PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Kemény,hogy benne vagyok a top 100 MUT playerben 😀 Az én szintemen csak 46 játékos van,felettem meg 53 és ennyi 😊 Tegnap sikerült az első online SuperBowlt is megnyerni,eddig mindig elvéreztem a PO-ba.A Steelers elite collection is lassan meg lesz,már csak Pola és Foster hiányzik és jöhet a 95-ös BigBen + 50k coin 😊JoeyPorter
Tegnap játszottam egy online meccset abban, amit mondtál, de annyira laggol wifivel, hogy inkább hagyom a fenébe.
Kikaptam így, ráadásul egy meccs után nem is kaptam coint végül... Meg a csapatom 84-es, azért azt vártam, hogy hasonló erősségű csapatokkal, meg hasonlóan kezdőkkel rak össze a gép, erre olyan csapatot kaptam, ahol 99-es Rodgers volt a kezdő, aztán amikor lesérült, jött a helyére a 99-es Rodgers. 😀
Tele volt egyébként egyébként legendákkal a csapata a formának, esélytelen voltam teljesen. A csávó nem kicsit volt profi.
Szóval maradok a CPU elleni kihívásoknál azt hiszem. Ez nem zavar, viszont az rohadtul idegesít továbbra is, hogy bármilyen új, bármikor vehető pakkot behoznak a játékba, azt coinért nem lehet megvenni, hanem mindegyiket csak microsoft pontért, vagy mi az...
Van a rookie pack, a teljes arany kezdőcsapat pack meg a pro pack, és ennyi, itt ki is merülnek a lehetőségeim. A proban meg egyszer nem volt még olyan, hogy 85-ös, vagy annál jobb játékost adott volna be.
A 89-es Albertem és a 85 körüli másik pár játékosom Reward, illetve Most Feared packból jött, amiket nyertem.
Azért ez rohadt nehéz így nekem, hogy nem tudok normálisan miből építkezni.
A tavalyi UT-ban azért hamar jött egy 99-es Megatron, emg azért 85-88-90+-os játékosok is becsusszantak többször...
Köcsögségnek érzem, hogy azok fejlődnek igazán gyorsan, meg kapják a király lapokat, akik Microsoft pontból veszik tízesével-húszasával a packokat.
Én meg azt nem tudok szerezni... Utána kerestem, de bármit találtam, nálam nem működött.Stez
Azért nem kell elkeseredni.10k-ból már simán tudsz 88-90-es playát venni,én is így építgettem szépen a csapatom.Packot csak egy alkalommal vettem,de akkor 3-mat is és rá is jöttem azonnal,hogy felesleges.Ilyen szar 70-80-as játékosokat még a collectionbe sem tudom betenni,ráadásul kb 3000-ből megvettem volna őket aukción,úgy hogy átverés az egész.Normális collectible darabot sem láttam még packból.Inkább megveszem a steelers collectible-t is 80k-ért biztosra,mint hogy lutrizzak.Egy csapat road to the playoff challenge-ért úgy is 10500-at kapsz minimum +egy coin packot ami vagy 3000 még pluszba szóval gyorsan össze lehet szedni,főleg hogy egy meccs max 10 perc vagy még annyi sem.JoeyPorter
Ja tudom, én is így csinálom általában, hogy veszek aukción inkább játékosokat 8-10K-ért.
De premier posztokra viszont annyiból is nehéz mondjuk. Legalábbis WR-HB-CB-t 93+-osakat például.
Csak hát néha mindig csorog a nyálam, hogy na majd most, hátha beüt a MUT 2013-as szériából valami szerencseperc és akkor bead valami nagyot a pro pack. 😀
Csak hát szépen gyűjtögetem a pénzt, nyerem a meccseket, de kezd unalmassá válni most egy kicsit.

