PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
húúú basszus nem hittem volna, hogy a 2. TWD szezon megtudja majd közelíteni az elsőt, de végigjátszva a 2. epizódot azt mondom, hogy még jobb is, főleg az utolsó 20 perc nagyon brutál volt. Megmerem kockáztatni, hogy az eddigi legjobb epizódot hozta össze a Telltale Games. Alapból itt valahogy a döntéseimnek is olyan nagyobb befolyása van, már most úgy érzem, hogy ha pár helyen mást csináltam volna totál máshogy alakultak volna a dolgok, aztán lehet tévedek és végül az 5. epizódra itt is minden ugyan úgy lesz mindenkinél. Mindenesetre aki még nem próbálta ki annak nagyon ajánlom, ha TWD fan az illető ha nem. Ha nem cseszik el az utolsó 3 részt akkor tuti évjátéka (még ha ez nem is igazán játék) nálam ez is, csak úgy, mint a season 1 volt.Raven17
elképesztő magasságokban a játék, valóban.
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
húúú basszus nem hittem volna, hogy a 2. TWD szezon megtudja majd közelíteni az elsőt, de végigjátszva a 2. epizódot azt mondom, hogy még jobb is, főleg az utolsó 20 perc nagyon brutál volt. Megmerem kockáztatni, hogy az eddigi legjobb epizódot hozta össze a Telltale Games. Alapból itt valahogy a döntéseimnek is olyan nagyobb befolyása van, már most úgy érzem, hogy ha pár helyen mást csináltam volna totál máshogy alakultak volna a dolgok, aztán lehet tévedek és végül az 5. epizódra itt is minden ugyan úgy lesz mindenkinél. Mindenesetre aki még nem próbálta ki annak nagyon ajánlom, ha TWD fan az illető ha nem. Ha nem cseszik el az utolsó 3 részt akkor tuti évjátéka (még ha ez nem is igazán játék) nálam ez is, csak úgy, mint a season 1 volt.

ja és storyról nem akarok nagyon spoilerezni, de annyit elárulok, hogy úgy tűnik kaptunk egy olyan "főgonoszt" is aki simán felveheti a versenyt az élőszereplős sorozat Kormányzójával.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Volt régen pc-re (még a 90-es években) egy játék mikor tankokat rakott le a gép véletlenszerűen és egymást kellett lőni. Volt röppálya meg erősség, szóval tényleg gagyi, nah fateromnak ilyen játék kellene tabletre. Tudtok segíteni? Nem muszáj tankkal lehet bármivel is. Köszi előre is.
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Hol tudok a legolcsóbban hozzájutni az idei madden xbox változatához?Kenny
csak új v használt is játszik? ha csak új akkor végig kell nyálazni a konzolboltokat(konzolvilág lesz szerintem legolcsóbb, és onnan szoktam rendelni), ha utóbbi is akkor hardverapró, apród netán jófogás..Divat
a jatekaimponthu-n van használt is és új is,magánszemélyek és konzolboltok is hirdetnek rajta,szerintem az a legegyszerűbb,én most vettem meg onnan egy sráctól három batman részt (Arkham Asylum,Arkham City és Arkham Origins) 15k-ért,szerintem elég korrekt 😊

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Hmmmmm....


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hol tudok a legolcsóbban hozzájutni az idei madden xbox változatához?Kenny
csak új v használt is játszik? ha csak új akkor végig kell nyálazni a konzolboltokat(konzolvilág lesz szerintem legolcsóbb, és onnan szoktam rendelni), ha utóbbi is akkor hardverapró, apród netán jófogás..

|
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Hol tudok a legolcsóbban hozzájutni az idei madden xbox változatához?

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az Uncharted trilógáról mik a vélemények? Lehet belekezdnék a sorozatba,a Last of Us-t imádtam,tudom hogy eléggé különböző játékokról van szó,de mindkettő a Naughty Dog gyereke,ami azért nem rossz ajánló levél.Javaslatok?Cowboykarcsi
Ha a Tomb Raider játékokat szeretted vágj bele. Sokáig munkacíme se volt, és csak a "férfi tomb raider" (vagy ilyesmi)-ként emlegették. Illetve ha szeretnéd bele élni magad Indiana Jones életébe akkor főleg ajánlott.
Ahogy említette zavi is, PS egyik zászlóshajója, úgyhogy csalódni nem nagyon fogsz benne.
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 848 — Amerikai sportok rajongója
Az Uncharted trilógáról mik a vélemények? Lehet belekezdnék a sorozatba,a Last of Us-t imádtam,tudom hogy eléggé különböző játékokról van szó,de mindkettő a Naughty Dog gyereke,ami azért nem rossz ajánló levél.Javaslatok?Cowboykarcsi
Örök klasszikus játékok a PS3 királyai!😊
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.youtube.com/watch?v=f74AQUeXfBY
ooooh yes!! Végre jön a rendes folytatás!Raven17
Remélem in game engine-es a videó. 😛süti
Hogyne... 😊

