NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 471
ezek a playbookok mennyire hitelesek?
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
A sok madden közt egy kis off:  www.proevo.hu/peshungary-proevo-pes-xbox360-pc-ps3-kozosseg-online-offline-bajnoksagok-tartalmak-hirek/39-pes-hungary-community-hirek/1525-pes-2014-elorendeles 😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Én most jutottam el a szenvedős részig. 😀 A 49ers-nél leakadtam pedig utána még hátra van a Seahawks is a packért, el is kezdtem inkább az Eagles ágát ott csak egy Tampa-Dallas kettősön kell átjutni. Nézegettem ezeket a collection rewardokat is, de a 4 játékosból 1-nek mindig brutálisan magas ára van így azt hagytam is. A bronzos kollekciókat is eléggé nehéz lenne összegyüjteni, mert jópár playa fent sincs aukción, aki fent van az is rohadt drága szóval marad a 7500 coinos pack...abból meg mire lesz egy normális csapatom...Raven17
Az elején fogsz is még szenvedni. 😊
Én is úgy kezdtem, hogy az All-pros meccseknél megnéztem, mely ágak azok, ahol nem nagyon találkozom elit QB-val.
Aztán igazából észre sem vettem, de elkezdtem verni a top Qb-s csapatokat is. Nehéz, mert nagyon kevés az idő, mivel én beállítottam, hogy az óra lepörögjön 13 másodpercre, így igazából ha félidőnként 1-1 driveot vezethetek, már az remek. Nincs mese, mindig TD-t kell szerezni, és még akkor sem biztos a meccs, mert oda kell figyelni a time managementre is, mivel ha 30 másodpercnél többet hagyok az órán, akkor az ellenfél tutira eljut még pontszerzésig. Nagyon oda kell figyelni, igazából ha már egyszer ki tudod védekezni az ellenfél támadását, akkor király vagy. 😀Stez
Igen, nálam is ilyesmi az óra, és tényleg ha sikerül 1x kivédekezni az ellenfélt és utána CJ2K-el TD-t futni akkor nyertem, másik esetben RG3-vel dobok egy intet és vesztettem. 😀 (igazából így buktam el a meccseim nagy részét, hogy ha sikerült is kivédekezni az ellenfélt akkor tuti eladtam a labdát egy idióta passzal. Mostanában már inkább csak futok CJ-vel am is a speed runt nyomatom chemistryben)Raven17
Én is pontosan ezt csináltam.
Az elején szerváltam egy olyan futót, akinél nagyon magas a speed, aztán csak oldalra futottam. Sok eesetben az sem ment, de aztán jött 1-2 upgrade a falba, meg azért megtanultam, hogy kell hatékonyan futni, aztán azóta nem tudnak megállítani, plusz így az idővel is kedvemre tudok játszadozni. Mondjuk én az elején dobálgattam a pickeket is, de ha megtalálod azokat a játékokat, amivel nem tudnak mit kezdeni a védelmek és általában benézik, akkor simán nyerő leszel. Én pont emiatt már az elején beruháztam 700-ért egy Colts Offensive playbookba, Colts fanként sok éve, minden maddenben azt tolom, így ismerem már, mint a tenyeremet. 😊
Aztán mivel a futás már nagyon jól megy, kicsit átfókuszáltam a védelemre, hogy azért legyen pár drive, amit kivédekezek, mert anélkül nem nyerhetek, aztán a chemistryt átraktam pass rushra. Láthatóan jobb is a DL-em, a futásom viszont semmivel sem rosszabb. Ajánlom, majd próbáld ki, hogy ha gondod van az ellenfél kivédekezésével.
De hát fontos, hogy ha passzolsz, akkor jó időben tedd, mert az előző szériákkal ellentétben itt elég sok a pick és ha be van kapcsolva a ball hawk, akkor a jobb kezű védők simán lehalásszák a passzaidat. All-pron owner módban is lazán volt olyan, hogy dobtam 6 picket, de futottam 190 yardot és 3 TD-t, a védelem nyomott 12 sacket, szedtek 2 picket és nagyon simán nyertem így is 37-3-ra a Texans ellen, amelynek a támadói és a védelme sem rossz elvileg. 😀
Mondjuk a hosszú passzok kurva nehezek lettek, a 13-ban lazán, könnyen ment. De ez sem baj, örülök a nehezítésnek, meg a sok újításnak.

