NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
kezembe a DVD, viszont DLC-knek nyoma sincs...hüphüp 😕Divat
én már töltöm is a játékot 😀

kaptam kódot mind a 4 dlcre valamint kapok majd 4 db arany csomagot az ultimate teamhez 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kezembe a DVD, viszont DLC-knek nyoma sincs...hüphüp 😕

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hoho, most jött:
Kedves bugajakab!

Megrendelésed átadtuk a futárszolgálatnak, 1-2 munkanapon belül várhatod a csomagot.

de szép lenne, hnap kihoznák...viszont lehet nem kapok DLC-ket, amik előrendeléshez járnának, mert limitálva kaptak csak!Divat
26-án én előbb lelépek melóból, hogy még időben megkapjam 😀csebi
most meg jött az sms, h hnap hozza a futár...be se megyek akkor csütörtökön dolgozni!! (de lehet pénteken se) 😀Divat
én már ma munka után beszaladok érte 😀 rákérdeztem és írtak, hogy ma odaadják nekem DLC-vel mindennel együtt 😀csebi
nekem mingyá hozza a futár(remélem DLC-stől), viszont majd csak éjféltől tudunk vele játssza... 😕

|
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
hophop,irtak hogy mehetek a játékért.
végetek😀

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
hoho, most jött:
Kedves bugajakab!

Megrendelésed átadtuk a futárszolgálatnak, 1-2 munkanapon belül várhatod a csomagot.

de szép lenne, hnap kihoznák...viszont lehet nem kapok DLC-ket, amik előrendeléshez járnának, mert limitálva kaptak csak!Divat
26-án én előbb lelépek melóból, hogy még időben megkapjam 😀csebi
most meg jött az sms, h hnap hozza a futár...be se megyek akkor csütörtökön dolgozni!! (de lehet pénteken se) 😀Divat
én már ma munka után beszaladok érte 😀 rákérdeztem és írtak, hogy ma odaadják nekem DLC-vel mindennel együtt 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
 gamepod.hu/hir/fifa_14_az_elso_ertekelesek.html

hmm....lányok már csak pár nap, és megkapjátok ami jár!4! 😛 😀😀😀Divat
Nyugi,27-n átveszem,hazajövök felrakom és össze vissza verlek 😀Kenny
én már csüt meló után nyomatom a jogát...feltéve ha a futár is így akarja! viszont ha mégse, akkor tudom, h Ti bojkottáljátok, és ezáltal jogosulatlan előnybe kerülhessetek! 😊Divat
rázod azt a bizonyos pofonfát 😀😀

több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Best game ever homies!!!
A hangulata brutál yo. Hozza a régi San Andreas feelinget még jobb storyval és szereplőkkel. (pedig Trevorral még nem is találkoztam 😀) Zene, grafika, LA, a sok mini activity egyszerűen minden csodálatos benne! Ennyit még nem fizettem egy játékért sem, de bőven megérte! 😀
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
még juóhogy nincs vizgsaidőszak, most igencsak meglennék lőve a GTA-val 😀

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hoho, most jött:
Kedves bugajakab!

Megrendelésed átadtuk a futárszolgálatnak, 1-2 munkanapon belül várhatod a csomagot.

de szép lenne, hnap kihoznák...viszont lehet nem kapok DLC-ket, amik előrendeléshez járnának, mert limitálva kaptak csak!Divat
26-án én előbb lelépek melóból, hogy még időben megkapjam 😀csebi
most meg jött az sms, h hnap hozza a futár...be se megyek akkor csütörtökön dolgozni!! (de lehet pénteken se) 😀

|
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
hoho, most jött:
Kedves bugajakab!

Megrendelésed átadtuk a futárszolgálatnak, 1-2 munkanapon belül várhatod a csomagot.

de szép lenne, hnap kihoznák...viszont lehet nem kapok DLC-ket, amik előrendeléshez járnának, mert limitálva kaptak csak!Divat
26-án én előbb lelépek melóból, hogy még időben megkapjam 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hoho, most jött:
Kedves bugajakab!

Megrendelésed átadtuk a futárszolgálatnak, 1-2 munkanapon belül várhatod a csomagot.

de szép lenne, hnap kihoznák...viszont lehet nem kapok DLC-ket, amik előrendeléshez járnának, mert limitálva kaptak csak!

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 gamepod.hu/hir/fifa_14_az_elso_ertekelesek.html

hmm....lányok már csak pár nap, és megkapjátok ami jár!4! 😛 😀😀😀Divat
Nyugi,27-n átveszem,hazajövök felrakom és össze vissza verlek 😀Kenny
én már csüt meló után nyomatom a jogát...feltéve ha a futár is így akarja! viszont ha mégse, akkor tudom, h Ti bojkottáljátok, és ezáltal jogosulatlan előnybe kerülhessetek! 😊

|
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
 gamepod.hu/hir/fifa_14_az_elso_ertekelesek.html

hmm....lányok már csak pár nap, és megkapjátok ami jár!4! 😛 😀😀😀Divat
Nyugi,27-n átveszem,hazajövök felrakom és össze vissza verlek 😀

