PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Fogjátok és vigyétek a pénzemet!

shawnka
SA-nál egy GTA se lehet jobb.Kenny
😂 annál csak jobb lehet bármelyik.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Fogjátok és vigyétek a pénzemet!

shawnka
SA-nál egy GTA se lehet jobb.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Fogjátok és vigyétek a pénzemet!

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ja ez nagyon szép kis opció... amúgy nekem bejövős az MK, kipróbáltam a storyt is a towert is meg az egyszemélyes harcot is... nagyon jó!csebi
Van benne bőven pár órányi tartalom, főleg ha a 300 kihívásos tornyon is végigmegy az ember. Úgyhogy még ha nem is lett igazi komplete edition, mert hiányoznak belőle tartalmak így is jól jártunk. Ráadásul csak 6k lesz a dobozos verzió.

Holnap 4-kor pedig tessenek gépközelben lenni:
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
Nagyon szépen köszönöm a MK portolását végző csapatnak, hogy gondoltak azokra is, akiknek nem xbox kontrolleljük van. Options menüben a gamepad beállításnál csak kérte, hogy üssem le az egyik gombot, és automatikusan bekalibrálta a Logiteches vezérlőmet. (Amit mostanság gyakorlatilag az összes játék magasról lesz*r.) Úgyhogy így kényelmesen hátradőlve év után újra kényelmesen hátradőlve élvezhetem a vérengzést.süti
ja ez nagyon szép kis opció... amúgy nekem bejövős az MK, kipróbáltam a storyt is a towert is meg az egyszemélyes harcot is... nagyon jó!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
 hu.playstation.com/ps3/news/elindult-a-nissan-playstation-gt-academy-kvalifikacio.htmlJoeyPorter
huhh 😊
eléggé szépre sikerült 😊 mondjuk nem joystickos versenyző fogja ezt megnyerni az is biztos. Kormánnyal eszméletlen jó lehet, de most vhogy nincs 50 rugóm rá 😊Habi
Én próbálkozok mint állat,de elég idegőrlő,mikor már 120-adjára csinálod ugyanazt a 40 másodperces szakaszt 😀 Próbálkoztam már analóggal és az iránygombokkal is.Ti hogy álltok?Én összetettben(magyar) 160. vagyok azt hiszem,de csak egy gold van eddig 😕JoeyPorter
én szarul 😀 nem volt túl sok időm sem vele játszani, de tényleg grafikára remek, de tudom hogy ez a játék megkívánna 2 joyt, x+1 káromkodást és rengeteg idegességet 😀 mert ez hogy egy centit lemegyek a kerékvetőről 4 kerékkel és körelvétel az nagyon felbasz 😀
Dávid jól megy, mert csórinak van kormánya 😀Habi
Most néztem a friss ranglistákat és az első 44-ben 2 olyan ember van csak,aki kontrollerrel játszik 😀

Blitzburgh!Nekem tavaly csinálta ezt a PES-nél,hogy nem akarta elfogadni az online pass-t,mert USA-s accountról próbáltam regisztrálni.Átléptem a magyarba,ahol már engedte.Ha meg van a regisztráció utána már tudtam neten játszani az USA-s accounttal is 😊

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na eddig a gyors Nike trainer és egy félidőnyi meccs után határozottan tetszik az új NCAA... de a dynastyra vagyok kíváncsi csak hát sok időm még nem volt ( és sajna nem is lesz )hogy belekezdjek

