PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
playstation storeban hogy lehet kivenni a kosaramból a játékokat?tehát kettő van benne nekem csak az egyik kéne de sehogy se tudok rájönni hogy lehet kidobni.Mindkettőt meg nem akarom megvenni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
200-300k környéke, inkább az fontos, hogy ne kelljen fél év múlva fejleszteni rajta, mint hogy spóroljak 30.000 forintot.somoskovig
Lap: ASROCK Z87M Extreme4 ~ 33k
Proci: INTEL Core i5-4670 ~58k
VGA: Sapphire Radeon R9 280X ~85k
RAM: Kingston HyperX 8GB ~23k
Merevlemez: SEAGATE 1TB Barracuda ~16k
Táp: 500W-t kell neki, de sose tudtam követni mikor melyik márkát ~15k
Ház: Tetszés szerint ~15k

Össz.: ~245k
Így kihoztam a két ár közé, még egy proci hűtő ajánlott, később meg egy SSD.
Vázlatos még, de megörültem, hogy végre valaki nem 80 ezerért akkar gépet venni. 😊
Ha akarsz tuningolni akkor K-s proci és egy fasza hűtű, ha nem akkor faraghatsz az árából, és olcsóbb lap is megteszi. R9 szerintem nagyon fasza kártya lett, főleg ennyi pénzért. Vagy a 770 van hasonló árazással az nvidiától.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Egyszer láttam egy pesti webshopot is, ott korrekt árak voltak, hátránya, hogy magadnak kell összerakni a gépet. ÉN ezt szakemberre bíztam inkább...NB2
ipon, korrekt árak, korrekt minőség, és ilyen szinten minimális áron szerelik össze helyetted a dolgokat
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 075 — #NoStress
*Akinek van ssd winyója és netezik vele, mennyire lassult be? Közel egy év telepítés óta kb 15 játék lett rá fel és leszedve, a felhasználónév választásig 12 mp, utána a betöltés másik 10 mp. NB2
Semennyire.
Kurva gyors, de még csak ki se kapcsoltam a laptopot az elmúlt 2 évben. Csak volt pár újraindítás.
SSD nagyon fasza.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Öcsémtől rákérdezek majd holnap mit érdemes venni. Múltkor összerakott magának vízhűtést, talán ért hozzá 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Nekem az asztali "játszóson" van egy 120 gigás ssd winyó és egy 500 gigás hdd. A rendszer és a játékok vannak az ssd-n és adattárolásra a régi 500 gigás. Múltkor is irtam, ámulatbaejtően gyors az ssd winyó. Igaz netmentes, szóval nagy szemétlerakat nincs benne.* Ez csak az én amatőr javaslatom, Asbee összedob neked egy gépet, aztán még lehet rajta finomítani. Ha esetleg megvan a hely ahol vennéd és van áruk, úgy könnyebb dolga lenne. Egyszer láttam egy pesti webshopot is, ott korrekt árak voltak, hátránya, hogy magadnak kell összerakni a gépet. ÉN ezt szakemberre bíztam inkább...


*Akinek van ssd winyója és netezik vele, mennyire lassult be? Közel egy év telepítés óta kb 15 játék lett rá fel és leszedve, a felhasználónév választásig 12 mp, utána a betöltés másik 10 mp. A netes laptop hdd-s winyóval nagyon lassú ehhez képest, nem mértem, de 3 perc tuti van mire teljesen kész lesz minden.
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
azt a rohadt, Tomb Raider csak 10 euró steamen!!! instant buy!
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Lassan esedékes lenne egy gépvásárlás, tudtok tippeket adni, hogy milyen konfigurációval érdemes most kezdeni? Gyűlölöm szívből az összes konzolt, szóval PC, és lehetőleg gyönyörűen elfusson majd rajta a Witcher 3 és a Dragon Age 3 is. 😊 Köszi a segítséget!somoskovig
Árban kb mennyiért?Asbee
200-300k környéke, inkább az fontos, hogy ne kelljen fél év múlva fejleszteni rajta, mint hogy spóroljak 30.000 forintot.somoskovig
Monitorral együtt? 😀Asbee
Egyenlőre nélküle, azt megírhatod külön pluszban! 😊 Egyébként sok fogalmam nincs, mennyibe kerül most egy normális konfig.somoskovig
ebből kijön egy szép, pláne perifériák nélkül

