PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 848 — Amerikai sportok rajongója
 www.youtube.com/watch?v=MRQnMfIPE10
mestermű,megérdemelt a díjCowboykarcsi
ilyenkor lennék PS tulaj ...Drip
Én nem voltam ennyire elájulva tőle, egy erős 10/7et ért mondjuk.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
harmadszorra álltam neki úgy egy hónapja most szüneteltetve van a viszga időszak miatt de februárba folytatom 😊 Slow ilyen gondod nem lenne mert csak PS3ra jött ki 😊 Bár az időhiánnyal én is küzdök de elvileg nem sokál jön ki az első single player DLC.Cowboykarcsi
arra se lenne időm, van ez így néha...

de azért mennyit változik a világ, 15 éve még a Voodoo 3dfx kártya volt a menő, és az NBA Live 99-ben a nézők egy darab papírfigurára hasonlítottak, most meg majdnem olyan mimikája és mozgása van a szereplőknek, mint egy élő embernek...
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
harmadszorra álltam neki úgy egy hónapja most szüneteltetve van a viszga időszak miatt de februárba folytatom 😊 Slow ilyen gondod nem lenne mert csak PS3ra jött ki 😊 Bár az időhiánnyal én is küzdök de elvileg nem sokál jön ki az első single player DLC.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 www.youtube.com/watch?v=MRQnMfIPE10
mestermű,megérdemelt a díjCowboykarcsi
ilyenkor lennék PS tulaj ...

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=MRQnMfIPE10
mestermű,megérdemelt a díjCowboykarcsi
asszem ez az a játék, aminek a főcímét sem tudná betölteni az özönvíz előtti gépem (persze nem mintha túl sok időm lenne játszani 😊)
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=MRQnMfIPE10
mestermű,megérdemelt a díj

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
az új madden 25-el játszik valaki? lenne egy-két kérdésem ezzel kapcsolatban!ironroy
Már egy ideje nem, de kérdezz 😊Drip
Sajnos nem találtam meg azt az opciót, hogy a különböző Defense vagy Offense felállásokban ne csak a kezdő játékosok szerepeljenek azon a poszton, hanem rotációban játszhassanak.(egyszerű példával ha az "xy" nevű támadó playben azt akarom, hogy a FB posztra a 2. számú RB álljon fel, hogy lehet beállítani??? ) A Madden 08-ban még ezt "formation subs"-nak hívták, és egész szép rotációt ki lehetett alakítani. De itt csak "auto subs", ahol folyamatosan a kezdők vannak a pályán...ironroy
Ha jól emlékszek ezt játékközben lehet beállítani, mikor az adott playt választod. Oldalt van ilyen lehetőség azt hiszem és azon belül tudsz választani, hogy most pl akkor ne a FB álljon fel, hanem jöjjön a 2. RBDrip
na igen ezt én is megtaláltam, de ezzel nem kis idő elmegy a play hívás közben... akkor ezzel a szezon közbeni, meccsek előtti előre beállítható "rotáció" igy kilőve... 😕ironroy
naja ... EA

több mint 10 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
az új madden 25-el játszik valaki? lenne egy-két kérdésem ezzel kapcsolatban!ironroy
Már egy ideje nem, de kérdezz 😊Drip
Sajnos nem találtam meg azt az opciót, hogy a különböző Defense vagy Offense felállásokban ne csak a kezdő játékosok szerepeljenek azon a poszton, hanem rotációban játszhassanak.(egyszerű példával ha az "xy" nevű támadó playben azt akarom, hogy a FB posztra a 2. számú RB álljon fel, hogy lehet beállítani??? ) A Madden 08-ban még ezt "formation subs"-nak hívták, és egész szép rotációt ki lehetett alakítani. De itt csak "auto subs", ahol folyamatosan a kezdők vannak a pályán...ironroy
Ha jól emlékszek ezt játékközben lehet beállítani, mikor az adott playt választod. Oldalt van ilyen lehetőség azt hiszem és azon belül tudsz választani, hogy most pl akkor ne a FB álljon fel, hanem jöjjön a 2. RBDrip
na igen ezt én is megtaláltam, de ezzel nem kis idő elmegy a play hívás közben... akkor ezzel a szezon közbeni, meccsek előtti előre beállítható "rotáció" igy kilőve... 😕
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
az új madden 25-el játszik valaki? lenne egy-két kérdésem ezzel kapcsolatban!ironroy
Már egy ideje nem, de kérdezz 😊Drip
Sajnos nem találtam meg azt az opciót, hogy a különböző Defense vagy Offense felállásokban ne csak a kezdő játékosok szerepeljenek azon a poszton, hanem rotációban játszhassanak.(egyszerű példával ha az "xy" nevű támadó playben azt akarom, hogy a FB posztra a 2. számú RB álljon fel, hogy lehet beállítani??? ) A Madden 08-ban még ezt "formation subs"-nak hívták, és egész szép rotációt ki lehetett alakítani. De itt csak "auto subs", ahol folyamatosan a kezdők vannak a pályán...ironroy
Ha jól emlékszek ezt játékközben lehet beállítani, mikor az adott playt választod. Oldalt van ilyen lehetőség azt hiszem és azon belül tudsz választani, hogy most pl akkor ne a FB álljon fel, hanem jöjjön a 2. RB