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Kemény,hogy benne vagyok a top 100 MUT playerben 😀 Az én szintemen csak 46 játékos van,felettem meg 53 és ennyi 😊 Tegnap sikerült az első online SuperBowlt is megnyerni,eddig mindig elvéreztem a PO-ba.A Steelers elite collection is lassan meg lesz,már csak Pola és Foster hiányzik és jöhet a 95-ös BigBen + 50k coin 😊JoeyPorter
Tegnap játszottam egy online meccset abban, amit mondtál, de annyira laggol wifivel, hogy inkább hagyom a fenébe.
Kikaptam így, ráadásul egy meccs után nem is kaptam coint végül... Meg a csapatom 84-es, azért azt vártam, hogy hasonló erősségű csapatokkal, meg hasonlóan kezdőkkel rak össze a gép, erre olyan csapatot kaptam, ahol 99-es Rodgers volt a kezdő, aztán amikor lesérült, jött a helyére a 99-es Rodgers. 😀
Tele volt egyébként egyébként legendákkal a csapata a formának, esélytelen voltam teljesen. A csávó nem kicsit volt profi.
Szóval maradok a CPU elleni kihívásoknál azt hiszem. Ez nem zavar, viszont az rohadtul idegesít továbbra is, hogy bármilyen új, bármikor vehető pakkot behoznak a játékba, azt coinért nem lehet megvenni, hanem mindegyiket csak microsoft pontért, vagy mi az...
Van a rookie pack, a teljes arany kezdőcsapat pack meg a pro pack, és ennyi, itt ki is merülnek a lehetőségeim. A proban meg egyszer nem volt még olyan, hogy 85-ös, vagy annál jobb játékost adott volna be.
A 89-es Albertem és a 85 körüli másik pár játékosom Reward, illetve Most Feared packból jött, amiket nyertem.
Azért ez rohadt nehéz így nekem, hogy nem tudok normálisan miből építkezni.
A tavalyi UT-ban azért hamar jött egy 99-es Megatron, emg azért 85-88-90+-os játékosok is becsusszantak többször...
Köcsögségnek érzem, hogy azok fejlődnek igazán gyorsan, meg kapják a király lapokat, akik Microsoft pontból veszik tízesével-húszasával a packokat.
Én meg azt nem tudok szerezni... Utána kerestem, de bármit találtam, nálam nem működött.Stez
Azért nem kell elkeseredni.10k-ból már simán tudsz 88-90-es playát venni,én is így építgettem szépen a csapatom.Packot csak egy alkalommal vettem,de akkor 3-mat is és rá is jöttem azonnal,hogy felesleges.Ilyen szar 70-80-as játékosokat még a collectionbe sem tudom betenni,ráadásul kb 3000-ből megvettem volna őket aukción,úgy hogy átverés az egész.Normális collectible darabot sem láttam még packból.Inkább megveszem a steelers collectible-t is 80k-ért biztosra,mint hogy lutrizzak.Egy csapat road to the playoff challenge-ért úgy is 10500-at kapsz minimum +egy coin packot ami vagy 3000 még pluszba szóval gyorsan össze lehet szedni,főleg hogy egy meccs max 10 perc vagy még annyi sem.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Kemény,hogy benne vagyok a top 100 MUT playerben 😀 Az én szintemen csak 46 játékos van,felettem meg 53 és ennyi 😊 Tegnap sikerült az első online SuperBowlt is megnyerni,eddig mindig elvéreztem a PO-ba.A Steelers elite collection is lassan meg lesz,már csak Pola és Foster hiányzik és jöhet a 95-ös BigBen + 50k coin 😊JoeyPorter
Tegnap játszottam egy online meccset abban, amit mondtál, de annyira laggol wifivel, hogy inkább hagyom a fenébe.
Kikaptam így, ráadásul egy meccs után nem is kaptam coint végül... Meg a csapatom 84-es, azért azt vártam, hogy hasonló erősségű csapatokkal, meg hasonlóan kezdőkkel rak össze a gép, erre olyan csapatot kaptam, ahol 99-es Rodgers volt a kezdő, aztán amikor lesérült, jött a helyére a 99-es Rodgers. 😀
Tele volt egyébként egyébként legendákkal a csapata a formának, esélytelen voltam teljesen. A csávó nem kicsit volt profi.
Szóval maradok a CPU elleni kihívásoknál azt hiszem. Ez nem zavar, viszont az rohadtul idegesít továbbra is, hogy bármilyen új, bármikor vehető pakkot behoznak a játékba, azt coinért nem lehet megvenni, hanem mindegyiket csak microsoft pontért, vagy mi az...
Van a rookie pack, a teljes arany kezdőcsapat pack meg a pro pack, és ennyi, itt ki is merülnek a lehetőségeim. A proban meg egyszer nem volt még olyan, hogy 85-ös, vagy annál jobb játékost adott volna be.
A 89-es Albertem és a 85 körüli másik pár játékosom Reward, illetve Most Feared packból jött, amiket nyertem.
Azért ez rohadt nehéz így nekem, hogy nem tudok normálisan miből építkezni.
A tavalyi UT-ban azért hamar jött egy 99-es Megatron, emg azért 85-88-90+-os játékosok is becsusszantak többször...
Köcsögségnek érzem, hogy azok fejlődnek igazán gyorsan, meg kapják a király lapokat, akik Microsoft pontból veszik tízesével-húszasával a packokat.
Én meg azt nem tudok szerezni... Utána kerestem, de bármit találtam, nálam nem működött.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Rode>>>JiracekAsbee
és valóban Rode nagyon jó kis játékos főleg, hogy 300 körül vettem...csebi
Majd ma nyomhatunk egy meccset, csak tegnap beszívott wot 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
Rode>>>JiracekAsbee
és valóban Rode nagyon jó kis játékos főleg, hogy 300 körül vettem...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Kemény,hogy benne vagyok a top 100 MUT playerben 😀 Az én szintemen csak 46 játékos van,felettem meg 53 és ennyi 😊 Tegnap sikerült az első online SuperBowlt is megnyerni,eddig mindig elvéreztem a PO-ba.A Steelers elite collection is lassan meg lesz,már csak Pola és Foster hiányzik és jöhet a 95-ös BigBen + 50k coin 😊