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Lassan esedékes lenne egy gépvásárlás, tudtok tippeket adni, hogy milyen konfigurációval érdemes most kezdeni? Gyűlölöm szívből az összes konzolt, szóval PC, és lehetőleg gyönyörűen elfusson majd rajta a Witcher 3 és a Dragon Age 3 is. 😊 Köszi a segítséget!somoskovig
Árban kb mennyiért?Asbee
200-300k környéke, inkább az fontos, hogy ne kelljen fél év múlva fejleszteni rajta, mint hogy spóroljak 30.000 forintot.somoskovig
Monitorral együtt? 😀Asbee
Egyenlőre nélküle, azt megírhatod külön pluszban! 😊 Egyébként sok fogalmam nincs, mennyibe kerül most egy normális konfig.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lassan esedékes lenne egy gépvásárlás, tudtok tippeket adni, hogy milyen konfigurációval érdemes most kezdeni? Gyűlölöm szívből az összes konzolt, szóval PC, és lehetőleg gyönyörűen elfusson majd rajta a Witcher 3 és a Dragon Age 3 is. 😊 Köszi a segítséget!somoskovig
Árban kb mennyiért?Asbee
200-300k környéke, inkább az fontos, hogy ne kelljen fél év múlva fejleszteni rajta, mint hogy spóroljak 30.000 forintot.somoskovig
Monitorral együtt? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Az szép összeg😊 Ennél jóval olcsóbban is egész pofás gépet össze lehet hozni, én nem tennék bele 100e-s videókártyát. Bocs a belepof-ért😊
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Lassan esedékes lenne egy gépvásárlás, tudtok tippeket adni, hogy milyen konfigurációval érdemes most kezdeni? Gyűlölöm szívből az összes konzolt, szóval PC, és lehetőleg gyönyörűen elfusson majd rajta a Witcher 3 és a Dragon Age 3 is. 😊 Köszi a segítséget!somoskovig
Árban kb mennyiért?Asbee
200-300k környéke, inkább az fontos, hogy ne kelljen fél év múlva fejleszteni rajta, mint hogy spóroljak 30.000 forintot.

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ez fáj 😀 "It's from Sony. WHAT?"


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lassan esedékes lenne egy gépvásárlás, tudtok tippeket adni, hogy milyen konfigurációval érdemes most kezdeni? Gyűlölöm szívből az összes konzolt, szóval PC, és lehetőleg gyönyörűen elfusson majd rajta a Witcher 3 és a Dragon Age 3 is. 😊 Köszi a segítséget!somoskovig
Árban kb mennyiért?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Lassan esedékes lenne egy gépvásárlás, tudtok tippeket adni, hogy milyen konfigurációval érdemes most kezdeni? Gyűlölöm szívből az összes konzolt, szóval PC, és lehetőleg gyönyörűen elfusson majd rajta a Witcher 3 és a Dragon Age 3 is. 😊 Köszi a segítséget!

több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 848 — Amerikai sportok rajongója
Most fejeztem be AC3-at, tök friss az élmény. Követni kell a csajt, egyszer én is elakadtam, de azon a sárga oszlopokon ugrálva el lehet jutni a csajhoz a kaputól jobbra fel. És akkor elmész a kapuhoz, jön az animáció.