több mint 10 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
az új madden 25-el játszik valaki? lenne egy-két kérdésem ezzel kapcsolatban!ironroy
Már egy ideje nem, de kérdezz 😊Drip
Sajnos nem találtam meg azt az opciót, hogy a különböző Defense vagy Offense felállásokban ne csak a kezdő játékosok szerepeljenek azon a poszton, hanem rotációban játszhassanak.(egyszerű példával ha az "xy" nevű támadó playben azt akarom, hogy a FB posztra a 2. számú RB álljon fel, hogy lehet beállítani??? ) A Madden 08-ban még ezt "formation subs"-nak hívták, és egész szép rotációt ki lehetett alakítani. De itt csak "auto subs", ahol folyamatosan a kezdők vannak a pályán...
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
az új madden 25-el játszik valaki? lenne egy-két kérdésem ezzel kapcsolatban!ironroy
Már egy ideje nem, de kérdezz 😊

több mint 10 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
az új madden 25-el játszik valaki? lenne egy-két kérdésem ezzel kapcsolatban!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
TF2-t játszik valaki ?süti
jelen.Kenny
én is játszok

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
TF2-t játszik valaki ?süti
jelen.

több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Undisputedly,köszönöm!Ezek szerint nem csak nekem volt ezzel problémám ha még youtubeon is van róla tutorial.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
TF2-t játszik valaki ?
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
playstation storeban hogy lehet kivenni a kosaramból a játékokat?tehát kettő van benne nekem csak az egyik kéne de sehogy se tudok rájönni hogy lehet kidobni.Mindkettőt meg nem akarom megvenni.Cowboykarcsi
erre senki?elég fontos lenne születésnapra innen vásárolnék de így esélytelenCowboykarcsi
A hozzáadott item bal sarkára klikkelj és megjelenik egy x.

 youtu.be/3fOR4s0e0ko?t=1m14s
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
playstation storeban hogy lehet kivenni a kosaramból a játékokat?tehát kettő van benne nekem csak az egyik kéne de sehogy se tudok rájönni hogy lehet kidobni.Mindkettőt meg nem akarom megvenni.Cowboykarcsi
erre senki?elég fontos lenne születésnapra innen vásárolnék de így esélytelen

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Semennyire.
Kurva gyors, de még csak ki se kapcsoltam a laptopot az elmúlt 2 évben. Csak volt pár újraindítás.
SSD nagyon fasza.Sobri Jóska
Köszi, nekem mondjuk a régi HDD-vel a laptop 2 hét után már nagyon belassul. Igaz adatmozgatás is megy közben😊

ipon, korrekt árak, korrekt minőség, és ilyen szinten minimális áron szerelik össze helyetted a dolgokat kristof
azaz, köszi! És tényleg van összeszerelés, mikor tavaly néztem még nem volt😊

Más: soha nem értettem ezt a proci felpörgetést, dehát én egy senki vagyok😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Köszi, akkor már csak azt kellene megvilágítani, hogy mi az a K-s proci. 😊 A proci részét értem. 😀somoskovig
Röviden annyi, hogy annál meg lehet emelni órajelet. Nem egy nehéz folyamat, de kell hozzá valaki aki ért hozzá.Asbee
És az a proci, amit írtatok, az olyan? Ezt a bios-ban lehet állítgatni az elején, ugye? Vagy az már régen volt? 😊somoskovig
K-s proci van nekem is, tuti lehet. Úgy emlékszem öcsém anno bios-ban csinálta.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Köszi, akkor már csak azt kellene megvilágítani, hogy mi az a K-s proci. 😊 A proci részét értem. 😀somoskovig
Röviden annyi, hogy annál meg lehet emelni órajelet. Nem egy nehéz folyamat, de kell hozzá valaki aki ért hozzá.Asbee
És az a proci, amit írtatok, az olyan? Ezt a bios-ban lehet állítgatni az elején, ugye? Vagy az már régen volt? 😊

