PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
DE: Human Revolution
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 963 — no es importante
Red dead redemption lesz elsőre, de ha van jobb ötlet, hallgatom 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Tudnátok ajánlani olyan játékokat, melyek a storyline terén roppant erősek és szinte filmszerű élményt nyújtanak? Alan Wake, Assassin's Creed, Uncharted, Mass Effect, Mafia, Gta, Sleeping Dogs már megvoltak, ezekhez hasonlókat keresek, kösz a tippeketjjncaa
Max Payne, Brothers In Arms kb ezek jutottak eszembe hirtelen
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 963 — no es importante
Tudnátok ajánlani olyan játékokat, melyek a storyline terén roppant erősek és szinte filmszerű élményt nyújtanak? Alan Wake, Assassin's Creed, Uncharted, Mass Effect, Mafia, Gta, Sleeping Dogs már megvoltak, ezekhez hasonlókat keresek, kösz a tippeket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
amúgy ezért célszerű előrendelni, olcsóbb+ futárköltséget is el szokták engedni... 😛

|
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Skacok a Fifa 13 megjelenése elvileg szeptember 28., nem tudjátok, hogy ma még akkor nincs is a boltokban? Mert igazából már 1-2 nappal előtte kint szoktak lenni a játékok, a Madden is 2 nappal előbb jött. Csak, mert mondjuk fölöslegesre nem cikáznék be a városba, de egyébként ma van időm, szóval lehet akkor megvenném.Stez
aki előrendelte az már megkapta, amúgy passzolom h kirakták-e..hívd fel kérdezd meg őket!Divat
Én ma még nem láttam sehol sem, TESCO-ban hirdetve holnaptól vasárnapig 8900 Ft-ért, utánna 10 500 ért ha jól emlékszem
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Skacok a Fifa 13 megjelenése elvileg szeptember 28., nem tudjátok, hogy ma még akkor nincs is a boltokban? Mert igazából már 1-2 nappal előtte kint szoktak lenni a játékok, a Madden is 2 nappal előbb jött. Csak, mert mondjuk fölöslegesre nem cikáznék be a városba, de egyébként ma van időm, szóval lehet akkor megvenném.Stez
aki előrendelte az már megkapta, amúgy passzolom h kirakták-e..hívd fel kérdezd meg őket!

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Skacok a Fifa 13 megjelenése elvileg szeptember 28., nem tudjátok, hogy ma még akkor nincs is a boltokban? Mert igazából már 1-2 nappal előtte kint szoktak lenni a játékok, a Madden is 2 nappal előbb jött. Csak, mert mondjuk fölöslegesre nem cikáznék be a városba, de egyébként ma van időm, szóval lehet akkor megvenném.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Köszönöm! Lehet, hogy nem volt világos, de én friss rosteren játszom az NFL'08-on, csak már nyilván kicsit unalmas. Tudom, hogy nem jelenik meg új Madden PC-re.
burzum
másodszorra elolvasva egyértelmű lett 😂 😀

egyébként szerintem a jogok miatt nincs másik nfl-es játék.Gyurma Pappa
azért nincsen, mert az EA kitalálta, hogy az NFL-es PC-s bázis nagyon kicsi, és ezért nem éri meg. hiszen az amerikai sportokat emitt nem ismeri senki. ezért tűnt el a Live és az NHL is az asztali gépekről.shawnka
NHL visszahozták PC-re ott csak 1 év kimaradás volt, tavaly is volt pl! idén vették le megint...kár h 08 óta nincs madden, pedig de jó lenne, legalább portolnák át, mint ahogy a fifát adták ki évekig!Divat
én az NHL-ből csak a 09-et láttam PC-re, de akkor ezek szerint van újabb??csebi
nekem úgy rémlik, aztán lehet rosszul.. 😊

|
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Köszönöm! Lehet, hogy nem volt világos, de én friss rosteren játszom az NFL'08-on, csak már nyilván kicsit unalmas. Tudom, hogy nem jelenik meg új Madden PC-re.
burzum
másodszorra elolvasva egyértelmű lett 😂 😀

egyébként szerintem a jogok miatt nincs másik nfl-es játék.Gyurma Pappa
azért nincsen, mert az EA kitalálta, hogy az NFL-es PC-s bázis nagyon kicsi, és ezért nem éri meg. hiszen az amerikai sportokat emitt nem ismeri senki. ezért tűnt el a Live és az NHL is az asztali gépekről.shawnka
NHL visszahozták PC-re ott csak 1 év kimaradás volt, tavaly is volt pl! idén vették le megint...kár h 08 óta nincs madden, pedig de jó lenne, legalább portolnák át, mint ahogy a fifát adták ki évekig!Divat
én az NHL-ből csak a 09-et láttam PC-re, de akkor ezek szerint van újabb??