Nekem a lista volt durva, hogy 13 percig ment a felirat a készítőkről😊 Még vadászgatok egy picit, aztán uninstall. Engem ez a sok felesleges gyűjtögetés idegesített, illetve az, hogy a gép "kikötötte", hogy csináljam meg a küldetést (teljes szinkornizációra gondoltam).NB2
Elvileg én ezeket megcsináltam, csomó ideig követgettem, beraktam mindkét energiaforrást is a helyére, leugrottam uttána vissza az embereimhez, és akkor utána már újra nem kell gondolom tovább a csajt megint még keresgetni nem? Aztán néztem meg süti végigjátszás videóját akinek meg ahogy belép egyből mehetett a kapuhoz, én meg majdnem órákig bolyogtam ezután a szellem után, aztán utána se lett animáció kicsit felhúztam magam😊zavi27
Az előző részekkel meg nem játszottam, lehet azért vol ilyen zavgyvaság ez a mátrixos finálé, nemtudom. Meg én tartom továbbra is hogy nem kellenének ezek a modernkori, high tech megszakítások, olyan fura utána nekem visszaugrani a történelembe. És ez a rohadt sok pályatöltés is a negatívumok között van a sok-sok pozitív, felejthetlen élmény mellé.
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 848 — Amerikai sportok rajongója
Most fejeztem be AC3-at, tök friss az élmény. Követni kell a csajt, egyszer én is elakadtam, de azon a sárga oszlopokon ugrálva el lehet jutni a csajhoz a kaputól jobbra fel. És akkor elmész a kapuhoz, jön az animáció.

Nekem a lista volt durva, hogy 13 percig ment a felirat a készítőkről😊 Még vadászgatok egy picit, aztán uninstall. Engem ez a sok felesleges gyűjtögetés idegesített, illetve az, hogy a gép "kikötötte", hogy csináljam meg a küldetést (teljes szinkornizációra gondoltam).NB2
Elvileg én ezeket megcsináltam, csomó ideig követgettem, beraktam mindkét energiaforrást is a helyére, leugrottam uttána vissza az embereimhez, és akkor utána már újra nem kell gondolom tovább a csajt megint még keresgetni nem? Aztán néztem meg süti végigjátszás videóját akinek meg ahogy belép egyből mehetett a kapuhoz, én meg majdnem órákig bolyogtam ezután a szellem után, aztán utána se lett animáció kicsit felhúztam magam😊
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 848 — Amerikai sportok rajongója
Az hogy lehet, hogy ezzel a végigjátszással (Assassins Creed 3) ellentétben az én PS3as verziómban miután kiássák Desmondék a végén a medált akkor utána nekik egyből az jön hogy, megnyilik a kapu a medál által, és utána már a konkrét párbeszédek és lezárás jön, míg nálam totál más, fel kell mennem magasabbra csomót kovályogva valami erőforrásokat behelyezni először, és ezt a szellemcsaj üldözni és végighallgatni sokszor, majd mikor végre ezen túlvagyok akkor se történik semmi és nem tudom a kaput kinyitni az amulettel?
 www.youtube.com/watch?v=WhcElKRvzlo
Ritka zagyvaság és hülyeség amúgy a játék befejezése ahogy végignéztem amúgy, az az egész Animus baromság nem kéne bele amúgy szerintem. (Meg már a Lee elleni csata is nagyon gyengus volt.)zavi27
elvileg utána ki lehet nyitni 😊 persze ha a darabkák megszerzése után egyből aktiváltad is őket, akkor a medál után egyből nyitható az ajtó.

nekem nagyon bejött a vége, szerintem egy éve eléggé alaposan ki is beszéltük az egészet. a Black Flaget el se mertem indítani még, mert nekem annyira kerek lett az egész, hogy nem akarom elrontani. pedig csak dicséretet hallottam róla 😀

szerk: meg is van a megaírásom:  bowl.hu/forum/egyeb_temak/pc_es_konzol/689601shawnka
Oh, köszi ezt a beszúrást, elolvasgattam. Majd kipróbálom újra ezt az uccsó részt. Milyen darabkák amúgy? Na, de láttam, hogy te is csak 7,5et adtál rá. Én is a 7-8 között vacilállok kb. Én mondjuk előző részekkel nem játszottam,de 2. részt végig fogom tolni majd mindenképp, meg a Black Flaget is majd valamikor.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Most fejeztem be AC3-at, tök friss az élmény. Követni kell a csajt, egyszer én is elakadtam, de azon a sárga oszlopokon ugrálva el lehet jutni a csajhoz a kaputól jobbra fel. És akkor elmész a kapuhoz, jön az animáció.