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Mi az a Jumbo Coin pack, amit az új Road to Playoffs kihívásnál ad a gép?
A Reward pack kidobott egy 89-es Albertet, a játék során a legjobb lap kb, amit kaptam. 😊Stez
Én kaptam egyet délután.Nem sok minden van benne,discardolni való coin volt 3250+2 contract meg egy collectible azt hiszem

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan


Bárcsak egyszer ilyen rare card lenne a pakkomban..Kenny
szerintem rosszul járnál vele. végtelen sebesség mellett kicsit hozzáérsz az irányítófelülethez, és már a pályán kívül van a csávó, aztán az ellenfél jön bedobással.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi az a Jumbo Coin pack, amit az új Road to Playoffs kihívásnál ad a gép?
A Reward pack kidobott egy 89-es Albertet, a játék során a legjobb lap kb, amit kaptam. 😊

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Ma estétől Blizzcon, minden bizonnyal új WoW kiegészítő, részletek a D3 és SC2 kiegről + az év (számomra) legjobban várt játékáról, a Hearthstone-ról Happyhappyhappy. 😊

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!


Bárcsak egyszer ilyen rare card lenne a pakkomban..

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
bezzeg az én aranylábujaimat nem dicsérted meg, ezért vmikor megint szét kell h kapjalak!4! addigra remélem márió a harmonikás is meglesz! 😀

|
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
Nekem most ez a kezdőm a FUT módban
De Gea-Santos(porto)-Miranda-Inigo-Montoya-Benat-Khedira-Herrera-Muniain-Soldado-Negredo

Alba-t akarom még balbekkbe,meg Herrera helyett kéne még Cazorla és kész is lennék.Kenny
egész szép csapat, Negredo-t utálom múltkor feljutásról döntő meccsen lőtt 35-ről gólt, amivel X lett és így éppen lecsúsztam...

én most Piszceken gondolkoztam, az a baj, hogy akik tényleges javulást hoznának a csapatba, azok nekem már túl sokba kerülnek... Elia-t, aki elképesztően gyors, max Ribery-re, Reusra cserélném le, de ők megfizethetlenek, esetleg jobb bekkbe kellene Piszcek, de még ő is drága, ahogy nézegettem...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Nekem most ez a kezdőm a FUT módban
De Gea-Santos(porto)-Miranda-Inigo-Montoya-Benat-Khedira-Herrera-Muniain-Soldado-Negredo

Alba-t akarom még balbekkbe,meg Herrera helyett kéne még Cazorla és kész is lennék.

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Hm, nem volt túl sok most feared kihívás, ahogy látom, meg is szereztem mindegyik packot, amit lehetett.
Nem örülök, könnyű upgrade lehetőség volt, ezután megint maradnak a pro packok 7500-ért, de még egy rohadék packból sem sikerült kihúznom jó játékost.Stez
Én már unalmamban vettem tegnap hármat (nem volt kedvem 35-ezret összegyűjteni Sherman-re),egy 85-ös Orakpo jött aki DE-ben 92-es+egy 82-es Cobb,a többi kuka.Most megint van 20ezrem,szerintem most már kivárom inkább azt a 35-ezret
szerk:Amúgy ma nézegettem,hogy ahogy lejárt a halloween-i akció és visszament az overall-uk,az áruk és szépen lecsökkent.Pl: délután láttam egy MF Cushing 86-os kártyát 4500-ért+egy Goldsont 6000-ért

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Hm, nem volt túl sok most feared kihívás, ahogy látom, meg is szereztem mindegyik packot, amit lehetett.
Nem örülök, könnyű upgrade lehetőség volt, ezután megint maradnak a pro packok 7500-ért, de még egy rohadék packból sem sikerült kihúznom jó játékost.

