Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 094
Sokszor megpróbáltam érvelni a Kutyás szavazóknak itt is, baráti körben is (haszontalanul), de így aludva egyet a tegnapra még egyszer leírom, amit gondolok erről.

MKKP és a DK is egyfajta csakazértis alapon be akarta bizonyítani, hogy nekik aztán senki ne mondja meg, hogy ki indulhat és ki nem egy demokráciában. Semmit nem tanultak abból, ami az elmúlt 16 évben 4 kétharmadot adott a Fidesznek, semennyire nem képesek olvasni/megérteni azt, hogy az ellenzéki népléleknek mire van szüksége.

És amikor még az ellenzék nyíltan és tisztán elmondja, hogy mit vár el tőlük, még akkor is azt mondja, hogy nem nincs igazad, majd én jobban tudom helyetted, hogy mire van szükséged, majd én képvisellek téged.

Ezt a fajta totális szemellenzős hozzáállást árazta be teljesen a tegnapi nap. Egy cseppet sem bánom, hogy az MKKP még az 1%-ot sem érte el és remélem a DK is bezuhan 1% alá, hogy legyen következménye annak, amit csináltak.

MKKP maradjon meg, mint civil szerkezet, mert annak kurva jók, de pártként megbuktak.

És csak azért nem lett nagyobb következménye ennek a hozzáállásnak, mert a Tisza valóban kiáradt.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Где Пётр?

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 866 — Sworn to the Dark
Én meg lennék lepődve ha itt a Fideszben széles körben nyilvános lettek volna a tényleges számok. Azzal kb veszélyeztették volna azt, hogy egyben maradnak, amíg lemegy a választás, mert ha biztos a bukás, akkor többen kiugorhatnak, nem tesznek bele energiát etc.

Egyszerűen elhitték a saját hazugságaikat, megkapták felülről, hogy azt kell tolni, hogy faszák vagyunk és elhitték.
ervinator
Egyetértek, Viktor tudta meg max 1-2 bizalmas.
szaba
szerintem tudták többen lásd Deák Dani elszólását, hogy semmi értelme már ezt nyomniuk. plusz az a dunaújvárosi hangfelvétel, ami szerint a saját aktivistáik fele a Tiszára szavaz.... legfeljebb a sima fidesz pártkatona nem tudta, de a prominens arcok igen, hogy bukó lesz.

Szerkesztette: deyell

built for this shit

2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
Hatvanpusztával mi a terv? Remélem átalakítják valami hasznos dologgá.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Theme park?
szaba
gyerekek intézetének kiváló környezet lenne

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 043 — zászló zászló szív
Amúgy volt már ilyen valaha parlamentáris demokráciában, hogy egy két éve még sehol nem lévő mozgalom/párt választáson kétharmados többséggel elpicsázza az aktuálisan régóta hatalomban lévőt?
warr_b
Szlovéniában az elmúlt 4 választásból 3-at olyan nyert, aki féléve nem volt sehol. Bulgária szintén. Izlandon is megtörtént.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
Amúgy volt már ilyen valaha parlamentáris demokráciában, hogy egy két éve még sehol nem lévő mozgalom/párt választáson kétharmados többséggel elpicsázza az aktuálisan régóta hatalomban lévőt?

Egyébként a wiki szerint a TiSza pártot 2020 októberében alapították (Szabó Attila elnök, illetve Deák Boldizsár és Somodi Erzsébet akkori alelnökök 2020 októberében Egerben alapították. Deák Boldizsár a 2000-es években fideszes képviselő volt Eger önkormányzatában. Deák és Somodi korábban a Schmuck Andor-féle Szociáldemokraták jelöltjei voltak), én ezt például nem tudtam, asszony találta tegnap este.
warr_b
elsőre nem tudom

másodiknál meg ugye mikor az EP választás volt akkor volt hír hogy keresnek egy létező de inaktív pártot amit kvázi "átvesznek" mert a bejegyzés meg minden túl sokáig tartana
szóval jah sztem sokan tudtuk 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy volt már ilyen valaha parlamentáris demokráciában, hogy egy két éve még sehol nem lévő mozgalom/párt választáson kétharmados többséggel elpicsázza az aktuálisan régóta hatalomban lévőt?

Egyébként a wiki szerint a TiSza pártot 2020 októberében alapították (Szabó Attila elnök, illetve Deák Boldizsár és Somodi Erzsébet akkori alelnökök 2020 októberében Egerben alapították. Deák Boldizsár a 2000-es években fideszes képviselő volt Eger önkormányzatában. Deák és Somodi korábban a Schmuck Andor-féle Szociáldemokraták jelöltjei voltak), én ezt például nem tudtam, asszony találta tegnap este.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
 hvg.hu/itthon/20260413_valasztas-szijjarto-peter-facebook-oldal-lecserelt-boritokep

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=eybcgrVrJSk
nemzetközi sajttáj

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
radnaimark.hu-n nem is lesz már videó?
resistance is futile
Mekkora lenne, ha most kitennék! 😊

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 944 — Lucas Scott
Amúgy tudom, hogy túlspilázom, de esküszöm, hogy még a levegő is jobb lett mára. Méghogy nincs hatással az életünkre... olyan szintű megkönnyebbülés van rajtam, hogy még az sem érdekelt, ahogy a mammer nekem tolta a kocsiját a Lidlbeb. Pedig két napja valszeg kettészakítottam volna.
Hanni
Pedig abból tudhatod majd, hogy jól mennek a dolgok, amikor egy választás nem lesz ekkora hatással az életedre.

Én arra próbálom magam mindig emlékeztetni, hogy ne számítsak komoly elszámoltatásra, de elszomorít a gondolat, hogy mennyi nézőlászló van a mai társadalmunkban...

 hvg.hu/itthon/20260413_magyar-nemzet-velemenycikk-masnap-kormanyvaltas
r.baggio
erre en mindig azt mondtam, hogy arra nem lehet szamitani, hogy egybol eltunnek ezek az emberek, a kitartottak, a szellemi holdudvar.
sot ugye szavazok kapcsan is vegig azt mondtam barati, ismerosi, csaladi korben, hogy mar az jo lenne, ha belfoldon 2.5 millio szavazo ala menne az osszletszam, nem fog ez egybol bezuhanni mondjuk masfel millara.

de igazabol most jon majd a rendes teglarol teglara epitkezes. amikor be kell mutatni ezt a 16 evet, es mellette elkezdeni felepiteni Magyarorszagot, ami a mienk, ahogy Lakner is mondta, es vigyaznunk kell ra.
nekem igazabol 3 elvarasom van jelenleg:

1: ujra kozeledjunk az EU-hoz, es ne tavolodjunk.
2: kovetkezo negy evben kezdjunk el epiteni egy szolidaris, igazsagos tarsadalmat.
3: legyen kovetkezmenye annak, ami az elmult 16 evben tortent.

ha az elso ketto utjan elindulunk, es vegre levetkozzuk a kovetkezmenyek nelkuli orszag ruhajat akkor jo uton leszunk.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Elképesztő, hogyan jön ki a feszültség: éjszaka ereszd el a hajam, délelőtt meló, az ételfutár széles mosollyal és tiszás pólóban nyugtázza a házra kirakott EU-s zászlót és csak utána, az egy órája kirakott Magyar Péter videónál kezdtem el sírni.
Már most egy jobb ország lettünk.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 951
Én meg lennék lepődve ha itt a Fideszben széles körben nyilvános lettek volna a tényleges számok. Azzal kb veszélyeztették volna azt, hogy egyben maradnak, amíg lemegy a választás, mert ha biztos a bukás, akkor többen kiugorhatnak, nem tesznek bele energiát etc.

Egyszerűen elhitték a saját hazugságaikat, megkapták felülről, hogy azt kell tolni, hogy faszák vagyunk és elhitték.
ervinator
Egyetértek, Viktor tudta meg max 1-2 bizalmas.
szaba
Az a 4 ember. OV, Lézer, Szijjas és Tóni.
KB23
És ők honnan/kitől tudták? Mert hogy nem ők telefonáltak meg összesítettek az biztos. Szóval nehezen hihető hogy csak ők négyen tudtak a számokról.
topin
Igazad van, biztos tudta még rajtuk kivül még pár ember, de azok a fejek akik kijöttek az eredményváróról nem azt sugalták, hogy valóban tudták a real számokat.
2 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
(nem) csak katasztrófa turistáknak

2 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Amúgy tudom, hogy túlspilázom, de esküszöm, hogy még a levegő is jobb lett mára. Méghogy nincs hatással az életünkre... olyan szintű megkönnyebbülés van rajtam, hogy még az sem érdekelt, ahogy a mammer nekem tolta a kocsiját a Lidlbeb. Pedig két napja valszeg kettészakítottam volna.
Hanni
Pedig abból tudhatod majd, hogy jól mennek a dolgok, amikor egy választás nem lesz ekkora hatással az életedre.