több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Én most jutottam el a szenvedős részig. 😀 A 49ers-nél leakadtam pedig utána még hátra van a Seahawks is a packért, el is kezdtem inkább az Eagles ágát ott csak egy Tampa-Dallas kettősön kell átjutni. Nézegettem ezeket a collection rewardokat is, de a 4 játékosból 1-nek mindig brutálisan magas ára van így azt hagytam is. A bronzos kollekciókat is eléggé nehéz lenne összegyüjteni, mert jópár playa fent sincs aukción, aki fent van az is rohadt drága szóval marad a 7500 coinos pack...abból meg mire lesz egy normális csapatom...Raven17
Az elején fogsz is még szenvedni. 😊
Én is úgy kezdtem, hogy az All-pros meccseknél megnéztem, mely ágak azok, ahol nem nagyon találkozom elit QB-val.
Aztán igazából észre sem vettem, de elkezdtem verni a top Qb-s csapatokat is. Nehéz, mert nagyon kevés az idő, mivel én beállítottam, hogy az óra lepörögjön 13 másodpercre, így igazából ha félidőnként 1-1 driveot vezethetek, már az remek. Nincs mese, mindig TD-t kell szerezni, és még akkor sem biztos a meccs, mert oda kell figyelni a time managementre is, mivel ha 30 másodpercnél többet hagyok az órán, akkor az ellenfél tutira eljut még pontszerzésig. Nagyon oda kell figyelni, igazából ha már egyszer ki tudod védekezni az ellenfél támadását, akkor király vagy. 😀Stez
Igen, nálam is ilyesmi az óra, és tényleg ha sikerül 1x kivédekezni az ellenfélt és utána CJ2K-el TD-t futni akkor nyertem, másik esetben RG3-vel dobok egy intet és vesztettem. 😀 (igazából így buktam el a meccseim nagy részét, hogy ha sikerült is kivédekezni az ellenfélt akkor tuti eladtam a labdát egy idióta passzal. Mostanában már inkább csak futok CJ-vel am is a speed runt nyomatom chemistryben)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Én most jutottam el a szenvedős részig. 😀 A 49ers-nél leakadtam pedig utána még hátra van a Seahawks is a packért, el is kezdtem inkább az Eagles ágát ott csak egy Tampa-Dallas kettősön kell átjutni. Nézegettem ezeket a collection rewardokat is, de a 4 játékosból 1-nek mindig brutálisan magas ára van így azt hagytam is. A bronzos kollekciókat is eléggé nehéz lenne összegyüjteni, mert jópár playa fent sincs aukción, aki fent van az is rohadt drága szóval marad a 7500 coinos pack...abból meg mire lesz egy normális csapatom...Raven17
Az elején fogsz is még szenvedni. 😊
Én is úgy kezdtem, hogy az All-pros meccseknél megnéztem, mely ágak azok, ahol nem nagyon találkozom elit QB-val.
Aztán igazából észre sem vettem, de elkezdtem verni a top Qb-s csapatokat is. Nehéz, mert nagyon kevés az idő, mivel én beállítottam, hogy az óra lepörögjön 13 másodpercre, így igazából ha félidőnként 1-1 driveot vezethetek, már az remek. Nincs mese, mindig TD-t kell szerezni, és még akkor sem biztos a meccs, mert oda kell figyelni a time managementre is, mivel ha 30 másodpercnél többet hagyok az órán, akkor az ellenfél tutira eljut még pontszerzésig. Nagyon oda kell figyelni, igazából ha már egyszer ki tudod védekezni az ellenfél támadását, akkor király vagy. 😀

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
most értem el még csak oda, hogy végigvigyem a Red Dead Redemptiont. Hát basszus, rég nem volt így rám hatással egy játék zárása ...

