PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Slenderről valakinek valami tapasztalat ? 😀

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
store-on fent van az nhl13 demó. Egészen jó lett, bár a tavalyi a favourite nálam


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyszer lazán végig lehet vinni 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
gsn 3 548
GTA: Hong Kong - left side

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 963 — no es importante
Na, én is rákattantam a Sleeping Dogsra, pedig egyik videója se győzött meg igazán. Az eleje szépen vissza hozta a Maffiás időket, utána meg szinte mintha egy GTA moddal játszanék. Mindenesetre egész kellemesre sikeredett. 😊süti
ja én is pörgetem már a végigjátszást youtube-on... 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Na, én is rákattantam a Sleeping Dogsra, pedig egyik videója se győzött meg igazán. Az eleje szépen vissza hozta a Maffiás időket, utána meg szinte mintha egy GTA moddal játszanék. Mindenesetre egész kellemesre sikeredett. 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
A rohadt életbe, hát komolyan mondom, faszom kivan ezzel a Skyrim vámpírosdival. Most nagy nehezen sikerült Falionnal beszéltem Morthalban úgy, hogy ne támadjon meg, erre ad nekem egy black soul gemmt, hogy egy lélekkel töltsem meg, meg is töltöm, és elvileg akkor rögtön valami köveknél egy szertartással le kellene vennie rólam ezt a vámpír átkot. Hát elmegyek a kövekhez, a küldetésnél a pont, hogy találkozzak Falionnal hajnalban a köveknél. Oké, pipa, bár két kurva napot kellett végig pihennem, hogy menjelent végre, és semmit sem tett, vagy mondott. Ugyanúgy vamp maradt a karakter, most a következő pont, hogy beszéljek Falionnal, és már ezerszer beszéltem, de egyáltalán semmit sem mondott, semmit sem tett, és így továbbra is egy helyben toporgok. Mindig mindenhol betámadnak, stb, ez így meg egy híg fos.
Semmi sem történikStez
Akkor valamit elbasztál. Megjelenik hajnalban a köveknél, beszélsz vele, beállsz a körbe, és elvégzi a varázslást.süti
Pedig nem így történt.
Odamentem a kövekhez, vártam, harmadik nap jött végre a csávó. Hozzászóltam, semmit sem végzett el. Ehelyett még egyszer el kellett mennem, beszélni vele, majd csak utána ment vissza a kőhöz, és végre elvégezte a szertartást. Komolyan mondom, ez valami bug volt.
Mondjk aztán nagy nehezen sikerült, már rögtön nem is támadnak be mindenhol, ráadásul még elmentem a Companionhoz, ahol meg farkasemberré változtattak, szóval többé már nem kell félnem a vamp dologtól.
De azért eléggé megszenvedtem ezzel.

