PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na közben Sleeping dogs...már hozza a postás 😀

elkúrtam, és persze pont az utolsó darab dupla rétegű dvd volt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
gsn 3 548
Van nagyon sok olyan játék, sőt, játéksorozat is hasonló kategóriában, ami ma már jobb a két említett játéksorozatnál, vagy legalább hasonló élményt nyújt, csak egyszerűen az emberek csak az említett két szériát ismerik és nem is akarnak másokat megismerni.

A korábban a sztori miatt általam ajánlott Spec Ops: The Line oda-vissza veri az összes COD vagy BF single playert történet szempontjából. Sokan kiemelték, hogy annyira a gameplay rész nem jó, de aki végigjátszotta, azok többségével megtörtént, hogy percekig néztek maguk elé gondolkodva azon, hogy mit is láttak, mit éltek át valójában ebben a pár órában. Még mindig ajánlom, ha mást nem is, egy walkthrough végignézést mindenki ejtsen meg, aki szereti az ilyen játékokat.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
de az a 7-8 óra általában nem csak céltalan öldöklés, hanem egy kurvajó történet interaktív átélése ugye. shawnka
Szerintem többjátékos mód sem céltalan. Teljesen más hangulatot kölcsönöz az egésznek, hogy nem egyedül mészárlod le az ellenséget, hanem ugyanúgy másik játékos ellen játszol. hatványozottan igaz ez ha haverok ellen. Persze kinek ez kinek az 😊 Ettől függetlenül mindkét játék klasszikus a műfajukban.Asbee
persze, nem véletlenül van az MW2 multiban kb. 150 órányi játékidőm 😀 bár hármas prestige-n vagyok a mai napig, ezt kicsit szégyellem 😀
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
de az a 7-8 óra általában nem csak céltalan öldöklés, hanem egy kurvajó történet interaktív átélése ugye. shawnka
Szerintem többjátékos mód sem céltalan. Teljesen más hangulatot kölcsönöz az egésznek, hogy nem egyedül mészárlod le az ellenséget, hanem ugyanúgy másik játékos ellen játszol. hatványozottan igaz ez ha haverok ellen. Persze kinek ez kinek az 😊 Ettől függetlenül mindkét játék klasszikus a műfajukban.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
hát ez a multi még nem győzött meg. futurisztikus MW2, utóbbival pedig a mai napig remekül elszórakozok a kibertérben 😊shawnka
Tök mindegy, mert a nagyközönség így is, úgy is megveszi évről évre ugyanazt, amit jól reagált le az Activision, és ezért már több fejlesztőcéget foglalkoztat, csakhogy minden évben legyen egy újabb fejőstehenük.süti
BF>>>CODAsbee
lehet, hogy grafikailag meg fizikailag a BF klasszisokkal jobb, mint a CoD, de a MW trilógia sztori, azaz single szempontjából nagyon egyben van. hiába írunk 2012-t, a grafika nálam mindig is másodlagos volt, a történet pedig végig lekötött. nálam egy ilyen játék egy- és többjátékos módból egyszerre áll, nem elég ha az egyik király a másik meg szar. és a MW szériának mindkettője nagyon élvezetes. a BF-nek nem. csak az egyik.shawnka
Ez igaz, csak nézd meg mennyit játszol single és mennyi multiplayerben. Míg a single-t végigviszed 7-8 óra alatt (persze később akár többször is), addig a multival akár hússzor annyit is eltöltessz.Asbee
de az a 7-8 óra általában nem csak céltalan öldöklés, hanem egy kurvajó történet interaktív átélése ugye.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
hát ez a multi még nem győzött meg. futurisztikus MW2, utóbbival pedig a mai napig remekül elszórakozok a kibertérben 😊shawnka
Tök mindegy, mert a nagyközönség így is, úgy is megveszi évről évre ugyanazt, amit jól reagált le az Activision, és ezért már több fejlesztőcéget foglalkoztat, csakhogy minden évben legyen egy újabb fejőstehenük.süti
BF>>>CODAsbee
lehet, hogy grafikailag meg fizikailag a BF klasszisokkal jobb, mint a CoD, de a MW trilógia sztori, azaz single szempontjából nagyon egyben van. hiába írunk 2012-t, a grafika nálam mindig is másodlagos volt, a történet pedig végig lekötött. nálam egy ilyen játék egy- és többjátékos módból egyszerre áll, nem elég ha az egyik király a másik meg szar. és a MW szériának mindkettője nagyon élvezetes. a BF-nek nem. csak az egyik.shawnka
Ez igaz, csak nézd meg mennyit játszol single és mennyi multiplayerben. Míg a single-t végigviszed 7-8 óra alatt (persze később akár többször is), addig a multival akár hússzor annyit is eltöltessz.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Valakinek nincs eladó eredeti Madden 09, vagy annál újabb kiadás PS2-re?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
hát ez a multi még nem győzött meg. futurisztikus MW2, utóbbival pedig a mai napig remekül elszórakozok a kibertérben 😊shawnka
Tök mindegy, mert a nagyközönség így is, úgy is megveszi évről évre ugyanazt, amit jól reagált le az Activision, és ezért már több fejlesztőcéget foglalkoztat, csakhogy minden évben legyen egy újabb fejőstehenük.süti
BF>>>CODAsbee
lehet, hogy grafikailag meg fizikailag a BF klasszisokkal jobb, mint a CoD, de a MW trilógia sztori, azaz single szempontjából nagyon egyben van. hiába írunk 2012-t, a grafika nálam mindig is másodlagos volt, a történet pedig végig lekötött. nálam egy ilyen játék egy- és többjátékos módból egyszerre áll, nem elég ha az egyik király a másik meg szar. és a MW szériának mindkettője nagyon élvezetes. a BF-nek nem. csak az egyik.
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
😀 a Cod az csak egyre rosszabb és rosszabb.. Mw2 még elment játszottam vele sokat , meg is van , Black Opsot megvettem olyan szar hogy pénzt nem kérnék el érte ... Ez az egy kurva csalódás elérte nálam hogy az mw3 közelébe se menjek , és jól tettem , barátom mondta hogy ő megvette és a multiplayer egy nagy csalódás volt számára..

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
hát ez a multi még nem győzött meg. futurisztikus MW2, utóbbival pedig a mai napig remekül elszórakozok a kibertérben 😊shawnka
Tök mindegy, mert a nagyközönség így is, úgy is megveszi évről évre ugyanazt, amit jól reagált le az Activision, és ezért már több fejlesztőcéget foglalkoztat, csakhogy minden évben legyen egy újabb fejőstehenük.süti
BF>>>COD


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
hát ez a multi még nem győzött meg. futurisztikus MW2, utóbbival pedig a mai napig remekül elszórakozok a kibertérben 😊shawnka
Tök mindegy, mert a nagyközönség így is, úgy is megveszi évről évre ugyanazt, amit jól reagált le az Activision, és ezért már több fejlesztőcéget foglalkoztat, csakhogy minden évben legyen egy újabb fejőstehenük.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 gamepod.hu/hir/grid_2_elso_kepek_trailer_es_infok.html

hol van még 2013... 😕

|
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
hát ez a multi még nem győzött meg. futurisztikus MW2, utóbbival pedig a mai napig remekül elszórakozok a kibertérben 😊
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Mekkora lesz az a 60 perces plusz játék, ha majd ott is jön ez a labirintusos kockarakogatós szar, ami a Revelations Desmond részében meg a DLC-ben van. 😂gsn
én azt olvastam több helyen, hogy a tengeri csata fogja ezt a 60 percet kitölteni, amiről még talán az e3mon mutattak videótHabi
Majd kiderül, illetve, hiszem, ha látom. Nem hiszek abban, hogy azt ki lehet hagyni az alapjátékból. A Ubisoft meg az AC csapat nem olyan, amely képes valamirevaló pluszokat kiadni.gsn
én is nehezen, de hát hátha... 😀