több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Én most jutottam el a szenvedős részig. 😀 A 49ers-nél leakadtam pedig utána még hátra van a Seahawks is a packért, el is kezdtem inkább az Eagles ágát ott csak egy Tampa-Dallas kettősön kell átjutni. Nézegettem ezeket a collection rewardokat is, de a 4 játékosból 1-nek mindig brutálisan magas ára van így azt hagytam is. A bronzos kollekciókat is eléggé nehéz lenne összegyüjteni, mert jópár playa fent sincs aukción, aki fent van az is rohadt drága szóval marad a 7500 coinos pack...abból meg mire lesz egy normális csapatom...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Sziasztok! Új vagyok itt a fórumon, gondoltam a hozzászólást egy Madden 25 beszámolóval kezdeném. Szerintem ez lett az eddigi legjobb, a futójáték tényleg nagyon jóra és látványosra sikerült idén. A nehézségi szint viszont nálam idén is problémás. Korábbi részekből csak a 12 illetve 13-hoz volt szerencsém, de ott is jelentkezett az, hogy az All-Pro szint túl könnyű. Az All-Madden szinttel pedig az volt a bajom, hogy a gép látványosan "csal", így egy szezon lejátszása után irreális statok születtek. A 13-ban elég sok időt öltem bele a sliderek beállításába, sajnos az idei résszel is sokat kell majd babrálnom.
Az UT szerintem idén jobb lett, tetszik, hogy ritkábbak az erősebb lapok, remélem ez valamilyen szinten megmarad és nem mennek el olyan irányba mint az előző részben ahol év végén már minden játékosom 95+ volt.
Akinek esetleg van kedve online játszani vegyen fel, én Xbox-on játszom, gamertagem: Bjarte1990, eddig csak amerikaiak ellen játszottam a korábbi részekkel, sajnos ezek a meccsek eléggé laggoltak.bjarte90
Hát pedig sajnos kurva könnyű lesz az UT is egy idő után.
Gondolok itt a néhány hónap múlva csatlakozókra, mert addigra jelentősen csökkenni fognak a lapok árai, így könnyen fel lehet majd tápolni a csapatod.
Én már most simán végigcsinálom a csapatoknál a full regular szezont, amiért kapok reward pakkot, plusz 7-10 ezernyi coint. A pakkokban mindig van collectable játékos, de azon kívül is 1-2 ezret be tudok belőle külön szedni, így egyetlen reg. season lejátszása után van annyi pénzem, hogy vegyek egy normális lapot olyan posztra, amivel minimum +1-el nőni fog a csapat overallja.
Azt kell mondanom, hogy baromi nehéz volt elindulni, ám most már kifejezetten komfortosan érzem magam, nem kell megszenvednek a meccsekért és a coinért, ha kinézek valami lapot, akkor pár óra alatt összeszedem rá a pénzt. Nyilván most még nem az 50K+-os, legjobb kártyákat veszem meg, hanem beérem a 87-92-es játékosokkal is, de ez is pont elég arra, hogy simán verjek mindenkit.
A regularon annyira meg tudod szedni magad, hogy nagyon jó csapattal tudsz majd nekimenni az Elite és Legendary challangeeknek, amennyiben persze türelmes vagy és nem rögtön azoknak mész neki. 😊
Csak hát ugye ha belegondolok, hogy néhány hónapon belül a jelenleg 50+-os játékosok ára is minimum a felére fog csökkenni... Jelentősen könnyebb lesz majd csapatot építeni. 😊

Az a baj egyébként, hogy annyira belejöttem az UT-ba, hogy nem tudok róla leszakadni, holott már nagyon rá vagyok állva, hogy elkezdjek normálisan connected owner módban játszani. 😀
Az élet nagy problémái... 😀

