Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Nekem abszolút nem szimpatikus a fiú, sok általa elmondott tervtől viszolygok, engem a négy évben újra meg kell győznie.
Szokol
Mint például?
Lúdas Solymi
Mert ez is egy populista farok: persze, hogy marad a 13. és 14. havi nyugdíj, ami nonszensz, mert 12 hónap van. Tessék megfelelő gazdaságot építeni és megemelni úgy a nyugdíjat, hogy elég legyen a 12. Aztán a rezsicsökkentés megtartása. Nem kellene inkább megfelelően szigetelni, korszerűvé tenni a fűtésrendszereket? De nem értek egyet a vagyonadóval sem: elég magasak a jövedelmet terhelő adók, akkor nem fair a vagyonadó. Vagy ez, vagy az, de a kettő együtt sok. És így tovább, van még egy pár.
Szokol
Nem tudsz 13.-14. nélkül választást nyerni. És nem teheted, hogy az első évben amíg összeáll a kormányzásod ezekbe belenyúlj túl erősen.
Biztos vagyok benne, hogy hozzáfognak nyúlni, a kérdés inkább a mikor és hogyan.
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Puzsér is elsírta magát az Inga eredményváróján.

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sk02on/puzs%C3%A9rn%C3%A1l_elt%C3%B6rt_a_m%C3%A9cses/
Nomac
Hat igen. Amit felszabaditott ez az egesz tegnap este szerintem nagyon nagyon sokakbol, az jol megmutatja, milyen felelemre es gyuloletkeltesre epult fel az elmult 16 ev. Az emberek megkonnyebbultek, sirnak oromukben. Jo, hogy vegre vege van.
Stez
Én hajnal 1kor még a szabadságszobornál durrantottam a pezsgőt. 😀
dugo93
Dugo kihúzta a dugót 🙂
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Amúgy ha behozzák, hogy valaki csak 2x lehet egymásután miniszter és ezt visszamenőleg is számolják akkor Vityát ki is lőtték.
Toca
Márpedig az én szememben az egy nagyon fontos, betartandó ígéret. És én is erre vezetem azt, hogy ennek a Fidesz nevű, jelenleg ismert formációnak vége van.
2 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 719
Puzsér is elsírta magát az Inga eredményváróján.

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sk02on/puzs%C3%A9rn%C3%A1l_elt%C3%B6rt_a_m%C3%A9cses/
Nomac
Hat igen. Amit felszabaditott ez az egesz tegnap este szerintem nagyon nagyon sokakbol, az jol megmutatja, milyen felelemre es gyuloletkeltesre epult fel az elmult 16 ev. Az emberek megkonnyebbultek, sirnak oromukben. Jo, hogy vegre vege van.
Stez
Én hajnal 1kor még a szabadságszobornál durrantottam a pezsgőt. 😀

2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
„A választási eredmény világos és egyértelmű: a kormányzás lehetőségét ezúttal nem nekünk adták a magyar emberek” – posztolta a Facebookon hétfő reggel a Fidesz kampányfőnöke, Orbán Balázs. Szerinte a Fidesz előtt álló időszak lényege most „a sorok rendezése, közösségeink megerősítése” lesz. „Nem fogjuk cserben hagyni a Fidesz szavazóit! Maradunk a Haza szolgálatában!” – írta Orbán Balázs, és háláját fejezte ki a kormánypártok szavazóinak.
warr_b
Bazsi b+, nyilván kikaptatok mikor te már eleve feladtad a harcot
Negritis, a vajda
Lenne értelme utánpótlas a Fidesznek már rég ki lenne vágva, de nincs. Ezért se fognak tudni megújulni.
Az a kérdés, hogy van-e annyira egybe Vitya elméje, hogy belássa.

Amúgy ha behozzák, hogy valaki csak 2x lehet egymásután miniszter és ezt visszamenőleg is számolják akkor Vityát ki is lőtték.
2 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
Gyors kerdes van valakinek egy best of listaja a Fidesz elmult 16 everol? Mik voltak a legmeghökkentöbb dolgok? 😀
Toto21
 fideszcsomag.eu/
2 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Nekem abszolút nem szimpatikus a fiú, sok általa elmondott tervtől viszolygok, engem a négy évben újra meg kell győznie.
Szokol
Mint például?
Lúdas Solymi
Mert ez is egy populista farok: persze, hogy marad a 13. és 14. havi nyugdíj, ami nonszensz, mert 12 hónap van. Tessék megfelelő gazdaságot építeni és megemelni úgy a nyugdíjat, hogy elég legyen a 12. Aztán a rezsicsökkentés megtartása. Nem kellene inkább megfelelően szigetelni, korszerűvé tenni a fűtésrendszereket? De nem értek egyet a vagyonadóval sem: elég magasak a jövedelmet terhelő adók, akkor nem fair a vagyonadó. Vagy ez, vagy az, de a kettő együtt sok. És így tovább, van még egy pár.
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 069 — Whoops, looks like something went wrong.
Puzsér is elsírta magát az Inga eredményváróján.

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sk02on/puzs%C3%A9rn%C3%A1l_elt%C3%B6rt_a_m%C3%A9cses/
Nomac
Hat igen. Amit felszabaditott ez az egesz tegnap este szerintem nagyon nagyon sokakbol, az jol megmutatja, milyen felelemre es gyuloletkeltesre epult fel az elmult 16 ev. Az emberek megkonnyebbultek, sirnak oromukben. Jo, hogy vegre vege van.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
Puzsér is elsírta magát az Inga eredményváróján.

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sk02on/puzs%C3%A9rn%C3%A1l_elt%C3%B6rt_a_m%C3%A9cses/
Nomac
ez nem meglepő, eléggé el tudják ragadni az érzelmek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
„A választási eredmény világos és egyértelmű: a kormányzás lehetőségét ezúttal nem nekünk adták a magyar emberek” – posztolta a Facebookon hétfő reggel a Fidesz kampányfőnöke, Orbán Balázs. Szerinte a Fidesz előtt álló időszak lényege most „a sorok rendezése, közösségeink megerősítése” lesz. „Nem fogjuk cserben hagyni a Fidesz szavazóit! Maradunk a Haza szolgálatában!” – írta Orbán Balázs, és háláját fejezte ki a kormánypártok szavazóinak.
warr_b
Bazsi b+, nyilván kikaptatok mikor te már eleve feladtad a harcot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Puzsér is elsírta magát az Inga eredményváróján.

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sk02on/puzs%C3%A9rn%C3%A1l_elt%C3%B6rt_a_m%C3%A9cses/
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 351 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
„A választási eredmény világos és egyértelmű: a kormányzás lehetőségét ezúttal nem nekünk adták a magyar emberek” – posztolta a Facebookon hétfő reggel a Fidesz kampányfőnöke, Orbán Balázs. Szerinte a Fidesz előtt álló időszak lényege most „a sorok rendezése, közösségeink megerősítése” lesz. „Nem fogjuk cserben hagyni a Fidesz szavazóit! Maradunk a Haza szolgálatában!” – írta Orbán Balázs, és háláját fejezte ki a kormánypártok szavazóinak.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Behivot kapott mindenki?
Brouwerij van de Vrij
Nem, és a börtönbe se vittek elő, ahogy itt be lett hirdetve tegnap.
So be kellett jönnöm dolgozni.
zacknorb
1000 forintos benzint tankoltál?
warr_b
Nem de az euró egyből 365 lett, biztos brüsszel meg soros műve 😀


2 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 719
Sziasztok, kicsit megkésve, de annyit szeretnék mondani, hogy:

MEGVAAAAAAAAAAN BAZDMEEEEEG!
dugo93
anyósnak mikor rakják be a pacemakert?
eaglesmcnabb
Tegnap már nyomtunk egy 4v1-et. Innen egy szót se szólok, csak mosolygok és foglalom nekik a repjegyet. 😀

2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
 index.hu/belfold/2026/04/13/valasztas-2026-fidesz-orban-balazs-nagy-istvan-gulyas-gergely-menczer-tamas-reakciok/
Negritis, a vajda
Mindenki fitogtatja, hogy ő mekkora hű ember. Azért kíváncsi vagyok, meddig marad így.
Németh Balázst továbbra is ütném.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
hírtv tegnapi adása:
 www.facebook.com/hirtvplusz/videos/956585366850117
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 069 — Whoops, looks like something went wrong.
Bekapcsolom az M1-t, megnézek egy híradót is.
Nomac
háború - háború - háború
hogy b+ mert hallgattam ráé
Negritis, a vajda
Kicsit bajban lehetnek ott a tesak, mert nyilvan nem keszultek mara uj anyagok, nem szamoltak ezzel, igy lemegy az eddigi, csak hogy valami menjen. De nyilvan senki nem tudja, mi a fasz lesz. Megjegyzem, en is be lehetek szarva az M4-nel, mi hiaba nem politizalunk sosem, azert valamikor itt is johet az atalakitas meg a letszamleepites. De nyilvan az elso kasza az az M1 kornyeken lesz, mert ott feltetelezem, kb nagytakaritas lesz.

Majd megirom, ha netan az en ottani palyafutasom is veget er, de talan a sporthoz kevesbe nyulnak hozza. 🙂

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Behivot kapott mindenki?
Brouwerij van de Vrij
Nem, és a börtönbe se vittek elő, ahogy itt be lett hirdetve tegnap.
So be kellett jönnöm dolgozni.
zacknorb
1000 forintos benzint tankoltál?
warr_b
Papa, sose volt kocsim, a 105/210 a nyerő.

Poloska vagyok.
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 633
Euró - HUF 365 😃
szaba
Valamit valamiert
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Pjotr megvan már? Behivot kapott mindenki?
Brouwerij van de Vrij
Én már a fronton ébredtem reggel.
Sixo
Én is, most masírozunk Moszkva felé, ha odaérünk, Szíjjas is meglesz. 😀

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 351 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Behivot kapott mindenki?
Brouwerij van de Vrij
Nem, és a börtönbe se vittek elő, ahogy itt be lett hirdetve tegnap.
So be kellett jönnöm dolgozni.
zacknorb
1000 forintos benzint tankoltál?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Pjotr megvan már? Behivot kapott mindenki?
Brouwerij van de Vrij
Én már a fronton ébredtem reggel.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Behivot kapott mindenki?
Brouwerij van de Vrij
Nem, és a börtönbe se vittek elő, ahogy itt be lett hirdetve tegnap.
So be kellett jönnöm dolgozni.

Poloska vagyok.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
Gyors kerdes van valakinek egy best of listaja a Fidesz elmult 16 everol? Mik voltak a legmeghökkentöbb dolgok? 😀
Toto21
fókuszcsoportos könyv?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Euró - HUF 365 😃