Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hatvanpusztával mi a terv? Remélem átalakítják valami hasznos dologgá.

2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 585
Kérdező:
Mi fog változni az életedben azzal hogy a Fidesz veszített?

Hajdú Petike:
Semmi. Én független vagyok 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDD
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 950
Hát ha úgy nézzük egy miniszterelnök volt benne, az biztos. 😀
KB23
most ez komoly? 😊 magyarázod a viccet? 😊

amúgy meg vazze nem vasárnap van már, elmegyek kajálni és iderittyentetek megint 2 oldalt!
NB2
Hát látod baszod, a másnap nálam is kibaszta a biztosítékot 😀
2 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
A kérdéshez, hogy tudták-e a Fideszben, mi a valós helyzet… Szombaton kora este befújta a szél az ablakomon a Fidesz utolsó belső felmérésének az eredményét. A Századvég készítette, nagy mintán: Tisza 52 százalék, Fidesz 38, Mi Hazánk 7, DK 2, MKKP 1.
Tehát tisztában voltak azzal, hogy fölényes Tisza-győzelem várható. Igaz, a fölény mértéke, a tiszás kétharmad meglepetést okozhatott. A mandátumbecslés ugyanis így szólt: Tisza 120-125, Fidesz 70-73, Mi Hazánk 6-7.
nagylaza, főpohárnok
Nyilvánvalóan tudták. Az persze más kérdés, hogy kik tudták és hányan tudták. (Belső körből hányan kapják meg a valós mérésket).

Vicces, amikor hebegnek habognak a HírTV-n, hogy hát itt van egy szürkezóna ami nem mérhető... meg a fiatalok stb... közben meg szinte tűpontosan bejönnek a Medián számai... Akkor mégiscsak mérhető?





Hozzáteszem én magam sem hittem el ezeket a számokat, én simán bevallom, hogy annyira rányomta a gondolkodásomra a 16 év NER a bélyegét, hogy el nem tudtam képzelni, hogy ilyen módon leomlik az egész.

Nagyon durva visszanézni, ahogyan ~15 perc alatt (a feldolgozottság 10-> 30% körül) lefut az egész a fidesz médiában.

Én persze 18 voltam amikor elindult a NER, ma 34 vagyok, kicsit furcsán is állok most az egészhez: életemben nyomtatott sajtó olvasó ember voltam (napilap, hetilapok), de alig emlékszem milyen volt, amikor nem a Fidesz kormányzott (emlékszem, de teljesen más az amikor saját jövedelemmel, munkával, társsal, akár gyerekkel rendelkezel, mint amikor 16-20 éves vagy egyetemen stb..

Nyilván ezzel a "generáció(ka)t érint érzéssel" nem vagyok egyedül.

Kíváncsian várom, hogy pl milyen médiát fog magának építeni a TISZA, lesz-e saját TV csatornája, melyik online médium / szerkesztőség áll be mögé, vagy tényleg megmaradnak "függetlennek". Tegyük hozzá, ami az ellenzéki média / szerkesztőségek / közösségek letoltak (Direkt36, Átlátszó, 444, Telex, Partizán, 24.hu, hvg, Szélsőközép / Polgári ellenállás stb.) arról még fognak tanulmányok / elemzések születni ebben biztos vagyok.

Szerkesztette: bobi0092
2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 006
Tudom, geci vagyok de már önmagában azért megérné a váltás hogy utána lássam a pikachu memet a narancsképűek fejére kiülni. Reality check gonna hit like crack.
Ha már szó volt a napokban a Dbz-ről hadd idézzem Bozsó Pétert aka Vegetat.
Úgy érzem nagyon jól fogunk szórakozni, legalábbis én nagyon jól fogok szórakozni.
esanders10
Jelentem, nuclear grade coping van jelen☺️
2 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
A napom (ha vót már, nem érdekel)

2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
A kérdéshez, hogy tudták-e a Fideszben, mi a valós helyzet… Szombaton kora este befújta a szél az ablakomon a Fidesz utolsó belső felmérésének az eredményét. A Századvég készítette, nagy mintán: Tisza 52 százalék, Fidesz 38, Mi Hazánk 7, DK 2, MKKP 1.
Tehát tisztában voltak azzal, hogy fölényes Tisza-győzelem várható. Igaz, a fölény mértéke, a tiszás kétharmad meglepetést okozhatott. A mandátumbecslés ugyanis így szólt: Tisza 120-125, Fidesz 70-73, Mi Hazánk 6-7.
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
na ki ebredt igy a mai napon?



csebi
Bruti
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/669926410_961156429729864_1366614076345034826_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=4s7Uu609nTAQ7kNvwFyC9UX&_nc_oc=AdrbaU7kPW_OwNryBmemllay33Jaw3PsnDINmyVncfpiXXh8pHiJBUfXbQBonwbqaoE&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AaTc10Sz-hKubLe9oMAZtA&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-wxlOb0xIfMwD-tz0oSkYk4PejPPimR7D5_5Myh_JjJg&oe=6A3EE006
1,3 Mio. Aufrufe · 73.830 Reaktionen | 2026 április 13. 11 óra! Másik Magyarország első napja! Megcsináltuk emberek! ❤️❤️❤️ | Bruti
2026 április 13. 11 óra! Másik Magyarország első napja! Megcsináltuk emberek! ❤️❤️❤️
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
pöcs jön a partizánba
Negritis, a vajda
Bábut is viszi remélem.
Porsan
Pócs papírmasé is legyen, ha nem megy be!