több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
1. pro packom elég szegényesre sikeredett. Jött egy 81-es kicker meg egy 74-es CB ami update. Többi ment aukcióra.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Sziasztok! Új vagyok itt a fórumon, gondoltam a hozzászólást egy Madden 25 beszámolóval kezdeném. Szerintem ez lett az eddigi legjobb, a futójáték tényleg nagyon jóra és látványosra sikerült idén. A nehézségi szint viszont nálam idén is problémás. Korábbi részekből csak a 12 illetve 13-hoz volt szerencsém, de ott is jelentkezett az, hogy az All-Pro szint túl könnyű. Az All-Madden szinttel pedig az volt a bajom, hogy a gép látványosan "csal", így egy szezon lejátszása után irreális statok születtek. A 13-ban elég sok időt öltem bele a sliderek beállításába, sajnos az idei résszel is sokat kell majd babrálnom.
Az UT szerintem idén jobb lett, tetszik, hogy ritkábbak az erősebb lapok, remélem ez valamilyen szinten megmarad és nem mennek el olyan irányba mint az előző részben ahol év végén már minden játékosom 95+ volt.
Akinek esetleg van kedve online játszani vegyen fel, én Xbox-on játszom, gamertagem: Bjarte1990, eddig csak amerikaiak ellen játszottam a korábbi részekkel, sajnos ezek a meccsek eléggé laggoltak.bjarte90
Üdv a fórumon !
Ha a sliderekkel jutottál valamire nyugodtan oszd meg 😀

több mint 11 éve
bjarte90 New England Patriots 32
Sziasztok! Új vagyok itt a fórumon, gondoltam a hozzászólást egy Madden 25 beszámolóval kezdeném. Szerintem ez lett az eddigi legjobb, a futójáték tényleg nagyon jóra és látványosra sikerült idén. A nehézségi szint viszont nálam idén is problémás. Korábbi részekből csak a 12 illetve 13-hoz volt szerencsém, de ott is jelentkezett az, hogy az All-Pro szint túl könnyű. Az All-Madden szinttel pedig az volt a bajom, hogy a gép látványosan "csal", így egy szezon lejátszása után irreális statok születtek. A 13-ban elég sok időt öltem bele a sliderek beállításába, sajnos az idei résszel is sokat kell majd babrálnom.
Az UT szerintem idén jobb lett, tetszik, hogy ritkábbak az erősebb lapok, remélem ez valamilyen szinten megmarad és nem mennek el olyan irányba mint az előző részben ahol év végén már minden játékosom 95+ volt.
Akinek esetleg van kedve online játszani vegyen fel, én Xbox-on játszom, gamertagem: Bjarte1990, eddig csak amerikaiak ellen játszottam a korábbi részekkel, sajnos ezek a meccsek eléggé laggoltak.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Közben ebben a pillanatban dobtak be új kihívást, weekly challanget, 4 meccset lehet benne tolni, első 3 all pro, 4. all madden. Jó coint ad, plusz reward pakkot.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Én UT-ban tolom All-pro ellenfél ellen, de eddig olyan 14-1-el állok úgy, hogy 80-as rookie Brees dobált nálam, és 75-ös rookie CJ2K futott. CB-im 75-73-69-esek, WR-ek 76-74-73. Szóval szarok. És a top csapatokat verem, mint a Falcons, pats, Packers, 49ers, Hawks.
Chemistrynek átállítottam a 22-es pass rusht, így azért a DL oda is ér a QB-hoz párszor.
De most kezd tetszeni a játék, végre nem az van, hogy a védő mellett nem lehet elfutni, hanem tutira szerel, ha a közelében vagy. 1-2 gyors irányváltással vagy cuttal lazán át lehet baszni őket, ahogyan IRL is lazán elküldik a védőket a gyorsabb futók sok esetben.
Most így nyerem a meccseket általában és 1500-2000 coint kapok, plusz már 3 reward pakkot kaptam. Normális játékos nem volt bennük, egy 80-as Ninko volt upgrade, meg egy 81-es legendary Marino rookie kártya, amit el is adtam 2250-ért.
De azért összességében igen viccs, hogy sokadik pro pakk után is azt mondom, hogy 90 közeli játékost még nem láttam. Sőt, 85+-osat sem.
Sőt, 82+-t sem. 😀 82-es volt a legjobb.
De átlagban azt látom, hogy senkinek sem dobálgatja a brutál lapokat. Youtoubeon is, csóri forma 250K-ért megvette a gold pakkot, és csupa 75-78-as játékos volt benne, plusz egy 82-es Tyron Smith, az vitte a pálmát. 😀

