NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Elég jutányos áron tudok hozzájutni, szóval úgy döntöttem beszerzek végül egy konzolt. A kérdésem az lenne, hogy az NCAA 14-et mennyire érdemes beszerezni? Van valakinek esetleg valami tapasztalata? Az új Maddent mindenképpen szeretném majd megvenni + hamarosan GTA 5, érdemes a Madden mellé az NCAA-re is költeni, vagy inkább hasznosabb más játékra szánni azt a pénzt?Dub
kurvajó az NCAA. bár én a 13-mal játszok, de mindenképpen megéri.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Srácok, valakinek van róla fogalma, hogy ha Bécsben veszek PS3-mas játékot, azt lejátssza a pár éve, itthon vett PS3-mam? Csak, mert ugye rémlik valami, hogy nem mindegyik, külföldön beszerzett játékot játssza le az itthoni gép, csak nem tudom, hogy ez az Amerikai játékoknál volt-e így, esetleg az angoloknál is? Vagy mindegyiknél?

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
mindenképp megéri !

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Elég jutányos áron tudok hozzájutni, szóval úgy döntöttem beszerzek végül egy konzolt. A kérdésem az lenne, hogy az NCAA 14-et mennyire érdemes beszerezni? Van valakinek esetleg valami tapasztalata? Az új Maddent mindenképpen szeretném majd megvenni + hamarosan GTA 5, érdemes a Madden mellé az NCAA-re is költeni, vagy inkább hasznosabb más játékra szánni azt a pénzt?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
 www.rockstargames.com/V/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Nem tudja valaki, hogy a Dishonored DLC ma pontosan mikor jelenik meg ?süti
Steamen 19:00-től lesz elérhető.



több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem tudja valaki, hogy a Dishonored DLC ma pontosan mikor jelenik meg ?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
igazából csak és kizárólag a gta miatt kellett volna, de most, hogy tesóm új laptopján életemben először, több évnyi szenvedés után végre játszható minőségben el tudtam indítani a IV-et, le is mondtam a konzolról 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
tudom, hogy jó pár évvel le vagyok maradva ezzel a kérdéssel, de ha most ingyen szerezhetnétek be egy új konzolt, akkor a ps3-at vagy az xbox360-at választanátok? 😊 (de kérdezhetném úgy is, hogy a GTA 4 melyiken volt jobb és a GTA 5 melyiken lesz az? 😊)jjncaa
Olcsóbban továbbadnám egy fórumozónak. 😉

Amúgy PS no brainer.
A már említett exluzív DLC-k mellett: jobb a hardvere, mint a boxnak, úgyhogy ilyen szempontból is tovább bírja.
Esetleg ha nagyon nem bírnád ki valamelyik boxos exluzív cím nélkül csak abban az esetben a microsoft terméke.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért remélem, hogy még jó sokáig adják ki a legjobb játékokat PS3-ra, plusz maradnak az online cuccok, mert nagyon nincs kedvem PS4-et venni. 😀
Madden 13-mam pár napja bemondta az unalmasat, most már alig bírom kivárni a 25-t. 😀
Meg GTA 5 is... Van pár játék, ami kifejezetten érdekelne. Még Assasins Creed, Diablo III...

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
tudom, hogy jó pár évvel le vagyok maradva ezzel a kérdéssel, de ha most ingyen szerezhetnétek be egy új konzolt, akkor a ps3-at vagy az xbox360-at választanátok? 😊 (de kérdezhetném úgy is, hogy a GTA 4 melyiken volt jobb és a GTA 5 melyiken lesz az? 😊)jjncaa
úgy tudom, hogy a gta4 rendelkezik, míg a gta5 rendelkezni fog ps3 exkluzív dlc-vel is. plusz az új játék multi része a hírek szerint nagyon szórakoztató lesz. akkor meg már inkább ps3, mert ott ingyen használhatod a netes felületet. Először box tulaj voltam, de váltottam a ps-re, ami kocka karrierem legjobb lépése volt. továbbá a sony szerintem jobb exkluzív címekkel rendelkezik.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 536 — StuG Life
tudom, hogy jó pár évvel le vagyok maradva ezzel a kérdéssel, de ha most ingyen szerezhetnétek be egy új konzolt, akkor a ps3-at vagy az xbox360-at választanátok? 😊 (de kérdezhetném úgy is, hogy a GTA 4 melyiken volt jobb és a GTA 5 melyiken lesz az? 😊)jjncaa
ha gtakon kívűl HALO-zni akarsz box, ha Gran turismozni PS

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
tudom, hogy jó pár évvel le vagyok maradva ezzel a kérdéssel, de ha most ingyen szerezhetnétek be egy új konzolt, akkor a ps3-at vagy az xbox360-at választanátok? 😊 (de kérdezhetném úgy is, hogy a GTA 4 melyiken volt jobb és a GTA 5 melyiken lesz az? 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
World of Warplanes is igen jó 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
..és akkor vissza a víz alá :


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.gamestar.hu/digital-reality-csod-closed-magyar-fejleszto-studio.html
Mi lesz a Digital Reality-vel?Amadeus91
Mondjuk az, hogy mégse mennek csődbe... 😊
Az IG viszont nagyon jó lett volna. 😕
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
1 hónap és MADDEN25 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 471
koszi.en is igy gondoltam de nem leltem infot rola..meddig tamogatjak a ps2?
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
a pro soccer kijon meg iden ps2re?ZoliMP
Október körül szerintem igen

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fogjátok és vigyétek a pénzemet!

shawnka
SA-nál egy GTA se lehet jobb.Kenny
😂 annál csak jobb lehet bármelyik.shawnka
nanananaKenny
nekem se jött be annyira az SA, számomra a legbesztebb a VC volt, de amúgy mindegyiket imádtam!Divat
SA a legjobb

mondjuk a vonatos küldetés minden idők egyik leggecibbje

5-ben első dolgom lesz meglátogatni a régi környéket 😊
(persze bmx-el)briareos
ALL YOU HAD TO DO IS FOLLOW THE DAMN TRAIN CJ!

Amúgy nekem is a SA a kedvencem.
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 471
a pro soccer kijon meg iden ps2re?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 www.gamestar.hu/digital-reality-csod-closed-magyar-fejleszto-studio.html

Mi lesz a Digital Reality-vel?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Gaiman játékot készít 😉
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 536 — StuG Life
amúgy aki jó multis shootert keres Blacklight:Retribution
és még ingyenes is

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 242 — Je suis kobranadrág
Most komolyan nincs ilyen "singleplayerben játszható multiplayer feeling botokkal" a BF3-ban mint a BF2ben volt? Most ez is egy faszom CoD lett? 😒Hanni
Mi a francot akarsz a botoktól?

Vagy mi van? Nem teljesen világos, hogy mi a problémád 😀gdavid
CoD = Unalmas lineáris scriptelt szájtátásra gyúró fostalicska.
BF = Ticket visszaszámlálós, bázisfoglalós, cast választós Multi móka, aminek a Single Player része is ugyanez, botok ellen.

Világos?