PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Október 2. 😍


Csak hazavinni nem fogom tudni, mert hamarabb lekapcsolnak a rendőrök.
Mint ahogy a Rush for Berlines pólóról is nehéz bebizonyítani nekik, hogy az egy PC játék. 😊
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Nagyobb sávszélesség?
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Drága ps4-es sorstársak, a ti segítségeteket kérem.

Megérkezett ma végre ez a drágaság, csak van egy olyan gubanc, hogy az online store-ból vett Madden NFL 15 azóta is töltődik, így meg elég demo jellege van a dolognak, azért pedig sokkalom a lét, amit kiadtam...

Van-e bármilyen módja a store-ból vett letöltés meggyorsításának? Ha ennek vége, isten az atyám, csak lemezt veszek.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Megérte kipróbálni GoT Telltalet, a 3. rész valóban jó lett, de a 4. a kedvenc főleg a | Miras részek miatt. Ő változott a legtöbbet, az elején még csak egy szimpla szolgálólány most meg kb. a legnagyobb szarkavaró. 😀 Imádtam minden jelenetét.
Meg úgy az egész rész tök pozitív volt, végre azt éreztem, hogy haladunk előre pozitívan, Asheréknél sikerült Daenerys kivánságait betartani, Garedes storyban is mindenki él és haladunk a North Grove felé, Rodrik kivételesen nem csak szopóágon volt, az egyik Whitehillt is agyon lehetett végre ütni, dehát ez a Game of Thrones úgy, hogy muszáj volt a végén betenni Ramsayt, hogy elrontsa az örömöm. 😊 (nehéz eldönteni, hogy kit utálok jobban Őt vagy Cerseit 😀 ) Meg elnézve a kövi rész beharangozóját van egy olyan érzésem, hogy az évad végén Gareden kívül mindenki elbukik, Rodrik meghal, Miranak elkell menekülnie Királyvárból, Asher meg sereg nélkül tér vissza...
|
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Telltalest leszedtem. Első két rész kivégezve. Első rész után még húztam a szám (bár a vége azért ütős volt), de a második már beszippantott. Jobbak a szereplők meg story is kezd beindulni. Az meg külön tetszik, hogy itt szinte mindenki szerepel sorozatból is, nem úgy, mint Walking Deadbe.Raven17
a harmadik rész volt eddig a legjobb, a negyedik meg ügyesen nekiállt felvezetni a végét. az ötödik kedden jön végre.
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Telltalest leszedtem. Első két rész kivégezve. Első rész után még húztam a szám (bár a vége azért ütős volt), de a második már beszippantott. Jobbak a szereplők meg story is kezd beindulni. Az meg külön tetszik, hogy itt szinte mindenki szerepel sorozatból is, nem úgy, mint Walking Deadbe.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
nekiestem a Skyforge-nak, háát beszopódtam 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
a telltales sablon de nem rossz
van 2 másik játék, de a másik rpg az fos bugos unalmas és ronda is
a stratégiától pedig az isten mentsen meg 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Mostanában eléggé ráfüggtem Game of Thronesra úgy, hogy gondoltam meglesem van-e valami játék verzió. Találtam egy RPGt meg a Telltale féle verziót ami gondolom hasonlít a Walking Deades Telltalere. (amit speciel imádok) Valamelyikkel játszott valaki, megéri őket kipróbálni?Raven17
csajom tolta a telltales-es első két részét, azt mondta egyszer elmegy. szóval ha van rá mód akkor virágbolti verzió

több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Mostanában eléggé ráfüggtem Game of Thronesra úgy, hogy gondoltam meglesem van-e valami játék verzió. Találtam egy RPGt meg a Telltale féle verziót ami gondolom hasonlít a Walking Deades Telltalere. (amit speciel imádok) Valamelyikkel játszott valaki, megéri őket kipróbálni?
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
valaki nézte már ezt?

 store.steampowered.com/app/370090/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
ez az elbaszott PC portok hete volt
a Batmanről nincs értelme beszélni, nem véletlen vonták vissza
viszont a Toukiden : Kiwami se tökéletes portot kapott (bár sztem innen senki nem játsza pc-n)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
kijött egy 40 perces Xenoblade Ch X videó, angol felirattal
nehéz lesz nem megnézni még fél évig D:

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
mondjuk a GS szavára én semmit nem adok ...Negritis
Én is kiváncsi leszek a Guru értékeléséére is.iktriad
nem feltétlen adok az ő szavukra se, de náluk kisebb a nyomás a nagy kiadóktól

amúgy elhiszem h jó lett a Batman, de megvárom h leértékeljék
inkább megyek fesztiválra a nyáron 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mondjuk a GS szavára én semmit nem adok ...Negritis
Én is kiváncsi leszek a Guru értékeléséére is.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
mondjuk a GS szavára én semmit nem adok ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap kijött a jelenleg általam legjobban várt játék gameplay előzetese is. iktriad
Ma pedig 25 percnyi gameplay:  www.pcgamer.com/watch-25-minutes-of-deus-ex-mankind-divided-gameplay/

Illetve vannak már Arkham Knight tesztek, rendre 90% fölötti értékelésekkel.süti
Én is be akartam linkelni, de megelőztél, köszi.

És pl. a papír alapú magyar Gamestar is 94%-ot adott rá, többet, mint a Witcher 3ra!
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Tegnap kijött a jelenleg általam legjobban várt játék gameplay előzetese is. iktriad
Ma pedig 25 percnyi gameplay:  www.pcgamer.com/watch-25-minutes-of-deus-ex-mankind-divided-gameplay/

Illetve vannak már Arkham Knight tesztek, rendre 90% fölötti értékelésekkel.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap kijött a jelenleg általam legjobban várt játék gameplay előzetese is.

Ha minden igaz, Adam Jensen valamikor 2016 elején tér vissza a gépeinkre. 😊
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
eddigi is ezt akartam venni, ős PC Master Race tagként nem vagyok oda egyik konzolért sem (nincs rájuk MMORPG 😀), de az egyik barátom szokta mondani: a Nintendo nem konzol, az Nintendo 😊Gyurma Pappa
Dehogy nincs! Final Fantasy XIV PS3-ra, PS4-re. Épp most jön az expansion 😉

Persze, ha jót akarsz magadnak, akkor kihagyod! Én is beszopódtam már másfél éve 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
No, akkor lehet tovább görgetni a Batmanre szánt zsebpénzt...
Amazonon 120 euró, az annyira nem tűnik vészesnek érte.
süti
Kedvenc játék sorozatom.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egy kis sompolygás Jensennel:  www.youtube.com/watch?v=NC09wWr7irw
És engine demo:  www.youtube.com/watch?v=D-epev7cT30
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
a Nintendo meglepett elő szülinappal:

karácsonyra meglepem magamat egy wii u + xenoblade x kombóval 😀
Negritis
eddigi is ezt akartam venni, ős PC Master Race tagként nem vagyok oda egyik konzolért sem (nincs rájuk MMORPG 😀), de az egyik barátom szokta mondani: a Nintendo nem konzol, az Nintendo 😊

több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hát azért a One tulajok sokkal nagyobb mosollyal az arcukon tudtak lefeküdni hajnalban, mint a PS4 tulajok 😊Habi
Nem tudom, nekem szemely szerint a Last Guardian (na vegre) + Shenmue 3 (ami kiutotte a Kickstartert is :d ) kombo jobban bejott.

A Battlefront es Mirror's Edge konzolfuggetlen, ME szinten, es az annyira nem is utott.

Bezzeg a No Man's Skyrol semmi uj.. 😕Igor
Végignéztem utólag mindkettő konferenciát, MS-re jön a Halo 5, Forza Motorsport 6, Gears of War 4, 360 visszajátszási képesség, ingyenes EA access. Nekem a Plants vs Zombies 2 is és a SW Battlefront is nagyon tetszett 😊 De nagy előnyük szerintem, hogy idén szinte az összes játék kijön, míg a Sony-nál csak 2016 és 2017 van a megjelenési dátumok között. Ez az amiért én az amcsiknak adnám az E3 nyertese címet. De a Sony-nak megvan a kellő előnye, hogy ezt benyelje.


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
a Nintendo meglepett elő szülinappal:

karácsonyra meglepem magamat egy wii u + xenoblade x kombóval 😀
"A japán kritikusoknál elég jól vizsgázott akció-RPG, amiben igen jól kinéző, de veszélyes (és nem éppen kicsi) szörnyekkel teli világot hatalmas robotok pilótáiként járhatjuk be, december 4-én landol a nyugati piacokon."


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!