 40 embert, hatalmas fun
shawnka
XO-n is frankó volt, de én a Halo mellett teszem le a voksomat


JT Daniels fan
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik február végén érkezik majd az új Deus Ex. Íme egy kis ízelítő(köszönet JSanyonak hogy felhívta a videóra a figyelmemet)!
 www.youtube.com/watch?v=Xa2PlPQDlK4
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
xboxosok! ma és holnap ingyenes a gold.
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
😀

 www.youtube.com/watch?v=CnqtUAg4hkw
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Ki milyen headsetet ajánl max 25-26 ezerig? Ami szempont, hogy a mikrofonja ne legyen egy kalap ,,lócitrom" és esetleg videózáshoz is használni lehessen (külön mikrofont venni egyenlőre nincs pénzem). Asus Strix Pro-ról mi a vélemények?
Tejesember
Logitech G430-am van, nagyon elégedett vagyok vele.

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
béta, még igazából demónak se nevezném.
shawnka
A béta több, mint egy demó 😉
gdavid
nem feltétlen, ez most egyrészt stresszteszt másrészt engine és hasonlók tesztje
Negritis
Volt már részem egy pár bétában, nyíltban, zártban egyaránt 😉 Egy demó mindig kevesebb, főleg egy mmo esetében legyen az rpg, fps, bármi.

Az igazi stresszteszt pedig az első nap lesz, már látom a konstans disconnected halmazt 😀
gdavid
hát PS4-en hibátlanul mennek a szerverek, beletettem idáig úgy 4-5 órát. pillanatok alatt talál meccset, gond nélkül kezeli a 40 embert, hatalmas fun
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nyílt béta, egy hónappal a megjelenés előtt. Ebbe már nem nagyon fognak belenyúlni.
Ahhoz képest meg elég ciki, hogy még mindig ügyeskedni kell nehogy directxes hibával kifagyjon a kezdőképernyő. Ráadásul nem is a szokásos Atis történet, mert haveromnál GTX970-en se indult el.
Jobb, mint amire számítottam, sokkal hangulatosabb, mint a videók, de már 4 óra után se nagyon vágyom vissza, és gondolom volt annyi eszük, hogy a jobb mapokat tették elérhetővé.
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
béta, még igazából demónak se nevezném.
shawnka
A béta több, mint egy demó 😉
gdavid
nem feltétlen, ez most egyrészt stresszteszt másrészt engine és hasonlók tesztje
Negritis
Volt már részem egy pár bétában, nyíltban, zártban egyaránt 😉 Egy demó mindig kevesebb, főleg egy mmo esetében legyen az rpg, fps, bármi.

Az igazi stresszteszt pedig az első nap lesz, már látom a konstans disconnected halmazt 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
béta, még igazából demónak se nevezném.
shawnka
A béta több, mint egy demó 😉
gdavid
nem feltétlen, ez most egyrészt stresszteszt másrészt engine és hasonlók tesztje

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
béta, még igazából demónak se nevezném.
shawnka
A béta több, mint egy demó 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
béta, még igazából demónak se nevezném.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
ez demo, gondolom ezért nincs osk minden benne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az ég világon semmi újdonság nincs benne, de az SW hangulata jó, és el is viszi a hátán az egészet. Nem tudtam megállni, hogy meccs végén ne nyomjak egyből az új játékra. Viszont ez csak a Hothra igaz, a másik kettő elég unalmasra sikeredett. Másik nagy negatívum, hogy gyakorlatilag nincs benne semmi ami miatt nekem érdemes lenne küzdenem, szintet lépnem. Van 4 (?) fegyver és kész meg pár hülye kártya. Ezeket összességét valószínűleg az első pár szinten össze lehet szedni. Ráadásul ezeket a mapokon hajkurásszák, így a fél csapat rohangál össze-vissza. Volt szerencsém kipróbálni Vadert is, ami üde színfolt, de nem bírta csak 15-20mpig, mert egy A-wing megsorozta...

Összességében a Hoth nagyon élvezetes, a többi esetleg haverokkal. Hosszú távon pedig elképzelhetetlennek tartom, hogy ne jöjjön egy rakad fizetős DLC, hogy teljessé tegye a játékot.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
mától Battlefront béta! viszlát élet!
shawnka
Remélem be is enged és nem esik szét minden.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
mától Battlefront béta! viszlát élet!