|
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Az Uncharted trilógáról mik a vélemények? Lehet belekezdnék a sorozatba,a Last of Us-t imádtam,tudom hogy eléggé különböző játékokról van szó,de mindkettő a Naughty Dog gyereke,ami azért nem rossz ajánló levél.Javaslatok?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.youtube.com/watch?v=f74AQUeXfBY
ooooh yes!! Végre jön a rendes folytatás!Raven17
Remélem in game engine-es a videó. 😛
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com


ooooh yes!! Végre jön a rendes folytatás!
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Rég mmorpg-ztem (kb 4 éve a megboldogult Warhammer Onlinenal), de most benevezek az Elder Scrolls Onlinera. Amit eddig láttam és tapasztaltam az rohadt jó.gyeek
hát pedig kapja a savat rendesen azoktól akik sokat betaztak.
Azért majd kíváncsi leszek a benyomásaidrabriareos
3. bétám volt, mostanra már tudok érvényesülni és nagyjából átlátom a dolgokat. Nagyon fasza a játék, azt kell hogy mondjam -- eltekintve a mostani szerver hiányosságoktól. El lehet pöcsölni vele sokiáig, az ember mindig talál valami elfoglaltságot és nagyon jó a szabad szellemű karakterfejlesztés. A legnagyobb hátránya a játéknak épp az agyondicsért grandiózus pvp, ami eléggé odatesz a szervernek. Skirmishelni rohadt szórakoztató (teabag time), hála a hatalmas pvp lakenek. Az ostrom csak egy bazinagy zergrush, war-ban volt ilyenben részem bőven. Ez a mostani béta hétvége stress testnek volt szánva, ki is lehet pipálni, de ha élesben is ilyen lesz a szerver akkor nem lesz könnyekben hiány.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Thiefet gyakorlatilag 1 dolog öli meg, de az teljesen. Az MI.
Sompolyog az ember, lábujjhegyen, hogy ne hallják, a sötétben, hogy ne lássák. Aztán rájön az ember (már az "tutorialban" ), hogy az ég világon ennek semmi értelme.
Egy méterről nem vesz észre senki ha sötétben vagy (azért kitartóan bámul arra az őr...), nem figyelnek fel rá ha az orruk előtt kinyílik egy ajtó, se ha össze-vissza kapcsolgatják a lámpát. Legjobb mikor ha rárohansz valakire, akkor is előbb megjegyzi, hogy "mintha hallottam volna valamit", és csak aztán fordul meg.
Nagyon kár érte, mert rengeteg jó dolog van a Thiefben, de ez alapjaiban öli meg az egész játékmenetet.

WoT-be és is visszanéztem a napokban, de 3 csata és én megköszöntem.
Addig van még jövője (szerintem), míg a War Thunderből is kijön a tankos verzió. Bétában már olyan lehetőségek vannak, amiket a WoT-nek nem sikerült még összehoznia 2 éve (?) sem. Kár érte.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
két hét múlva ilyenkor a kezemben lesz már a Titanfall. alig várom!
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Rég mmorpg-ztem (kb 4 éve a megboldogult Warhammer Onlinenal), de most benevezek az Elder Scrolls Onlinera. Amit eddig láttam és tapasztaltam az rohadt jó.gyeek
hát pedig kapja a savat rendesen azoktól akik sokat betaztak.
Azért majd kíváncsi leszek a benyomásaidra

több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
D3-nál ez a free starter edition ér valamit vagy inkább vegyem meg instant a teljest? D1-2-vel nem játszottam, az egyetlen ARPG amivel játszok az a Marvel Heroes az bejön csak gondoltam belenézek egy fantasysba is, POE-t néztem, de az nem tetszik, aztán láttam, hogy D3-nak van ez az ingyenes része is csak épp valami 25 GB-t lekéne szedni, érdemes vele "szenvedni"?Raven17
sztem lófaszt nem ér starter

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én most napokban visszamentem wotozni, de sokszor olyan irritáló játékosok vannak, hogy az hihetetlen. Az ember nem bírja ki, hogy ne küldje el őket a francba. Én sem vagyok egy pro, de azért katasztrófa ami sokszor megy...Asbee
WoT=primitív játék, a primitív tömegnek. Siemka. Próbáld ki a Mechwarrior Onlinet, egy amőba szellemi kapacitásánál kicsit több kell, hogy az ember érvényesülni tudjon benne, ez rengeteg kretént megszűr önmagában. Hasonló kategória mint a wot, csak épp kb mindenben jobb és szintén f2p.gyeek
Ez túl futurisztikusnak tűnik nekem😊 Igazából még így sem rossz wot, csak hát kis odafigyeléssel sokkal jobb is lehetne. Idén folyamatosan jön majd a grafikai update, remélem azért optimalizálni sem felejtik el a játékot...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Rég mmorpg-ztem (kb 4 éve a megboldogult Warhammer Onlinenal), de most benevezek az Elder Scrolls Onlinera. Amit eddig láttam és tapasztaltam az rohadt jó.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Én most napokban visszamentem wotozni, de sokszor olyan irritáló játékosok vannak, hogy az hihetetlen. Az ember nem bírja ki, hogy ne küldje el őket a francba. Én sem vagyok egy pro, de azért katasztrófa ami sokszor megy...Asbee
WoT=primitív játék, a primitív tömegnek. Siemka. Próbáld ki a Mechwarrior Onlinet, egy amőba szellemi kapacitásánál kicsit több kell, hogy az ember érvényesülni tudjon benne, ez rengeteg kretént megszűr önmagában. Hasonló kategória mint a wot, csak épp kb mindenben jobb és szintén f2p.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
D3-nál ez a free starter edition ér valamit vagy inkább vegyem meg instant a teljest? D1-2-vel nem játszottam, az egyetlen ARPG amivel játszok az a Marvel Heroes az bejön csak gondoltam belenézek egy fantasysba is, POE-t néztem, de az nem tetszik, aztán láttam, hogy D3-nak van ez az ingyenes része is csak épp valami 25 GB-t lekéne szedni, érdemes vele "szenvedni"?
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
 us.battle.net/d3/en/blog/12671560

Megjött a 2.0-ás patch, végre kaptunk egy kiváló játékot 😊 Este nyomom is, hardcore barbarian ftw 😀😀Gyurma Pappa
GL 😀briareos
52-es barbárom a 2. elite packtól meghalt 😀 kell a gear 2.0-ás gear, MP5-nek megfelelő nehézség is játszhatatlan magas szinten. Annyira nem bánt, végre megint úgy érzem hogy van kihívás a játékban. Lehet kicsit szüneteltetem a SC2 ladder 😉 (nem)

Egyébként ha valaki még sosem próbált ki MMO-t, de valamennyire érdekli, javaslom kipróbálásra a Guild Wars 2-t. Pre-orderes voltam, de amikor kijött a WoW kieg, hagytam, meg nem is éreztem hogy egy kész játékot vettem volna, gyakorlatilag 0 endgame mellett, nem kaptam meg a játékélményt, amit megszoktam a más MMO-kban, ugye főleg 6 év WoW után. Most, új géppel, ahol minden grafika high felett pörög, nagyon elégedett vagyok, és annyira baromira casual friendly az egész, hogy tényleg napi 1 órával is ad funt a játék. Érdemes volt várni vele egy-másfél évet. (Mondjuk az SWTOR óta megfogadtam, hogy minden játékkal várok ennyi, na az mostanra sem lett értelmes élményt adó játék sajnos...)

több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
 us.battle.net/d3/en/blog/12671560

Megjött a 2.0-ás patch, végre kaptunk egy kiváló játékot 😊 Este nyomom is, hardcore barbarian ftw 😀😀Gyurma Pappa
GL 😀

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én most napokban visszamentem wotozni, de sokszor olyan irritáló játékosok vannak, hogy az hihetetlen. Az ember nem bírja ki, hogy ne küldje el őket a francba. Én sem vagyok egy pro, de azért katasztrófa ami sokszor megy...Asbee
Mostanában az új patch miatt rengeteg nagyon frusztráló hiba került elő, tényleg még több türelem kell mint eddig. De fel a fejjel 😊Hanni
Azokkal még nincs is olyan nagy bajom. De mikor:
-Az elején össze-vissza ütköznek egymásnak, nem tudnak figyelni a másikra. Érdekes legfőképp azoknál van ez, akik full noobok.
-Mountain pass, ARL 44-gyel megyek, beállok pozíciómba és látom kb 10 játékos elment a másik irányba. Nem tűnik fel nekik hogyha 4-5 ott van már nem kéne még követni őket?
-Erlenberg védekezés. Alulról nézve jobb oldalon (nem ott ahol a kastély van, hanem a másikon) megyünk négyen-öten. Egyik IS nagy hévvel megy előre és írja is chatbe, hogy támadjon mindenki. Talán ki is lőtt egyet, de majdnem kamikaze volt az egész. Utána mi nyugodtan várakozunk és elkezd osztani minket, hogy mekkora camper köcsögök vagyok és report meg stb. Mondom neki, hogy nézzen már körbe. Ő kinyúlt már, mi életben vagyunk és nem is toltuk rosszul. Erre hogy scoutol. Igen, mert az IS az scoutra való...
Ez a mai termés, de szerintem tudnék még nem egy ilyet mesélni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER