NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 964 — no es importante
ebben a körökre osztott stratégiai játékok témakörben tudnátok pár ténylegesen jó játékot ajánlani? mert valahogy nekem ezek tetszenek, de nagyon vakon vagyok játékokban. full azt hittem, hogy a RomeII már megjelent 😀Habi
Heroes 1-6jjncaa
Kivéve a 4, mert az szar.tenorx
én mindegyik részt imádom, a IV-el "csak" az a baj, hogy túlságosan könnyű lett, ott már ugye maga a hős is tudott harcolni, feltápolva pedig úgy tisztítottad le a pályákat, hogy még sereg se kellett... félek elkezdeni újra játszani, mert rá is menne a nyaram


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Civ sorozat, King's bounty, Hearts of Iron.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ebben a körökre osztott stratégiai játékok témakörben tudnátok pár ténylegesen jó játékot ajánlani? mert valahogy nekem ezek tetszenek, de nagyon vakon vagyok játékokban. full azt hittem, hogy a RomeII már megjelent 😀Habi
Heroes 1-6jjncaa
Kivéve a 4, mert az szar.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 964 — no es importante
ebben a körökre osztott stratégiai játékok témakörben tudnátok pár ténylegesen jó játékot ajánlani? mert valahogy nekem ezek tetszenek, de nagyon vakon vagyok játékokban. full azt hittem, hogy a RomeII már megjelent 😀Habi
Heroes 1-6


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ebben a körökre osztott stratégiai játékok témakörben tudnátok pár ténylegesen jó játékot ajánlani? mert valahogy nekem ezek tetszenek, de nagyon vakon vagyok játékokban. full azt hittem, hogy a RomeII már megjelent 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Total War Rome IIvadibandi
Ez egy klasszikus építgetős majd csatázós stratégiai játék? Mert gameplay alapján beszarás jól néz ki.kristóf17
ember, nem játszottál a rome total warral? hogy maradt ki az életedből? 😀
amúgy rohadt jó soundtrack-je van neki...
http://www.youtube.com/watch?v=QAlMaVYIzqw


a rome 2 total war hírre meg: fuck yeah :cool:

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Lestem egy fél órát videókat a World of Tanks-ról. Hogyan lehet ebbe belebolondulni? Úgy értem, hogy mi az ami olyan elragadó benne és a videókból nem jön át. Kíváncsi vagyok. Mitől ő a heroin?kristóf17
Mert nekem ez nem fps, hanem xp gyűjtögetés.
Mivel minden járművel a nap első győztes csatája dupla xp, ezért "muszáj" minden nap duplázni.




több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Total War Rome IIvadibandi
Végree! Hiába volt jó a Shogun is, ahogy hallom, meg mondjuk téged aki ha jól tudom, képben van a japán történelemmel elhiszem, hogy nagyon jól szórakoztat is. De nekem azért sokkal jobb játszani egy olyannal, aminek tisztában vagyok a történeti hátterével. 😊Schleck
Én nem játszottam Shogun II-vel, sőt mostanában más TW játékkal sem nagyon, mert ez csak füves cigi, míg a World of Tanks az majdnem heroin (átlag napi 4 órát tolom).vadibandi
Lestem egy fél órát videókat a World of Tanks-ról. Hogyan lehet ebbe belebolondulni? Úgy értem, hogy mi az ami olyan elragadó benne és a videókból nem jön át. Kíváncsi vagyok. Mitől ő a heroin?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Róma II-höz hangulatkeltés: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oKglskMfyWA

Tegnap pedig kijátszottam a Human Revolutiont, és azt kell mondjam számomra ez a 2011-es év játéka. Valami eszméletlen, hogy mennyire minden a helyén van. Egyedül a boss fightok nem illenek bele, de ezen kívül a végig fordulatos sztori, a rengetek lehetőség, a valamelyest nagy szabadság, a változatosság és akció jelenetek egyvelege kellemes harmóniát teremt. A befejezés pedig minderre felrakja a koronát. Úgyhogy alig fejeztem be, már indítottam is az új kampányt a legnehezebb fokozaton...
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Körökre osztott stratégia real time csatákkal kombinálva.vadibandi
Ez a körökre osztott stratégia mit takar?kristóf17
Építkezést (katonai és gazdasági), gazdálkodást (adó, kereskedelem), egységek kiképzését, azok mozgatását, diplomáciát.

A youtube-on videóhegyek.vadibandi
A kifejezéssel voltam bajban! Videóhegyeket pedig bányászom nyugi. Köszönöm!! 😊 Ez lesz az én játékom úgy érzem. 😊
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Total War Rome IIvadibandi
Végree! Hiába volt jó a Shogun is, ahogy hallom, meg mondjuk téged aki ha jól tudom, képben van a japán történelemmel elhiszem, hogy nagyon jól szórakoztat is. De nekem azért sokkal jobb játszani egy olyannal, aminek tisztában vagyok a történeti hátterével. 😊Schleck
Én nem játszottam Shogun II-vel, sőt mostanában más TW játékkal sem nagyon, mert ez csak füves cigi, míg a World of Tanks az majdnem heroin (átlag napi 4 órát tolom).




több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ez egy klasszikus építgetős majd csatázós stratégiai játék? Mert gameplay alapján beszarás jól néz ki.kristóf17
Körökre osztott stratégia real time csatákkal kombinálva.vadibandi
Ez a körökre osztott stratégia mit takar?kristóf17
Építkezést (katonai és gazdasági), gazdálkodást (adó, kereskedelem), egységek kiképzését, azok mozgatását, diplomáciát.

A youtube-on videóhegyek.




több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Total War Rome IIvadibandi
Ez egy klasszikus építgetős majd csatázós stratégiai játék? Mert gameplay alapján beszarás jól néz ki.kristóf17
Körökre osztott stratégia real time csatákkal kombinálva.vadibandi
Ez a körökre osztott stratégia mit takar?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Total War Rome IIvadibandi
Végree! Hiába volt jó a Shogun is, ahogy hallom, meg mondjuk téged aki ha jól tudom, képben van a japán történelemmel elhiszem, hogy nagyon jól szórakoztat is. De nekem azért sokkal jobb játszani egy olyannal, aminek tisztában vagyok a történeti hátterével. 😊

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Total War Rome IIvadibandi
Ez egy klasszikus építgetős majd csatázós stratégiai játék? Mert gameplay alapján beszarás jól néz ki.kristóf17
Körökre osztott stratégia real time csatákkal kombinálva.




több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Total War Rome IIvadibandi
Ez egy klasszikus építgetős majd csatázós stratégiai játék? Mert gameplay alapján beszarás jól néz ki.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Total War Rome II




több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
mindenképpen szedd le akkor légyszi, mert a Te véleményed mint 12 birtokos sokat nyomna a latbaHabi
Nekem nincs net sajnos megoldva a Pshez, így maradnak majd a tesztek részemről elolvasni. Amúgy mivel itt ugye sajna játékosnevek, új playerek nincsenek benne, és azéert évről évre nem sokminden szokott változni, grafika sem annyira, így nem biztos hogy megveszem majd eredetiben, max becserélem erre.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
mindenképpen szedd le akkor légyszi, mert a Te véleményed mint 12 birtokos sokat nyomna a latba


JT Daniels fan
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
nah lejött az ncaa 13 demo. kíváncsi vagyok mit tud.Habi
Na, majd írj véleményt, kíváncsi vagyok!zavi27
usc-oregon
lsu-bama
baylor-kansas
+
RGIII heismann kampány van benne. Idő szűkében csak egy meccset játszottam vele.
Usc-Oregon meccsre esett a választás. jó meccset is játszottam, plusz tetszett is. a grafikától egy hangyafa**nyit többet vártam, de a hangulat perfekt, a kommentátorok is jók, vannak új animációk, score alert, beszámolnak másik meccsekről közben, tiszta tv közvetítés feelingje van. A mozgások fejlődtek és az ice the kicker marha jól néz ki.
21-21 volt a meccs, 5sec hátra és 40 yardról rúgtam fg-t, időt kértek és lefagyott a rúgónak a mutatója és még más kamera nézetre is váltott, annyira megtetszett hogy mellé is vertem ahogy kell 😀
vannak benne érdekes dolgok azért, mert nehogy már egy safety felmegy 3 wr közé és majd lehalássza a labdát 😀
de nagyon tetszik. holnap letesztelem a többi meccset és az rgIII módot, de eddig nagyon vétel szaga van. A recruitingban pedig egy rakat újítás lett, azt itt sajnos nem tudják bemutatni.
3gb, mindenképpen megéri leszedni store-ról.Habi
Nekem a 12 megvan, azért vagyok kíváncsi, hogy érdemes lesz-e az új részt megvenni ahelyett/mellett. Köszi a friss infókat! 😊
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nah lejött az ncaa 13 demo. kíváncsi vagyok mit tud.Habi
Na, majd írj véleményt, kíváncsi vagyok!zavi27
usc-oregon
lsu-bama
baylor-kansas
+
RGIII heismann kampány van benne. Idő szűkében csak egy meccset játszottam vele.
Usc-Oregon meccsre esett a választás. jó meccset is játszottam, plusz tetszett is. a grafikától egy hangyafa**nyit többet vártam, de a hangulat perfekt, a kommentátorok is jók, vannak új animációk, score alert, beszámolnak másik meccsekről közben, tiszta tv közvetítés feelingje van. A mozgások fejlődtek és az ice the kicker marha jól néz ki.
21-21 volt a meccs, 5sec hátra és 40 yardról rúgtam fg-t, időt kértek és lefagyott a rúgónak a mutatója és még más kamera nézetre is váltott, annyira megtetszett hogy mellé is vertem ahogy kell 😀
vannak benne érdekes dolgok azért, mert nehogy már egy safety felmegy 3 wr közé és majd lehalássza a labdát 😀
de nagyon tetszik. holnap letesztelem a többi meccset és az rgIII módot, de eddig nagyon vétel szaga van. A recruitingban pedig egy rakat újítás lett, azt itt sajnos nem tudják bemutatni.
3gb, mindenképpen megéri leszedni store-ról.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
nah lejött az ncaa 13 demo. kíváncsi vagyok mit tud.Habi
Na, majd írj véleményt, kíváncsi vagyok!
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nah lejött az ncaa 13 demo. kíváncsi vagyok mit tud.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Mass Effect 3 befejezését lejátszotta még valaki Extended Cuttal?
több mint 12 éve
gsn 3 548
Igen, annak nem fog tetszeni, akit nem fog meg a történet. Nincs free roamolás, multiplayer állítólag gyenge, több benne a hiba, mint egy BF/CoD-ban, sok hasonló szituáció, stb. Mondjuk engem mindenben mindig a sztori érdekel és szerintem ha végeztél, akkor téged is le fog sokkolni egy kicsit (ha nem olvasol utána előre).gsn
Pedig már nagyon úgy vagyok vele, hogy megnézem a befejezést youtube-on és inkább törlöm is. 😊
Deus ex-szel jobban elvagyok. 😊 Meg gondolkodom rajta, hogy a Space Marine-t újra elővegyem egy kis hentelésre, mert már unom, hogy mindenhova csak belopakodom Jensennel... 😀
Egyébként a Spec Opsról egyből a Space Marine jutott eszembe. Szinte ugyanaz a játékmenet, csak míg egy W40k-ban tipikus, hogy egy űrgárdista százával irtja az orkokat, addig egy háborús játéknál ez (szerintem) nagyon frusztráló. Ráadásul itt is ugyanúgy megvannak a kivégzések, csak mikor egy űrgárdista a lánckardjával hasítja ketté az orkot, és szanaszét spriccel a vér, az jól néz ki és élvezetes, míg amikor egy katona tapos egy másik nyakári miután beleeresztett pár golyót, az már inkább gagyi jelleggel hat. :/süti
Ezek a döntések is befolyásolják a végeredményt, ha jól emlékszem, de nem biztos. Jó és rossz döntés nincs, de a kegyetlenség valószínűleg a végén más eredményt szül. Bizonyos helyzetekben dönthetsz arról is, hogy valakit lelősz-e vagy sem, futni hagyod-e vagy sem. Az a baj, hogy demo alapján és a kezdetektől kezdve mindenki más átlagos játékhoz hasonlítja, pedig ebben van olyan, ami a kategória játékaiban nincs. Karakterfejlődés, illetve egészen pontosan visszafejlődés, "démonokkal" való küzdelem, a jó és rossz tett közötti állandóan visszatérő párhuzam, és a lényeg, amire igazán csak a végén jön rá az ember, nem egy pályán megy végig és lő le mindenkit, hanem egy hadi pszichodrámába csöppen bele.

"If you just want to click your brain off and shoot some guys, Spec Ops is not for you. That’s ok though, gamers looking for that can find it in, well, almost every other game ever made. Spec Ops is unique in its intelligent treatment of adult themes. If you want a different take on the war game, I can’t recommend Spec Ops enough."

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness