PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Amerikában az E3 alatt a következő megrendelések érkeztek a next-gen konzolokra:
PS4: 75.000
XBOX1: 45.000
Pedig Amerika híresen nagy box tájék, ez szerintem mindent elmond. Legtöbbet előrendelt játék mint2 konzolra a BF4.
De most már a Microsoft is reagált, pár szidott funkciót kivettek és árat is csökkenteni fognak.Habi
és máris többen rendelték elő az X1-et!

|
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Amerikában az E3 alatt a következő megrendelések érkeztek a next-gen konzolokra:
PS4: 75.000
XBOX1: 45.000
Pedig Amerika híresen nagy box tájék, ez szerintem mindent elmond. Legtöbbet előrendelt játék mint2 konzolra a BF4.
De most már a Microsoft is reagált, pár szidott funkciót kivettek és árat is csökkenteni fognak.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Blitzkrieg?briareos
megy az a mai oprendszereken egyáltalán? Nekem megvan boltból, de sehogy sem tudtam Win7-n életet lehelni bele.Amadeus91
Játék élménye mennyire jó szerintetek? Meg mondjuk a grafika. 😊kristóf17
kurva jó, én évekig nyüstöltem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Blitzkrieg?briareos
megy az a mai oprendszereken egyáltalán? Nekem megvan boltból, de sehogy sem tudtam Win7-n életet lehelni bele.Amadeus91
Játék élménye mennyire jó szerintetek? Meg mondjuk a grafika. 😊
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Az nagyon jó ár szvsz.Nem akarok hülyeséget mondani,de úgy emlékszem mintha a ps3 valami 200 körül indult volna anno.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
125ről indul a ps4 majdHabi
Amilyen szar szokott lenni a forint még egész jól kijöttünk belőle. Ráadásul november közepén már kapható is lesz (elvileg).
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
PSN-en 6000 forint a NASCAR The Game: Inside Line, tehát a legújabb NASCAR-os játék.

Mivel egy játék két profilon is használható aktívan, akár online is, ezért lehet érdemes lenne párosával összeállni és csapatni sokan 😊
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
125ről indul a ps4 majd


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Blitzkrieg?briareos
megy az a mai oprendszereken egyáltalán? Nekem megvan boltból, de sehogy sem tudtam Win7-n életet lehelni bele.Amadeus91
 www.gog.com/gamecard/blitzkrieg_anthology

Innen próbáld, garantáltan menni fog a mostani rendszereken is. GoG nagy királyság. 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Blitzkrieg?briareos
megy az a mai oprendszereken egyáltalán? Nekem megvan boltból, de sehogy sem tudtam Win7-n életet lehelni bele.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Én most veszek PS3at. Főleg a Gran Turismo és a Madden miatt. De az még érdelkelne, hogy menni fog az NCAA rajta?visi_b
Még egy fórumos PS3 tulaj, király! GT6 várós, de vegyetek már BF3-at is, az se rossz móka 😊 Persze, ha csak fel nem b@szom az agyam 😂

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 536 — StuG Life
Blitzkrieg?

