Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Ahogy olvasom MP még kampányüzemmódban van, majd át kell kapcsolni kormányzásra
zacknorb
Igen.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Ahogy olvasom MP még kampányüzemmódban van, majd át kell kapcsolni kormányzásra

Poloska vagyok.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Ezt az európai vezetőknek majd mi megmondjuk merre van az előre részt ki lehetett vna hagyni, de a többi része szerintem rendben volt nagyjából.
rob3r7o
Nekem eddig épp az tetszett a legjobban.
szaba
Nekem?
rob3r7o
Hoppá.
2 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Ezt az európai vezetőknek majd mi megmondjuk merre van az előre részt ki lehetett vna hagyni, de a többi része szerintem rendben volt nagyjából.
rob3r7o
Neked eddig épp az tetszett a legjobban.
szaba
Nekem?

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Egy kommunikációs coach jól jönne. Nekem az első munkahelyemen kiírtak egy ilyen képzést 😀

Szóval képzeljétek el, mi volt előtte (szóban még durvább vagyok, mint írásban)
Gyurma Pappa
Hát, nem egy Zahlen Daten Fakten beszéd amit tol az fix 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Kaufmann Balázs shot out! 😊
bogjosi
Shout lesz az a shot
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 865 — Sworn to the Dark
Tóth P. nagyon jól átlátta, hogy kell a rendszert kihasználni, és tökéletesen végigvitték a tervet.

Gyurma Pappa
na még o nyert nagyot tegnap. vszeg a naptarja betelt a kovetkezo 3-4 valasztasra ...
csebi
ki az a Tóth P.?
Löfli
Ő a Tisza orbánbalázsa, csak sokkal jobb képességű... 😊
Vitézlő Titoknok tomz
Tiszában amúgy nem Radnai Márk apja az agy? én úgy tudtam.

built for this shit

2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Egy kommunikációs coach jól jönne. Nekem az első munkahelyemen kiírtak egy ilyen képzést 😀

Szóval képzeljétek el, mi volt előtte (szóban még durvább vagyok, mint írásban)

2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Kaufmann Balázs shout out! 😊

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 500
Tóth P. nagyon jól átlátta, hogy kell a rendszert kihasználni, és tökéletesen végigvitték a tervet.

Gyurma Pappa
na még o nyert nagyot tegnap. vszeg a naptarja betelt a kovetkezo 3-4 valasztasra ...
csebi
ki az a Tóth P.?
Löfli
Ő a Tisza orbánbalázsa, csak sokkal jobb képességű... 😊
Vitézlő Titoknok tomz
Kvázi őmiatta is nyert a Tisza, ő rakta össze ezt az egész országjárás metódust és több mást is.
Anno felajánlotta MZP-nek is, csak ő jobban akarta tudni.

Egyszer adott egy interjút vmelyik podcastnak, talán Kontroll vagy Válasz Online, ott volt erről szó.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Ezt az európai vezetőknek majd mi megmondjuk merre van az előre részt ki lehetett vna hagyni, de a többi része szerintem rendben volt nagyjából.
rob3r7o
Nekem eddig épp az tetszett a legjobban.

Szerkesztette: szaba
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Péter szeretetnyelve a személyeskedés.
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 500
Ezt az európai vezetőknek majd mi megmondjuk merre van az előre részt ki lehetett vna hagyni, de a többi része szerintem rendben volt nagyjából.
rob3r7o
Nincs ezzel baj, kell egy kicsit arcoskodni és hát azért lássuk be, jogos kritika, főleg a tingli-tangli miatt amit a háborúval és minden mással csináltak.
2 hónapja
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
Tóth P. nagyon jól átlátta, hogy kell a rendszert kihasználni, és tökéletesen végigvitték a tervet.

Gyurma Pappa
na még o nyert nagyot tegnap. vszeg a naptarja betelt a kovetkezo 3-4 valasztasra ...
csebi
ki az a Tóth P.?
Löfli
Ő a Tisza orbánbalázsa, csak sokkal jobb képességű... 😊
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tóth P. nagyon jól átlátta, hogy kell a rendszert kihasználni, és tökéletesen végigvitték a tervet.

Gyurma Pappa
na még o nyert nagyot tegnap. vszeg a naptarja betelt a kovetkezo 3-4 valasztasra ...
csebi
ki az a Tóth P.?
Löfli
A kampányvezír, Tóth Pèter
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Tóth P. nagyon jól átlátta, hogy kell a rendszert kihasználni, és tökéletesen végigvitték a tervet.

Gyurma Pappa
na még o nyert nagyot tegnap. vszeg a naptarja betelt a kovetkezo 3-4 valasztasra ...
csebi
ki az a Tóth P.?
Löfli
 444.hu/2026/04/12/sokan-vitattak-hogy-valasztason-le-lehet-gyozni-ezt-a-rendszert-de-ugy-tunik-nem-volt-igazuk-mondja-a-tisza-kampanyfonoke

2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Tóth P. nagyon jól átlátta, hogy kell a rendszert kihasználni, és tökéletesen végigvitték a tervet.

Gyurma Pappa
na még o nyert nagyot tegnap. vszeg a naptarja betelt a kovetkezo 3-4 valasztasra ...
csebi
ki az a Tóth P.?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
Elég szép gesztus volt ez a magyar sajtónak
Wester
Egyetértek, mivel van benne nem kevés munkájuk, hogy ez a kétharmad összejött.
2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Elég szép gesztus volt ez a magyar sajtónak
Wester
Sok kérdés nem lesz, hosszúak a válaszok Peti

2 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Ezt az európai vezetőknek majd mi megmondjuk merre van az előre részt ki lehetett vna hagyni, de a többi része szerintem rendben volt nagyjából.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 500
Nekem abszolút nem szimpatikus a fiú, sok általa elmondott tervtől viszolygok, engem a négy évben újra meg kell győznie.
Szokol
Mint például?
Lúdas Solymi
Mert ez is egy populista farok: persze, hogy marad a 13. és 14. havi nyugdíj, ami nonszensz, mert 12 hónap van. Tessék megfelelő gazdaságot építeni és megemelni úgy a nyugdíjat, hogy elég legyen a 12. Aztán a rezsicsökkentés megtartása. Nem kellene inkább megfelelően szigetelni, korszerűvé tenni a fűtésrendszereket? De nem értek egyet a vagyonadóval sem: elég magasak a jövedelmet terhelő adók, akkor nem fair a vagyonadó. Vagy ez, vagy az, de a kettő együtt sok. És így tovább, van még egy pár.
Szokol
Nem tudsz 13.-14. nélkül választást nyerni. És nem teheted, hogy az első évben amíg összeáll a kormányzásod ezekbe belenyúlj túl erősen.
Biztos vagyok benne, hogy hozzáfognak nyúlni, a kérdés inkább a mikor és hogyan.
Toca
Na, hát majd meglátjuk. Ezért írtam, hogy engem újra meg kell győznie a négy évben.
Szokol
A 13-14. havi nyugdíj valóban ez baromság, csak jobban hangzik mint az, hogy megemeljük a nyugdíjat 3%-al.
Ehhez amúgy az elkövetkezendő 5-10 évben nehéz lesz hozzányúlni, mert az emberek nem fogják tudni megérteni azt, ha átcsatornázod havi kiosztásba, mert annak kisebb a láthatósága mint az egyösszegű kifizetésnek.

A vagyonadó a nagy keresetűeket fogja terhelni és valszeg sok más adó ki lesz vezetve ill. az SZJA-hoz is hozzá fognak nyúlni.

De ezek igazából már matekolások, hogy miként tologatod a számokat úgy, hogy kommunikácóban pozitívban gyere ki, az emberek is úgy érezzék, hogy visszakapnak valamit, de a végén ugyanaz folyik be vagy kicsit kevesebb.

Itt első körben a Fideszt kell elpaterolni minél hamarabb, hogy ne basszák még jobban szét a költségvetést, aztán átnézni a számokat, egyeztetni az EU-val, hitelezőkkel, hitelintézetekkel, hogy milyen pénzt tudnak becsatornázni és aztán elkezdeni hozzányúlni a dolgokhoz.

De adjunk már nekik egy kis időt, hisz még fel se állt a kormány, azt se tudják, hogy mit hagy maga után hátra a Fidesz, de te már kritizálsz. Nonszensz.
Lúdas Solymi
Ne haragudj, de most úgy érzem egy faékkel beszélek. Leírtam, hogy Petikének újra meg kell győznie engem a következő négy évben, mert nem mindenben értek egyet. Erre megkérdezed, hogy miben, amire válaszoltam. Aztán hozzám vágod, hogy kritizálom. Remélem csak a másnaposság és a fáradtság miatt esik nehezedre összerakni a folyamatot.
Szokol
Lehet, hogy félreértettem, de te se fogalmaztál teljesen érthetően, hisz írásban nem úgy jönnek át a dolgok ahogy te gondolod, meg nem írtad, hogy az elkövetkezendő 4 évben, stb.
Amúgy te írtad, hogy persze h marad a 13-14. havi nyugdíj és miért nem ezmegaz, szóval már alapból kritizáltál.
Vagy ha kérdésfelvetésnek vagy javaslatnak szántad, akkor fogalmazd át faék egyszerűségűre 😉

Amúgy meg písz 😊
2 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Elég szép gesztus volt ez a magyar sajtónak

Lesz ez még így se!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
"Csatlakozás az Európai Ügyészséghez, vagyonvisszaszerzési hivatal létrehozása, Alaptörvény módosítása, a jogállam helyreállítása - ezek lesznek az első feladatai a kormánynak Magyar szerint. Azt is beleírják az Alaptörvénybe, hogy miniszterelnök csak két ciklusig szolgálhat."
r.baggio
Erre nagyon kíváncsi leszek, hogy tényleg bele teszik e, illetve hogy ha bele, az ténylegesen ezt is fogja jelenteni, nem csak üres jogászkodás.
Cowboykarcsi90
Beletehetik, meg is próbálhatják betartani, de ha másik kormány lesz később 2/3-dal, az ugyanúgy kiszedetheti, nem?
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Az kicsit erős szavak
,nincs az uniónak igazi vezetèse'
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Ezek elég kemény szavak, lehet elkezedenék félni kicsit a Fideszes holdudvar helyében.
Nomac
Nem vagyok túl tapasztalt ezekben, de nekem annyira nem tetszik ez a beszéd. Kicsit olyan nagyon magyaros (mármint magyar magyaros, nem magyar petis), főleg a múlt hibáit vájkáljuk.
Vagy a tervezetek úgyis a kérdéseknél jönnek?