PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
ez a fifa16 elég borzalmasra sikerült 😀

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
TGT: volt goldom 45 packra, meg vettem 50-et, mert F2P. Minden fontosabb legendary meg van, nyitni 5-öt nyitottam (egy golden Chillmaw), legyártottam még pár dolgot. A toptier deckeket összeraktam, és azóta nem játszom 😀

Hex most jobban bejön, alapvetően limited játékokat jobban élvezem, és az HS arénát már unom.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Mad Max nem lett rossz
arkham style harc, post apcalyptic világ
egyedül ratbag 2.0 zavar kicsit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Forza Motorsport 6 demó karcol eléggé 😊 Várom már a teljes kiadást 😊
Ma elvileg jön a Fifa 16 demó is


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
én megvettem az 50es packot előre, +16-ra volt goldom
ebből lett 2 legend (chillmaw és dread scale)
mellé pár epic

azóta kb 4-5 packot nyitottam 1 epic 😀 a többi 40 dust 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Milyen a packluck a tgt nyitasokkal nálatok? 20 körül nyitottam, jött mar coldarra drake, két dreadsteed, nexus champ, nem panaszkodok 😀
több mint 9 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Az ultimate team pontokat hogy lehet jóváíratni az accounton?Vettem 100 pontot,hogy kipróbáljam,hogy azon a profilomon (USA) amin játszok működik -e,de még a magyaron sem írták jóvá.A pénzt levonta,mert jött az sms,de semmit nem csinált miután lement a payment.

több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Én is lehet, hogy megveszem majd az új Maddent XO-ra, eddig mindenkinek tetszett akinél olvastam róla. De ha kivárok, decemberben már úgyis lesz rá 30 dolláros ajánlat live-on 😊 Addig meg csak elgépelek a Forza-Fifa-Halo trióval 😊

Szept 1. Forza Motorsport 6 demó
Szept 8. Fifa 16 demó


JT Daniels fan
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
ps4-en szerintem fasza lett. Lehet, hogya csak azért, mert a vertical offense híve vagyok, de pl a tavalyihoz képest is jelentős az előrelépés passzjáték terén. A qb-játék is teljesen új szintre lépett.

valami kritika azt írta, hogy a tavalyi madden a védelembuziknak volt a kedvencük, ez a passzjátékbuziké lesz. Eddig ezt csak megerősíteni tudom.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Kijött a Madden 16.. "nagyon szomorú smiley". És ennyi is volt a játékom vele.
Coolearie
Mert? Nem lett valami jó? Azért kérdezem, mert gondolkozok, hogy megveszem PS3-ra.
Tejesember
Teljesen eltér a PS3, a PS4-es Maddentől. A Ps3-asba csak a nagyon alapok vannak benne, tök ugyanolyan mint a madden25.
Coolearie
konkrétan ugyanaz

több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Kijött a Madden 16.. "nagyon szomorú smiley". És ennyi is volt a játékom vele.
Coolearie
Mert? Nem lett valami jó? Azért kérdezem, mert gondolkozok, hogy megveszem PS3-ra.
Tejesember
Teljesen eltér a PS3, a PS4-es Maddentől. A Ps3-asba csak a nagyon alapok vannak benne, tök ugyanolyan mint a madden25.
több mint 9 éve
Tejesember 256
Kijött a Madden 16.. "nagyon szomorú smiley". És ennyi is volt a játékom vele.
Coolearie
Mert? Nem lett valami jó? Azért kérdezem, mert gondolkozok, hogy megveszem PS3-ra.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Kijött a Madden 16.. "nagyon szomorú smiley". És ennyi is volt a játékom vele.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
krimz és olof mit műveltek ezen a mapon, beszarás.
jöhet a cobble, teljesen elborult ez a meccs.
shawnka
Krimz és flusha hozta a döntőt a fnaticnak.Ha kennys nem lő egy kövér nullát a döntő mapon akkor még akármi lehetett volna.Úgy nyert a fnatic hogy olof igazából nem játszott jól,egyszer amikor bement 3 entryvel A-ra wp-vel az volt igazán olofos.
Az adderallos cikk meg igaz,meg lehet nézni hogy teljesített a C9 most és hogy 2 hónapja.
Kenny
Ez a komment meg a vp ellenére volt!! 😃
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
krimz és olof mit műveltek ezen a mapon, beszarás.
jöhet a cobble, teljesen elborult ez a meccs.
shawnka
Krimz és flusha hozta a döntőt a fnaticnak.Ha kennys nem lő egy kövér nullát a döntő mapon akkor még akármi lehetett volna.Úgy nyert a fnatic hogy olof igazából nem játszott jól,egyszer amikor bement 3 entryvel A-ra wp-vel az volt igazán olofos.
Az adderallos cikk meg igaz,meg lehet nézni hogy teljesített a C9 most és hogy 2 hónapja.