Én arra próbálom magam mindig emlékeztetni, hogy ne számítsak komoly elszámoltatásra, de elszomorít a gondolat, hogy mennyi nézőlászló van a mai társadalmunkban...

 hvg.hu/itthon/20260413_magyar-nemzet-velemenycikk-masnap-kormanyvaltas


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 951
Így most szegény Orbánnak el kell mennie nyilatkozni a gonosz brüsszelita független sajtónak is? Vagy marad a lakáj média?
2 hónapja
rva 4 706 — Me for President!
Én meg lennék lepődve ha itt a Fideszben széles körben nyilvános lettek volna a tényleges számok. Azzal kb veszélyeztették volna azt, hogy egyben maradnak, amíg lemegy a választás, mert ha biztos a bukás, akkor többen kiugorhatnak, nem tesznek bele energiát etc.

Egyszerűen elhitték a saját hazugságaikat, megkapták felülről, hogy azt kell tolni, hogy faszák vagyunk és elhitték.
ervinator
én mindig ilyen voltam, csak az érdekel mi van a háttérben, a függöny mögött, amit nem lát senki
ez is nagyon érdekel, meddig (milyen szintig) lefelé volt eladva a mi biztos nyerünk, és ki volt az első, aki már tudott arról, hogy bukovári, de még fullba tolta a kretént
mert biztos vannak páran, akik elhitték, hogy a Medián hülye, de azt azért kétlem, hogy 4-5 embernél több ne tudta volna - eleve akik készítették, az nem egy ember, azoknak van ismerőse, barátja, szomszédja, stb.
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
radnaimark.hu-n nem is lesz már videó?
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hatvanpusztával mi a terv? Remélem átalakítják valami hasznos dologgá.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Az nem mezőgazdasági célú mintagazdaság???
Matthew99
De tényleg, van rá esély hogy elvegyék? Vagy élhet ott vidáman a klán? Az nagyon bántana.

2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
Amúgy tudom, hogy túlspilázom, de esküszöm, hogy még a levegő is jobb lett mára. Méghogy nincs hatással az életünkre... olyan szintű megkönnyebbülés van rajtam, hogy még az sem érdekelt, ahogy a mammer nekem tolta a kocsiját a Lidlbeb. Pedig két napja valszeg kettészakítottam volna.
2 hónapja
topin New England Patriots 2 387
Én meg lennék lepődve ha itt a Fideszben széles körben nyilvános lettek volna a tényleges számok. Azzal kb veszélyeztették volna azt, hogy egyben maradnak, amíg lemegy a választás, mert ha biztos a bukás, akkor többen kiugorhatnak, nem tesznek bele energiát etc.

Egyszerűen elhitték a saját hazugságaikat, megkapták felülről, hogy azt kell tolni, hogy faszák vagyunk és elhitték.
ervinator
Egyetértek, Viktor tudta meg max 1-2 bizalmas.
szaba
Az a 4 ember. OV, Lézer, Szijjas és Tóni.
KB23
És ők honnan/kitől tudták? Mert hogy nem ők telefonáltak meg összesítettek az biztos. Szóval nehezen hihető hogy csak ők négyen tudtak a számokról.
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Hatvanpusztával mi a terv? Remélem átalakítják valami hasznos dologgá.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Az nem mezőgazdasági célú mintagazdaság???


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Hatvanpusztával mi a terv? Remélem átalakítják valami hasznos dologgá.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Theme park?
szaba
Inkább kórház, vagy valami üdülőközpont.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem jó, ahhoz orvos és ápoló is kéne, az meg nincs.

2 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
fontos honlap, tessék a könyvjelzőkbe tenni 😛
 nemvagyunkfronton.hu/