Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Fasza csávó ez a Péter. Kimondja hogy anyagilag szarban a haza.
Talán soha nem volt ekkora a hiány és i mennyire üres a kassza.
Kosz Vitya
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
"Csatlakozás az Európai Ügyészséghez, vagyonvisszaszerzési hivatal létrehozása, Alaptörvény módosítása, a jogállam helyreállítása - ezek lesznek az első feladatai a kormánynak Magyar szerint. Azt is beleírják az Alaptörvénybe, hogy miniszterelnök csak két ciklusig szolgálhat."
r.baggio
Erre nagyon kíváncsi leszek, hogy tényleg bele teszik e, illetve hogy ha bele, az ténylegesen ezt is fogja jelenteni, nem csak üres jogászkodás.
Cowboykarcsi90
Hogy teszed bele egzaktul?
Ha az egyik ciklus nem teljes, akkor mi van?
Pl. Gyurcsány eddig volt egy fél és egy háromnegyed ciklust, akkor még 3 évre lehet, vagy ez már két ciklusnak számít?
Ha a második ciklusod utolsó félévében lemondasz, akkor még indulhatsz a maradék fél évedre mondjuk 4 vagy 8 év múlva?
Vagy stabil szavazattöbbsége van a pártodnak, és a győzelem után a feleségedet teszed meg kormányfőnek, magadat meg főtanacsadónak, aztán a következő ciklusban az öcsédet, majd a nagyfiadat, de te csak partelnök/kormányfőtanácsadó vagy, az okés?
Vagy ha kétszer voltál már miniszterelnök, akkor vezetheted e te a kampányt, lehetsz e a listán az első, aztán majd az orszaggyűlés azt szavazza meg miniszterelnöknek, akit te javallasz neki? Stb.
Mi nem elnöki rendszer vagyunk, a mienkben értelmezhetetlen és kivitelezhetetlen a választójog választhatósági részének ilyetén korlátozása. És szükségtelen is, bőven elég ha a meglévő törvényeket betartja a kormányfő, és nem legfőbb hűbérúrként menedzseli a kormányát.
Ez egy tipikus választási ígeret, egy lózung, amit persze lehet próbálni átültetni a gyakorlatba, kétharmaddal lehet írni és elfogadni törvényt, de az egy életképtelen, toldozott-foldozott, antidemokratikus korcs valami lehet csak.
Őszentsége Sobri Jóska
például hogy senki sem kaphat a köztársasági elnöktől kettőnél többször kormányalakítási megbízást, ide értve az ügyvivő miniszterelnöki helyzetet is.
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Mondjuk a személyeskedés nekem nem tetszik. Vitya bukott, hatalmasat, mi a rákért kell mindig emlegetni? Mit tett vagy sem?
JC6 (Mr. Miele)
ma még hadd mondja, majd ha a Parlamentbe is ezt tolja, akkor az már tényleg uncsi lesz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Mondjuk a személyeskedés nekem nem tetszik. Vitya bukott, hatalmasat, mi a rákért kell mindig emlegetni? Mit tett vagy sem?
JC6 (Mr. Miele)
Ja, kicsit unalmas, de közben mondd egy csomó mást is.

Még kampánymódban van.
Gyurma Pappa
Próbáltad már egy d-vel is leírni valaha? 😃
Te mondd, ő mond. Nem nehéz ez.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 958 — The Mathematician
osztrák srác aranyos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
"Csatlakozás az Európai Ügyészséghez, vagyonvisszaszerzési hivatal létrehozása, Alaptörvény módosítása, a jogállam helyreállítása - ezek lesznek az első feladatai a kormánynak Magyar szerint. Azt is beleírják az Alaptörvénybe, hogy miniszterelnök csak két ciklusig szolgálhat."
r.baggio
Erre nagyon kíváncsi leszek, hogy tényleg bele teszik e, illetve hogy ha bele, az ténylegesen ezt is fogja jelenteni, nem csak üres jogászkodás.
Cowboykarcsi90
Hogy teszed bele egzaktul?
Ha az egyik ciklus nem teljes, akkor mi van?
Pl. Gyurcsány eddig volt egy fél és egy háromnegyed ciklust, akkor még 3 évre lehet, vagy ez már két ciklusnak számít?
Ha a második ciklusod utolsó félévében lemondasz, akkor még indulhatsz a maradék fél évedre mondjuk 4 vagy 8 év múlva?
Vagy stabil szavazattöbbsége van a pártodnak, és a győzelem után a feleségedet teszed meg kormányfőnek, magadat meg főtanacsadónak, aztán a következő ciklusban az öcsédet, majd a nagyfiadat, de te csak partelnök/kormányfőtanácsadó vagy, az okés?
Vagy ha kétszer voltál már miniszterelnök, akkor vezetheted e te a kampányt, lehetsz e a listán az első, aztán majd az orszaggyűlés azt szavazza meg miniszterelnöknek, akit te javallasz neki? Stb.
Mi nem elnöki rendszer vagyunk, a mienkben értelmezhetetlen és kivitelezhetetlen a választójog választhatósági részének ilyetén korlátozása. És szükségtelen is, bőven elég ha a meglévő törvényeket betartja a kormányfő, és nem legfőbb hűbérúrként menedzseli a kormányát.
Ez egy tipikus választási ígeret, egy lózung, amit persze lehet próbálni átültetni a gyakorlatba, kétharmaddal lehet írni és elfogadni törvényt, de az egy életképtelen, toldozott-foldozott, antidemokratikus korcs valami lehet csak.