több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Azt lehet sejteni,hogy a csacsi-ragyi tökúj madden-ben levő online-passt miért nem fogadja el?
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
 hu.playstation.com/ps3/news/elindult-a-nissan-playstation-gt-academy-kvalifikacio.htmlJoeyPorter
huhh 😊
eléggé szépre sikerült 😊 mondjuk nem joystickos versenyző fogja ezt megnyerni az is biztos. Kormánnyal eszméletlen jó lehet, de most vhogy nincs 50 rugóm rá 😊Habi
Én próbálkozok mint állat,de elég idegőrlő,mikor már 120-adjára csinálod ugyanazt a 40 másodperces szakaszt 😀 Próbálkoztam már analóggal és az iránygombokkal is.Ti hogy álltok?Én összetettben(magyar) 160. vagyok azt hiszem,de csak egy gold van eddig 😕JoeyPorter
én szarul 😀 nem volt túl sok időm sem vele játszani, de tényleg grafikára remek, de tudom hogy ez a játék megkívánna 2 joyt, x+1 káromkodást és rengeteg idegességet 😀 mert ez hogy egy centit lemegyek a kerékvetőről 4 kerékkel és körelvétel az nagyon felbasz 😀
Dávid jól megy, mert csórinak van kormánya 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na a Last of us kivégezve! 😊 Nagyszerű befejezés,nincs semmi nagy csavar,vagy váratlan fordulat,de szerintem tökéletesen illik a történethez és a karakterekhez,főleg Joelhoz.Nem mellesleg egyáltalán nem lehetetlen egy második rész 😊 Mindenesetre egy élmény volt ez a 25 óra 40 perc,köszönöm naughty dog!

U.i.: a stáblista alatt jöttem rá hogy Joel hangját ugyan az a színész,Troy Baker adja,aki a BiA trilogia Baker őrmesterének a megszemélyesítésért is felelt,szerintem nem is rosszul 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nagyon szépen köszönöm a MK portolását végző csapatnak, hogy gondoltak azokra is, akiknek nem xbox kontrolleljük van. Options menüben a gamepad beállításnál csak kérte, hogy üssem le az egyik gombot, és automatikusan bekalibrálta a Logiteches vezérlőmet. (Amit mostanság gyakorlatilag az összes játék magasról lesz*r.) Úgyhogy így kényelmesen hátradőlve év után újra kényelmesen hátradőlve élvezhetem a vérengzést.
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
 hu.playstation.com/ps3/news/elindult-a-nissan-playstation-gt-academy-kvalifikacio.htmlJoeyPorter
huhh 😊
eléggé szépre sikerült 😊 mondjuk nem joystickos versenyző fogja ezt megnyerni az is biztos. Kormánnyal eszméletlen jó lehet, de most vhogy nincs 50 rugóm rá 😊Habi
Én próbálkozok mint állat,de elég idegőrlő,mikor már 120-adjára csinálod ugyanazt a 40 másodperces szakaszt 😀 Próbálkoztam már analóggal és az iránygombokkal is.Ti hogy álltok?Én összetettben(magyar) 160. vagyok azt hiszem,de csak egy gold van eddig 😕

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Már megint nem ad tp-t győztes meccsekért ez a féreg fifa, pedig most direkt el is költöttem coint előtte.
Mocskos kurva életbe már, hogy napok óta nem tudok lvl 26-ra lépni emiatt.
Akkora egy buzi ez az EA, hogy az már vicc.

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
 hu.playstation.com/ps3/news/elindult-a-nissan-playstation-gt-academy-kvalifikacio.htmlJoeyPorter
huhh 😊
eléggé szépre sikerült 😊 mondjuk nem joystickos versenyző fogja ezt megnyerni az is biztos. Kormánnyal eszméletlen jó lehet, de most vhogy nincs 50 rugóm rá 😊Habi
DFGT 30e körül van. Vegyél egyet és gyere versenyezni! 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
 hu.playstation.com/ps3/news/elindult-a-nissan-playstation-gt-academy-kvalifikacio.htmlJoeyPorter
huhh 😊
eléggé szépre sikerült 😊 mondjuk nem joystickos versenyző fogja ezt megnyerni az is biztos. Kormánnyal eszméletlen jó lehet, de most vhogy nincs 50 rugóm rá 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hnaptól pedig 10 év után MK PC-re!!! 😛

|
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
 hu.playstation.com/ps3/news/elindult-a-nissan-playstation-gt-academy-kvalifikacio.html

