NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.

Előző trick or treat packom 😀JoeyPorter
Vannak új packok?
Milyenek, meg mennyi coinba fájnak?
Most jó sok hete nem UT-ztam már, annyira most nincsen rajtam a dolog, meguntam, mert akármilyen packot vettem, tele volt szarokkal és max ilyen 81-82-es játékosokat adott.

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630

Előző trick or treat packom 😀

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Halloweeni leárazás Steamen:  store.steampowered.com/sale/halloween2013
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Nem biztos, hogy sok embert érdekel, de a Path of Exile végre elérhető Steamen. F2P, Diablo-szerű hentelés. A bétát kipróbáltam, nem rossz, bár elég bonyolult a fejlődési rendszere. Egy csomó hiba viszont, ami a D3-ban benne van, itt nincs meg, a loot 2.0-át gyakorlatilag itt lefejlesztették 😊

több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 242 — Je suis kobranadrág
Arra van valakinek valami ötlete hogy miért van az hogy tegnap mind a négy patchet felraktam RTW2höz, egész este probléma nélkül játszottam, most akartam megint és kiírja hogy hiányzik a steam_api.dll file. Megnéztem és tényleg hiányzik. Bemásolom a 4. patch mappájából, és amint bemásoltam eltűnik magától. Ez WTF???

Szerk: A hiba abban rejlik hogy vírusosnak ítéli meg ezt a file-t és karanténozza egyből, ha kikapcsolom a vírusirtót akkor elindul, csak betöltés után kidob asztalra... Megoldás nincs. Szóval szopóka.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
 www.youtube.com/watch?v=fX-k7EUCio0Raven17
Ismerős volt az egyik fejlesztő neve. Igazam is lett, volt Pats játékos. A videó alapján tippek, hogy ki? 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
The Wolf Among Us.
fuhhh, nagyon-nagyon sokat adó játék(szelet), még 4 rész nincs kiadva, de borzasztóan ütős sztorija van
és remekül van kivitelezve, igazi cliffhangerekkel karöltve; interaktív sorozatot a népnek!sapka
telltale games 😊 Holnaptól én is rá leszek kattanva 😊

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
The Wolf Among Us.
fuhhh, nagyon-nagyon sokat adó játék(szelet), még 4 rész nincs kiadva, de borzasztóan ütős sztorija van
és remekül van kivitelezve, igazi cliffhangerekkel karöltve; interaktív sorozatot a népnek!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Maddenben (25) nektek sincs pass D#?Minden QB szétdobál,teljesen mindegy,hogy zónázok vagy emberezek,a cornerek néha akkora homályok,mint ha én rohangálnék ott.Persze ha én hívok passzjátékot akkor a gép előhúz olyan zónavédekezést,hogy olyat még senki nem látott és jobb esetben sack,rosszabb esetben INT a vége...All pro fokozatonJoeyPorter
állíts a slidereken. Van egy csomó jóféle, amit le is tudsz tölteni, ha egyedül nem vállalnád be. Szeret gyilkolászni a CPU nagyon 😊 én is a védelemmel szopom jelenleg, de majd fejlődök 😀
nyomhatnánk majd meccset 😊


JT Daniels fan
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Maddenben (25) nektek sincs pass D#?Minden QB szétdobál,teljesen mindegy,hogy zónázok vagy emberezek,a cornerek néha akkora homályok,mint ha én rohangálnék ott.Persze ha én hívok passzjátékot akkor a gép előhúz olyan zónavédekezést,hogy olyat még senki nem látott és jobb esetben sack,rosszabb esetben INT a vége...All pro fokozaton

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
én a FIFA UT-ban azt nem értem, hogy még egyszer nem volt, hogy enyém lett volna a jobb csapat... mindig erősebb csapatokat kapok, még akkor is ha maximalizálva vannak a csillagok a kupákban... nagyon idegesítő tud lenni...csebi
Nekem Maddenben volt ugyanez,épp hogy elkezdtem kb 1 hét késéssel,már az ellenek tele voltak legendekkel..

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
War Thunder indításkor az alábbi hibaüzenettel fogad:
An attempt to use a virtual PC has been detected. Please close all PC emulators and try again.
If the error recurs, press "Error report" and send the report to product technical support.

Daemon tools kikapcsolva, hibaüzenet marad. Letörölve, hibaüzenet marad.
Akkor mi más nem tetszhet még neki ?
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
én a FIFA UT-ban azt nem értem, hogy még egyszer nem volt, hogy enyém lett volna a jobb csapat... mindig erősebb csapatokat kapok, még akkor is ha maximalizálva vannak a csillagok a kupákban... nagyon idegesítő tud lenni...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Nem igazán örültem mikor kiderült, hogy nem Mark Hamill fogja szinkronizálni Jokert az Arkham Originsben, de asszem ki lehet jelenteni, hogy Troy Baker méltó utódja lesz. 😊
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 885 — Illegális gyakorló
Ingyen Steames Mafia II vagy Civilization 5:
 jateknaplo.blog.hu/2013/10/10/ingyen_maffia_ii_es_civilization_v

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nincs valakinek egy fölös Hearthstone béta kulcsa ?
több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Régebbi Madden-ökben be lehetett állítani, hogy egyes formációkban melyik playa melyik poszton játszon. Ez az utóbbi években kimaradt vagy csak én nem találom?Proxi
már a 13'ban se (most a 25'öt nem tudom)volt,csak meccs közbe tudod szubsztitálni őket.Cowboykarcsi
jaja playhívásnál van alul, hogy Subs ott tudod gyors cserélgetni de szerintem is egy felettébb idegesítő megoldásDrip
Köszi srácok! Ezt visszapakolhatnák bele... :/

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Régebbi Madden-ökben be lehetett állítani, hogy egyes formációkban melyik playa melyik poszton játszon. Ez az utóbbi években kimaradt vagy csak én nem találom?Proxi
már a 13'ban se (most a 25'öt nem tudom)volt,csak meccs közbe tudod szubsztitálni őket.Cowboykarcsi
jaja playhívásnál van alul, hogy Subs ott tudod gyors cserélgetni de szerintem is egy felettébb idegesítő megoldás

több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Régebbi Madden-ökben be lehetett állítani, hogy egyes formációkban melyik playa melyik poszton játszon. Ez az utóbbi években kimaradt vagy csak én nem találom?Proxi
már a 13'ban se (most a 25'öt nem tudom)volt,csak meccs közbe tudod szubsztitálni őket.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.ign.com/articles/2013/10/08/beyond-two-souls-review



Viszont hamarosan mehetünk vissza a víz alá:
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Guarínra ráraktam egy sasszemet, akkora bombákat verek vele 20+-ról... 😛

|
több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Régebbi Madden-ökben be lehetett állítani, hogy egyes formációkban melyik playa melyik poszton játszon. Ez az utóbbi években kimaradt vagy csak én nem találom?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na a rookie showcaset én is lenyomtam. Eddig valóban semmi változás sehol... na jó a mozgások nekem kicsit simábban tűnnek, és az irányítással sincsenek nagy gondjaim eddig ( megfelelő beállítással). Mondjuk az, hogy sok időbe telik jó játékost faragni a my playerből az engem nem zavar, sőt imádom 😊 A 13-ban is rengeteg időt töltöttem ezzel a móddal meg is lett az eredménye 😊