Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Istenem mekkora lenne Lölöt börtönbe látni
😃
2 hónapja
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
Mondjuk a személyeskedés nekem nem tetszik. Vitya bukott, hatalmasat, mi a rákért kell mindig emlegetni? Mit tett vagy sem?
JC6 (Mr. Miele)
Ja, kicsit unalmas, de közben mondd egy csomó mást is.

Még kampánymódban van.
Gyurma Pappa
Próbáltad már egy d-vel is leírni valaha? 😃
Te mondd, ő mond. Nem nehéz ez.
szaba
Nono:
kijelentő mód:
én mondom, te mondod, ő mond(ja)

felszólító mód:
én mondjam! te mondd! / te mondjad! ő mondja!

Nyelvtannáci rovatunkat olvashatták. 😊
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Zseni ez a csávó
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 345 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Nemzetközi Büntetőbíróságból kilépést nem tudják visszafordítani, de újra kezdeményezni fogják Magyarország felvételét, mondta Magyar.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 032 — nabege2@yahoo.com
Fasza csávó ez a Péter. Kimondja hogy anyagilag szarban a haza.
Talán soha nem volt ekkora a hiány és i mennyire üres a kassza.
Kosz Vitya
JC6 (Mr. Miele)
mondtam, hogy szép nyíltan el kell mondania, mekkora kárt csinált a elmúttkéccernyócév. dolgoznak a program megvalósításán, de a semmiből nyilván nem lehet, úgyhogy olyan gyorsan megy, amilyen gyorsan sikerül.

és így lényegében ha számon kérnek rajta ezt-azt, akkor szépen azt fogja mondani, hogy "tessenek elmenni a Viktorhoz, ő meg a haverjailopták el azokat a pénzeket, amiből ezt meg lehetne valósítani".
slowmotion
hidd el a Fideszes újságíróknak most hirtelen nem lesz elég az elmúlt16év😊
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Fasza csávó ez a Péter. Kimondja hogy anyagilag szarban a haza.
Talán soha nem volt ekkora a hiány és i mennyire üres a kassza.
Kosz Vitya
JC6 (Mr. Miele)
mondtam, hogy szép nyíltan el kell mondania, mekkora kárt csinált a elmúttkéccernyócév. dolgoznak a program megvalósításán, de a semmiből nyilván nem lehet, úgyhogy olyan gyorsan megy, amilyen gyorsan sikerül.

és így lényegében ha számon kérnek rajta ezt-azt, akkor szépen azt fogja mondani, hogy "tessenek elmenni a Viktorhoz, ő meg a haverjailopták el azokat a pénzeket, amiből ezt meg lehetne valósítani".
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
"Csatlakozás az Európai Ügyészséghez, vagyonvisszaszerzési hivatal létrehozása, Alaptörvény módosítása, a jogállam helyreállítása - ezek lesznek az első feladatai a kormánynak Magyar szerint. Azt is beleírják az Alaptörvénybe, hogy miniszterelnök csak két ciklusig szolgálhat."
r.baggio
Erre nagyon kíváncsi leszek, hogy tényleg bele teszik e, illetve hogy ha bele, az ténylegesen ezt is fogja jelenteni, nem csak üres jogászkodás.
Cowboykarcsi90
Hogy teszed bele egzaktul?
Ha az egyik ciklus nem teljes, akkor mi van?
Pl. Gyurcsány eddig volt egy fél és egy háromnegyed ciklust, akkor még 3 évre lehet, vagy ez már két ciklusnak számít?
Ha a második ciklusod utolsó félévében lemondasz, akkor még indulhatsz a maradék fél évedre mondjuk 4 vagy 8 év múlva?
Vagy stabil szavazattöbbsége van a pártodnak, és a győzelem után a feleségedet teszed meg kormányfőnek, magadat meg főtanacsadónak, aztán a következő ciklusban az öcsédet, majd a nagyfiadat, de te csak partelnök/kormányfőtanácsadó vagy, az okés?
Vagy ha kétszer voltál már miniszterelnök, akkor vezetheted e te a kampányt, lehetsz e a listán az első, aztán majd az orszaggyűlés azt szavazza meg miniszterelnöknek, akit te javallasz neki? Stb.
Mi nem elnöki rendszer vagyunk, a mienkben értelmezhetetlen és kivitelezhetetlen a választójog választhatósági részének ilyetén korlátozása. És szükségtelen is, bőven elég ha a meglévő törvényeket betartja a kormányfő, és nem legfőbb hűbérúrként menedzseli a kormányát.
Ez egy tipikus választási ígeret, egy lózung, amit persze lehet próbálni átültetni a gyakorlatba, kétharmaddal lehet írni és elfogadni törvényt, de az egy életképtelen, toldozott-foldozott, antidemokratikus korcs valami lehet csak.
Őszentsége Sobri Jóska
ha szájer tudott írni egy alaptörvényt egy ipaden két gyors kurás között, szerintem lesznek akik ezt is megoldják majd