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát én azért úgy vagyok vele, h jobb kézzel fogni és a dobozát(netán steelbookot) kirakni a polcra! PC-s játékipart is még jobban támogatva, mint szimpla jó árasított kulcsokkal! 😊

|
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként ha valaki kicsit olcsóbban szeretne teljesen legálisan eredeti játékokat (korábban már linkeltem is azt hiszem):  cdkulcsok.info/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
igen csak a dlc-k vannak rajta, én személyes átvételt választottam a meló miatt...poszter nem igazán érdekel, úgysem tenném ki, stresszlabdám van, azt meg nem is használom 😀

meg lehet venni 23-án a cd-t és ahogy olvasom legkésőbb 26tól lehet majd aktiválni és tölteni...

jaja nyomhatunk itt úgysem tolhatod az állandó flyt 😉csebi
de ez focis stresszlabda! amúgy én se tudom h eszik-e v isszák 😀

ahonnan én rendeltem elő, az elvileg 25-én jön(nálunk sajna nincs ilyen bolt, tuskóba meg tököm veszi meg, így marad a futár ingyé), meg is örülnék ha hétfőn megkapom, és csütörtökig nézegethetem Dzsudzsiékat rajta... 😊

találok másik bugot itt is ne aggódj...(régi fifába, talán 08-asba volt egy flyhoz hasonló cucc, lehetett vele aratni rendesen) 😛 😉Divat
már alig várom, hogy kitapasztald a bugokat... amúgy a 13-mal csak emiatt játszom most, hogy picit felfrissítsem a fifa tudásom (10 óta nem játszottam, elég fura is volt elsőre...)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
igen csak a dlc-k vannak rajta, én személyes átvételt választottam a meló miatt...poszter nem igazán érdekel, úgysem tenném ki, stresszlabdám van, azt meg nem is használom 😀

meg lehet venni 23-án a cd-t és ahogy olvasom legkésőbb 26tól lehet majd aktiválni és tölteni...

jaja nyomhatunk itt úgysem tolhatod az állandó flyt 😉csebi
de ez focis stresszlabda! amúgy én se tudom h eszik-e v isszák 😀

ahonnan én rendeltem elő, az elvileg 25-én jön(nálunk sajna nincs ilyen bolt, tuskóba meg tököm veszi meg, így marad a futár ingyé), meg is örülnék ha hétfőn megkapom, és csütörtökig nézegethetem Dzsudzsiékat rajta... 😊

találok másik bugot itt is ne aggódj...(régi fifába, talán 08-asba volt egy flyhoz hasonló cucc, lehetett vele aratni rendesen) 😛 😉

|
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
már kezdődik a visszaszámlálás, jött a megerősítés fifa előrendelésre...
btw milyen az origin? még sosem használtam, ott kell elvileg lehúzni!csebi
hol rendelted elő?Divat
a galaxisban, de még májusban adtam le, most csak véglegesítettem a rendelést, elvileg szept 23-ra lesz meg! az UT-t miatt veszem meg, fifa-t sosem vettem eredetiben, de utóbbi 1 évben viszonylag sok eredetire ruháztam be (dead island goty+riptide, dishonored, total war: empire)csebi
azt néztem én is, h-h már hétfőn viszik ki, mikor csak 27-én jelenik meg.
nekem már van pár, én most konzolvilágtól rendeltem elő(itt is elvileg előbb megkapod): ingyenes házhoz szállítás+DLC-k+poszter+STRESSZLABDA!!! 😀
galaxisba csak DLC-ket adnak hozzá nem?

majd tolhatunk nyitónapon párat a régi csaták emlékére!! 😛Divat
igen csak a dlc-k vannak rajta, én személyes átvételt választottam a meló miatt...poszter nem igazán érdekel, úgysem tenném ki, stresszlabdám van, azt meg nem is használom 😀

meg lehet venni 23-án a cd-t és ahogy olvasom legkésőbb 26tól lehet majd aktiválni és tölteni...