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
 gamepod.hu/hir/fifa_14_az_elso_ertekelesek.html

hmm....lányok már csak pár nap, és megkapjátok ami jár!4! 😛 😀😀😀Divat
amúgy nem értem az EA-t, miért nem lehet a dvd-t hétfőn ideadni, ráadásul UK-ban már péntek óta megy a korai megrendelőknek a játék, vannak is fenn UT videók, ha érdekelnének!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 gamepod.hu/hir/fifa_14_az_elso_ertekelesek.html

hmm....lányok már csak pár nap, és megkapjátok ami jár!4! 😛 😀😀😀

|
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Játékra félretett pénzem nagyrészét ugyan elköltöttem már a Madden 25-re, de annyi jót írtok róla, (meg úgy az egész világon mindenki) hogy eddig bírtam ellenállni. GTA V megrendelve. 😊
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nagyon gondolkodom azon, hogy beszerzem az új GTA-t.
Tuti, hogy nem csalódnék, csak mondjuk nem vet fel a pénz jelenleg. 😀
De ennek ellenére baromira rá vagyok állva.Stez
Hidd el megéri kiadni rá a pénzt. Nekem kedden hozta a futár,kb a függője vagyok,nekem nagyon adja a gta érzést,gyönyörű az egész,órákat el lehet tölteni úgy hogy semmilyen küldetést nem csinálsz csak mászkálsz a városban amit még mindig nem jártam be teljesen. Azzal vigyázz hogy ami érzésre kb fél óra az a valóságban majdnem 3 óra,jártam már így 😊Joco
csatlakozom, legjobb játék ever 😊 megérte minden forintját
vegyetek fel psn-re (kinghabi), aztán október elején indul az online karrier, tudnánk nyomulni együtt. Shawnka is jön úgy fest, nagy magyar maffia lenne 😀Habi
Felveszlek,megbeszéltük csak nem ma mert foglalt az összes platform amin tv-t lehetne nézni a meccsek miatt 😀

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nagyon gondolkodom azon, hogy beszerzem az új GTA-t.
Tuti, hogy nem csalódnék, csak mondjuk nem vet fel a pénz jelenleg. 😀
De ennek ellenére baromira rá vagyok állva.Stez
Hidd el megéri kiadni rá a pénzt. Nekem kedden hozta a futár,kb a függője vagyok,nekem nagyon adja a gta érzést,gyönyörű az egész,órákat el lehet tölteni úgy hogy semmilyen küldetést nem csinálsz csak mászkálsz a városban amit még mindig nem jártam be teljesen. Azzal vigyázz hogy ami érzésre kb fél óra az a valóságban majdnem 3 óra,jártam már így 😊Joco
csatlakozom, legjobb játék ever 😊 megérte minden forintját
vegyetek fel psn-re (kinghabi), aztán október elején indul az online karrier, tudnánk nyomulni együtt. Shawnka is jön úgy fest, nagy magyar maffia lenne 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 848 — Amerikai sportok rajongója
Mass Effect trilógia kivégezve, 110 óra felejthetetlen élmény volt, durva befejezéssel!
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Maddenben találkozott már valaki hasonló problémával ? : Tegnap kezdtem bele a 3. szezononba owner módban. Vígan mennék tovább scoutolni erre fel ugyanaz a draft class van mint 1. szezonban... ugyanazokkal a storykkal stb. Ez mi a picsa EA ?

több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nagyon gondolkodom azon, hogy beszerzem az új GTA-t.
Tuti, hogy nem csalódnék, csak mondjuk nem vet fel a pénz jelenleg. 😀
De ennek ellenére baromira rá vagyok állva.Stez
Hidd el megéri kiadni rá a pénzt. Nekem kedden hozta a futár,kb a függője vagyok,nekem nagyon adja a gta érzést,gyönyörű az egész,órákat el lehet tölteni úgy hogy semmilyen küldetést nem csinálsz csak mászkálsz a városban amit még mindig nem jártam be teljesen. Azzal vigyázz hogy ami érzésre kb fél óra az a valóságban majdnem 3 óra,jártam már így 😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon gondolkodom azon, hogy beszerzem az új GTA-t.
Tuti, hogy nem csalódnék, csak mondjuk nem vet fel a pénz jelenleg. 😀
De ennek ellenére baromira rá vagyok állva.

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A segítségeteket,véleményeteket kérném: vásároltam a közelmúltban ps3-at és kb 1 hónap múlva jön az f12013. Kérdésem az lenne hogy ha nem szeretnék kormányt külön venni,mennyire játszható a kontrollerrel?Nem akarok én szimulátori babérokra törni pusztán az élvezhetőség miatt érdeklődök.Joco
Az eddigi részek simán játszhatóak voltak. Csakúgy, mint az összes többi autós játék. Én kormánnyal nyomom/nyomtam, de ha csak valamelyik pár körös seasonal eventre ültem le a GT5 elé, akkor joyjal operáltam és nem okozott gondot. Szóval kontrollerrel is élvezet vezetni.

Egyébként üdv a PS3 tulajok klubjában! 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
A segítségeteket,véleményeteket kérném: vásároltam a közelmúltban ps3-at és kb 1 hónap múlva jön az f12013. Kérdésem az lenne hogy ha nem szeretnék kormányt külön venni,mennyire játszható a kontrollerrel?Nem akarok én szimulátori babérokra törni pusztán az élvezhetőség miatt érdeklődök.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ennyire szar Gündogan? mert akkor eladom 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER