PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
alig lett jó:
 ac3.gameshop.hu/Habi
hát ez eléggé fapfapfapshawnka
Külön öröm látni, hogy végre kezdenek beállni normális árakra a játékok. Kivéve a nem mondom melyik kiadó. 😛

Maddenes baki:  www.gamestar.hu/kellemetlen-baki-a-madden-nfl-13-ban.html
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
alig lett jó:
 ac3.gameshop.hu/Habi
hát ez eléggé fapfapfap
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
van valakinek esetleg BeLoad account-ja?Newman
Nekem van, ha kell szólj és adok belépési adatokat.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
alig lett jó:
 ac3.gameshop.hu/


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ncaa-ben úgy játszom, hogy offenset én irányítom, védelmet szimulálom.
A 3. évemben járok, a ND függetlenségét megszüntetettem és beraktam a pac12be. Velük játszottam a conf.champ meccset. 52-45re vezettem (az A+os védelmem 45 pontot kapott az A- támadósortól...) de az egy yardoson vagyok 3rd and goal volt hátra még 1perc és az eddig még Fumblet nem vétő rb-m fumblet nyom és az ellenfél 99yardos fumble ret TD-t ér el. Döntetlen. Jöhet a hosszabbítás. TDnálam, TD náluk. köv kört ők kezdik támadásban, de csak FG mondom akkor megnyerem a meccset erre ők támadnak (meglepődök és én irányítom a védelmet) majd az endzoneba bedobott labdát lekapom. Ezek után pedig a játék kiírja, hogy vesztettem sajnos 62-59re. Lényeg, hogy támadhattam a győzelemért 😀

mérgemben megvettem a nascar 2011 the game című játékot. Nagyon bejön 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Maddenben meg vannak nagyon érdekes dolgok...Szerelések számánál nem veszi figyelembe az assisstant tackle-t, mindenkinél 0 van, mikor meccs után néztem, játékosoknak meg jóval kevesebb szerelés mint amennyi kéne hogy legyen. Kíváncsi vagyok mennyit zuhannak majd az értékek... Ez már alapból ront a játékélményen. Igazából a nehézségi szintet nem könnyű beállítani. Az jó, hogy továbbra is könnyedén állítható minden egyes részlet, de valahogy már a 12-ben sem volt nálam az igazi. Play után meg elég komikus mikor egymáson fetrengenek a játékosok vagy épp a földön fekvőben fetrengenek. A menüben a zenék is háááát...Ezen kívül azonban nem panaszkodok, egész korrekt lett. Különösen jó, hogy a játékosokat meccsről meccsre lehet fejleszteni a kapott XP alapján.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
felvettelek, egyre jobban kezdek ráérezni fegyókra, főleg AK-ra...bár még néha nagyon durván fel tud húzni a szórásuk, sebzésük!Divat
Engem meg beszippantott új madden 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Eszembe jutott, hogy újra felraknám a FIFA 12-t, ha lenne hozzá friss roster. Tud valaki ilyenről? Én nem nagyon találtam eddig.Schleck
tuti van hozzá vmi frissítés, ami viszont biztos h HSP(magyar bajnokság) nemrég jött ki hozzá, bővebben fifahungary.com, itt sok mást is találhatsz hozzá!Divat
Nem tudom, akkor lehet a HSP-t teszem fel. A fifahungaryt ismerem, de az az oldal egyre rosszabb lett, ahogy egyre több részre vált szét. Akkor még kurva jó volt, mikor még a peshungary sem jött létre.Schleck
nem vágom jó ideje nem látogatom aktívan, de régen mikor még versenyszerűen fifáztam, akkor nívós oldal volt...de amúgy minek fifa12-zöl? mindjárt jön 13, v nosztalgiázás gyanánt hangolódsz az újra? 😊Divat
Csak azért a fifa12, mert most jutott eszembe és még van egy hónap a 13-ig. 😀

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Eszembe jutott, hogy újra felraknám a FIFA 12-t, ha lenne hozzá friss roster. Tud valaki ilyenről? Én nem nagyon találtam eddig.Schleck
tuti van hozzá vmi frissítés, ami viszont biztos h HSP(magyar bajnokság) nemrég jött ki hozzá, bővebben fifahungary.com, itt sok mást is találhatsz hozzá!Divat
Nem tudom, akkor lehet a HSP-t teszem fel. A fifahungaryt ismerem, de az az oldal egyre rosszabb lett, ahogy egyre több részre vált szét. Akkor még kurva jó volt, mikor még a peshungary sem jött létre.Schleck
nem vágom jó ideje nem látogatom aktívan, de régen mikor még versenyszerűen fifáztam, akkor nívós oldal volt...de amúgy minek fifa12-zöl? mindjárt jön 13, v nosztalgiázás gyanánt hangolódsz az újra? 😊

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
vmikor ha gondolod tolhatunk ám pár kört! 😉Divat
akár most is 😀Asbee
egy steamid-t dobjál már plsDivat
Asbee néven vagyok ott isAsbee
felvettelek, egyre jobban kezdek ráérezni fegyókra, főleg AK-ra...bár még néha nagyon durván fel tud húzni a szórásuk, sebzésük!

|
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
vmikor ha gondolod tolhatunk ám pár kört! 😉Divat
akár most is 😀Asbee
egy steamid-t dobjál már plsDivat
Asbee néven vagyok ott is


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Eszembe jutott, hogy újra felraknám a FIFA 12-t, ha lenne hozzá friss roster. Tud valaki ilyenről? Én nem nagyon találtam eddig.Schleck
tuti van hozzá vmi frissítés, ami viszont biztos h HSP(magyar bajnokság) nemrég jött ki hozzá, bővebben fifahungary.com, itt sok mást is találhatsz hozzá!Divat
Nem tudom, akkor lehet a HSP-t teszem fel. A fifahungaryt ismerem, de az az oldal egyre rosszabb lett, ahogy egyre több részre vált szét. Akkor még kurva jó volt, mikor még a peshungary sem jött létre.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Eszembe jutott, hogy újra felraknám a FIFA 12-t, ha lenne hozzá friss roster. Tud valaki ilyenről? Én nem nagyon találtam eddig.Schleck
tuti van hozzá vmi frissítés, ami viszont biztos h HSP(magyar bajnokság) nemrég jött ki hozzá, bővebben fifahungary.com, itt sok mást is találhatsz hozzá!

|
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Eszembe jutott, hogy újra felraknám a FIFA 12-t, ha lenne hozzá friss roster. Tud valaki ilyenről? Én nem nagyon találtam eddig.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
van valakinek esetleg BeLoad account-ja?Newman
haveromét szoktam néha használni, miért?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
vmikor ha gondolod tolhatunk ám pár kört! 😉Divat
akár most is 😀Asbee
egy steamid-t dobjál már pls

|
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
van valakinek esetleg BeLoad account-ja?

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na Madden 13 "megvehető"


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
vmikor ha gondolod tolhatunk ám pár kört! 😉Divat
akár most is 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nekem is tetszik, de egyszerűen nem bírok ráállni AK-ra és m4a1-re...szorszba pedig olyan szép kis fejeseket pöttyintgettem velük, itt meg.... 😕Divat
Nekem pont fordítva. Ott szenvedtem csak mindennel. Aztán lehet csak túl keveset játszottam vele és többiek voltak túl jók 😀 Utóbbi időben meg szinte csak Battlefield 3, most CS:GO így kicsit jobban megy, nem tudom van-e ennek hozzá valami köze.Asbee
hát ezt most nem bántásképp, de sourceba, kellett azért némi skill, ami miatt ugye sokan nem is szerették...na most ez jóval árkádabb lett. hát igen játékmenet erősen hajaz, codra meg bfre, vagyis inkább azok felé, megy mint régi csék felé. de összeségében sztem jó lett ez, még elvileg csak béta, szal még jobb is lehet!Divat
1.6-tal anno jobban elvoltam. Meg kicsit most itt azért fura volt, hogy lábra célzok erre headshot 😀 Szokni kell, hogy sokszor ne a feje környékét célozzam, mert akkor nem találja el...Asbee
vmikor ha gondolod tolhatunk ám pár kört! 😉

|
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.gamestar.hu/megis-jon-pc-re-az-i-am-alive.html
Ilyen hírekre jó hazaérni. 😊 Remélem normálisan átportolják, és jobb irányítással is ellátják. Last Light-ig jó lesz. 😉
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Waha, még pár nap, és jön az új Madden. Mivel a 2010 volt az utolsó, amivel játszottam és megvettem, így kíváncsi leszek most a 13-ra, csak sajnos szeptember 3-án jövök haza, így addig jegelnem kell a megvételét. 😀 :/
Mindenesetre majd a részletes beszámolókat, tapasztalatokat várom. 😉

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Slenderről valakinek valami tapasztalat ? 😀Drip
Indie játékhoz képest nagyon kellemes. Horror játék lévén triviális, hogy éjszaka a tök sötétben játszd, és akkor tuti nem fogsz szépeket álmodni. Hanghatásokat nagyon jól kiaknázza. Szóval mindenképpen megér egy próbát, de mivel én egy régi beszari család sarja vagyok, így nem bírtam sokáig, de neked sok sikert. 😀