Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
radnaimark.hu-n nem is lesz már videó?Mekkora lenne, ha most kitennék! 😊
resistance is futile
2 hónapja
erre en mindig azt mondtam, hogy arra nem lehet szamitani, hogy egybol eltunnek ezek az emberek, a kitartottak, a szellemi holdudvar.Amúgy tudom, hogy túlspilázom, de esküszöm, hogy még a levegő is jobb lett mára. Méghogy nincs hatással az életünkre... olyan szintű megkönnyebbülés van rajtam, hogy még az sem érdekelt, ahogy a mammer nekem tolta a kocsiját a Lidlbeb. Pedig két napja valszeg kettészakítottam volna.Pedig abból tudhatod majd, hogy jól mennek a dolgok, amikor egy választás nem lesz ekkora hatással az életedre.
Hanni
Én arra próbálom magam mindig emlékeztetni, hogy ne számítsak komoly elszámoltatásra, de elszomorít a gondolat, hogy mennyi nézőlászló van a mai társadalmunkban...
hvg.hu/itthon/20260413_magyar-nemzet-velemenycikk-masnap-kormanyvaltas
r.baggio
sot ugye szavazok kapcsan is vegig azt mondtam barati, ismerosi, csaladi korben, hogy mar az jo lenne, ha belfoldon 2.5 millio szavazo ala menne az osszletszam, nem fog ez egybol bezuhanni mondjuk masfel millara.
de igazabol most jon majd a rendes teglarol teglara epitkezes. amikor be kell mutatni ezt a 16 evet, es mellette elkezdeni felepiteni Magyarorszagot, ami a mienk, ahogy Lakner is mondta, es vigyaznunk kell ra.
nekem igazabol 3 elvarasom van jelenleg:
1: ujra kozeledjunk az EU-hoz, es ne tavolodjunk.
2: kovetkezo negy evben kezdjunk el epiteni egy szolidaris, igazsagos tarsadalmat.
3: legyen kovetkezmenye annak, ami az elmult 16 evben tortent.
ha az elso ketto utjan elindulunk, es vegre levetkozzuk a kovetkezmenyek nelkuli orszag ruhajat akkor jo uton leszunk.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Elképesztő, hogyan jön ki a feszültség: éjszaka ereszd el a hajam, délelőtt meló, az ételfutár széles mosollyal és tiszás pólóban nyugtázza a házra kirakott EU-s zászlót és csak utána, az egy órája kirakott Magyar Péter videónál kezdtem el sírni.Már most egy jobb ország lettünk.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Igazad van, biztos tudta még rajtuk kivül még pár ember, de azok a fejek akik kijöttek az eredményváróról nem azt sugalták, hogy valóban tudták a real számokat.És ők honnan/kitől tudták? Mert hogy nem ők telefonáltak meg összesítettek az biztos. Szóval nehezen hihető hogy csak ők négyen tudtak a számokról.Az a 4 ember. OV, Lézer, Szijjas és Tóni.Én meg lennék lepődve ha itt a Fideszben széles körben nyilvános lettek volna a tényleges számok. Azzal kb veszélyeztették volna azt, hogy egyben maradnak, amíg lemegy a választás, mert ha biztos a bukás, akkor többen kiugorhatnak, nem tesznek bele energiát etc.Egyetértek, Viktor tudta meg max 1-2 bizalmas.
Egyszerűen elhitték a saját hazugságaikat, megkapták felülről, hogy azt kell tolni, hogy faszák vagyunk és elhitték.
ervinator
szaba
KB23
topin
2 hónapja
Amúgy tudom, hogy túlspilázom, de esküszöm, hogy még a levegő is jobb lett mára. Méghogy nincs hatással az életünkre... olyan szintű megkönnyebbülés van rajtam, hogy még az sem érdekelt, ahogy a mammer nekem tolta a kocsiját a Lidlbeb. Pedig két napja valszeg kettészakítottam volna.Pedig abból tudhatod majd, hogy jól mennek a dolgok, amikor egy választás nem lesz ekkora hatással az életedre.
Hanni
Én arra próbálom magam mindig emlékeztetni, hogy ne számítsak komoly elszámoltatásra, de elszomorít a gondolat, hogy mennyi nézőlászló van a mai társadalmunkban...
hvg.hu/itthon/20260413_magyar-nemzet-velemenycikk-masnap-kormanyvaltas

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Így most szegény Orbánnak el kell mennie nyilatkozni a gonosz brüsszelita független sajtónak is? Vagy marad a lakáj média?
2 hónapja
Én meg lennék lepődve ha itt a Fideszben széles körben nyilvános lettek volna a tényleges számok. Azzal kb veszélyeztették volna azt, hogy egyben maradnak, amíg lemegy a választás, mert ha biztos a bukás, akkor többen kiugorhatnak, nem tesznek bele energiát etc.én mindig ilyen voltam, csak az érdekel mi van a háttérben, a függöny mögött, amit nem lát senki
Egyszerűen elhitték a saját hazugságaikat, megkapták felülről, hogy azt kell tolni, hogy faszák vagyunk és elhitték.
ervinator
ez is nagyon érdekel, meddig (milyen szintig) lefelé volt eladva a mi biztos nyerünk, és ki volt az első, aki már tudott arról, hogy bukovári, de még fullba tolta a kretént
mert biztos vannak páran, akik elhitték, hogy a Medián hülye, de azt azért kétlem, hogy 4-5 embernél több ne tudta volna - eleve akik készítették, az nem egy ember, azoknak van ismerőse, barátja, szomszédja, stb.
