NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kicsit azért más a kettő...

Btw. Fifa 14 ultimate teamben már lehet ügyködni web appban, érdemes elkezdeni, most húztam ki Gündogant 😀Asbee
h kell az használni? nekem még sose volt UT-m, szal accom sincs...ígyis tudok ügyködni? mikor beakartam lépni, origines előrendelést kér tőlem, de az qrva drága, alapból nem is gondolkodtam rajta, amúgy meg tovább se enged...Divat
Húú mondjuk lehet az a feltétele, hogy kell egy korábbi FUT csapat és csak akkor engedi használniAsbee
mázlista... Gündogan nálam is sanszos h kezdő lesz az UT csapatban 😀
tényleg Divat az első UT csapat milyen legyen? bronz, ezüst, arany, már rágom a körmömet...csebi
és az mér jó Nektek?? demóba elég sokat toltam BVB-el, és hát Benderrel együtt mindig lefele lógtak ki nálam..bezzeg a Reus+Mkhitaryan+Kuba támadószekció!! 😛
platina...mittudomain, még azt se tudom, h eszik v isszák UT-t..meg különben is Kenny már úgy befenyített, h az se tudom fiú vagyok-e v lány... 😕 😀

|
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
Kicsit azért más a kettő...

Btw. Fifa 14 ultimate teamben már lehet ügyködni web appban, érdemes elkezdeni, most húztam ki Gündogant 😀Asbee
h kell az használni? nekem még sose volt UT-m, szal accom sincs...ígyis tudok ügyködni? mikor beakartam lépni, origines előrendelést kér tőlem, de az qrva drága, alapból nem is gondolkodtam rajta, amúgy meg tovább se enged...Divat
Húú mondjuk lehet az a feltétele, hogy kell egy korábbi FUT csapat és csak akkor engedi használniAsbee
mázlista... Gündogan nálam is sanszos h kezdő lesz az UT csapatban 😀
tényleg Divat az első UT csapat milyen legyen? bronz, ezüst, arany, már rágom a körmömet...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kicsit azért más a kettő...

Btw. Fifa 14 ultimate teamben már lehet ügyködni web appban, érdemes elkezdeni, most húztam ki Gündogant 😀Asbee
h kell az használni? nekem még sose volt UT-m, szal accom sincs...ígyis tudok ügyködni? mikor beakartam lépni, origines előrendelést kér tőlem, de az qrva drága, alapból nem is gondolkodtam rajta, amúgy meg tovább se enged...Divat
Húú mondjuk lehet az a feltétele, hogy kell egy korábbi FUT csapat és csak akkor engedi használniAsbee
én is ezt gyanítom... 😊

|
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kicsit azért más a kettő...

Btw. Fifa 14 ultimate teamben már lehet ügyködni web appban, érdemes elkezdeni, most húztam ki Gündogant 😀Asbee
h kell az használni? nekem még sose volt UT-m, szal accom sincs...ígyis tudok ügyködni? mikor beakartam lépni, origines előrendelést kér tőlem, de az qrva drága, alapból nem is gondolkodtam rajta, amúgy meg tovább se enged...Divat
Húú mondjuk lehet az a feltétele, hogy kell egy korábbi FUT csapat és csak akkor engedi használni


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Még csak pár órát volt időm játszani vele, de eddig nálam visz mindent ez a GTA 5. Asszem jó időre félre lesz dobva minden más.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 536 — StuG Life
kibaszott nagy hír
 us.battle.net/d3/en/blog/10974978/briareos
én annyira nem bánom. tökéletesen elszállt árak vannak, kezelhetetlen az egész, és nincs olyan gold sucker mint a wow-ban mondjuk a repair vagy mountok/alapanyagok. így teljesen elinflálódott a gold a d3-ban, és a tárgyak ára, de főleg a kövek ára elszállt, durván. értelmetlen fenntartani a AH-t, marad a csere, működött az d2-ben is, én pl. úgy voltam 96-os HC paladin hogy egyszer cseréltem guilden belül egy stone of jordant, meg kaptam ajándékba egy ritka rúnát 😊Gyurma Pappa
ez kurva nagy lépés a jó irányba, loot 2.0-val már elég komoly kis game lesz. Ha még az online kötelezettséget is kiveszik single player alól végre elkezdek HC-zni is 😀

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kicsit azért más a kettő...

Btw. Fifa 14 ultimate teamben már lehet ügyködni web appban, érdemes elkezdeni, most húztam ki Gündogant 😀Asbee
h kell az használni? nekem még sose volt UT-m, szal accom sincs...ígyis tudok ügyködni? mikor beakartam lépni, origines előrendelést kér tőlem, de az qrva drága, alapból nem is gondolkodtam rajta, amúgy meg tovább se enged...

|
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
NHL14: Elég sok újítást eszközöltek a játékban, amik be is jönnek kellőképpen. Maga a gameplay továbbra is nagyon jó, az új be a pro játékmód pedig szintén egy jó újítás volt.Habi
erről tudnál kicsit mesélni ?

a GTA V nekem csak hétvégén kerül sorra

több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
 index.hu/tech/2013/09/18/gta_5_a_bun_kifizetodo/

 index.hu/tech/2013/09/18/mi_kerul_egy_videojatekon_60_milliardba/

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kicsit azért más a kettő...