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
pöcs jön a partizánba
Negritis, a vajda
Bábut is viszi remélem.
Porsan
nem találok semmit róla, mikorra ígérték?
ervinator
"a nap folyamán"
2kor MP sajtótáj
aztán Mi P csinál valamit
és aztán lesz a pöcs

 www.youtube.com/live/GytmF4sSGts?si=yoqh-xxvGk8TCLNf&t=16363

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 094
pöcs jön a partizánba
Negritis, a vajda
Bábut is viszi remélem.
Porsan
nem találok semmit róla, mikorra ígérték?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 944 — Lucas Scott
na ki ebredt igy a mai napon?



Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
 atlatszo.hu/kozpenz/2026/04/13/par-oraval-a-fidesz-veresege-utan-kulfoldre-indultak-a-honvedsegi-repulok/
Ez volt már? Lusta vagyok oldalakat visszanézni 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Hát ha úgy nézzük egy miniszterelnök volt benne, az biztos. 😀
KB23
most ez komoly? 😊 magyarázod a viccet? 😊

amúgy meg vazze nem vasárnap van már, elmegyek kajálni és iderittyentetek megint 2 oldalt!
NB2
Ja, csak a meló sehol se pörög, so itt basszuk el az időt.

Poloska vagyok.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Jut eszembe, nekem van egy jó prezident jelöltem: Varga Judit.
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy ha behozzák, hogy valaki csak 2x lehet egymásután miniszter és ezt visszamenőleg is számolják akkor Vityát ki is lőtték.
Toca
Márpedig az én szememben az egy nagyon fontos, betartandó ígéret. És én is erre vezetem azt, hogy ennek a Fidesz nevű, jelenleg ismert formációnak vége van.
szaba
Szerintem mostantól fogják számítani, mert különben visszaható hatályú lenne a törvény. Azt meg a jogrend nem annyira szereti, és akkor szépen fogalmaztam
Akcidens
Dehogy lenne visszaható hatályú. A visszaható hatály nem így működik. Ha így működne, akkor - hogy egy hirtelen példát mondjak - vagyonadót se lehetne kivetni a már megkeresett vagyonokra. Pedig nyilván lehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Hát ha úgy nézzük egy miniszterelnök volt benne, az biztos. 😀
KB23
most ez komoly? 😊 magyarázod a viccet? 😊

amúgy meg vazze nem vasárnap van már, elmegyek kajálni és iderittyentetek megint 2 oldalt!
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Bazdmeg és ez a mocsok liba már "nemzeti ellenállásról" hadovál.

 www.szeretlekmagyarorszag.hu/hirek/szentkiralyi-alexandra-most-indul-a-nemzeti-ellenallas/
atapapa
Szinte szégyellem hogy szívesen lenyugtatnám. 😀

Sokaknál beidegződés lett az elmúlt 16 év alatt hogy harcolni kell, úgy látszik, ő is ilyen.
Mikey
most menj, láthatóan be van cuccozva, szerintem nem ellenkezne.

sokszor mondtam már, Szandikával a legnagyobb baj, hogy nem arra használja a száját, amire kellene.


Egy év alatt is lehet alkotni. Lehessen látni, hogy elindult egy folyamat! Hogy az új oligarchákat kezdi el építeni vagy pl csatlakozunk az Európai Ügyészséghez. Hogy elzárja-e a propaganda-csapokat vagy magáévá teszi és folytatódik ugyanúgy tovább minden, csak most már őt szolgálja. Hogy igenis ránézünk-e Szijjártó körmére, mert ez már sok volt. És így tovább.

Nem várok én kánaánt, de érezni akarom, hogy közeledünk Európa felé végre!
Szokol
engem az érdekel, hogy kezdjék el a demokratikus rendszert rendbe tenni. rakják rendbe a szétcseszett törvényeket, és betonozzák be. megfelelő alapok nélkül nem lehet építkezni.
2 hónapja
Porsan Las Vegas Raiders 258
pöcs jön a partizánba
Negritis, a vajda
Bábut is viszi remélem.
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 950

atapapa
Hát ha úgy nézzük egy miniszterelnök volt benne, az biztos. 😀
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
pöcs jön a partizánba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
atapapa
Orbánnak Viktornak nem igaza van, hanem igaza LESZ.
2 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
 www.facebook.com/story.php?story_fbid=1588524809948315&id=100063724339188&post_id=100063724339188_1588524809948315#

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!