Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 943 — Lucas Scott
Az kemény, Orbán nem lehet többet miniszterelnök.
resistance is futile
Ez nagyon gáz, kifejezetten emlékeztet az utólagos törvényhozásra. Ráadásul - politikai értelemben - kontraproduktív.
nagylaza, főpohárnok
Én örülök neki.
resistance is futile
jaja jo dolog. talan ennek legjobban Lazar orul, vegre eljott az o ideje. mar ultizni is tud.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
úgy látom Putyinnal nem lesznek BFF-ek
petey
Sose tudni előre, hogy egy romantikus szentpétervári látogatás kiben mit indít el.
Őszentsége Sobri Jóska
Ablakon való kiesést
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Orbánnak tudott Putyin olyat mondani, ami meglágyította a szívét. Szerintem van annyira reálpolitikus, hogy MP-nél is tesz egy próbát. Nem kerül semmibe.
Őszentsége Sobri Jóska
hát III/akárhányas már biztos nem volt MP, azzal nem tudja.
akkor videoja van MP-ről?
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Nem azt mondták, hogy 3ig tart a sajttál? Fél4 és most mondták, hogy most vagyunk félúton.
Sixo
Szerintem benézte, amikor 3 órát mondott. 4-től vannak lekötött nemzetközi programjai.
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Az kemény, Orbán nem lehet többet miniszterelnök.
resistance is futile
Ez nagyon gáz, kifejezetten emlékeztet az utólagos törvényhozásra. Ráadásul - politikai értelemben - kontraproduktív.
nagylaza, főpohárnok
Én örülök neki.
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Nem azt mondták, hogy 3ig tart a sajttál? Fél4 és most mondták, hogy most vagyunk félúton.
Sixo
Én azt olvastam hogy 3 órás lesz
zacknorb
fú gec, akkor tényleg elindítom a Sátántangót


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Az kemény, Orbán nem lehet többet miniszterelnök.
resistance is futile
Ez nagyon gáz, kifejezetten emlékeztet az utólagos törvényhozásra. Ráadásul - politikai értelemben - kontraproduktív.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
úgy látom Putyinnal nem lesznek BFF-ek
petey
Sose tudni előre, hogy egy romantikus szentpétervári látogatás kiben mit indít el.
Őszentsége Sobri Jóska
Ablakon való kiesést
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Orbánnak tudott Putyin olyat mondani, ami meglágyította a szívét. Szerintem van annyira reálpolitikus, hogy MP-nél is tesz egy próbát. Nem kerül semmibe.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem azt mondták, hogy 3ig tart a sajttál? Fél4 és most mondták, hogy most vagyunk félúton.
Sixo
Én azt olvastam hogy 3 órás lesz

Poloska vagyok.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Amúgy mai nap egyik kínzó kérdése:
Ki repülhetett ma reggel Ománba riyad-i tankolással Kecskemétről a honvédségi Falconnal?
:tűnődő arc
Vitézlő Titoknok tomz
lehet az úszóválogatottnak vittek túró rudit.

vagy ők már hazajöttek?
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
mindig lesznek olyan dolgok amik határesetek, de egy csomó egyéb problémát ez felold
és elég sok helyen működik a világban
Negritis, a vajda
Nem tudok róla, hogy bárhol így korlátozva lenne a törvenyhozás általi választhatóság, ahol nem prezidentális kormányzati rendszer van.
Őszentsége Sobri Jóska
magyar gógyi.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
mindig lesznek olyan dolgok amik határesetek, de egy csomó egyéb problémát ez felold
és elég sok helyen működik a világban
Negritis, a vajda
Nem tudok róla, hogy bárhol így korlátozva lenne a törvenyhozás általi választhatóság, ahol nem prezidentális kormányzati rendszer van.

2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Erős szavak. Keményen oltja a korábbi rezsimet. “Víz és gazszerelo, aki írni és olvasni nem tud.”
Ventura
sőt számolni sem.
Istenem mekkora lenne Lölöt börtönbe látni
😃
JC6 (Mr. Miele)
mondjuk az tipikus megoldás lenne - mindig valami hülyével vitetik el a balhét az igazi főkolomposok
2 hónapja
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
Amúgy mai nap egyik kínzó kérdése:
Ki repülhetett ma reggel Ománba riyad-i tankolással Kecskemétről a honvédségi Falconnal?
:tűnődő arc
2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
úgy látom Putyinnal nem lesznek BFF-ek
petey
Sose tudni előre, hogy egy romantikus szentpétervári látogatás kiben mit indít el.
Őszentsége Sobri Jóska
Ablakon való kiesést

