NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ma végre nekem is megjött az NFL 25.
Owner mód nagyon bejön, örülök, hogy visszarakták a régi dolgokat + mivel nekem kimaradt a tavalyi rész így a twitteres dolog meg a játékos fejlődés is mind újdonság volt. 😀 Raidersel kezdtem el egy karriert. Stadionban minden 1-es, irányítom nincs, az 1. előszezon meccsen sima vereség szóval lesz munka bőven a csapattal. 😊
UT-ban CJ2K-t választottam kapitánynak, mert Ő lebutítva is elég jó statokkal rendelkezett. Irányítónak egyből jött RG3 is valami bónusznként szóval az offense az már most tetszik. 😀 Első meccseket rohadt könnyen behúztam, kb. csak oda kellett adni a labdát CJ-nek és egyből TD, remélem később azért lesz valami kihívás is. 😀
A csomagokkal nekem sincs nagy szerencsém eddig, kaptam egy loyality packet amiből jött egy 81-es player, de balszerencsémre Stevan Ridley akit még eladni se lehet úgy, hogy király...😀Raven17
Loyaltis playákat nem engedi aukción eladni. Azokat mindenképp megkapod indulás után, én is megkaptam.
Azokban a pakkokban nem is lesz olyan jó játékos, csak ilyen rookie verziókat dobálgat be.
Regular meccset nyomtál, vagy pre-seasont?
mert PS az rookie nehézségi szint, míg a regularos meccsek közül az elsők pro-s szintűek, a későbbi meccsek meg all prosok.
Én toltam egy all pros regular meccset Jets ellen, Sancho fossá passzolt. 😀
És végül kiszoptam 14-10-re, de hát... ideges voltam nem kicsit...
De úgy döntöttem, hogy addig fogok próbálkozni, amíg nem sikerül... Mert 3 meccset kell még nyernem Reward pakkhoz, nagyon kellene. 😀
Csak sajnos a pass rushom és a pass #D-m nagyon trutyi, így mindenki szétdobál.Stez
Ez azért fura, mert a másik két playat akit kaptam belőle meg eladhatnám. 😀 (70-es meg 68-as CB) Ridley meg arany kártya nem rookie, azokat csak az alap csomagból kaptam. (Ryan, Gore, D. Thomas, B. Marshall)
1. regular meccsig nyomtam, addig nem volt nehéz. Nézegettem, hogy utána nehezebbre lesz rakva a fokozat, talán akkor már lesz valami kihívás is. 😊
Mondjuk egy hülyeséget már most csináltam, mert nem néztem, hogy egy 61-es RB-m bevan válogatva valami heti gyűjthető kártyákhoz (NFC East RB-k) és csak szimplán felraktam 300 coinért közbe meg 1000-1500 között megy. 😀 El is vitték pár perc alatt. 😀
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 471
en meg ps2 espn 2k5.A 2011es maddent is veri meg..de ezt leirtam itt par honapja.Roster is van hozza mindenfele.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan
mi ez az ut pakkok stb?
Csak erdelodom.
Nem maddenezek.ZoliMP
ez nekem is új, de mondjuk nekem a '08 óta minden kimaradt, és azzal is kb tavaly játszottam utoljára...
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 471
mi ez az ut pakkok stb?
Csak erdelodom.
Nem maddenezek.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
már kezdődik a visszaszámlálás, jött a megerősítés fifa előrendelésre...
btw milyen az origin? még sosem használtam, ott kell elvileg lehúzni!csebi
hol rendelted elő?

|
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ma végre nekem is megjött az NFL 25.
Owner mód nagyon bejön, örülök, hogy visszarakták a régi dolgokat + mivel nekem kimaradt a tavalyi rész így a twitteres dolog meg a játékos fejlődés is mind újdonság volt. 😀 Raidersel kezdtem el egy karriert. Stadionban minden 1-es, irányítom nincs, az 1. előszezon meccsen sima vereség szóval lesz munka bőven a csapattal. 😊
UT-ban CJ2K-t választottam kapitánynak, mert Ő lebutítva is elég jó statokkal rendelkezett. Irányítónak egyből jött RG3 is valami bónusznként szóval az offense az már most tetszik. 😀 Első meccseket rohadt könnyen behúztam, kb. csak oda kellett adni a labdát CJ-nek és egyből TD, remélem később azért lesz valami kihívás is. 😀
A csomagokkal nekem sincs nagy szerencsém eddig, kaptam egy loyality packet amiből jött egy 81-es player, de balszerencsémre Stevan Ridley akit még eladni se lehet úgy, hogy király...😀Raven17
Loyaltis playákat nem engedi aukción eladni. Azokat mindenképp megkapod indulás után, én is megkaptam.
Azokban a pakkokban nem is lesz olyan jó játékos, csak ilyen rookie verziókat dobálgat be.
Regular meccset nyomtál, vagy pre-seasont?
mert PS az rookie nehézségi szint, míg a regularos meccsek közül az elsők pro-s szintűek, a későbbi meccsek meg all prosok.
Én toltam egy all pros regular meccset Jets ellen, Sancho fossá passzolt. 😀
És végül kiszoptam 14-10-re, de hát... ideges voltam nem kicsit...
De úgy döntöttem, hogy addig fogok próbálkozni, amíg nem sikerül... Mert 3 meccset kell még nyernem Reward pakkhoz, nagyon kellene. 😀
Csak sajnos a pass rushom és a pass #D-m nagyon trutyi, így mindenki szétdobál.