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Köszi, akkor már csak azt kellene megvilágítani, hogy mi az a K-s proci. 😊 A proci részét értem. 😀somoskovig
Röviden annyi, hogy annál meg lehet emelni órajelet. Nem egy nehéz folyamat, de kell hozzá valaki aki ért hozzá.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
200-300k környéke, inkább az fontos, hogy ne kelljen fél év múlva fejleszteni rajta, mint hogy spóroljak 30.000 forintot.somoskovig
Lap: ASROCK Z87M Extreme4 ~ 33k
Proci: INTEL Core i5-4670 ~58k
VGA: Sapphire Radeon R9 280X ~85k
RAM: Kingston HyperX 8GB ~23k
Merevlemez: SEAGATE 1TB Barracuda ~16k
Táp: 500W-t kell neki, de sose tudtam követni mikor melyik márkát ~15k
Ház: Tetszés szerint ~15k

Össz.: ~245k
Így kihoztam a két ár közé, még egy proci hűtő ajánlott, később meg egy SSD.
Vázlatos még, de megörültem, hogy végre valaki nem 80 ezerért akkar gépet venni. 😊
Ha akarsz tuningolni akkor K-s proci és egy fasza hűtű, ha nem akkor faraghatsz az árából, és olcsóbb lap is megteszi. R9 szerintem nagyon fasza kártya lett, főleg ennyi pénzért. Vagy a 770 van hasonló árazással az nvidiától.süti
Tápból FSP Hexa 500W iponnál 13157 ft. Szerintem mindenképp K-s procit érdemes, főleg ennyi pénzért. Procihűtőből pedig ezt. Házból Coolermastert tudom ajánlani. Szerintem mindenképp érdemes egy hangkártyát is, sokan megelégednek az alaplapival, de azon sokat tud dobni. Asus Xonar D1 kb. 17 ezer ft, ha annyit nem érne az egész, akkor DS 13 ezer.Asbee
Köszi, akkor már csak azt kellene megvilágítani, hogy mi az a K-s proci. 😊 A proci részét értem. 😀

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
200-300k környéke, inkább az fontos, hogy ne kelljen fél év múlva fejleszteni rajta, mint hogy spóroljak 30.000 forintot.somoskovig
Lap: ASROCK Z87M Extreme4 ~ 33k
Proci: INTEL Core i5-4670 ~58k
VGA: Sapphire Radeon R9 280X ~85k
RAM: Kingston HyperX 8GB ~23k
Merevlemez: SEAGATE 1TB Barracuda ~16k
Táp: 500W-t kell neki, de sose tudtam követni mikor melyik márkát ~15k
Ház: Tetszés szerint ~15k

Össz.: ~245k
Így kihoztam a két ár közé, még egy proci hűtő ajánlott, később meg egy SSD.
Vázlatos még, de megörültem, hogy végre valaki nem 80 ezerért akkar gépet venni. 😊
Ha akarsz tuningolni akkor K-s proci és egy fasza hűtű, ha nem akkor faraghatsz az árából, és olcsóbb lap is megteszi. R9 szerintem nagyon fasza kártya lett, főleg ennyi pénzért. Vagy a 770 van hasonló árazással az nvidiától.süti
Tápból FSP Hexa 500W iponnál 13157 ft. Szerintem mindenképp K-s procit érdemes, főleg ennyi pénzért. Procihűtőből pedig ezt. Házból Coolermastert tudom ajánlani. Szerintem mindenképp érdemes egy hangkártyát is, sokan megelégednek az alaplapival, de azon sokat tud dobni. Asus Xonar D1 kb. 17 ezer ft, ha annyit nem érne az egész, akkor DS 13 ezer.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Slim_Shady313 Pittsburgh Steelers 44
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a madden 25-ben van-e rá lehetőség, hogy az owner modban aktuális draft class berakjak? Most kezdem a 2. szezonomat és szedtem le egy 2014-est de az importálás menünél nem látja a játék. Most kezdeném az alapszakaszt de nem tudok rájönni, hogyan tudnám belevarázsolni ezt a classt....Xbox 360-on játszok