PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
PC-n, F1 2010-s játékban nem tudja valaki, hogy a folyamatos defekteket (bug) mivel lehet elkerülni? (ilyenek, hogy frissen felpakolt setben eldurran a jobb hátsó...)Amadeus91
Kapcsold ki a defektet, nekem az anno bevált. 😀Raven17
?
az autósérülést kell kikapcsolni, ott ahol a gumi-, és a benzim-sim van?Amadeus91
Pontosan már nem emlékszem, de azt tudom, hogy valahol ki lehet kapcsolni úgy, hogy az autó törjön és a nehézség is megmaradjon, de ne legyen benne defekt, mert azt tudom, hogy Én is ugyan ezzel szenvedtem. Ha látsz valami külön opicót arra, hogy tyre simulation vagy ehhez hasonló azt állítsd lejjebb, de majd holnapra tudok már biztosat is mondani.Raven17
van a kerék-sim. Megpróbálom annak a kinyomásával majd.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
PC-n, F1 2010-s játékban nem tudja valaki, hogy a folyamatos defekteket (bug) mivel lehet elkerülni? (ilyenek, hogy frissen felpakolt setben eldurran a jobb hátsó...)Amadeus91
Kapcsold ki a defektet, nekem az anno bevált. 😀Raven17
?
az autósérülést kell kikapcsolni, ott ahol a gumi-, és a benzim-sim van?Amadeus91
Pontosan már nem emlékszem, de azt tudom, hogy valahol ki lehet kapcsolni úgy, hogy az autó törjön és a nehézség is megmaradjon, de ne legyen benne defekt, mert azt tudom, hogy Én is ugyan ezzel szenvedtem. Ha látsz valami külön opicót arra, hogy tyre simulation vagy ehhez hasonló azt állítsd lejjebb, de majd holnapra tudok már biztosat is mondani.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
PC-n, F1 2010-s játékban nem tudja valaki, hogy a folyamatos defekteket (bug) mivel lehet elkerülni? (ilyenek, hogy frissen felpakolt setben eldurran a jobb hátsó...)Amadeus91
Kapcsold ki a defektet, nekem az anno bevált. 😀Raven17
?
az autósérülést kell kikapcsolni, ott ahol a gumi-, és a benzim-sim van?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
PC-n, F1 2010-s játékban nem tudja valaki, hogy a folyamatos defekteket (bug) mivel lehet elkerülni? (ilyenek, hogy frissen felpakolt setben eldurran a jobb hátsó...)Amadeus91
Kapcsold ki a defektet, nekem az anno bevált. 😀
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 339 — Cowboys fan
PC-n, F1 2010-s játékban nem tudja valaki, hogy a folyamatos defekteket (bug) mivel lehet elkerülni? (ilyenek, hogy frissen felpakolt setben eldurran a jobb hátsó...)Amadeus91
format c:shawnka
a-a, már próbáltam.Amadeus91
akkor a biztonság kedvéért még egy mágnessel is végig kellene menned a vinyón, aztán pedig langyos mosószeres vízzel megtisztítani a merevlemezt, biztos ami fix...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
PC-n, F1 2010-s játékban nem tudja valaki, hogy a folyamatos defekteket (bug) mivel lehet elkerülni? (ilyenek, hogy frissen felpakolt setben eldurran a jobb hátsó...)Amadeus91
format c:shawnka
a-a, már próbáltam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
PC-n, F1 2010-s játékban nem tudja valaki, hogy a folyamatos defekteket (bug) mivel lehet elkerülni? (ilyenek, hogy frissen felpakolt setben eldurran a jobb hátsó...)Amadeus91
format c:
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
PC-n, F1 2010-s játékban nem tudja valaki, hogy a folyamatos defekteket (bug) mivel lehet elkerülni? (ilyenek, hogy frissen felpakolt setben eldurran a jobb hátsó...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
 www.pcguru.hu/hirek/e3-2013-pc-n-futottak-az-xbox-one-jatekok/23366
Azért ez így kicsit gáz szerintem....ennyit arról, hogy az új generációs konzolok lekőrözik a pcket. 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
Utoljára az első TW-rel játszottam, így le vagyok maradva. A multi rész milyen, vagy mire lehet számítani? Epic PvP csatákra vagy inkább coop?

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
belenéztem The Last of Us-ba, hollllllllly shit mekkora játék, rászolgál a 10/10re az biztosHabi
Én nem is merek belőle videót nézni... 😀
intel core i5 2500 3.30GHz, asrock H61M/U3S3 alaplap, geforce gtx 560 1GB, 4GB memória...
belerottyan a rome 2-be.Ventura
Az ígéretek szerint igyekeznek minél jobban optimalizálni, így körülbelül egy Shogun II gépigényre lehet számítani. Illetve alacsonyabb felbontásban is szép látványt elérni. Én csak a töltési idők miatt félek, de egy SSD már úgy is elférne, csak ugye az a fránya PS4...
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
intel core i5 2500 3.30GHz, asrock H61M/U3S3 alaplap, geforce gtx 560 1GB, 4GB memória...
belerottyan a rome 2-be.


