NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
akkor csak megtalálható volt itt-ott már most
jóindulatú "kabdbe!" Habi
ja valahogy úgy 😀 kicsit megörültem neki 😀
Így első próbára nekem k*rvára bejön az új Owner mód a Maddenben, bár a playbook edit-et még mindig hiányolom ( vagy csak lehet eddig még nem vettem észre ? )Drip
Sikerült már kijavítani, hogy legyen fél sack és assist tackle is?
Fogadjunk nem. 😀
Mesélj, mik vannak Owner módban, amik kicsit feldobják a játékot és újítások? Amit én láttam, az a régebbi maddenekre való visszatérés, hogy mindennek az árát be tudod lőni, tudsz stadiont fejleszteni, át tudod költöztetni a csapatot, hasonlók... Mondjuk az elmúlt pár évhez képest ez is baromira kellett már, nem is értem, miért kezdték elhagyni ezeket az újabb részekből...
TC, combine? 😊Stez
1 meccset játszottam eddig, ott Mingonak meg Rubinnak volt ATK de annyi ... szóval nem hiszem,hogy annyira eleresztették volna magukat megint ilyen téren. Amiket leírtál ezek mind benne vannak igen, és szerintem sokkal hangulatosabb az egész. Lehet megint importálni draft class-t bár akkor nem kapsz storyline-t a játékosokhoz, meg ugye elég hülyén tud kinézni mondjuk Clowney egy szakállas fehér csávóként, szóval inkább maradtam a random embereknél, de ahogy néztem a projectionöket ez sokkal reálisabb. az első top 5 játékos asszem valahogy így néz ki: QB, LT, DE, OLB, OLB és ez tovább is így van. 1 futó és 1 TE van 1. körbe jósolva stb tehát nincsenek olyan baromságok, hogy egy TE vagy C a Projected 1/1 vagy hogy 4 futót is elvisznek 1 körben, mert a 13-ban már jártam így pl. az Offr season-t még nem tom, hogy néz ki, gondolom ott is lesz 1-2 újítás már csak a staff miatt is. Playerként még nem kezdtem el játszani, így nem tom, hogy van-e TC és Combine, de van sajnos egy sanda gyanúm, hogy nincs. 😕
Ami viszont nagyon szúrta a szemem, hogy nincs kamerabeállítás ! Legalábbis ez a kúrva távoli Coach cam vagy mi engem nagyon zavar :/

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ezek a madden beharangozó videók nagyon ott vannak a szeren 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
elvileg jön komplett loot revamp, ingyenes patchben mindenkinek, még az expansion megjelenése előtt. hát majd meglátjukbriareos
A "smart loot" D2 megjelenése óta ígérgetve van, de nem igazán akart működni, eddig sem. Talán hátha ugranak beszélgetni a WoW fejlesztőkkel, hogy ugyan már hogy oldották ezt meg pl. a bonus loot rendszerrel. Nagyon sok finomhangolás kell, de a loot revamp esszenciális, mert jelenleg az még hagyján, hogy szar, de "életveszélyes" is.

Mindenképp megveszem a kieget, paladin nagy kedvenc volt az D2-ben (hammerdin yay), szeretek pajzsos igazságosztó lenni. Megyek is farmolok egy kis str-es gear, nehogy hiányozzon 😀

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 536 — StuG Life
kurva jó lesz a Dio kieg, kb akkora gamechanger lesz mint annó a LOD volt D2-nek. D2 fanatikusok sokszor elfelejtik h a vanilla D2 bizony nem volt űberkirály. van egy évem h minden karimat feltoljam p-100-ra 😀briareos
Én nem felejtettem el 😊 A D2-t kb. 3 hónap után hagytam a francba, most D3 sem történt másképp. Kizárólag HC módban vagyok hajlandó játszani, és úgy eléggé idegesítő dolgokkal volt tele az alapjáték, az itemizációról már ne is beszéljük. HC-ban ugye nem lehet corpse runolni ha mindenféle idegesítő packokat, majd kapni egy dexterity-s övet 😕Gyurma Pappa
elvileg jön komplett loot revamp, ingyenes patchben mindenkinek, még az expansion megjelenése előtt. hát majd meglátjuk

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
kurva jó lesz a Dio kieg, kb akkora gamechanger lesz mint annó a LOD volt D2-nek. D2 fanatikusok sokszor elfelejtik h a vanilla D2 bizony nem volt űberkirály. van egy évem h minden karimat feltoljam p-100-ra 😀briareos
Én nem felejtettem el 😊 A D2-t kb. 3 hónap után hagytam a francba, most D3 sem történt másképp. Kizárólag HC módban vagyok hajlandó játszani, és úgy eléggé idegesítő dolgokkal volt tele az alapjáték, az itemizációról már ne is beszéljük. HC-ban ugye nem lehet corpse runolni ha mindenféle idegesítő packokat, majd kapni egy dexterity-s övet 😕

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Létezik még olyan ember aki nem rendelte elő a Madden 25-öt PS3-ra és érdekelne egy feles vétel PS Store-ról?Akiket eddig kérdeztem már mind előrendelték 😀

