Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
radnaimark.hu-n nem is lesz már videó?
resistance is futile
Mekkora lenne, ha most kitennék! 😊

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 944 — Lucas Scott
Amúgy tudom, hogy túlspilázom, de esküszöm, hogy még a levegő is jobb lett mára. Méghogy nincs hatással az életünkre... olyan szintű megkönnyebbülés van rajtam, hogy még az sem érdekelt, ahogy a mammer nekem tolta a kocsiját a Lidlbeb. Pedig két napja valszeg kettészakítottam volna.
Hanni
Pedig abból tudhatod majd, hogy jól mennek a dolgok, amikor egy választás nem lesz ekkora hatással az életedre.

Én arra próbálom magam mindig emlékeztetni, hogy ne számítsak komoly elszámoltatásra, de elszomorít a gondolat, hogy mennyi nézőlászló van a mai társadalmunkban...

 hvg.hu/itthon/20260413_magyar-nemzet-velemenycikk-masnap-kormanyvaltas
r.baggio
erre en mindig azt mondtam, hogy arra nem lehet szamitani, hogy egybol eltunnek ezek az emberek, a kitartottak, a szellemi holdudvar.
sot ugye szavazok kapcsan is vegig azt mondtam barati, ismerosi, csaladi korben, hogy mar az jo lenne, ha belfoldon 2.5 millio szavazo ala menne az osszletszam, nem fog ez egybol bezuhanni mondjuk masfel millara.

de igazabol most jon majd a rendes teglarol teglara epitkezes. amikor be kell mutatni ezt a 16 evet, es mellette elkezdeni felepiteni Magyarorszagot, ami a mienk, ahogy Lakner is mondta, es vigyaznunk kell ra.
nekem igazabol 3 elvarasom van jelenleg:

1: ujra kozeledjunk az EU-hoz, es ne tavolodjunk.
2: kovetkezo negy evben kezdjunk el epiteni egy szolidaris, igazsagos tarsadalmat.
3: legyen kovetkezmenye annak, ami az elmult 16 evben tortent.

ha az elso ketto utjan elindulunk, es vegre levetkozzuk a kovetkezmenyek nelkuli orszag ruhajat akkor jo uton leszunk.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Elképesztő, hogyan jön ki a feszültség: éjszaka ereszd el a hajam, délelőtt meló, az ételfutár széles mosollyal és tiszás pólóban nyugtázza a házra kirakott EU-s zászlót és csak utána, az egy órája kirakott Magyar Péter videónál kezdtem el sírni.
Már most egy jobb ország lettünk.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 950
Én meg lennék lepődve ha itt a Fideszben széles körben nyilvános lettek volna a tényleges számok. Azzal kb veszélyeztették volna azt, hogy egyben maradnak, amíg lemegy a választás, mert ha biztos a bukás, akkor többen kiugorhatnak, nem tesznek bele energiát etc.

Egyszerűen elhitték a saját hazugságaikat, megkapták felülről, hogy azt kell tolni, hogy faszák vagyunk és elhitték.
ervinator
Egyetértek, Viktor tudta meg max 1-2 bizalmas.
szaba
Az a 4 ember. OV, Lézer, Szijjas és Tóni.
KB23
És ők honnan/kitől tudták? Mert hogy nem ők telefonáltak meg összesítettek az biztos. Szóval nehezen hihető hogy csak ők négyen tudtak a számokról.
topin
Igazad van, biztos tudta még rajtuk kivül még pár ember, de azok a fejek akik kijöttek az eredményváróról nem azt sugalták, hogy valóban tudták a real számokat.
2 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
(nem) csak katasztrófa turistáknak

2 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Amúgy tudom, hogy túlspilázom, de esküszöm, hogy még a levegő is jobb lett mára. Méghogy nincs hatással az életünkre... olyan szintű megkönnyebbülés van rajtam, hogy még az sem érdekelt, ahogy a mammer nekem tolta a kocsiját a Lidlbeb. Pedig két napja valszeg kettészakítottam volna.
Hanni
Pedig abból tudhatod majd, hogy jól mennek a dolgok, amikor egy választás nem lesz ekkora hatással az életedre.

Én arra próbálom magam mindig emlékeztetni, hogy ne számítsak komoly elszámoltatásra, de elszomorít a gondolat, hogy mennyi nézőlászló van a mai társadalmunkban...

 hvg.hu/itthon/20260413_magyar-nemzet-velemenycikk-masnap-kormanyvaltas


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 950
Így most szegény Orbánnak el kell mennie nyilatkozni a gonosz brüsszelita független sajtónak is? Vagy marad a lakáj média?
2 hónapja
rva 4 706 — Me for President!
Én meg lennék lepődve ha itt a Fideszben széles körben nyilvános lettek volna a tényleges számok. Azzal kb veszélyeztették volna azt, hogy egyben maradnak, amíg lemegy a választás, mert ha biztos a bukás, akkor többen kiugorhatnak, nem tesznek bele energiát etc.

Egyszerűen elhitték a saját hazugságaikat, megkapták felülről, hogy azt kell tolni, hogy faszák vagyunk és elhitték.
ervinator
én mindig ilyen voltam, csak az érdekel mi van a háttérben, a függöny mögött, amit nem lát senki
ez is nagyon érdekel, meddig (milyen szintig) lefelé volt eladva a mi biztos nyerünk, és ki volt az első, aki már tudott arról, hogy bukovári, de még fullba tolta a kretént
mert biztos vannak páran, akik elhitték, hogy a Medián hülye, de azt azért kétlem, hogy 4-5 embernél több ne tudta volna - eleve akik készítették, az nem egy ember, azoknak van ismerőse, barátja, szomszédja, stb.
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
radnaimark.hu-n nem is lesz már videó?
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hatvanpusztával mi a terv? Remélem átalakítják valami hasznos dologgá.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Az nem mezőgazdasági célú mintagazdaság???
Matthew99
De tényleg, van rá esély hogy elvegyék? Vagy élhet ott vidáman a klán? Az nagyon bántana.

2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
Amúgy tudom, hogy túlspilázom, de esküszöm, hogy még a levegő is jobb lett mára. Méghogy nincs hatással az életünkre... olyan szintű megkönnyebbülés van rajtam, hogy még az sem érdekelt, ahogy a mammer nekem tolta a kocsiját a Lidlbeb. Pedig két napja valszeg kettészakítottam volna.
2 hónapja
topin New England Patriots 2 387
Én meg lennék lepődve ha itt a Fideszben széles körben nyilvános lettek volna a tényleges számok. Azzal kb veszélyeztették volna azt, hogy egyben maradnak, amíg lemegy a választás, mert ha biztos a bukás, akkor többen kiugorhatnak, nem tesznek bele energiát etc.

Egyszerűen elhitték a saját hazugságaikat, megkapták felülről, hogy azt kell tolni, hogy faszák vagyunk és elhitték.
ervinator
Egyetértek, Viktor tudta meg max 1-2 bizalmas.
szaba
Az a 4 ember. OV, Lézer, Szijjas és Tóni.
KB23
És ők honnan/kitől tudták? Mert hogy nem ők telefonáltak meg összesítettek az biztos. Szóval nehezen hihető hogy csak ők négyen tudtak a számokról.
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Hatvanpusztával mi a terv? Remélem átalakítják valami hasznos dologgá.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Az nem mezőgazdasági célú mintagazdaság???


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Hatvanpusztával mi a terv? Remélem átalakítják valami hasznos dologgá.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Theme park?
szaba
Inkább kórház, vagy valami üdülőközpont.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem jó, ahhoz orvos és ápoló is kéne, az meg nincs.

2 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
fontos honlap, tessék a könyvjelzőkbe tenni 😛
 nemvagyunkfronton.hu/

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
Hatvanpusztával mi a terv? Remélem átalakítják valami hasznos dologgá.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Theme park?
szaba
Inkább kórház, vagy valami üdülőközpont.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
zebasimogató

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/668409097_1837354333570885_4361945415328327781_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=5DmSeg3HR84Q7kNvwHlErey&_nc_oc=Adp6uCfkxsgsHrpwSOXuNtOe5kCDzgHMkbGZ1DlwH-7sSKTHpJ-wnqdWM_LhQJyAqDE&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=Z-azxlI4dPJRBXLWN5qG9A&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-L_ZS6zBoW7GfEd0ek6cWPLLviABQFUSyHVqQ4V6NUwQ&oe=6A3D0403
55.300 Aufrufe · 1.463 Reaktionen | Befejező rész...😁🤘😈 | József Kincses
Befejező rész...😁🤘😈
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 950
Én meg lennék lepődve ha itt a Fideszben széles körben nyilvános lettek volna a tényleges számok. Azzal kb veszélyeztették volna azt, hogy egyben maradnak, amíg lemegy a választás, mert ha biztos a bukás, akkor többen kiugorhatnak, nem tesznek bele energiát etc.

Egyszerűen elhitték a saját hazugságaikat, megkapták felülről, hogy azt kell tolni, hogy faszák vagyunk és elhitték.
ervinator
Egyetértek, Viktor tudta meg max 1-2 bizalmas.
szaba
Az a 4 ember. OV, Lézer, Szijjas és Tóni.
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hatvanpusztával mi a terv? Remélem átalakítják valami hasznos dologgá.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Theme park?
szaba
Inkább kórház, vagy valami üdülőközpont.

2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 585
Én meg lennék lepődve ha itt a Fideszben széles körben nyilvános lettek volna a tényleges számok. Azzal kb veszélyeztették volna azt, hogy egyben maradnak, amíg lemegy a választás, mert ha biztos a bukás, akkor többen kiugorhatnak, nem tesznek bele energiát etc.

Egyszerűen elhitték a saját hazugságaikat, megkapták felülről, hogy azt kell tolni, hogy faszák vagyunk és elhitték.
ervinator
Egyetértek, Viktor tudta meg max 1-2 bizalmas.
szaba
hát azért meglepne ha csukott szemmel jártak volna ezek az emberek. Lehet hogy azt mondták amit kellett de néhány kivételtől eltekintve itt érezték hogy mészárlás lesz
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Én meg lennék lepődve ha itt a Fideszben széles körben nyilvános lettek volna a tényleges számok. Azzal kb veszélyeztették volna azt, hogy egyben maradnak, amíg lemegy a választás, mert ha biztos a bukás, akkor többen kiugorhatnak, nem tesznek bele energiát etc.

Egyszerűen elhitték a saját hazugságaikat, megkapták felülről, hogy azt kell tolni, hogy faszák vagyunk és elhitték.
ervinator
Egyetértek, Viktor tudta meg max 1-2 bizalmas.
2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 094
Én meg lennék lepődve ha itt a Fideszben széles körben nyilvános lettek volna a tényleges számok. Azzal kb veszélyeztették volna azt, hogy egyben maradnak, amíg lemegy a választás, mert ha biztos a bukás, akkor többen kiugorhatnak, nem tesznek bele energiát etc.

Egyszerűen elhitték a saját hazugságaikat, megkapták felülről, hogy azt kell tolni, hogy faszák vagyunk és elhitték.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Hatvanpusztával mi a terv? Remélem átalakítják valami hasznos dologgá.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Theme park?
2 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Kérdező:
Mi fog változni az életedben azzal hogy a Fidesz veszített?

Hajdú Petike:
Semmi. Én független vagyok 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDD
remontada
2 napja ugyanő: nincs olyan hogy független újságírás

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy az igazi unsung hero szerintem Panyi Szabolcs, mellette Szabó Bence százados, Pálinkás százados és a többi kiálló.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"