több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Na most van egy kis időm írni bővebben a Last of Usról,kihasználnám az alkalmat.Igazából három szóval tudnám leginkább jellemezni,ördögien magával ragadó!Nem vittem még végig,nem tudok pontos adatokat a játék hosszáról,mert igyekeztem minden lehetséges spoilert kerülni a megjelenés előtt,de érzésem szerint kb a játék 80%nál tarthatok,így talán már le lehet vonni a megfelelő következtetéseket.A legelső dolog ami az embert elkápráztatja az a "élő lélegző" környezet.....Cowboykarcsi
néztem gameplay videókat és hát azt mondom váóó.sajnos nagyon utálom a horrort. nem szeretek félni, de ahogy elnéztem nagyon vonzó ez a "természet visszahódította az egykori területét" világ.
szóval megkérdezném, hogy nagyon bekuleltatós a játék? sokszor ijesztgetik az embert?Ventura
Nem vészes 😊 mondjuk én sose tudtam "klasszikus" értelemben parázni videojátékon,a megfelelő filmeken viszont annál inkább.vannak benne hangulatos részek,nem mondom hogy kifejezetten felemelő egy tök lepukkant,sötét,hotel alagsorában,tökig érő vizben gázolni,kb csak annyit látsz amit a zseblámpa meg tud világítani és persze lehet hallani hogy mások is vannak idelenn... :p nem feltétlen félelmetes szerintem ez sem sokkal inkább nyomasztó de egyébként én tényleg azt mondom ez ne tartson vissza,a játék 70%ában semmiben nem félelmetesebb egy átlag zombis/emberevős horrornál,nem is az "ijjesztgetés" a játék fő célja.Cowboykarcsi
Én is pont így vagyok vele. Néztem gameplayt és hát... Szanaszét estem milyen jó. Csak nagyon fosós vagyok 😀 Anno Crysis-nál is amikor lent kellett úszkálni és közben hátulról jöttek néha, kikapcsoltam a gépet és hagytam faternak had csinálja meg 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Srácok, kinek van madden 13-ma PS3-ra?
Gyorsba kéne nyernem 3 meccset, de a netem irtó szánalom, nem tudok így végigtolni semmit sem. 😀
Gondoltam valaki besegíthetne, hogy háromszor kilép ellenem, elvileg azt beírja győzelemnek nekem.
10 perces művelet, csak ultimate teambe kellene 4 győzelem online, hogy tudjak játszani communitybe, ahol már sok cpoint kapok egy győzelemért.

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
17 év után van ismét hálóőr az NHL borítóján. Vanbiesbrouckot követően Brodeurnek sikerült.

u.i.: Remélem ma már megkezdődik a Steam Summer Sale...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 339 — Cowboys fan
Lol bámeg, volt 7800 ilyen elkölthető cuccom, elköltöttem belőle 2700-at, most meg már ad TP-t győztes meccsekért, viszont nem ad ilyen EAS kreditet vagy mit, így meg nem tudom majd megvásárolni a cuccokat, amik kellenek. 😀
Ezt a szenny egy játékot.Stez
FUT-t tolod?Kenny
Toltam, de mint lentebb írtam, nem fogott meg túlságosan, így hamar abbahagytam.
Madden ultimatet toltam sokat, az sokkal szórakoztatóbb.Stez
nincs konzolom sajnos,08 óta nem játszottam maddennel.
Gondoltam csaphatnánk pár meccset de konzol-pc nem hiszem hogy tud egymással.Kenny
nálam szintén ez a szitu (mármint hogy a '08 óta nem Maddeneztem). persze, hiányozna az új verzió, bár az az igazság, hogy akkor új gépet is kellene venni, mert a '08 még éppen belefért a gépem őskori konfigurációjába, de azzal csúcsra is lett járatva a videokártya meg a processzor teljesítménye...slowmotion
Én kinőttem már abból a korból,hogy egy játék miatt konfigot fejlesszek(valahogy mindig inkább másra költöm a pénzem),egyedül csak az FM vagy a FIFA esetében tenném ezt meg.Kenny
hát, még nekem is a 2,4-es celeron van egy 128 megás 5200-as GeForce-szal, plusz olyan régi típusú a RAM, hogy kiegészíteni nem tudnám, mert ilyet már talán nem is árulnak sehol.
most lehet úgy kilenc-tíz éves a konstrukció, és kb pont a minimálisan szükséges konfig alsó határát veri.

lehet, ha eladnám valami múzeumba, akkor jobban járnék...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Lol bámeg, volt 7800 ilyen elkölthető cuccom, elköltöttem belőle 2700-at, most meg már ad TP-t győztes meccsekért, viszont nem ad ilyen EAS kreditet vagy mit, így meg nem tudom majd megvásárolni a cuccokat, amik kellenek. 😀
Ezt a szenny egy játékot.Stez
FUT-t tolod?Kenny
Toltam, de mint lentebb írtam, nem fogott meg túlságosan, így hamar abbahagytam.
Madden ultimatet toltam sokat, az sokkal szórakoztatóbb.Stez
nincs konzolom sajnos,08 óta nem játszottam maddennel.
Gondoltam csaphatnánk pár meccset de konzol-pc nem hiszem hogy tud egymással.Kenny
nálam szintén ez a szitu (mármint hogy a '08 óta nem Maddeneztem). persze, hiányozna az új verzió, bár az az igazság, hogy akkor új gépet is kellene venni, mert a '08 még éppen belefért a gépem őskori konfigurációjába, de azzal csúcsra is lett járatva a videokártya meg a processzor teljesítménye...slowmotion
Én kinőttem már abból a korból,hogy egy játék miatt konfigot fejlesszek(valahogy mindig inkább másra költöm a pénzem),egyedül csak az FM vagy a FIFA esetében tenném ezt meg.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 848 — Amerikai sportok rajongója
Éreztem, hogy ez a Mass Effect 2. rész ráfog tenni egy lapáttal az előző részre, de ekkora minőségi ugrásra nem számítottam, óriási, így 11 órányi játék után.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 339 — Cowboys fan
Lol bámeg, volt 7800 ilyen elkölthető cuccom, elköltöttem belőle 2700-at, most meg már ad TP-t győztes meccsekért, viszont nem ad ilyen EAS kreditet vagy mit, így meg nem tudom majd megvásárolni a cuccokat, amik kellenek. 😀
Ezt a szenny egy játékot.Stez
FUT-t tolod?Kenny
Toltam, de mint lentebb írtam, nem fogott meg túlságosan, így hamar abbahagytam.
Madden ultimatet toltam sokat, az sokkal szórakoztatóbb.Stez
nincs konzolom sajnos,08 óta nem játszottam maddennel.
Gondoltam csaphatnánk pár meccset de konzol-pc nem hiszem hogy tud egymással.Kenny
nálam szintén ez a szitu (mármint hogy a '08 óta nem Maddeneztem). persze, hiányozna az új verzió, bár az az igazság, hogy akkor új gépet is kellene venni, mert a '08 még éppen belefért a gépem őskori konfigurációjába, de azzal csúcsra is lett járatva a videokártya meg a processzor teljesítménye...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol bámeg, volt 7800 ilyen elkölthető cuccom, elköltöttem belőle 2700-at, most meg már ad TP-t győztes meccsekért, viszont nem ad ilyen EAS kreditet vagy mit, így meg nem tudom majd megvásárolni a cuccokat, amik kellenek. 😀
Ezt a szenny egy játékot.Stez
FUT-t tolod?Kenny
Toltam, de mint lentebb írtam, nem fogott meg túlságosan, így hamar abbahagytam.
Madden ultimatet toltam sokat, az sokkal szórakoztatóbb.Stez
nincs konzolom sajnos,08 óta nem játszottam maddennel.
Gondoltam csaphatnánk pár meccset de konzol-pc nem hiszem hogy tud egymással.Kenny
Ja nem, úgy szerintem sem megy.
Van egyébként madden 08-am PC-n is, de a netem rohadt szar, állandóan akad, laggol, ha online játszom és nem a gép ellen, így annyira nem erőltettem.