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Így első próbára nekem k*rvára bejön az új Owner mód a Maddenben, bár a playbook edit-et még mindig hiányolom ( vagy csak lehet eddig még nem vettem észre ? )Drip
akkor csak megtalálható volt itt-ott már most 😀
jóindulatú "kabdbe!" 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Így első próbára nekem k*rvára bejön az új Owner mód a Maddenben, bár a playbook edit-et még mindig hiányolom ( vagy csak lehet eddig még nem vettem észre ? )Drip
Sikerült már kijavítani, hogy legyen fél sack és assist tackle is?
Fogadjunk nem. 😀
Mesélj, mik vannak Owner módban, amik kicsit feldobják a játékot és újítások? Amit én láttam, az a régebbi maddenekre való visszatérés, hogy mindennek az árát be tudod lőni, tudsz stadiont fejleszteni, át tudod költöztetni a csapatot, hasonlók... Mondjuk az elmúlt pár évhez képest ez is baromira kellett már, nem is értem, miért kezdték elhagyni ezeket az újabb részekből...
TC, combine? 😊

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Így első próbára nekem k*rvára bejön az új Owner mód a Maddenben, bár a playbook edit-et még mindig hiányolom ( vagy csak lehet eddig még nem vettem észre ? )

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Na csak sikerült elbaszni a Bureau-t... hogy sz*pnának le egy talicska kis majmot...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
DIII kieg O_Obriareos
ha most jönne már az is késő lenne.
PALADINO_O

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az Arma válasza a Ghostra 😀
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 536 — StuG Life
kurva jó lesz a Dio kieg, kb akkora gamechanger lesz mint annó a LOD volt D2-nek. D2 fanatikusok sokszor elfelejtik h a vanilla D2 bizony nem volt űberkirály. van egy évem h minden karimat feltoljam p-100-ra 😀

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Dio mellett kieget kap az Xcom is, az EVE Valkyrie-t nem bánnám ha nem az MMO-ba ágyaznák és jönne egy jó kis űrlövölde (igaz elvileg jön a TIE fighter reboot és az új X is).

Mindenesetre továbbra is a legnagyobb kedvencem (a Thief mellett):


Óriása lehetőségek vannak benne, a Square Enix-ben pedig megvan, hogy ezt valóra is tudják váltani.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 536 — StuG Life
DIII kieg O_O

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan

ésssssss SAMARAS góóóóóóóóóóóóóóól a bajorok ellen!!! 😀

|
több mint 11 éve
Hendrix California Golden Bears 1 478

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
De még anno olvastam valami ilyet, hogy ha előrendeled ( gondolom az USA-ban) akkor 23-án hozzájutsz. Még valami Ultimita Team-es ajándékot is kapsz vagy mi a szösz. Ezért gondoltam, hogy 23-án (esetleg 24) már "innen-onnan" belehetne szerezni 😀 😊

Szerk.: na itt is ilyesmit ír  www.easports.com/madden-nfl/buy/USDrip
szerintem csak season tickettel lehet hozzájutni 23-án, mert azzal 3 nappal korábban hozzájuthatsz az EA játékokhoz (20 dollár egy évre), nem kötelez vételre és ha nem tetszik akkor csak letörlöd és nem veszed meg. Szóval az ilyen "trial version" nagyjából, nem hiszem, hogy "innen-onnan" meg tudnád szerezni 27-e előtt.Habi
ahha na ezt viszont nem tudtam 😊

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
De még anno olvastam valami ilyet, hogy ha előrendeled ( gondolom az USA-ban) akkor 23-án hozzájutsz. Még valami Ultimita Team-es ajándékot is kapsz vagy mi a szösz. Ezért gondoltam, hogy 23-án (esetleg 24) már "innen-onnan" belehetne szerezni 😀 😊

Szerk.: na itt is ilyesmit ír  www.easports.com/madden-nfl/buy/USDrip
szerintem csak season tickettel lehet hozzájutni 23-án, mert azzal 3 nappal korábban hozzájuthatsz az EA játékokhoz (20 dollár egy évre), nem kötelez vételre és ha nem tetszik akkor csak letörlöd és nem veszed meg. Szóval az ilyen "trial version" nagyjából, nem hiszem, hogy "innen-onnan" meg tudnád szerezni 27-e előtt.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
De még anno olvastam valami ilyet, hogy ha előrendeled ( gondolom az USA-ban) akkor 23-án hozzájutsz. Még valami Ultimita Team-es ajándékot is kapsz vagy mi a szösz. Ezért gondoltam, hogy 23-án (esetleg 24) már "innen-onnan" belehetne szerezni 😀 😊

Szerk.: na itt is ilyesmit ír  www.easports.com/madden-nfl/buy/US

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Madden25 skills trainert érdemes nyüstölni a demoban, főleg azoknak akik megveszik a játékot, mert a team drillek jó teljesítése után, ultimate team kártyákat kapsz (ball hawk után pl Barry Sanderst)Habi
23.-a az early release igaz ?Drip
27-re van írva (ez gondolom a us release) én platinumshopból rendeltem, ott 30. a megjelenés napja (és szerintem ez igaz a világ összes többi részére)


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Madden25 skills trainert érdemes nyüstölni a demoban, főleg azoknak akik megveszik a játékot, mert a team drillek jó teljesítése után, ultimate team kártyákat kapsz (ball hawk után pl Barry Sanderst)Habi
23.-a az early release igaz ?

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
15 perc és kezdődik a Gamescomom az EA konferencia. Magyar kommentárral pedig közvetíti az Otherworld.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Madden25 skills trainert érdemes nyüstölni a demoban, főleg azoknak akik megveszik a játékot, mert a team drillek jó teljesítése után, ultimate team kártyákat kapsz (ball hawk után pl Barry Sanderst)


JT Daniels fan
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem hiszem el, hogy még nem volt itt.
Kurva sok jó játék van most a Humble Bundleban, ocsóé'

 www.humblebundle.com/