Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
hírtv live este 8ig tart csak 😕
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Amire reggel jöttem rá.Végre 3 év után nem kell majd Zelenskij fejét néznem az utcán MINDENHOL
Poloska vagyok.
2 hónapja
Reggel 11 van, és a környékbeli falvak általam ismert összes polgármestere már megírta a gratuláló postját a facebookra, amiben a megválasztott helyi tiszás képviselőnek illetve a tisza pártnak gratulál. A haza mindenek előtt meg zászlóerdő, meg hasonlók kíséretében.Ezeknek a polgármestereknek a két harmada még januárban a fideszes képviselő jelölttel lőtt közös képet postolgatta a facebookra. Lakájország lakájrésze késlekedés nélkül és készségesen teszi amibe bele-szocializálódott.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Jogos, a rajongói oldala dobta ki. Mentségemre szóljon, hogy eszembe se jutott, hogy egy politikusnak lehet rajongói oldala.Jelentkezett Szíjjártó fészen. Ő se adja fel, pedig a megtévesztéssel és az árulással kellett megküzdenie. Akkó jó van akkó!igen, mer rákerestem az oldalá4ra és semmit nem látok
Szokol
Negritis, a vajda
2 hónapja
Jelentkezett Szíjjártó fészen. Ő se adja fel, pedig a megtévesztéssel és az árulással kellett megküzdenie. Akkó jó van akkó!igen, mer rákerestem az oldalá4ra és semmit nem látok
Szokol
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
na akkor jon a valtas ideje, byebye telex, 24.hu, 444, partizan stb. welcome origo, index, patriota. linkelem is az elso cikket:Pont ma reggel volt az aktuális nemet kormányülés utáni sajtótájékoztató, és bár csak pár percet néztem belőle de lehetett látni Merz szemében a rettegést.
www.origo.hu/kulpol/2026/04/eu-szeteses-dmitrijev
szerintetek is szetesik az EU Viktor nelkul?
csebi
De nem lennék most a helyükben.
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
2 hónapja
Jelentkezett Szíjjártó fészen. Ő se adja fel, pedig a megtévesztéssel és az árulással kellett megküzdenie. Akkó jó van akkó!
2 hónapja
Vastagbőr: "💀Politikai tömegsír! A teljesség igénye nélkül.ez mar lassan meg fog jelenni a munkanelkuli statisztikaban is...
Pócs János ősgeci, a Jászság ura,
Németh Balázs bohóc,
Tuzson Bence igazságügyi miniszter,
Takács Péter egészségügyi államtitkár,
Vitályos Esztert zsírra szállt por,
Hollik Istvánt hivatásos hazudozó,
Fülöp Attila gondoskodáspolitikáért felelős államtitkár,
Ferencz Orsolya űrbiztos,
Nagy István agrárminiszter,
Hankó Balázs kulturális minisztert,
Fónagy János,
Tiba István,
Tállai Andrást,
Azbej Trisztán,
Illés Boglárka,
Halász János,
Szatmáry Kristóf,
Seszták Miklós,
Koncz Zsófia,
Németh Szilárd,
Tessely Zoltán,
Becsó Zsolt,
Hoppál Péter,
Bányai Gábor,
Dunai Mónika."
Brouwerij van de Vrij
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Vastagbőr: "💀Politikai tömegsír! A teljesség igénye nélkül. Pócs János ősgeci, a Jászság ura,
Németh Balázs bohóc,
Tuzson Bence igazságügyi miniszter,
Takács Péter egészségügyi államtitkár,
Vitályos Esztert zsírra szállt por,
Hollik Istvánt hivatásos hazudozó,
Fülöp Attila gondoskodáspolitikáért felelős államtitkár,
Ferencz Orsolya űrbiztos,
Nagy István agrárminiszter,
Hankó Balázs kulturális minisztert,
Fónagy János,
Tiba István,
Tállai Andrást,
Azbej Trisztán,
Illés Boglárka,
Halász János,
Szatmáry Kristóf,
Seszták Miklós,
Koncz Zsófia,
Németh Szilárd,
Tessely Zoltán,
Becsó Zsolt,
Hoppál Péter,
Bányai Gábor,
Dunai Mónika."
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
na akkor jon a valtas ideje, byebye telex, 24.hu, 444, partizan stb. welcome origo, index, patriota. linkelem is az elso cikket:az még hagyján de soros!!!
www.origo.hu/kulpol/2026/04/eu-szeteses-dmitrijev
szerintetek is szetesik az EU Viktor nelkul?
csebi
www.origo.hu/belpol/2026/04/elon-musk-alex-soros-x-valasztas-2026
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
na akkor jon a valtas ideje, byebye telex, 24.hu, 444, partizan stb. welcome origo, index, patriota. linkelem is az elso cikket:www.origo.hu/kulpol/2026/04/eu-szeteses-dmitrijev
szerintetek is szetesik az EU Viktor nelkul?