Btw. Fifa 14 ultimate teamben már lehet ügyködni web appban, érdemes elkezdeni, most húztam ki Gündogant 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kihagyni meg nem fogom ha egyszer le lehet tölteni...Asbee
boltból is lophatsz, adót is csalhatsz, etc...akkor már azokat se hagyd ki! 😉


hoho, még1 leendő fifa14 user, lassan bowl.hu mini cup is lesz, aminek mondanom se kell ki a torony magas esélyese...nem Kenny nem Te vagy az! 😀

|
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
GTA V: még csak 1-1,5 órát tudtam vele játszani, de nem láttam még ennyire hangulatos játékot. Nagyjából 5-10 percnek tűnt a játékkal eltöltött idő. Csak single playert nyomattam eddig, de hát remek. Ez lesz az a játék, ahol minden beszélgetést meg fogok nézni, annyira betegek a karakterek. 😀 A várost nagyon eltalálták, a fejlődési rendszer nagyon tetszik. A zenéket pedig szintén eltalálták. Minden forintot megért a játék.

NHL14: Elég sok újítást eszközöltek a játékban, amik be is jönnek kellőképpen. Maga a gameplay továbbra is nagyon jó, az új be a pro játékmód pedig szintén egy jó újítás volt.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
kibaszott nagy hír
 us.battle.net/d3/en/blog/10974978/briareos
én annyira nem bánom. tökéletesen elszállt árak vannak, kezelhetetlen az egész, és nincs olyan gold sucker mint a wow-ban mondjuk a repair vagy mountok/alapanyagok. így teljesen elinflálódott a gold a d3-ban, és a tárgyak ára, de főleg a kövek ára elszállt, durván. értelmetlen fenntartani a AH-t, marad a csere, működött az d2-ben is, én pl. úgy voltam 96-os HC paladin hogy egyszer cseréltem guilden belül egy stone of jordant, meg kaptam ajándékba egy ritka rúnát 😊

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
diszlájk....ez a játék simán megéri a pénzét, hihetetlen, h sokan ezért se hajlandóak fizetni!!! 😕(Divat
Csak single playerben játszanék, azért meg nem veszem meg. majd max ha egyszer kijön pc-re talán megveszem akkor. Lehet most fifára se futja majd 1-2 hétig, így értelemszerűen GTA-ra sem futná. Kihagyni meg nem fogom ha egyszer le lehet tölteni...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
GTA:Vét tolja már vki?? elég sok helyen max pontszámot kapott..év játéka?!Divat
én kijátszottam 😀Asbee
Azt hogy? 😀 Csak végigrohantál a küldetéseken? De még úgy is érthetetlenül gyors lenne mert gondolom megint csak egy hosszabb történet. Vagy 0-24-ben pizza és redbull hegyekkel ? 😀Greengo
Legfőképp küldetések, de azért csináltam mást is. Mondjuk virágbolti változat jó pár napja megvan már, szóval annyira nem volt nagy mutatvány végigvinni 😀Asbee
diszlájk....ez a játék simán megéri a pénzét, hihetetlen, h sokan ezért se hajlandóak fizetni!!! 😕(

|
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
GTA:Vét tolja már vki?? elég sok helyen max pontszámot kapott..év játéka?!Divat
én kijátszottam 😀Asbee
Azt hogy? 😀 Csak végigrohantál a küldetéseken? De még úgy is érthetetlenül gyors lenne mert gondolom megint csak egy hosszabb történet. Vagy 0-24-ben pizza és redbull hegyekkel ? 😀Greengo
Legfőképp küldetések, de azért csináltam mást is. Mondjuk virágbolti változat jó pár napja megvan már, szóval annyira nem volt nagy mutatvány végigvinni 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
GTA:Vét tolja már vki?? elég sok helyen max pontszámot kapott..év játéka?!Divat
én kijátszottam 😀Asbee
Azt hogy? 😀 Csak végigrohantál a küldetéseken? De még úgy is érthetetlenül gyors lenne mert gondolom megint csak egy hosszabb történet. Vagy 0-24-ben pizza és redbull hegyekkel ? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
GTA:Vét tolja már vki?? elég sok helyen max pontszámot kapott..év játéka?!Divat
én kijátszottam 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Jöhetne már PC-re. 😕)Greengo
előbb jelentsék be hivatalosan, de sztem legalább fél évet várnunk kell, mint IV-nél...bár vannak olyan pletykák, h karácsonykor jön next genesekkel együtt, szép kis ajándék lenne mit ne mondjak! 😀

|
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Jöhetne már PC-re. :[]


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
GTA:Vét tolja már vki?? elég sok helyen max pontszámot kapott..év játéka?!Divat
Ilyeneket nem tudok megállapítani, de azt igen hogy évek óta nem élveztem annyira egy játékot mint ezt.


több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
GTA:Vét tolja már vki?? elég sok helyen max pontszámot kapott..év játéka?!

|
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 536 — StuG Life
kibaszott nagy hír
 us.battle.net/d3/en/blog/10974978/

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
bár még keveset játszottam demoval, de nekem is tetszik, és úgy látszik next-gent leszámítva, azért jutott nekünk PC-seknek is bőven újdonság!
gyűlünk azért szépen előrendelők! ződ tezsvírem ha gondolod csebi után téged is elverhetlek a nyitónapon... 😀😀😀Divat
Lehet próbálkozni😀
Állok elébe.Kenny
h igazán fájjon vmi lila csapattal foglak elverni... 😀Divat
Idény meccseket a Juve-val tolom,verhetetlen vagyok haver 😀

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
új tool fifa14 demohoz:
 www.fifahungary.hu/letoltes/Fifa_14_Demo_beallito_alkalmazas_11

|