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni. Minél frissebb NFL-es PC-játékot keresek. Nem a meccs lejátszása közbeni nyomkodás, és nem is a rout-ok felrajzolása hoz lázba, hanem játékos-trade-ek, draft, szerződések, jegyárak, infrastruktúra-fejlesztés, játékos-fejlődés (ez utóbbi különösen) stb. Egyszóval egy nfl-es "fifa manager"-t keresek. Kicsit beteg, de én a Madden '08-cal is így játszom, csak persze friss játékos-adatbázison.

Tud valaki esetleg segíteni abban, hogy milyen játék való nekem? Ha esetleg van ilyen (vagy erre is alkalmas) játék, akkor még azt is tudjátok, hogy milyen hónapban jön ki az idei?


Előre is köszönöm a választ!burzum
Ha keresel a neten, akkor találsz friss rostert a 08-as Maddenhez is. Emlékeim szerint nem jelent meg újabb Madden PC-re azóta.

Meg van még ez, bár nem tudom milyen, soha nem próbáltam ki:
 www.ea.com/nfl-head-coach
Gyurma Pappa
Köszönöm! Lehet, hogy nem volt világos, de én friss rosteren játszom az NFL'08-on, csak már nyilván kicsit unalmas. Tudom, hogy nem jelenik meg új Madden PC-re.

A Head Coach-os tippet viszont köszönöm, meg fogom nézni!

Valaki esetleg ismer még más, "menedzser"-es NFL-játékot?burzum
Van még a Football Mogul nevezetű game, az is NFL manager :  www.gamestar.hu/football-mogul-2012-ingyen.html

egy-két érdekesség a játékból:

Bármelyik szezontól lehet indulni 1970-2011 között.

Valós módon öregednek a játékosok és változnak a statisztikáik.

lehet egy próbát megér
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Köszönöm! Lehet, hogy nem volt világos, de én friss rosteren játszom az NFL'08-on, csak már nyilván kicsit unalmas. Tudom, hogy nem jelenik meg új Madden PC-re.
burzum
másodszorra elolvasva egyértelmű lett 😂 😀

egyébként szerintem a jogok miatt nincs másik nfl-es játék.Gyurma Pappa
azért nincsen, mert az EA kitalálta, hogy az NFL-es PC-s bázis nagyon kicsi, és ezért nem éri meg. hiszen az amerikai sportokat emitt nem ismeri senki. ezért tűnt el a Live és az NHL is az asztali gépekről.shawnka
NHL visszahozták PC-re ott csak 1 év kimaradás volt, tavaly is volt pl! idén vették le megint...kár h 08 óta nincs madden, pedig de jó lenne, legalább portolnák át, mint ahogy a fifát adták ki évekig!

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Köszönöm! Lehet, hogy nem volt világos, de én friss rosteren játszom az NFL'08-on, csak már nyilván kicsit unalmas. Tudom, hogy nem jelenik meg új Madden PC-re.
burzum
másodszorra elolvasva egyértelmű lett 😂 😀

egyébként szerintem a jogok miatt nincs másik nfl-es játék.Gyurma Pappa
azért nincsen, mert az EA kitalálta, hogy az NFL-es PC-s bázis nagyon kicsi, és ezért nem éri meg. hiszen az amerikai sportokat emitt nem ismeri senki. ezért tűnt el a Live és az NHL is az asztali gépekről.shawnka
NHL visszahozták PC-re ott csak 1 év kimaradás volt, tavaly is volt pl! idén vették le megint...kár h 08 óta nincs madden, pedig de jó lenne, legalább portolnák át, mint ahogy a fifát adták ki évekig!