2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Mondjuk a személyeskedés nekem nem tetszik. Vitya bukott, hatalmasat, mi a rákért kell mindig emlegetni? Mit tett vagy sem?
JC6 (Mr. Miele)
Ja, kicsit unalmas, de közben mond egy csomó mást is.

Még kampánymódban van.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Mondjuk a személyeskedés nekem nem tetszik. Vitya bukott, hatalmasat, mi a rákért kell mindig emlegetni? Mit tett vagy sem?
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Az kemény, Orbán nem lehet többet miniszterelnök.
resistance is futile
De ha nekik lesz 2/3, akkor kivehetik az alaptörvényből, nem?
steelwolf
2/3? Ha ez így fog végbemenni, akkor 4 év múlva Fidesz nem lesz, nemhogy 2/3.
resistance is futile
sot Magyarorszag sem lesz majd.
csebi
most ezt el lehet poénkodni, de itt kurva nagy söprés lesz.
resistance is futile
Tarvágás for the win. Felperzselt föld, seek and destroy.

2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
most ezt el lehet poénkodni, de itt kurva nagy söprés lesz.
resistance is futile
 www.politico.eu/europe-poll-of-polls/poland/

ez lesz. csak a konföderáció = MH, PiS = Fidesz

ha a KO-nak kétharmada lenne, gyorsabb lenne

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Mit mondott Kakadura?
Hová tűnt?
Lemaradtam róla.
Bazzani
Szíjjártóra gondolsz?
Sixo
Igen.
Bazzani
Közben választok is rá, a minisztériumban darálja az iratokat.

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 938 — Lucas Scott
Az csak szerintem gáz, hogy az M1 nem küldött helyszínre kamerát?
Legalábbis M1 adásban a bal felső sarokban szerintem az az MP fb live nézőszámlálója 😊
bogjosi
nem.
a jelenlegi staff nem tudhatja, hogy az uj fonokseg kifizeti-e majd az aprilisi beruket.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Az csak szerintem gáz, hogy az M1 nem küldött helyszínre kamerát?
Legalábbis M1 adásban a bal felső sarokban szerintem az az MP fb live nézőszámlálója 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Mit mondott Kakadura?
Hová tűnt?
Lemaradtam róla.
Bazzani
Szíjjártóra gondolsz?
Sixo
Igen.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Mit mondott Kakadura?
Hová tűnt?
Lemaradtam róla.
Bazzani
Szíjjártóra gondolsz?

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 938 — Lucas Scott
Az kemény, Orbán nem lehet többet miniszterelnök.
resistance is futile
De ha nekik lesz 2/3, akkor kivehetik az alaptörvényből, nem?
steelwolf
2/3? Ha ez így fog végbemenni, akkor 4 év múlva Fidesz nem lesz, nemhogy 2/3.
resistance is futile
Jön Toroczkai 😄
steelwolf
vegulis kinevezte magukat a valtopartnak. ennel mar csak az lett volna, ha Cseh Katka all elo, hogy a Humanistak lesznek azok.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Az kemény, Orbán nem lehet többet miniszterelnök.
resistance is futile
De ha nekik lesz 2/3, akkor kivehetik az alaptörvényből, nem?
steelwolf
2/3? Ha ez így fog végbemenni, akkor 4 év múlva Fidesz nem lesz, nemhogy 2/3.
resistance is futile
Szerintem sem, Orbán tartja egyben a brigádot, ha ő nem lehet többé miniszter elnök és kiválik, akkor az egész csapat szétesik.

2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Az kemény, Orbán nem lehet többet miniszterelnök.
resistance is futile
De ha nekik lesz 2/3, akkor kivehetik az alaptörvényből, nem?
steelwolf
2/3? Ha ez így fog végbemenni, akkor 4 év múlva Fidesz nem lesz, nemhogy 2/3.
resistance is futile
Jön Toroczkai 😄
2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
Mit mondott Kakadura?
Hová tűnt?
Lemaradtam róla.
Bazzani
Iratmegsemmisít a minisztériumban
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 938 — Lucas Scott
Az kemény, Orbán nem lehet többet miniszterelnök.
resistance is futile
De ha nekik lesz 2/3, akkor kivehetik az alaptörvényből, nem?
steelwolf
2/3? Ha ez így fog végbemenni, akkor 4 év múlva Fidesz nem lesz, nemhogy 2/3.
resistance is futile
sot Magyarorszag sem lesz majd.
csebi
most ezt el lehet poénkodni, de itt kurva nagy söprés lesz.
resistance is futile
amugy belole en is kinezem, hogy itt aztan borul kb minden. jobban fogja boritani a bilit a Fideszre, mint anno a Fidesz az Mszpre 2010ben.

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Mit mondott Kakadura?
Hová tűnt?
Lemaradtam róla.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 958 — The Mathematician
"fog tudni narancshoz jutni" 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Az kemény, Orbán nem lehet többet miniszterelnök.
resistance is futile
De ha nekik lesz 2/3, akkor kivehetik az alaptörvényből, nem?
steelwolf
2/3? Ha ez így fog végbemenni, akkor 4 év múlva Fidesz nem lesz, nemhogy 2/3.
resistance is futile
sot Magyarorszag sem lesz majd.
csebi
most ezt el lehet poénkodni, de itt kurva nagy söprés lesz.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 938 — Lucas Scott
na jon a vers szavalas? 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 938 — Lucas Scott
Az kemény, Orbán nem lehet többet miniszterelnök.
resistance is futile
De ha nekik lesz 2/3, akkor kivehetik az alaptörvényből, nem?
steelwolf
2/3? Ha ez így fog végbemenni, akkor 4 év múlva Fidesz nem lesz, nemhogy 2/3.
resistance is futile
sot Magyarorszag sem lesz majd.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.