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Mi a pöcsömet erőltetik a kérdezők az ukranoknak nyújtandó hitelt? Elmondta, kimaradunk.
Ennyi
JC6 (Mr. Miele)
Mert ez az agendájuk és retardáltak.
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Mi a pöcsömet erőltetik a kérdezők az ukranoknak nyújtandó hitelt? Elmondta, kimaradunk.
Ennyi
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
Fasza csávó ez a Péter. Kimondja hogy anyagilag szarban a haza.
Talán soha nem volt ekkora a hiány és i mennyire üres a kassza.
Kosz Vitya
JC6 (Mr. Miele)
Mamdani is ezzel nyitott

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Amúgy tudom, hogy túlspilázom, de esküszöm, hogy még a levegő is jobb lett mára. Méghogy nincs hatással az életünkre... olyan szintű megkönnyebbülés van rajtam, hogy még az sem érdekelt, ahogy a mammer nekem tolta a kocsiját a Lidlbeb. Pedig két napja valszeg kettészakítottam volna.
Hanni
Pedig abból tudhatod majd, hogy jól mennek a dolgok, amikor egy választás nem lesz ekkora hatással az életedre.

Én arra próbálom magam mindig emlékeztetni, hogy ne számítsak komoly elszámoltatásra, de elszomorít a gondolat, hogy mennyi nézőlászló van a mai társadalmunkban...

 hvg.hu/itthon/20260413_magyar-nemzet-velemenycikk-masnap-kormanyvaltas
r.baggio
ezek hangemberek, a billentyűzet mögül harciasak, de ha bárki odaáll eléjük, akkor vigyázzba állnak. faszikám nem tudom, melyik mozit nézte az elmúlt tizenhat évben, lényegében mindent felsorolt, amit a Fidesz csinált, hogy rávetítse a Tisza jövőbeni mozgására.

van ugye az a mondás, hogy mindenki saját magából indul ki. hát baszki, faszikámnak nem lesz túl boldog a következő négy éve.

Delusional Leslie Looker
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Egyre jobban bírom
Túl szép hogy igaz legyen😅😃
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899

Löfli
Robert Horry.
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
nem gondoltam volna hogy megélem hogy M1-t nézek érdeklődve

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 032 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk a személyeskedés nekem nem tetszik. Vitya bukott, hatalmasat, mi a rákért kell mindig emlegetni? Mit tett vagy sem?
JC6 (Mr. Miele)
2 éven át mocskolta az egész Fidesz, ha én lennék a helyében egy hónap múlva a katonákkal fogatnám el az összeset és felakasztanám az első villanyoszlopra
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Mondjuk a személyeskedés nekem nem tetszik. Vitya bukott, hatalmasat, mi a rákért kell mindig emlegetni? Mit tett vagy sem?
JC6 (Mr. Miele)
Ja, kicsit unalmas, de közben mondd egy csomó mást is.

Még kampánymódban van.
Gyurma Pappa
Próbáltad már egy d-vel is leírni valaha? 😃
Te mondd, ő mond. Nem nehéz ez.
szaba
nem tudom miért írom el folyamatosan. nyilván tudom, hogy kell írni, de valamiért, ha gyorsan írok, akkor elrontom. figyelek majd