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Szimplán csak hozza haza a gecisok EU pénzt ami aug30ig lejárEgy perce még a "másik irányból" járt a szám, hogy itt sajnos kurva sok türelemre lesz szükségünk, de máris igazat kell neked adnom. Az, hogy a kibaszott politikai elitünk végre ne a zsebére dolgozva széles seggel rajtunk ülve élősködjön, elsősorban rajtunk múlik. És ott kezdődik, hogy tegyünk ellene, hogy vannak elvásásaink. És ha azok nem teljesülnek, akkor elégedetlenkedünk. Hangosan, hogy meghallják.Akartam írni arra az írásodra is, az alábbi részre:
Úgyhogy csak hajrá. 😊
peterk2005 udvari bolond
Ilyen helyzetben aki úgy szavazott a tiszára, hogy 1 év türelmi időt ad nekik, az feleslegesen szavazott, mert csalódni fog. Én úgy vagyok vele, ha csak a JELEIT látom, hogy tényleg kormányozni akarnak, és nem a saját klientúrát kiépítve beülni a közpénzekbe, már az elég lesz az első évre. Akkor legalább a bizalmam megmarad, hogy idővel, ahogy a lehetőségek adják magukat, tudunk majd lépni is előre.Egy év alatt is lehet alkotni. Lehessen látni, hogy elindult egy folyamat! Hogy az új oligarchákat kezdi el építeni vagy pl csatlakozunk az Európai Ügyészséghez. Hogy elzárja-e a propaganda-csapokat vagy magáévá teszi és folytatódik ugyanúgy tovább minden, csak most már őt szolgálja. Hogy igenis ránézünk-e Szijjártó körmére, mert ez már sok volt. És így tovább.
peterk2005 udvari bolond
Nem várok én kánaánt, de érezni akarom, hogy közeledünk Európa felé végre!
Szokol
Poloska vagyok.
2 hónapja
Dzsudzsákné meglett már?
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Még ügyvezető kormány van 😉Győr város fb oldala már valamivel készül délben.az elso botrany Magyar Peter kormanyazasa alatt. nem kellett sokaig varni ra.
Hát elkezdődött
ervinator
csebi
2 hónapja
Győr város fb oldala már valamivel készül délben.az elso botrany Magyar Peter kormanyazasa alatt. nem kellett sokaig varni ra.
Hát elkezdődött
ervinator
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Győr város fb oldala már valamivel készül délben.Hát elkezdődött
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Azert azt is enekeljuk meg, hogy a 141 ezer levelszavazat is masszivan alulteljesites a Fidesz reszerol. nem lattam meg, hogy mennyi hianyozhat ott, de hat ez rohadt messze van.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Akárhogy is lesz, én 16 éve nem aludtam ilyen jól 😊Én kurvaszarul, mert megártott a bor, émelyegtem és a savamat is felbaszta. Csak egy pohárral ittam, de reggel majdnem okádtam a buszon. Utoljára harmadikos koromban sikerült pedig.
Jakehomer
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
amugy nem tudom, hogy volt-e mar itt, de Magyar Peter megerdemli az ev ferje cimet sot lehet az evtized ferje cimet.kirugjak a VOLT feleseget erre o bedonti az egesz céget.
| tudom h nem dontotte be meg minden |
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Itt tényleg ez a lényeg. Egyszerűen el kell indulni egy klasszikus értelemben vett európai irányba. Én mondjuk nem gondolom, hogy ennek pl. az európai ügyészség egy kihagyhatatlan eszköze, mert szerintem anélkül is lehet fejleszteni a magyar jogrendi gyakorlatokat.De ehhez ugyanúgy fontos, hogy itt ne egy emberről szóljon a dolog, hanem a kormányról. Ez itt nem MP, mint OV volt, hanem legyen egy olyan kormányzat, amely funkcionál az utolsó sejtig, aki pedig ebben nem hasznos elem, azt dobja ki magából a szervezet.
2 hónapja
Egy perce még a "másik irányból" járt a szám, hogy itt sajnos kurva sok türelemre lesz szükségünk, de máris igazat kell neked adnom. Az, hogy a kibaszott politikai elitünk végre ne a zsebére dolgozva széles seggel rajtunk ülve élősködjön, elsősorban rajtunk múlik. És ott kezdődik, hogy tegyünk ellene, hogy vannak elvásásaink. És ha azok nem teljesülnek, akkor elégedetlenkedünk. Hangosan, hogy meghallják.Akartam írni arra az írásodra is, az alábbi részre:
Úgyhogy csak hajrá. 😊
peterk2005 udvari bolond
Ilyen helyzetben aki úgy szavazott a tiszára, hogy 1 év türelmi időt ad nekik, az feleslegesen szavazott, mert csalódni fog. Én úgy vagyok vele, ha csak a JELEIT látom, hogy tényleg kormányozni akarnak, és nem a saját klientúrát kiépítve beülni a közpénzekbe, már az elég lesz az első évre. Akkor legalább a bizalmam megmarad, hogy idővel, ahogy a lehetőségek adják magukat, tudunk majd lépni is előre.Egy év alatt is lehet alkotni. Lehessen látni, hogy elindult egy folyamat! Hogy az új oligarchákat kezdi el építeni vagy pl csatlakozunk az Európai Ügyészséghez. Hogy elzárja-e a propaganda-csapokat vagy magáévá teszi és folytatódik ugyanúgy tovább minden, csak most már őt szolgálja. Hogy igenis ránézünk-e Szijjártó körmére, mert ez már sok volt. És így tovább.
peterk2005 udvari bolond
Nem várok én kánaánt, de érezni akarom, hogy közeledünk Európa felé végre!
2 hónapja
sokadjára látom a wc pucolós csajt, de kurvára nem értem ez miért trüváj
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Akárhogy is lesz, én 16 éve nem aludtam ilyen jól 😊
Tepper takarodj!