Rome II meg... látott már valaki rossz TW játékot ?süti

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
belenéztem The Last of Us-ba, hollllllllly shit mekkora játék, rászolgál a 10/10re az biztosHabi
Pedig eddig még csak egy szűk 3 órát tudtam vele lenni de máris imádom 😊 .Még csak most bízták Joelra Ellie-t,találkoztam az első "runnerekkel"(brutálisak),Tess meg abszolut nem olyan mint amilyennek a trailerek alapján gondoltam!(az állattenyésztés vizsgának meg a kurva anyját!nem baj,hétfőn délután rávetem magam 😊 )

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
belenéztem The Last of Us-ba, hollllllllly shit mekkora játék, rászolgál a 10/10re az biztos


JT Daniels fan
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem csak a spórolásra, hanem az álmatlan éjszakákra is fel kell készülni:




Világkongresszus bevezetése nagyon bejön. Rome II meg... látott már valaki rossz TW játékot ?
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
előrendeltem a Watch Dogst. elnézve a november-decemberi megjelenéseket, csúnya pénztárcaürítések lesznek még ezen kívül: ACIV, Beyond többek között. csak tartanánk már ott 😀shawnka
és még a Bátlefíld négy is ide sorolható... (spórolásra fel 😀 )Habi
gétéaöt meg smafu? 😮 😊Divat
az szeptember közepén lesz, nem november-december tájékán, ezért hagytam ki 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 134 — Saints GM
Sajnos a benti gépemen nincs fent a steam, de a C:\program files\steam könyvtárból kell egy fájl kitörölni (talán valami .log), amit újra fog generálni és az megoldja a problémádat!
Este már pontosan meg tudom mondani.Egon
az jó lenne mert most b*szta fel megint az agyam ezt a rendszert.
olyan 2 óra hosszás próbálgatás után és 17 email-be érkezett aktiváló kód után be tudtam lépni.
kijelentkeztem, most be akarok lépni és megint kéri a kódot. de mi a f****ért? azt írja ki hogy új számítógépről jelentkezek be... istenem... (-_-)
egyszer jussak be, kikapcsolom ezt a szar guard rendszert. már azt kellett volna pár órával ezelőtt is.
de azért szívsen fogadom a megoldásodat majd!Ventura
A Steam könyvtárban a ClientRegistry.blob fájlt mozgasd el a könyvtárból, majd indítsd újra a Steamet az utolsó kóddal!
Ha ez nem jön be, akkor jelenleg több ötletem sajnos nincs 😕

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Sajnos a benti gépemen nincs fent a steam, de a C:\program files\steam könyvtárból kell egy fájl kitörölni (talán valami .log), amit újra fog generálni és az megoldja a problémádat!
Este már pontosan meg tudom mondani.Egon
az jó lenne mert most b*szta fel megint az agyam ezt a rendszert.
olyan 2 óra hosszás próbálgatás után és 17 email-be érkezett aktiváló kód után be tudtam lépni.
kijelentkeztem, most be akarok lépni és megint kéri a kódot. de mi a f****ért? azt írja ki hogy új számítógépről jelentkezek be... istenem... (-_-)
egyszer jussak be, kikapcsolom ezt a szar guard rendszert. már azt kellett volna pár órával ezelőtt is.
de azért szívsen fogadom a megoldásodat majd!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 134 — Saints GM
áááá, de utálom ezt a steam rendszert! most van ez a steam guard nevezetű dolog, ami extra védelmet ad (amit én persze nem kértem, hanem autmoatikusan alkalmazta a rendszert, de állítólag ki lehet kapcsolni).
szóval a problémám az, hogy kéri a jelszót, rámegyek hogy küldje ki az emailemre a jelszót. ki is küldi, beírom, de azt írja ki, hogy:

"That code is too old and has expired.
Check your email folder a more recent email and click back to try again, or click the next button to request a new email with a new code."


ha a next-re megyek (tehát hogy generáljon újat és küldje el az emailemre), akkor ugyanezt írja ki - már 12-szer próbáltam meg...

van olyan akinek volt hasonló problémája vagy információkkal rendelkezik a probléma megoldásához?Ventura
Sajnos a benti gépemen nincs fent a steam, de a C:\program files\steam könyvtárból kell egy fájl kitörölni (talán valami .log), amit újra fog generálni és az megoldja a problémádat!
Este már pontosan meg tudom mondani.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Így azért élvezetesebb játszani 😊


 www.origo.hu/techbazis/20130612-csak-reggelit-nem-keszit-a-szuperszek.html

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
áááá, de utálom ezt a steam rendszert! most van ez a steam guard nevezetű dolog, ami extra védelmet ad (amit én persze nem kértem, hanem autmoatikusan alkalmazta a rendszert, de állítólag ki lehet kapcsolni).
szóval a problémám az, hogy kéri a jelszót, rámegyek hogy küldje ki az emailemre a jelszót. ki is küldi, beírom, de azt írja ki, hogy:

"That code is too old and has expired.
Check your email folder a more recent email and click back to try again, or click the next button to request a new email with a new code."


ha a next-re megyek (tehát hogy generáljon újat és küldje el az emailemre), akkor ugyanezt írja ki - már 12-szer próbáltam meg...

van olyan akinek volt hasonló problémája vagy információkkal rendelkezik a probléma megoldásához?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
előrendeltem a Watch Dogst. elnézve a november-decemberi megjelenéseket, csúnya pénztárcaürítések lesznek még ezen kívül: ACIV, Beyond többek között. csak tartanánk már ott 😀shawnka
és még a Bátlefíld négy is ide sorolható... (spórolásra fel 😀 )Habi
gétéaöt meg smafu? 😮 😊

|
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nekem meg holnap érkezik a Last of us! 8) Csak az a szar hogy hétfőn meg állattenyésztés vizsga,elég keményen kéne tanulni,nem tudom mi lesz belőle 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
előrendeltem a Watch Dogst. elnézve a november-decemberi megjelenéseket, csúnya pénztárcaürítések lesznek még ezen kívül: ACIV, Beyond többek között. csak tartanánk már ott 😀shawnka
és még a Bátlefíld négy is ide sorolható... (spórolásra fel 😀 )


JT Daniels fan