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
jó persze, ezt a csapatot még csak vnap óta szedtem össze, fog még fejlődni ...csebi
biztos, enyémhez is kellett nem kis idő, és pláne money! 😀

|
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Rode>>>Jiracek


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
fifa fut-ban el kezdtem építeni egy Seria A csapatot, a bundásból jelenleg kihoztam a legjobbat, amit tudok, majd szép lassan jönnek a nagy igazolások így néz ki amúgy a csapat
Benaglio - Trasch/Rafinha, Boateng, Badstuber, Schmelzer - Sven Bender/Jiracek - Thiago, Draxler - Elia/Huszti, Mandzukic/ Kiessling, Shaqiri/Sam
Seria jelenleg így:
Storari - Torosidis, Rolando, Andreolli, Radu - Gargano - Ricky Alvarez, Biglia - Gervinho, Pazzini, Niang, ilyenkor legalább tudom pihentetni az alacsonyabb fintessű német játékosaimat...csebi
gyenge az olaszod... 😛
enyimé:
Handanovity/Marchetti - Constant, Caceres/Campagnaro, Zapata/Juan Jesus, Abate/Maicon - Vidal/Hernanes, Guarín/Zuniga, Pogba - El Shaarawy/Mertens, Ibarbo/Palacio, Cuadrado/Candreva

most Super Mariora gyűjtők... 😀Divat
jó persze, ezt a csapatot még csak vnap óta szedtem össze, fog még fejlődni ...

Asbee: Jiracek csere, ott Bender a kezdő, csak ha pihen akkor játszik a cseh, bár néha jól tolja Jiracek, nekem bejön a stílusa teljesen más, mint Bender, sokkal támadóbb...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jiracek helyett jobb Rode


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
fifa fut-ban el kezdtem építeni egy Seria A csapatot, a bundásból jelenleg kihoztam a legjobbat, amit tudok, majd szép lassan jönnek a nagy igazolások így néz ki amúgy a csapat
Benaglio - Trasch/Rafinha, Boateng, Badstuber, Schmelzer - Sven Bender/Jiracek - Thiago, Draxler - Elia/Huszti, Mandzukic/ Kiessling, Shaqiri/Sam
Seria jelenleg így:
Storari - Torosidis, Rolando, Andreolli, Radu - Gargano - Ricky Alvarez, Biglia - Gervinho, Pazzini, Niang, ilyenkor legalább tudom pihentetni az alacsonyabb fintessű német játékosaimat...csebi
gyenge az olaszod... 😛
enyimé:
Handanovity/Marchetti - Constant, Caceres/Campagnaro, Zapata/Juan Jesus, Abate/Maicon - Vidal/Hernanes, Guarín/Zuniga, Pogba - El Shaarawy/Mertens, Ibarbo/Palacio, Cuadrado/Candreva

most Super Mariora gyűjtők... 😀

|
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
fifa fut-ban el kezdtem építeni egy Seria A csapatot, a bundásból jelenleg kihoztam a legjobbat, amit tudok, majd szép lassan jönnek a nagy igazolások így néz ki amúgy a csapat
Benaglio - Trasch/Rafinha, Boateng, Badstuber, Schmelzer - Sven Bender/Jiracek - Thiago, Draxler - Elia/Huszti, Mandzukic/ Kiessling, Shaqiri/Sam
Seria jelenleg így:
Storari - Torosidis, Rolando, Andreolli, Radu - Gargano - Ricky Alvarez, Biglia - Gervinho, Pazzini, Niang, ilyenkor legalább tudom pihentetni az alacsonyabb fintessű német játékosaimat...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
az egésszel a gond az, hogy én nem nevezném 4nek... de még AC-nek sem ... Ha Black Flag néven kidobták volna kalózos játéknak tök jó lenne, max azon rinyálnánk, hogy vannak benne AC-s elemek ... de hogy így ilyen "történettel" 😕

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Én mindig le vagyok maradva😊 amikor ti itt gta5-ztetek én épp a gta4-et toltam
most az AC3-et kezdtem (egyenlőre a 2 jobban bejött, de nagyon az elején vagyok), a fél világ meg az AC4-ért őrül meg.
Mondjuk nem tudom mennyi van még az AC-ben, úgy értem hány rész. Én max 2-öt adok, de abból az egyik bukta lesz.NB2
az a baj, hogy nekem a 3 annyira szépen lezárta az egész sztorit, hogy semmi kedvem nekilátni a négynek. már bent van a kosárban, de nem merem elindítani.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
FIFA FUT,
Valakinek van cserélendő spanyol játékosa?