2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Beki New York Jets 2 883
Az kemény, Orbán nem lehet többet miniszterelnök.
resistance is futile
De ha nekik lesz 2/3, akkor kivehetik az alaptörvényből, nem?
steelwolf
2/3? Ha ez így fog végbemenni, akkor 4 év múlva Fidesz nem lesz, nemhogy 2/3.
resistance is futile
Ha 2/3 lenne is Fidesznek akk sem Vityával vennék ki azt alaptörvényből. Max utána ciklusban lehetne ismét.
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Fasza csávó ez a Péter. Kimondja hogy anyagilag szarban a haza.
Talán soha nem volt ekkora a hiány és i mennyire üres a kassza.
Kosz Vitya
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
"Csatlakozás az Európai Ügyészséghez, vagyonvisszaszerzési hivatal létrehozása, Alaptörvény módosítása, a jogállam helyreállítása - ezek lesznek az első feladatai a kormánynak Magyar szerint. Azt is beleírják az Alaptörvénybe, hogy miniszterelnök csak két ciklusig szolgálhat."
r.baggio
Erre nagyon kíváncsi leszek, hogy tényleg bele teszik e, illetve hogy ha bele, az ténylegesen ezt is fogja jelenteni, nem csak üres jogászkodás.
Cowboykarcsi90
Hogy teszed bele egzaktul?
Ha az egyik ciklus nem teljes, akkor mi van?
Pl. Gyurcsány eddig volt egy fél és egy háromnegyed ciklust, akkor még 3 évre lehet, vagy ez már két ciklusnak számít?
Ha a második ciklusod utolsó félévében lemondasz, akkor még indulhatsz a maradék fél évedre mondjuk 4 vagy 8 év múlva?
Vagy stabil szavazattöbbsége van a pártodnak, és a győzelem után a feleségedet teszed meg kormányfőnek, magadat meg főtanacsadónak, aztán a következő ciklusban az öcsédet, majd a nagyfiadat, de te csak partelnök/kormányfőtanácsadó vagy, az okés?
Vagy ha kétszer voltál már miniszterelnök, akkor vezetheted e te a kampányt, lehetsz e a listán az első, aztán majd az orszaggyűlés azt szavazza meg miniszterelnöknek, akit te javallasz neki? Stb.
Mi nem elnöki rendszer vagyunk, a mienkben értelmezhetetlen és kivitelezhetetlen a választójog választhatósági részének ilyetén korlátozása. És szükségtelen is, bőven elég ha a meglévő törvényeket betartja a kormányfő, és nem legfőbb hűbérúrként menedzseli a kormányát.
Ez egy tipikus választási ígeret, egy lózung, amit persze lehet próbálni átültetni a gyakorlatba, kétharmaddal lehet írni és elfogadni törvényt, de az egy életképtelen, toldozott-foldozott, antidemokratikus korcs valami lehet csak.
Őszentsége Sobri Jóska
például hogy senki sem kaphat a köztársasági elnöktől kettőnél többször kormányalakítási megbízást, ide értve az ügyvivő miniszterelnöki helyzetet is.
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Mondjuk a személyeskedés nekem nem tetszik. Vitya bukott, hatalmasat, mi a rákért kell mindig emlegetni? Mit tett vagy sem?
JC6 (Mr. Miele)
ma még hadd mondja, majd ha a Parlamentbe is ezt tolja, akkor az már tényleg uncsi lesz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Mondjuk a személyeskedés nekem nem tetszik. Vitya bukott, hatalmasat, mi a rákért kell mindig emlegetni? Mit tett vagy sem?
JC6 (Mr. Miele)
Ja, kicsit unalmas, de közben mondd egy csomó mást is.

Még kampánymódban van.
Gyurma Pappa
Próbáltad már egy d-vel is leírni valaha? 😃
Te mondd, ő mond. Nem nehéz ez.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
osztrák srác aranyos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
"Csatlakozás az Európai Ügyészséghez, vagyonvisszaszerzési hivatal létrehozása, Alaptörvény módosítása, a jogállam helyreállítása - ezek lesznek az első feladatai a kormánynak Magyar szerint. Azt is beleírják az Alaptörvénybe, hogy miniszterelnök csak két ciklusig szolgálhat."
r.baggio
Erre nagyon kíváncsi leszek, hogy tényleg bele teszik e, illetve hogy ha bele, az ténylegesen ezt is fogja jelenteni, nem csak üres jogászkodás.
Cowboykarcsi90
Hogy teszed bele egzaktul?
Ha az egyik ciklus nem teljes, akkor mi van?
Pl. Gyurcsány eddig volt egy fél és egy háromnegyed ciklust, akkor még 3 évre lehet, vagy ez már két ciklusnak számít?
Ha a második ciklusod utolsó félévében lemondasz, akkor még indulhatsz a maradék fél évedre mondjuk 4 vagy 8 év múlva?
Vagy stabil szavazattöbbsége van a pártodnak, és a győzelem után a feleségedet teszed meg kormányfőnek, magadat meg főtanacsadónak, aztán a következő ciklusban az öcsédet, majd a nagyfiadat, de te csak partelnök/kormányfőtanácsadó vagy, az okés?
Vagy ha kétszer voltál már miniszterelnök, akkor vezetheted e te a kampányt, lehetsz e a listán az első, aztán majd az orszaggyűlés azt szavazza meg miniszterelnöknek, akit te javallasz neki? Stb.
Mi nem elnöki rendszer vagyunk, a mienkben értelmezhetetlen és kivitelezhetetlen a választójog választhatósági részének ilyetén korlátozása. És szükségtelen is, bőven elég ha a meglévő törvényeket betartja a kormányfő, és nem legfőbb hűbérúrként menedzseli a kormányát.
Ez egy tipikus választási ígeret, egy lózung, amit persze lehet próbálni átültetni a gyakorlatba, kétharmaddal lehet írni és elfogadni törvényt, de az egy életképtelen, toldozott-foldozott, antidemokratikus korcs valami lehet csak.

2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Mondjuk a személyeskedés nekem nem tetszik. Vitya bukott, hatalmasat, mi a rákért kell mindig emlegetni? Mit tett vagy sem?
JC6 (Mr. Miele)
Ja, kicsit unalmas, de közben mond egy csomó mást is.

Még kampánymódban van.

Szerkesztette: Gyurma Pappa