Nekem a lista volt durva, hogy 13 percig ment a felirat a készítőkről😊 Még vadászgatok egy picit, aztán uninstall. Engem ez a sok felesleges gyűjtögetés idegesített, illetve az, hogy a gép "kikötötte", hogy csináljam meg a küldetést (teljes szinkornizációra gondoltam).
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Az hogy lehet, hogy ezzel a végigjátszással (Assassins Creed 3) ellentétben az én PS3as verziómban miután kiássák Desmondék a végén a medált akkor utána nekik egyből az jön hogy, megnyilik a kapu a medál által, és utána már a konkrét párbeszédek és lezárás jön, míg nálam totál más, fel kell mennem magasabbra csomót kovályogva valami erőforrásokat behelyezni először, és ezt a szellemcsaj üldözni és végighallgatni sokszor, majd mikor végre ezen túlvagyok akkor se történik semmi és nem tudom a kaput kinyitni az amulettel?
 www.youtube.com/watch?v=WhcElKRvzlo
Ritka zagyvaság és hülyeség amúgy a játék befejezése ahogy végignéztem amúgy, az az egész Animus baromság nem kéne bele amúgy szerintem. (Meg már a Lee elleni csata is nagyon gyengus volt.)zavi27
elvileg utána ki lehet nyitni 😊 persze ha a darabkák megszerzése után egyből aktiváltad is őket, akkor a medál után egyből nyitható az ajtó.

nekem nagyon bejött a vége, szerintem egy éve eléggé alaposan ki is beszéltük az egészet. a Black Flaget el se mertem indítani még, mert nekem annyira kerek lett az egész, hogy nem akarom elrontani. pedig csak dicséretet hallottam róla 😀

szerk: meg is van a megaírásom:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
PC és Konzol - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 848 — Amerikai sportok rajongója
Az hogy lehet, hogy ezzel a végigjátszással (Assassins Creed 3) ellentétben az én PS3as verziómban miután kiássák Desmondék a végén a medált akkor utána nekik egyből az jön hogy, megnyilik a kapu a medál által, és utána már a konkrét párbeszédek és lezárás jön, míg nálam totál más, fel kell mennem magasabbra csomót kovályogva valami erőforrásokat behelyezni először, és ezt a szellemcsaj üldözni és végighallgatni sokszor, majd mikor végre ezen túlvagyok akkor se történik semmi és nem tudom a kaput kinyitni az amulettel?
 www.youtube.com/watch?v=WhcElKRvzlo
Ritka zagyvaság és hülyeség amúgy a játék befejezése ahogy végignéztem amúgy, az az egész Animus baromság nem kéne bele amúgy szerintem. (Meg már a Lee elleni csata is nagyon gyengus volt.)
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs a hülyének történő kérdésért de mintha olvastam volna ilyet valahol. A fiam (na jó én is 😛) megkapta az XBox 360 kinect konzolját. Az a kérdésem, esetleg lehet DVD lejátszóként is használni? Ne haragudjatok, ha idiótaságot kérdezek, csak mondom mintha találkoztam volna ezzel valahol. Köszi a választ!dande
Lehet.bjarte90
Köszi
több mint 10 éve
bjarte90 New England Patriots 32
Bocs a hülyének történő kérdésért de mintha olvastam volna ilyet valahol. A fiam (na jó én is 😛) megkapta az XBox 360 kinect konzolját. Az a kérdésem, esetleg lehet DVD lejátszóként is használni? Ne haragudjatok, ha idiótaságot kérdezek, csak mondom mintha találkoztam volna ezzel valahol. Köszi a választ!dande
Lehet.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Ha valakit érdekel, és nincs meg neki, a Steamen borzasztóan olcsó a Skyrim. Kár kihagyni 😊

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs a hülyének történő kérdésért de mintha olvastam volna ilyet valahol. A fiam (na jó én is 😛) megkapta az XBox 360 kinect konzolját. Az a kérdésem, esetleg lehet DVD lejátszóként is használni? Ne haragudjatok, ha idiótaságot kérdezek, csak mondom mintha találkoztam volna ezzel valahol. Köszi a választ!