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kezdődik a döntő rövidesen.

 index.hu/tech/2015/08/23/belove_a_starcraft_is_jobban_megy/
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
krimz és olof mit műveltek ezen a mapon, beszarás.
jöhet a cobble, teljesen elborult ez a meccs.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
ESL One Kölnt nézi valaki rajtam kívül? Nevetségesen sok a szoros meccs, holnaptól egyenes kiesés 10000 néző előtt.

hajrá Fnatic-TSM döntő
shawnka
TSM nem fog döntőzni szerintem.NV elég beton ezzel az új ötössel.Alsó ágon meg ott vannak a brazilok,de hát ők nyílván nem lehetnek ellenfelek a fnaticnak.De legalább legendák lettek,mondjuk a Kinguin is ami elég nevetséges 😀
Kenny
A tsm szerintem nagyobb esélyes az egész megnyerésére, mint a fnatic. Az NVről ennyit, simán lefeküdtek 2 mapon az envynek, de a csoportkörben sem voltak túl meggyőzőek. A vp nip elég kikinek néz ki, minden azon múlik hogy allu meg getright milyen napot fognak ki.
shawnka
Allu egy nagyon rossz player szóval ő sose fog ki jó napot 😀
NV alatt az envyust értettem.fnatic-envyus döntő lesz valószínűleg.
Kenny
semmi baj nincsen alluval, simán a nip második legjobb játékosa.
igazad lett az envyvel, sajnos nem láttam mondjuk. mi volt a meccsen?
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
ESL One Kölnt nézi valaki rajtam kívül? Nevetségesen sok a szoros meccs, holnaptól egyenes kiesés 10000 néző előtt.

hajrá Fnatic-TSM döntő
shawnka
TSM nem fog döntőzni szerintem.NV elég beton ezzel az új ötössel.Alsó ágon meg ott vannak a brazilok,de hát ők nyílván nem lehetnek ellenfelek a fnaticnak.De legalább legendák lettek,mondjuk a Kinguin is ami elég nevetséges 😀
Kenny
A tsm szerintem nagyobb esélyes az egész megnyerésére, mint a fnatic. Az NVről ennyit, simán lefeküdtek 2 mapon az envynek, de a csoportkörben sem voltak túl meggyőzőek. A vp nip elég kikinek néz ki, minden azon múlik hogy allu meg getright milyen napot fognak ki.
shawnka
Allu egy nagyon rossz player szóval ő sose fog ki jó napot 😀
NV alatt az envyust értettem.fnatic-envyus döntő lesz valószínűleg.

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
ESL One Kölnt nézi valaki rajtam kívül? Nevetségesen sok a szoros meccs, holnaptól egyenes kiesés 10000 néző előtt.

hajrá Fnatic-TSM döntő
shawnka
TSM nem fog döntőzni szerintem.NV elég beton ezzel az új ötössel.Alsó ágon meg ott vannak a brazilok,de hát ők nyílván nem lehetnek ellenfelek a fnaticnak.De legalább legendák lettek,mondjuk a Kinguin is ami elég nevetséges 😀
Kenny
A tsm szerintem nagyobb esélyes az egész megnyerésére, mint a fnatic. Az NVről ennyit, simán lefeküdtek 2 mapon az envynek, de a csoportkörben sem voltak túl meggyőzőek. A vp nip elég kikinek néz ki, minden azon múlik hogy allu meg getright milyen napot fognak ki.

Szerkesztette: shawnka
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
ESL One Kölnt nézi valaki rajtam kívül? Nevetségesen sok a szoros meccs, holnaptól egyenes kiesés 10000 néző előtt.

hajrá Fnatic-TSM döntő
shawnka
TSM nem fog döntőzni szerintem.NV elég beton ezzel az új ötössel.Alsó ágon meg ott vannak a brazilok,de hát ők nyílván nem lehetnek ellenfelek a fnaticnak.De legalább legendák lettek,mondjuk a Kinguin is ami elég nevetséges 😀

több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Nem szoktam cs-zni, de tegnap előtt megtaláltam véletlen a közvetítést. Néztem egy kicsit a magyart is, de átpártoltam az angolra. Nagyon jó meccsek voltak eddig szerintem is 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
csgo nyilván
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
milyen játék? 😀
HS-t meg SC2-t szoktam nézni csak bár utóbbit egyre ritkábban nincs rá időm sajnos hogy mind2-t nézzem

HS-ben néztem az Archon Team League Championshipet nem volt rossz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
ESL One Kölnt nézi valaki rajtam kívül? Nevetségesen sok a szoros meccs, holnaptól egyenes kiesés 10000 néző előtt.

hajrá Fnatic-TSM döntő