jut eszembe wtf az új cod multiplayer trailere? 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
gsn 3 548
Mekkora lesz az a 60 perces plusz játék, ha majd ott is jön ez a labirintusos kockarakogatós szar, ami a Revelations Desmond részében meg a DLC-ben van. 😂gsn
én azt olvastam több helyen, hogy a tengeri csata fogja ezt a 60 percet kitölteni, amiről még talán az e3mon mutattak videótHabi
Majd kiderül, illetve, hiszem, ha látom. Nem hiszek abban, hogy azt ki lehet hagyni az alapjátékból. A Ubisoft meg az AC csapat nem olyan, amely képes valamirevaló pluszokat kiadni.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Mekkora lesz az a 60 perces plusz játék, ha majd ott is jön ez a labirintusos kockarakogatós szar, ami a Revelations Desmond részében meg a DLC-ben van. 😂gsn
én azt olvastam több helyen, hogy a tengeri csata fogja ezt a 60 percet kitölteni, amiről még talán az e3mon mutattak videót


JT Daniels fan
több mint 12 éve
gsn 3 548
az Assassins Creed 3 PS3ra extra 60 perc játékkal lesz megspékelve 😊
Ez már csak további bónusz, hiszen a teljes játék magyar felirattal lesz játszható.
Must buy
Habi
Mekkora lesz az a 60 perces plusz játék, ha majd ott is jön ez a labirintusos kockarakogatós szar, ami a Revelations Desmond részében meg a DLC-ben van. 😂

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Végignyomtam a Mafia 2-t 3 nap alatt, mindent figyelembe véve valóban csalódás, a végét leszámítva. Az 1 jobban sikerült.
| Mondjuk az kifejezetten meglepő volt számomra, hogy Vito ölte meg Tommy Angelot, ez nagy ötlet volt a történet íróktól. Továbbá nem elképzelhetetlen az sem, hogy lesz Mafia 3, szerintem elég jó storyt lehetne építeni Joe-ra, aki túléli az esetet és bosszút forral Don Vinci ellen. (vagy valami ilyesmi 😛 ) | Newman
Még is mi a túrós búbánat tetszett a végében ?
Már bocs a hangvételért, nem ellened szól, hanem egész egyszerűen mikor feljött a credits a "végén", én azt hittem átütöm a monitoromat... Valami gusztustalan az egész. Ilyen befejezés után már rég kint kéne lennie egy DLC-nek ami tényleg tartalmazza a befejezést, főleg ha már egy ME3 befejezésén is sírnak az emberek... Úgyhogy ha már arra szartak a készítők az a minimum, hogy jön egy 3. rész, amit lehetőleg már egy 21. századi számítógépes játék elvárásait is elérik...süti
Ja bocs, félreérthető voltam nem a konkrét végére gondoltam - mert az tényleg igen szar lett- hanem az utolsó pár epizódra, mert ott volt már végre valami normális akció is. 😛 Nekem igazség szerint az egész játék lassú lett és meglehetősen unalmas, a mellék küldetések teljes hiánya is zavar.
Az egész vége, hát igen, ez még az ME3 végénél is gyengébb lett, de erre igazából tökéletesen rálehet építeni egy harmadik részt. Mondjuk a 2.rész után nem igazán bízom már a 2K-ban.Newman
A börtönös rész volt a legjobb. Meg amikor beindul a drogügylet és összejön egy kis ideig minden. Tetszett a ház 😀
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ja bocs, nem a konkrét végére gondoltam, hanem az utolsó pár epizódra, mert ott volt már végre valami normális akció. 😛
Az egész vége, hát igen, ez még az ME3 végénél is gyengébb lett, de erre igazából tökéletesen rálehet építeni egy harmadik részt. Mondjuk a 2.rész után nem igazán bízom már a 2K-ban.Newman
Így már értem. 😀
Viszont akárhogy nézzük, ez egy félkész játék, és rohadtul nem érdekli a vásárlót, hogy ők erre majd milyen fasza 3. részt készíthetnek. Mintha egy MoHAA-t mondjuk a partraszállásnál hagynának abba. Még hallod a beszélgetést a hajóban, látod lenyílni a rámpát és a tájat, aztán feljön a credits...
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Végignyomtam a Mafia 2-t 3 nap alatt, mindent figyelembe véve valóban csalódás, a végét leszámítva. Az 1 jobban sikerült.
| Mondjuk az kifejezetten meglepő volt számomra, hogy Vito ölte meg Tommy Angelot, ez nagy ötlet volt a történet íróktól. Továbbá nem elképzelhetetlen az sem, hogy lesz Mafia 3, szerintem elég jó storyt lehetne építeni Joe-ra, aki túléli az esetet és bosszút forral Don Vinci ellen. (vagy valami ilyesmi 😛 ) | Newman
Még is mi a túrós búbánat tetszett a végében ?
Már bocs a hangvételért, nem ellened szól, hanem egész egyszerűen mikor feljött a credits a "végén", én azt hittem átütöm a monitoromat... Valami gusztustalan az egész. Ilyen befejezés után már rég kint kéne lennie egy DLC-nek ami tényleg tartalmazza a befejezést, főleg ha már egy ME3 befejezésén is sírnak az emberek... Úgyhogy ha már arra szartak a készítők az a minimum, hogy jön egy 3. rész, amit lehetőleg már egy 21. századi számítógépes játék elvárásait is elérik...süti
Ja bocs, félreérthető voltam nem a konkrét végére gondoltam - mert az tényleg igen szar lett- hanem az utolsó pár epizódra, mert ott volt már végre valami normális akció is. 😛 Nekem igazség szerint az egész játék lassú lett és meglehetősen unalmas, a mellék küldetések teljes hiánya is zavar.
Az egész vége, hát igen, ez még az ME3 végénél is gyengébb lett, de erre igazából tökéletesen rálehet építeni egy harmadik részt. Mondjuk a 2.rész után nem igazán bízom már a 2K-ban.

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Végignyomtam a Mafia 2-t 3 nap alatt, mindent figyelembe véve valóban csalódás, a végét leszámítva. Az 1 jobban sikerült.
| Mondjuk az kifejezetten meglepő volt számomra, hogy Vito ölte meg Tommy Angelot, ez nagy ötlet volt a történet íróktól. Továbbá nem elképzelhetetlen az sem, hogy lesz Mafia 3, szerintem elég jó storyt lehetne építeni Joe-ra, aki túléli az esetet és bosszút forral Don Vinci ellen. (vagy valami ilyesmi 😛 ) | Newman
Még is mi a túrós búbánat tetszett a végében ?
Már bocs a hangvételért, nem ellened szól, hanem egész egyszerűen mikor feljött a credits a "végén", én azt hittem átütöm a monitoromat... Valami gusztustalan az egész. Ilyen befejezés után már rég kint kéne lennie egy DLC-nek ami tényleg tartalmazza a befejezést, főleg ha már egy ME3 befejezésén is sírnak az emberek... Úgyhogy ha már arra szartak a készítők az a minimum, hogy jön egy 3. rész, amit lehetőleg már egy 21. századi számítógépes játék elvárásait is elérik...

Az meg csak külön ha ba tortán, hogy a 3-at elvileg csak next-gen konzulra készítik. Igaz nem megerősített a forrás, de kihagyni belőle PC-seket, az már igen a legalja lenne mindennek...
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
az Assassins Creed 3 PS3ra extra 60 perc játékkal lesz megspékelve 😊
Ez már csak további bónusz, hiszen a teljes játék magyar felirattal lesz játszható.
Must buy


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Végignyomtam a Mafia 2-t 3 nap alatt, mindent figyelembe véve valóban csalódás, a végét leszámítva. Az 1 jobban sikerült.
| Mondjuk az kifejezetten meglepő volt számomra, hogy Vito ölte meg Tommy Angelot, ez nagy ötlet volt a történet íróktól. Továbbá nem elképzelhetetlen az sem, hogy lesz Mafia 3, szerintem elég jó storyt lehetne építeni Joe-ra, aki túléli az esetet és bosszút forral Don Vinci ellen. (vagy valami ilyesmi 😛 ) |

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem lesz ez rossz. Igaz GTA V-t várom már igazán...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Square Enix lassan a kedvenc fejlesztőcégem lesz...

Igaz gameplayek alapján nem tűnik túl izgalmasnak, de ha lesz olyan jó storyja, mint a DE-nek akkor nem lesz probléma.