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
már kezdődik a visszaszámlálás, jött a megerősítés fifa előrendelésre...
btw milyen az origin? még sosem használtam, ott kell elvileg lehúzni!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na megvan virágboltból, all pro-n nyomtam egy félidőt szépen indult 😀 Rögtön egy kickoff return TD Jernigannel 😀 Volt még egy vicces játék:  instagram.com/p/dw_tQaSaNf/#


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ma végre nekem is megjött az NFL 25.
Owner mód nagyon bejön, örülök, hogy visszarakták a régi dolgokat + mivel nekem kimaradt a tavalyi rész így a twitteres dolog meg a játékos fejlődés is mind újdonság volt. 😀 Raidersel kezdtem el egy karriert. Stadionban minden 1-es, irányítom nincs, az 1. előszezon meccsen sima vereség szóval lesz munka bőven a csapattal. 😊
UT-ban CJ2K-t választottam kapitánynak, mert Ő lebutítva is elég jó statokkal rendelkezett. Irányítónak egyből jött RG3 is valami bónusznként szóval az offense az már most tetszik. 😀 Első meccseket rohadt könnyen behúztam, kb. csak oda kellett adni a labdát CJ-nek és egyből TD, remélem később azért lesz valami kihívás is. 😀
A csomagokkal nekem sincs nagy szerencsém eddig, kaptam egy loyality packet amiből jött egy 81-es player, de balszerencsémre Stevan Ridley akit még eladni se lehet úgy, hogy király...😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kiszivárgot Witcher 3 gameplay:
 www.vgleaks.com/leak-first-witcher-3-gameplay-footage/
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Most ülök a 220 ezren várok pár hetet, hogy csökkenjenek az árak 😊
Csak egy frank gore-t és gronkot vettem.kzol
Megnéztem 1-2 videót youtubeon, xboxnál a gép a bundle packokat engedi, de csak microsoft pontokért, PS3-nál ott nincs ár írva, nem lehet venni azokat a bundle pakkokat, amiket Te tudtál szerválni. 😊
Csak hát ezt így nem értem most, hogy PS3-nál mi a kukiért nem engedi venni ezeket a szarokat. Ezt hogyan gondolták?
Közben 4. Pro pakkom is megvéve, ismét csodás. 😀
77-es Polamalu, ez 2-3-mas upgradet jelent a poszton, plusz egy 79-es DT-t is kaptam még, ez is némi upgrade. És egy 69-es center, ez is kis upgrade.
De hát lófütty igazából.
Néztem aukciókat, hátha valami jó WB-HB-WR-CB-t el tudok hozni korrekt pénzért, de egyelőre brutális árak vannak, ennyit nem adok ki most játékosért, amikor ilyen szar a csapat.

több mint 11 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Most ülök a 220 ezren várok pár hetet, hogy csökkenjenek az árak 😊
Csak egy frank gore-t és gronkot vettem.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, az remek.
Akkor xboxosoknak nem kicsit könnyebb dolguk van, én nálam ez a 3 pakk van mióta megvettem, ha meg megveszem a pro pakkot, baszik beadni normális játékosokat, csak ilyen 80-as szarokkal szúrja ki a szemem.
Teszem hozzá mindezt úgy, hogy kb két poszt van, ahol 80-as játékosom van, a QB és a HB, és csak erre a kettőre adott be eddig 80-as játékost nekem. Érted nem az, hogy legalább akkor adna más posztra játékost, ami ha nem is nagy upgrade, de upgrade.
Mondom, így semmit sem fejlődik a csapatom, pedig már 3 pro pakkot vettem.
Csodás így a játék. 😀
Amíg nem lesz olyan mázlim és bead valami jó kártyát, amit sokért eladhatok, addig így egy helyben toporgás lesz az UT nekem. 😀

több mint 11 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
ez ilyen microsoft pontos volt (volt felesleges microsoft pontom abbol vettem) én xbox 360-n játszom.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
15 pro pack, ki is raktam oket watt 100k, ap 220, alatta nagyon nem is volt. Ha az egyik elmegy mar happy vagyok. Kozben 18ert vettem egy elite bradytkzol
Na most frankón, belestem UT-ba ma gyorsan, nálam most is csak 3 pakkot lehet venni.
2500-as Beginner pakkot, 7500-as Pro pakkot, illetve 250000-res Gold pakkot...
Mi a tök? Vettem ma is egy Pro pakkot, egy 80-as rookie Charles volt benne, vicc.
Hol a frászban vannak ezek a pakkok, amiket Te láttál?
Mondom, írva van, hogy majd lesz más pakk is ezeken kívül, de egyelőre nincs hozzájuk ár írva, így venni sem lehet mást.
Másnál sincsen más pakk PS3-nál, csak ezek?
Mert ez így kezd idegesíteni kurvára... 10 kártyából szaros egy gold lapot ad be ugye a Proban, 7500-ért... és ezek az arany lapok is szarok ráadásul, 80-as játékosok általában.
De ahogy olvasom, hogy másnál több pakk van és sorra húzza a 85+-os játékost...
Hát azért no comment ez így, én meg a fos pakkokért szenvedek Pron is az ellenfelek leverésével.

több mint 11 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
270k aron elment ap 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
hogy a csába lett nektek 15.000 pénzetek 3 nap után? 😀

EA már kezdi, megvertem a ramst ultimate team challangben, connection error a meccs végén 😊Habi
Fasza, én nem találkoztam azzal a pakkal még tegnap délutánig.
Ki volt rakva sok variáció, de még nem volt áruk, nem lehetett őket venni.
Habi, játszottunk. 😀
Semmi több. Én elkezdtem tolni a tuti 500-as pénzekért előszezon meccseket, ahol csukott szemmel sem lehet veszíteni, plusz még belekezdtem regular meccsekben is 1-2 csapatnál. Nyitottam eddig két 7,5K-s Pro pakkot, fosok jöttek mindegyikből, de az összes játékost kb. kiraktam aukcióra. A 73-mas Gilmore cardot is elvitték egy ezresért, ami jó ár.
Mondjuk így a csapat nem fejlődik és kibaszott nehéz pro-n verni az ellenfeleket, szóval így utólag belegondolva bánom 1-2 játékos eladását.
Csak hát az volt bennem, hogy még az elején 75-80-as játékosért is simán kapok 1000-1500 coint, ami sokszorosa, mint amit pár hét múlva, vagy akár csak pár nap múlva lehet értük kapni.
De mondom, ne volt jó taktika annyira, pár játékost meg kellett volna tartanom, hogy a csapat is erősödjön valamit, mert ez most jelenleg kétségbeejtő, hogy Pron alig tudom verni az ellenfeleket.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hogy a csába lett nektek 15.000 pénzetek 3 nap után? 😀

EA már kezdi, megvertem a ramst ultimate team challangben, connection error a meccs végén 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
15 pro pack, ki is raktam oket watt 100k, ap 220, alatta nagyon nem is volt. Ha az egyik elmegy mar happy vagyok. Kozben 18ert vettem egy elite bradyt
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Én mondjuk AP-t és Wattot tuti kiraknám aukcióba még most az elején, brutális pénzt lehet szerintem kapni értük. 😀
100K-t szerintem megkapsz a kettőért simán, és akkor még keveset is mondtam. Ha meg csak annyit kapsz és veszel 5-6 ilyen 15K-s bundle pakkot, amit mondtál, rögtön egy fél csapatni kurva jó játékost kidobna. 😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Milyen 15-ös bundleből?
Nála csak Beginner pack van, egy Gold pack 250K-ért és Pro pack 7,5K-ért.
Vagy közben betoltak valami új pakkot is? 😀
Mert ezeket még tegnap nem engedte nálam venni a gép.

több mint 11 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Sikerult bontani egy 15-s bundlebol, elite AP (98), elite jj watt (96), elite d ware (88), elite fitzgerald (88) kicsit rohadt makos vagyok 😀
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nah nem a demoban levő skill trainer teljesítése után jártak a legend kártyák Madden UT-be. Itt a teljes játékban kell megcsinálni a skill trainereket (van vagy kb 14 különféle) és utána kapod a kártyákat.
Manning, CJ2k, edzők, Marino, Derrik Thomas DE/OLB, SUH, AP, stb.
Nagyon jó drillek vannak.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
nekem 7500-as csomagból jött egy 86-os forte 😀 de a többi az lószar...


több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy aki szokott Ultimate Teamezni, annak azt ajánlom, most kezdje el tolni, mert most még a kisebb lapokat is sokkal drágábban tudjátok eladni. Tény, hogy megvenni is, ami meg hátrány, de hát nem lehet minden szép és jó. 😀
Mondjuk sokkal nehezebb lett ez az UT, alapból azt tapasztalom, hogy nagyon ritkán ad jó lapokat és általában ilyen 76-82-es játékosokkal szúrja ki a szemed.