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A rohadt életbe, hát komolyan mondom, faszom kivan ezzel a Skyrim vámpírosdival. Most nagy nehezen sikerült Falionnal beszéltem Morthalban úgy, hogy ne támadjon meg, erre ad nekem egy black soul gemmt, hogy egy lélekkel töltsem meg, meg is töltöm, és elvileg akkor rögtön valami köveknél egy szertartással le kellene vennie rólam ezt a vámpír átkot. Hát elmegyek a kövekhez, a küldetésnél a pont, hogy találkozzak Falionnal hajnalban a köveknél. Oké, pipa, bár két kurva napot kellett végig pihennem, hogy menjelent végre, és semmit sem tett, vagy mondott. Ugyanúgy vamp maradt a karakter, most a következő pont, hogy beszéljek Falionnal, és már ezerszer beszéltem, de egyáltalán semmit sem mondott, semmit sem tett, és így továbbra is egy helyben toporgok. Mindig mindenhol betámadnak, stb, ez így meg egy híg fos.
Semmi sem történikStez
Akkor valamit elbasztál. Megjelenik hajnalban a köveknél, beszélsz vele, beállsz a körbe, és elvégzi a varázslást.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nekem is tetszik, de egyszerűen nem bírok ráállni AK-ra és m4a1-re...szorszba pedig olyan szép kis fejeseket pöttyintgettem velük, itt meg.... 😕Divat
Nekem pont fordítva. Ott szenvedtem csak mindennel. Aztán lehet csak túl keveset játszottam vele és többiek voltak túl jók 😀 Utóbbi időben meg szinte csak Battlefield 3, most CS:GO így kicsit jobban megy, nem tudom van-e ennek hozzá valami köze.Asbee
hát ezt most nem bántásképp, de sourceba, kellett azért némi skill, ami miatt ugye sokan nem is szerették...na most ez jóval árkádabb lett. hát igen játékmenet erősen hajaz, codra meg bfre, vagyis inkább azok felé, megy mint régi csék felé. de összeségében sztem jó lett ez, még elvileg csak béta, szal még jobb is lehet!Divat
1.6-tal anno jobban elvoltam. Meg kicsit most itt azért fura volt, hogy lábra célzok erre headshot 😀 Szokni kell, hogy sokszor ne a feje környékét célozzam, mert akkor nem találja el...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A rohadt életbe, hát komolyan mondom, faszom kivan ezzel a Skyrim vámpírosdival. Most nagy nehezen sikerült Falionnal beszéltem Morthalban úgy, hogy ne támadjon meg, erre ad nekem egy black soul gemmt, hogy egy lélekkel töltsem meg, meg is töltöm, és elvileg akkor rögtön valami köveknél egy szertartással le kellene vennie rólam ezt a vámpír átkot. Hát elmegyek a kövekhez, a küldetésnél a pont, hogy találkozzak Falionnal hajnalban a köveknél. Oké, pipa, bár két kurva napot kellett végig pihennem, hogy menjelent végre, és semmit sem tett, vagy mondott. Ugyanúgy vamp maradt a karakter, most a következő pont, hogy beszéljek Falionnal, és már ezerszer beszéltem, de egyáltalán semmit sem mondott, semmit sem tett, és így továbbra is egy helyben toporgok. Mindig mindenhol betámadnak, stb, ez így meg egy híg fos.
Semmi sem történikStez
Akkor már csak a harmadik pontot tudom javasolni:
 elderscrolls.wikia.com/wiki/Vampirism_%28Skyrim%29#Curing_vampirism_2
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
A rohadt életbe, hát komolyan mondom, faszom kivan ezzel a Skyrim vámpírosdival. Most nagy nehezen sikerült Falionnal beszéltem Morthalban úgy, hogy ne támadjon meg, erre ad nekem egy black soul gemmt, hogy egy lélekkel töltsem meg, meg is töltöm, és elvileg akkor rögtön valami köveknél egy szertartással le kellene vennie rólam ezt a vámpír átkot. Hát elmegyek a kövekhez, a küldetésnél a pont, hogy találkozzak Falionnal hajnalban a köveknél. Oké, pipa, bár két kurva napot kellett végig pihennem, hogy menjelent végre, és semmit sem tett, vagy mondott. Ugyanúgy vamp maradt a karakter, most a következő pont, hogy beszéljek Falionnal, és már ezerszer beszéltem, de egyáltalán semmit sem mondott, semmit sem tett, és így továbbra is egy helyben toporgok. Mindig mindenhol betámadnak, stb, ez így meg egy híg fos.
Semmi sem történik

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nekem is tetszik, de egyszerűen nem bírok ráállni AK-ra és m4a1-re...szorszba pedig olyan szép kis fejeseket pöttyintgettem velük, itt meg.... 😕Divat
Nekem pont fordítva. Ott szenvedtem csak mindennel. Aztán lehet csak túl keveset játszottam vele és többiek voltak túl jók 😀 Utóbbi időben meg szinte csak Battlefield 3, most CS:GO így kicsit jobban megy, nem tudom van-e ennek hozzá valami köze.Asbee
hát ezt most nem bántásképp, de sourceba, kellett azért némi skill, ami miatt ugye sokan nem is szerették...na most ez jóval árkádabb lett. hát igen játékmenet erősen hajaz, codra meg bfre, vagyis inkább azok felé, megy mint régi csék felé. de összeségében sztem jó lett ez, még elvileg csak béta, szal még jobb is lehet!

|
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nekem is tetszik, de egyszerűen nem bírok ráállni AK-ra és m4a1-re...szorszba pedig olyan szép kis fejeseket pöttyintgettem velük, itt meg.... 😕Divat
Nekem pont fordítva. Ott szenvedtem csak mindennel. Aztán lehet csak túl keveset játszottam vele és többiek voltak túl jók 😀 Utóbbi időben meg szinte csak Battlefield 3, most CS:GO így kicsit jobban megy, nem tudom van-e ennek hozzá valami köze.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
új csét(GO - Global offensive) tolja már vki? hivatalosan 21-én jelenik meg, de steamen 10 ajüróért elő lehet rendelni, és tegnaptól már az előrendelők játszhatnak is vele, pár kört már mentem vele, sztem nem lett rossz, jóval árkádosabb lett, mint a source pl, ezáltal szokni kell még a fegyókat is..

ha esetleg vkit érdekelne:
 store.steampowered.com/app/730/Divat
hopp akkor kipróbálomAsbee
na kiprószáltad? 😛Divat
egész fasza, egyre jobban kezdem megszokni, talán kicsit jobb is mint sourceAsbee
nekem is tetszik, de egyszerűen nem bírok ráállni AK-ra és m4a1-re...szorszba pedig olyan szép kis fejeseket pöttyintgettem velük, itt meg.... 😕

|
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
új csét(GO - Global offensive) tolja már vki? hivatalosan 21-én jelenik meg, de steamen 10 ajüróért elő lehet rendelni, és tegnaptól már az előrendelők játszhatnak is vele, pár kört már mentem vele, sztem nem lett rossz, jóval árkádosabb lett, mint a source pl, ezáltal szokni kell még a fegyókat is..

ha esetleg vkit érdekelne:
 store.steampowered.com/app/730/Divat
hopp akkor kipróbálomAsbee
na kiprószáltad? 😛Divat
egész fasza, egyre jobban kezdem megszokni, talán kicsit jobb is mint source


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
új csét(GO - Global offensive) tolja már vki? hivatalosan 21-én jelenik meg, de steamen 10 ajüróért elő lehet rendelni, és tegnaptól már az előrendelők játszhatnak is vele, pár kört már mentem vele, sztem nem lett rossz, jóval árkádosabb lett, mint a source pl, ezáltal szokni kell még a fegyókat is..

ha esetleg vkit érdekelne:
 store.steampowered.com/app/730/Divat
hopp akkor kipróbálomAsbee
na kiprószáltad? 😛

|
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
szerintem nincsen semmi baj a uPlayjel. csak Ubi játékokkal foglalkoznak, teljesen király tartalmakat tesznek elérhetővé a pontjaidért és a rendszerük is egyszerű. jó a Steam, de nem árt a világnak ez sem.shawnka
Amíg megmarad egy R* Social szinten, és én eldönthetem, hogy akarom-e használni nincs vele bajom. Mikor majd minden játékhoz még külön a kiadó szar kliensét is fel kell tenni, akkor majd lesz. Origin is egy rakás szar, de muszáj vagy futtatni, ha EA játékot veszel...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek

Gyönyörű lesz, ha minden kiadó saját Steam másolatot fog készíteni... ^^süti
szerintem nincsen semmi baj a uPlayjel. csak Ubi játékokkal foglalkoznak, teljesen király tartalmakat tesznek elérhetővé a pontjaidért és a rendszerük is egyszerű. jó a Steam, de nem árt a világnak ez sem.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728


még szerencse, h leszokóban voltam/vagyok gépezésről, különösen nehéz időszak jön kockulás szempontjából: CS:GO,FIFA 13,HITMAN,MOHAA:WF,GTA V :rolleyes:Divat
de nagyon várom már, a Blood Money-t unásig toltam már, imádom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan

Gyönyörű lesz, ha minden kiadó saját Steam másolatot fog készíteni... ^^
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sleeping Dogs elsőre kegyetlenül tetszik 😀 Igaz autós részt megcsinálhatták volna jobban.Asbee
és valóban kúrvajó 😀 bár én még csak motort vezettem de nekem azzal semmi bajom Drip
Azért egy GTA-ban klasszisokkal jobb. Tegnap ki is játszottam, igen fasza kis játék 😀 Karaoke-nál konkrétan meghaltam 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Sleeping Dogs elsőre kegyetlenül tetszik 😀 Igaz autós részt megcsinálhatták volna jobban.Asbee
és valóban kúrvajó 😀 bár én még csak motort vezettem de nekem azzal semmi bajom

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valaki próbálta már felrakni a L.A.Noire magyarosítását? Mert én olyan negyedjére próbáltam most, de valami hiba mindig van, a sírba visz a dolog....Newman
Magyarositasok.hu-n írnak rengetegféle megoldást.
süti
Tudok róla, sajnos....mert több megoldást is kipróbáltam és mindig van valami hiba, elég idegesítő.... :/ (mondjuk az az igazsás, hogy már a patch feltelepítése után vannak problémáim, nem is a magyarosítással, mert odáig ugye elkéne jutni)

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Valaki próbálta már felrakni a L.A.Noire magyarosítását? Mert én olyan negyedjére próbáltam most, de valami hiba mindig van, a sírba visz a dolog....Newman
Magyarositasok.hu-n írnak rengetegféle megoldást.

Kijátszottam a Metrót:

Így, hogy mindent felfedeztem benne, az egyik kedvencem lett, pedig legelőször végig se akartam játszani. 😊 Úgyhogy várom szeretettel a Last nightot, és drukkolok a THQ-nak... 😐
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valaki próbálta már felrakni a L.A.Noire magyarosítását? Mert én olyan negyedjére próbáltam most, de valami hiba mindig van, a sírba visz a dolog....