több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Tudom, hogy egyszer ezt már kérdeztem, de akkor nem írtam fel a válaszokat és azóta eltelt több mint fél év. Szóval valami rohadt jó kis stratégiai játékra tartanék igényt. Amihez hasonlókra gondolok az a S.W.I.N.E, Warcraft 3, Panzers sorozat, Rush for berlin. Így vizsgaidőszak után már fel merek tenni ilyen játékot 😊
több mint 11 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én most veszek PS3at. Főleg a Gran Turismo és a Madden miatt. De az még érdelkelne, hogy menni fog az NCAA rajta?visi_b
menni. 2 hete vettem meg a gépet, és megy 😀shawnka
Király. Hónap végén veszem meg és utána szerintem hetekig ez fog menni. És honnét lehet beszerezni? Itt is van valami Steamhez hasonló dolog? Vagy netről kellene rendelni?visi_b
a ps webshopjából (ps store) vettem anno, 60 dollár volt. most h kijön a 14 gondolom a 13 ára lejjebb megy, és nagyon korrekt kis játék. Így hogy netről vettem több előnyöm is van: 1. nem veszik el a lemez 😀; 2. nem kockáztatsz az amerikából jövő fuvarral; 3. nem kell várni 2 hetet mire megjön; 4. ha van haverod aki szintén szereti az amerikai focit és ugye rendelkezik ps3mal, akkor meg tudjátok osztani és ezzel felezed a költségedet.
Tudunk majd egymás ellen is nyomulni ha a 13 mellett döntesz, ha meg bármi segítség kell majd ps ügyben, szólj nyugodtan, szerencsére egyre népesebb a táborunk 😊Habi
Előre is köszönöm 😀 Tuti kellene fog a segítség.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Én most veszek PS3at. Főleg a Gran Turismo és a Madden miatt. De az még érdelkelne, hogy menni fog az NCAA rajta?visi_b
menni. 2 hete vettem meg a gépet, és megy 😀shawnka
Király. Hónap végén veszem meg és utána szerintem hetekig ez fog menni. És honnét lehet beszerezni? Itt is van valami Steamhez hasonló dolog? Vagy netről kellene rendelni?visi_b
a ps webshopjából (ps store) vettem anno, 60 dollár volt. most h kijön a 14 gondolom a 13 ára lejjebb megy, és nagyon korrekt kis játék. Így hogy netről vettem több előnyöm is van: 1. nem veszik el a lemez 😀; 2. nem kockáztatsz az amerikából jövő fuvarral; 3. nem kell várni 2 hetet mire megjön; 4. ha van haverod aki szintén szereti az amerikai focit és ugye rendelkezik ps3mal, akkor meg tudjátok osztani és ezzel felezed a költségedet.
Tudunk majd egymás ellen is nyomulni ha a 13 mellett döntesz, ha meg bármi segítség kell majd ps ügyben, szólj nyugodtan, szerencsére egyre népesebb a táborunk 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én most veszek PS3at. Főleg a Gran Turismo és a Madden miatt. De az még érdelkelne, hogy menni fog az NCAA rajta?visi_b
menni. 2 hete vettem meg a gépet, és megy 😀shawnka
Király. Hónap végén veszem meg és utána szerintem hetekig ez fog menni. És honnét lehet beszerezni? Itt is van valami Steamhez hasonló dolog? Vagy netről kellene rendelni?

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Én most veszek PS3at. Főleg a Gran Turismo és a Madden miatt. De az még érdelkelne, hogy menni fog az NCAA rajta?visi_b
menni. 2 hete vettem meg a gépet, és megy 😀
több mint 11 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én most veszek PS3at. Főleg a Gran Turismo és a Madden miatt. De az még érdelkelne, hogy menni fog az NCAA rajta?

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
konzolokra kijött már az ncaa14 demo, jónak néz ki 😊Habi
ez amúgy annyira gáz, hogy PC-re már 08 óta nincs madden, nhl 09 volt az utolsó, ncaa foci nem is tudom volt-e egyáltalán, MLB sem jött ki idén...
egyedül az NBA az, ami tartja magát...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
konzolokra kijött már az ncaa14 demo, jónak néz ki 😊Habi
Mondják is, hogy jó lesz 😊 Már várom én is, bár nehéz megállni, hogy ne nézzek híreket, videókat róla 😀

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
konzolokra kijött már az ncaa14 demo, jónak néz ki 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Utánanéztem és igen, a nehézség beállításoknál kell a race simulationnél offolni a tyre simulationt és akkor nem lesz defekt.Raven17
nem tudom, azt olvastam arról, hogy nem mindig jön be, viszont a sérüléseknél visszavettem visualra, azóta fasza. Meg is nyertem a török futamot a Lotus-szal.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 599 — Lucas Scott
na végre érkezik a Dead Island kollekció! Hétvégén lesz egy kis zombi irtás!!!!!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Utánanéztem és igen, a nehézség beállításoknál kell a race simulationnél offolni a tyre simulationt és akkor nem lesz defekt.