2 hónapja
radnaimark.hu-n nem is lesz már videó?
2 hónapja
De tényleg, van rá esély hogy elvegyék? Vagy élhet ott vidáman a klán? Az nagyon bántana.Hatvanpusztával mi a terv? Remélem átalakítják valami hasznos dologgá.Az nem mezőgazdasági célú mintagazdaság???
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Matthew99
2 hónapja
Amúgy tudom, hogy túlspilázom, de esküszöm, hogy még a levegő is jobb lett mára. Méghogy nincs hatással az életünkre... olyan szintű megkönnyebbülés van rajtam, hogy még az sem érdekelt, ahogy a mammer nekem tolta a kocsiját a Lidlbeb. Pedig két napja valszeg kettészakítottam volna.
2 hónapja
És ők honnan/kitől tudták? Mert hogy nem ők telefonáltak meg összesítettek az biztos. Szóval nehezen hihető hogy csak ők négyen tudtak a számokról.Az a 4 ember. OV, Lézer, Szijjas és Tóni.Én meg lennék lepődve ha itt a Fideszben széles körben nyilvános lettek volna a tényleges számok. Azzal kb veszélyeztették volna azt, hogy egyben maradnak, amíg lemegy a választás, mert ha biztos a bukás, akkor többen kiugorhatnak, nem tesznek bele energiát etc.Egyetértek, Viktor tudta meg max 1-2 bizalmas.
Egyszerűen elhitték a saját hazugságaikat, megkapták felülről, hogy azt kell tolni, hogy faszák vagyunk és elhitték.
ervinator
szaba
KB23
2 hónapja
Hatvanpusztával mi a terv? Remélem átalakítják valami hasznos dologgá.Az nem mezőgazdasági célú mintagazdaság???
bcsarli, Udvari Főkóstoló

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Nem jó, ahhoz orvos és ápoló is kéne, az meg nincs.Inkább kórház, vagy valami üdülőközpont.Hatvanpusztával mi a terv? Remélem átalakítják valami hasznos dologgá.Theme park?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
szaba
bcsarli, Udvari Főkóstoló
2 hónapja
zebasimogatóInkább kórház, vagy valami üdülőközpont.Hatvanpusztával mi a terv? Remélem átalakítják valami hasznos dologgá.Theme park?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
szaba
bcsarli, Udvari Főkóstoló
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
2 hónapja
Az a 4 ember. OV, Lézer, Szijjas és Tóni.Én meg lennék lepődve ha itt a Fideszben széles körben nyilvános lettek volna a tényleges számok. Azzal kb veszélyeztették volna azt, hogy egyben maradnak, amíg lemegy a választás, mert ha biztos a bukás, akkor többen kiugorhatnak, nem tesznek bele energiát etc.Egyetértek, Viktor tudta meg max 1-2 bizalmas.
Egyszerűen elhitték a saját hazugságaikat, megkapták felülről, hogy azt kell tolni, hogy faszák vagyunk és elhitték.
ervinator
szaba
2 hónapja
Inkább kórház, vagy valami üdülőközpont.Hatvanpusztával mi a terv? Remélem átalakítják valami hasznos dologgá.Theme park?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
szaba
2 hónapja
hát azért meglepne ha csukott szemmel jártak volna ezek az emberek. Lehet hogy azt mondták amit kellett de néhány kivételtől eltekintve itt érezték hogy mészárlás leszÉn meg lennék lepődve ha itt a Fideszben széles körben nyilvános lettek volna a tényleges számok. Azzal kb veszélyeztették volna azt, hogy egyben maradnak, amíg lemegy a választás, mert ha biztos a bukás, akkor többen kiugorhatnak, nem tesznek bele energiát etc.Egyetértek, Viktor tudta meg max 1-2 bizalmas.
Egyszerűen elhitték a saját hazugságaikat, megkapták felülről, hogy azt kell tolni, hogy faszák vagyunk és elhitték.
ervinator
szaba
2 hónapja
Én meg lennék lepődve ha itt a Fideszben széles körben nyilvános lettek volna a tényleges számok. Azzal kb veszélyeztették volna azt, hogy egyben maradnak, amíg lemegy a választás, mert ha biztos a bukás, akkor többen kiugorhatnak, nem tesznek bele energiát etc.Egyetértek, Viktor tudta meg max 1-2 bizalmas.
Egyszerűen elhitték a saját hazugságaikat, megkapták felülről, hogy azt kell tolni, hogy faszák vagyunk és elhitték.
ervinator
2 hónapja
Én meg lennék lepődve ha itt a Fideszben széles körben nyilvános lettek volna a tényleges számok. Azzal kb veszélyeztették volna azt, hogy egyben maradnak, amíg lemegy a választás, mert ha biztos a bukás, akkor többen kiugorhatnak, nem tesznek bele energiát etc.Egyszerűen elhitték a saját hazugságaikat, megkapták felülről, hogy azt kell tolni, hogy faszák vagyunk és elhitték.
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Hatvanpusztával mi a terv? Remélem átalakítják valami hasznos dologgá.Theme park?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
2 hónapja
Kérdező:2 napja ugyanő: nincs olyan hogy független újságírás
Mi fog változni az életedben azzal hogy a Fidesz veszített?
Hajdú Petike:
Semmi. Én független vagyok 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDD
remontada
2 hónapja
Amúgy az igazi unsung hero szerintem Panyi Szabolcs, mellette Szabó Bence százados, Pálinkás százados és a többi kiálló.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