|
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Köszönöm! Lehet, hogy nem volt világos, de én friss rosteren játszom az NFL'08-on, csak már nyilván kicsit unalmas. Tudom, hogy nem jelenik meg új Madden PC-re.
burzum
másodszorra elolvasva egyértelmű lett 😂 😀

egyébként szerintem a jogok miatt nincs másik nfl-es játék.Gyurma Pappa
azért nincsen, mert az EA kitalálta, hogy az NFL-es PC-s bázis nagyon kicsi, és ezért nem éri meg. hiszen az amerikai sportokat emitt nem ismeri senki. ezért tűnt el a Live és az NHL is az asztali gépekről.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Köszönöm! Lehet, hogy nem volt világos, de én friss rosteren játszom az NFL'08-on, csak már nyilván kicsit unalmas. Tudom, hogy nem jelenik meg új Madden PC-re.
burzum
másodszorra elolvasva egyértelmű lett 😂 😀

egyébként szerintem a jogok miatt nincs másik nfl-es játék.

több mint 12 éve
burzum Denver Broncos 154
Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni. Minél frissebb NFL-es PC-játékot keresek. Nem a meccs lejátszása közbeni nyomkodás, és nem is a rout-ok felrajzolása hoz lázba, hanem játékos-trade-ek, draft, szerződések, jegyárak, infrastruktúra-fejlesztés, játékos-fejlődés (ez utóbbi különösen) stb. Egyszóval egy nfl-es "fifa manager"-t keresek. Kicsit beteg, de én a Madden '08-cal is így játszom, csak persze friss játékos-adatbázison.

Tud valaki esetleg segíteni abban, hogy milyen játék való nekem? Ha esetleg van ilyen (vagy erre is alkalmas) játék, akkor még azt is tudjátok, hogy milyen hónapban jön ki az idei?


Előre is köszönöm a választ!burzum
Ha keresel a neten, akkor találsz friss rostert a 08-as Maddenhez is. Emlékeim szerint nem jelent meg újabb Madden PC-re azóta.

Meg van még ez, bár nem tudom milyen, soha nem próbáltam ki:
 www.ea.com/nfl-head-coach
Gyurma Pappa
Köszönöm! Lehet, hogy nem volt világos, de én friss rosteren játszom az NFL'08-on, csak már nyilván kicsit unalmas. Tudom, hogy nem jelenik meg új Madden PC-re.

A Head Coach-os tippet viszont köszönöm, meg fogom nézni!

Valaki esetleg ismer még más, "menedzser"-es NFL-játékot?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni. Minél frissebb NFL-es PC-játékot keresek. Nem a meccs lejátszása közbeni nyomkodás, és nem is a rout-ok felrajzolása hoz lázba, hanem játékos-trade-ek, draft, szerződések, jegyárak, infrastruktúra-fejlesztés, játékos-fejlődés (ez utóbbi különösen) stb. Egyszóval egy nfl-es "fifa manager"-t keresek. Kicsit beteg, de én a Madden '08-cal is így játszom, csak persze friss játékos-adatbázison.

Tud valaki esetleg segíteni abban, hogy milyen játék való nekem? Ha esetleg van ilyen (vagy erre is alkalmas) játék, akkor még azt is tudjátok, hogy milyen hónapban jön ki az idei?


Előre is köszönöm a választ!burzum
Ha keresel a neten, akkor találsz friss rostert a 08-as Maddenhez is. Emlékeim szerint nem jelent meg újabb Madden PC-re azóta.

Meg van még ez, bár nem tudom milyen, soha nem próbáltam ki:
 www.ea.com/nfl-head-coach

több mint 12 éve
burzum Denver Broncos 154
Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni. Minél frissebb NFL-es PC-játékot keresek. Nem a meccs lejátszása közbeni nyomkodás, és nem is a rout-ok felrajzolása hoz lázba, hanem játékos-trade-ek, draft, szerződések, jegyárak, infrastruktúra-fejlesztés, játékos-fejlődés (ez utóbbi különösen) stb. Egyszóval egy nfl-es "fifa manager"-t keresek. Kicsit beteg, de én a Madden '08-cal is így játszom, csak persze friss játékos-adatbázison.

Tud valaki esetleg segíteni abban, hogy milyen játék való nekem? Ha esetleg van ilyen (vagy erre is alkalmas) játék, akkor még azt is tudjátok, hogy milyen hónapban jön ki az idei?


Előre is köszönöm a választ!
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
játszott valaki vagy játszik valaki a civilization 4-el? lenne egy két kérdésem.

a.) a városomban X idő után előbb piros fej (elégedetlenség), majd egy zöld fej (betegség) is megjelenik. hogy tudom ezeket elhárítani, kezelni?

b.) miért van az, hogy ha egy második várost építek akkor egy munkás képzése például 90 körbe kerül, míg az elsőnek alapított városnál csak 3-6, stb kör?

egyenlőre ennyi lenne, de biztos vannak még, mert most kezdtem el. civilizationnal soha nem játszottam.Ventura
Akkor így hót fáradtan:
a, 1-2 egységet hagy mindig a városban védelemnek. Aztán fejlesztésnél olyan épületeket építs, amik a lakók boldogságát vagy biztonságát növelik.

b, mert kevesebb a lakos, egy idő után felgyorsulnak ott is a dolgok, amint megindul a népesedés.

Amúgy igen bonyolult stratégiai játék, ha nem vagy perfekt angolból akkor magyarosítást mindenképpen szerezd be, tutorialt meg tippeket olvasd át. Ha van még kérdés akkor zargass nyugodtan.
egy ilyen konfig mennyire számít elfogadhatónak?csebi
Attól függ mire. 95-ből jobbat is ki lehetne hozni. Nem rég raktam össze egy konfigot a kérdések topikban, aztán PM-eztünk is, ha érdekel a dolog írj rám és előkotrom valahonnan. (meg írd meg pontosan mire kell a gép).
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Srácok, mit tudtok mondani az új Fifa, illetve Pes játékokról?
Alapvetően PES-eztem évekig, és a Fifát nem bírtam annyira sosem, viszont gondolkozom, hogy veszek majd valamilyen soccert, csak még kérdés, melyiket. A Pes-t tavaly rohadtul fikázták, míg a Fifáért ömlengtek, meg hát azért az sem mellékes, hogy habár mindig is jobban tetszett a Pes, de a Fifában meg sokkal több csapat, bajnokság van, amivel lehet tolni.Stez
szedd le a demokat store-ról és meglátod a különbséget. Sztem nagyon eltalálták a 13mat, pedig már a 12 is (és a 11 is) mocskos jóra sikeredett. De ha nem ér meg 12k-t az új játék néked, akkor elboltolhatjuk a fifa12-t ha gondolod GM Úr!Habi
Köszi, ha már veszek valamit, akkor az 201-as sorozat lesz. 😛
És így a folytonos visszajelzések utn egyre jobban húzok én is a Fifa 13 felé, majd még átgondolom, aztán néhány nap múlva lesz valami. De szerintem ebből Fifa 13 lesz. Remélem megéri, ha már kibaszok rá ennyi pénzt. 😀Stez
majd holnap-holnapután írok vmi beszámolót a 13ról ha érdekel. Egyébként 12>11 a fifaban is 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Srácok, mit tudtok mondani az új Fifa, illetve Pes játékokról?
Alapvetően PES-eztem évekig, és a Fifát nem bírtam annyira sosem, viszont gondolkozom, hogy veszek majd valamilyen soccert, csak még kérdés, melyiket. A Pes-t tavaly rohadtul fikázták, míg a Fifáért ömlengtek, meg hát azért az sem mellékes, hogy habár mindig is jobban tetszett a Pes, de a Fifában meg sokkal több csapat, bajnokság van, amivel lehet tolni.Stez
szedd le a demokat store-ról és meglátod a különbséget. Sztem nagyon eltalálták a 13mat, pedig már a 12 is (és a 11 is) mocskos jóra sikeredett. De ha nem ér meg 12k-t az új játék néked, akkor elboltolhatjuk a fifa12-t ha gondolod GM Úr!Habi
Köszi, ha már veszek valamit, akkor az 201-as sorozat lesz. 😛
És így a folytonos visszajelzések utn egyre jobban húzok én is a Fifa 13 felé, majd még átgondolom, aztán néhány nap múlva lesz valami. De szerintem ebből Fifa 13 lesz. Remélem megéri, ha már kibaszok rá ennyi pénzt. 😀Stez
Mondjuk én is only Pes-es vagyok és voltam is,már az első szériával is nyomatam PSX-en 😀 Tavaly elhívtak haveromék Fifázni,kb 3 órát nyomtuk,szerintem elég is lett belőle egy életre 😀 Egyébként most pont olyanokat olvasok,hogy a PES mennyivel jobb idén.A játékosok nem egyszerre mozognak,mint a Fifaban,vagy élethűbb az ívelés illetve a hangulat is jobb.Nem akarok ebben állást foglalni,mivel csak PES-el játszom és ez valószínűleg így is lesz amíg a széria bírja,de valószínű,hogy az a legjobb megoldás,ha kipróbálod mindkét demot.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Srácok, mit tudtok mondani az új Fifa, illetve Pes játékokról?
Alapvetően PES-eztem évekig, és a Fifát nem bírtam annyira sosem, viszont gondolkozom, hogy veszek majd valamilyen soccert, csak még kérdés, melyiket. A Pes-t tavaly rohadtul fikázták, míg a Fifáért ömlengtek, meg hát azért az sem mellékes, hogy habár mindig is jobban tetszett a Pes, de a Fifában meg sokkal több csapat, bajnokság van, amivel lehet tolni.Stez
szedd le a demokat store-ról és meglátod a különbséget. Sztem nagyon eltalálták a 13mat, pedig már a 12 is (és a 11 is) mocskos jóra sikeredett. De ha nem ér meg 12k-t az új játék néked, akkor elboltolhatjuk a fifa12-t ha gondolod GM Úr!Habi
Köszi, ha már veszek valamit, akkor az 201-as sorozat lesz. 😛
És így a folytonos visszajelzések utn egyre jobban húzok én is a Fifa 13 felé, majd még átgondolom, aztán néhány nap múlva lesz valami. De szerintem ebből Fifa 13 lesz. Remélem megéri, ha már kibaszok rá ennyi pénzt. 😀

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Srácok, mit tudtok mondani az új Fifa, illetve Pes játékokról?
Alapvetően PES-eztem évekig, és a Fifát nem bírtam annyira sosem, viszont gondolkozom, hogy veszek majd valamilyen soccert, csak még kérdés, melyiket. A Pes-t tavaly rohadtul fikázták, míg a Fifáért ömlengtek, meg hát azért az sem mellékes, hogy habár mindig is jobban tetszett a Pes, de a Fifában meg sokkal több csapat, bajnokság van, amivel lehet tolni.Stez
szedd le a demokat store-ról és meglátod a különbséget. Sztem nagyon eltalálták a 13mat, pedig már a 12 is (és a 11 is) mocskos jóra sikeredett. De ha nem ér meg 12k-t az új játék néked, akkor elboltolhatjuk a fifa12-t ha gondolod GM Úr!


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Srácok, mit tudtok mondani az új Fifa, illetve Pes játékokról?
Alapvetően PES-eztem évekig, és a Fifát nem bírtam annyira sosem, viszont gondolkozom, hogy veszek majd valamilyen soccert, csak még kérdés, melyiket. A Pes-t tavaly rohadtul fikázták, míg a Fifáért ömlengtek, meg hát azért az sem mellékes, hogy habár mindig is jobban tetszett a Pes, de a Fifában meg sokkal több csapat, bajnokság van, amivel lehet tolni.Stez
Hát szerintem már jobban megéri megvenni a fifát, Én nagy fifa párti voltam egészen 2006-ig, utánna áttértem a Pes sorozatra, ami szerintem évekig jobb volt mint a FIFA legalábbis PC-n, aztán valahogy elvesztette nálam a várázsát a PES, és a FIFA 11 már szerintem jobb volt mint a konkurens aktuális kiadása, és szerintem idén is sokkal jobb lesz a FIFA 13, mint a PES 2013
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Srácok, mit tudtok mondani az új Fifa, illetve Pes játékokról?
Alapvetően PES-eztem évekig, és a Fifát nem bírtam annyira sosem, viszont gondolkozom, hogy veszek majd valamilyen soccert, csak még kérdés, melyiket. A Pes-t tavaly rohadtul fikázták, míg a Fifáért ömlengtek, meg hát azért az sem mellékes, hogy habár mindig is jobban tetszett a Pes, de a Fifában meg sokkal több csapat, bajnokság van, amivel lehet tolni.