jaja nyomhatunk itt úgysem tolhatod az állandó flyt 😉

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
már kezdődik a visszaszámlálás, jött a megerősítés fifa előrendelésre...
btw milyen az origin? még sosem használtam, ott kell elvileg lehúzni!csebi
hol rendelted elő?Divat
a galaxisban, de még májusban adtam le, most csak véglegesítettem a rendelést, elvileg szept 23-ra lesz meg! az UT-t miatt veszem meg, fifa-t sosem vettem eredetiben, de utóbbi 1 évben viszonylag sok eredetire ruháztam be (dead island goty+riptide, dishonored, total war: empire)csebi
azt néztem én is, h-h már hétfőn viszik ki, mikor csak 27-én jelenik meg.
nekem már van pár, én most konzolvilágtól rendeltem elő(itt is elvileg előbb megkapod): ingyenes házhoz szállítás+DLC-k+poszter+STRESSZLABDA!!! 😀
galaxisba csak DLC-ket adnak hozzá nem?

majd tolhatunk nyitónapon párat a régi csaták emlékére!! 😛

|
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
már kezdődik a visszaszámlálás, jött a megerősítés fifa előrendelésre...
btw milyen az origin? még sosem használtam, ott kell elvileg lehúzni!csebi
hol rendelted elő?Divat
a galaxisban, de még májusban adtam le, most csak véglegesítettem a rendelést, elvileg szept 23-ra lesz meg! az UT-t miatt veszem meg, fifa-t sosem vettem eredetiben, de utóbbi 1 évben viszonylag sok eredetire ruháztam be (dead island goty+riptide, dishonored, total war: empire)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
All-maddenen meg kb pontháború az egész. Ellenfél szétfut és passzokból is hoz olyan játékokat, amelyeknél 10 méteres körzetben nincs védő az elkapó közelében. Igaz én is lazán be tudok vinni neki 4-5 TD-t. De ez így akkor is kicsit fura...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na első teljes meccs megvolt nekem is, career módban Cowboys ellen első meccs, 41-20-ra nyertem all-pro-n. Félek ez túl könnyű lesz, nehezebben meg túl nehéz lenne...Asbee
naja én is így voltam/ vagyok vele ... 5-6-al állok perpill all-pron ... volt olyan, hogy simán hoztam meccseket( Bengals,Ravens) és volt ahol szenvedtem (Chiefs, Steelers). Utóbbiak akkor amikor a slidereknél csak kicsit emeltem az ellenfél erején, de tényleg nem sokkal max 5-10 ponttal. All- Madden-re így meg nem is merem, tenni, mert 60-as qb accuracy-val szarrá dobálnak a QB-k.
szóval most ilyen kísérleti szakaszba vagyok próbálom megtalálni a kellemes kihívást, és nem a kurva anyázós kihívást 😀

több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
mi ez az ut pakkok stb?
Csak erdelodom.
Nem maddenezek.ZoliMP
Ultimate team mód. Kártyákat kell gyűjteni és akik megvannak azokkal lehet utána meccselni online vagy offline. Kártyákat meg főként csomagokból vehetsz vagy aukción, néha meccsek után is kapsz.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na első teljes meccs megvolt nekem is, career módban Cowboys ellen első meccs, 41-20-ra nyertem all-pro-n. Félek ez túl könnyű lesz, nehezebben meg túl nehéz lenne...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Én most vertem meg a Cardsot is, ezzel megvan az első Reward pakkom regular szezonért.
Csodás pakk lett, egy 72-es Peria Jerry jött, ami 70+-os, de pont DT-ből van 3 jobb is nála, szóval boldog vagyok.
Kaptam még egy ilyen Collectible kártyát, amiről fingom sincs, mire jó, mert játszatni nem nagyon lehet, azzal meg kitörölhetem, hogy collectionbe kellhet majd, az soká lesz úgy is. 😀
Kiraktam piacra, The 12th man, Hawksos kártya.
Meg előtte egy Pro pakkot is nyitottam, abban meg volt egy Madden 04-es Garza Collectionable, de hát nem tudok vele mit kezdeni.