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 943 — Lucas Scott
Nem azt mondták, hogy 3ig tart a sajttál? Fél4 és most mondták, hogy most vagyunk félúton.
Sixo
lehet Londonhoz allitottak az orat.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
"Csatlakozás az Európai Ügyészséghez, vagyonvisszaszerzési hivatal létrehozása, Alaptörvény módosítása, a jogállam helyreállítása - ezek lesznek az első feladatai a kormánynak Magyar szerint. Azt is beleírják az Alaptörvénybe, hogy miniszterelnök csak két ciklusig szolgálhat."
r.baggio
Erre nagyon kíváncsi leszek, hogy tényleg bele teszik e, illetve hogy ha bele, az ténylegesen ezt is fogja jelenteni, nem csak üres jogászkodás.
Cowboykarcsi90
Hogy teszed bele egzaktul?
Ha az egyik ciklus nem teljes, akkor mi van?
Pl. Gyurcsány eddig volt egy fél és egy háromnegyed ciklust, akkor még 3 évre lehet, vagy ez már két ciklusnak számít?
Ha a második ciklusod utolsó félévében lemondasz, akkor még indulhatsz a maradék fél évedre mondjuk 4 vagy 8 év múlva?
Vagy stabil szavazattöbbsége van a pártodnak, és a győzelem után a feleségedet teszed meg kormányfőnek, magadat meg főtanacsadónak, aztán a következő ciklusban az öcsédet, majd a nagyfiadat, de te csak partelnök/kormányfőtanácsadó vagy, az okés?
Vagy ha kétszer voltál már miniszterelnök, akkor vezetheted e te a kampányt, lehetsz e a listán az első, aztán majd az orszaggyűlés azt szavazza meg miniszterelnöknek, akit te javallasz neki? Stb.
Mi nem elnöki rendszer vagyunk, a mienkben értelmezhetetlen és kivitelezhetetlen a választójog választhatósági részének ilyetén korlátozása. És szükségtelen is, bőven elég ha a meglévő törvényeket betartja a kormányfő, és nem legfőbb hűbérúrként menedzseli a kormányát.
Ez egy tipikus választási ígeret, egy lózung, amit persze lehet próbálni átültetni a gyakorlatba, kétharmaddal lehet írni és elfogadni törvényt, de az egy életképtelen, toldozott-foldozott, antidemokratikus korcs valami lehet csak.
Őszentsége Sobri Jóska
például hogy senki sem kaphat a köztársasági elnöktől kettőnél többször kormányalakítási megbízást, ide értve az ügyvivő miniszterelnöki helyzetet is.
slowmotion
És ha többpá rti koalícióban egy kisebb párt miatt kormányválság van, a másodikciklusos kormányfő azért ne merjen vagy akarjon előrehozott választást mert ott ő már nem nyerhetne, inkább évekig belerohad egy ilyen helyzetbe?
Az a baj, hogy 16 év szürrealitása, az Orban-rezsim faszságai annyira beleégnek sok emberbe, hogy az abszurdokra keresnek megoldást, miközben ha a fékek és ellensúlyok rendszerét működtetnék rendesen és nem rögtön kiskapuzni akarnának, akkor ilyen erőltetett jogászkodásra nem lenne semmi szükség.
Őszentsége Sobri Jóska
akkor meg két választási ciklusban lehet csak ME. nem kell túlgondolni. előrehozott választás mondjuk még nem volt Magyarországon, de remélem nem is lesz.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
úgy látom Putyinnal nem lesznek BFF-ek
petey
Sose tudni előre, hogy egy romantikus szentpétervári látogatás kiben mit indít el.

2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Nem azt mondták, hogy 3ig tart a sajttál? Fél4 és most mondták, hogy most vagyunk félúton.
Sixo
Látod, még el se kezdtek kormányozni, már hazudnak! 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Nem azt mondták, hogy 3ig tart a sajttál? Fél4 és most mondták, hogy most vagyunk félúton.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
"Csatlakozás az Európai Ügyészséghez, vagyonvisszaszerzési hivatal létrehozása, Alaptörvény módosítása, a jogállam helyreállítása - ezek lesznek az első feladatai a kormánynak Magyar szerint. Azt is beleírják az Alaptörvénybe, hogy miniszterelnök csak két ciklusig szolgálhat."
r.baggio
Erre nagyon kíváncsi leszek, hogy tényleg bele teszik e, illetve hogy ha bele, az ténylegesen ezt is fogja jelenteni, nem csak üres jogászkodás.
Cowboykarcsi90
Hogy teszed bele egzaktul?
Ha az egyik ciklus nem teljes, akkor mi van?
Pl. Gyurcsány eddig volt egy fél és egy háromnegyed ciklust, akkor még 3 évre lehet, vagy ez már két ciklusnak számít?
Ha a második ciklusod utolsó félévében lemondasz, akkor még indulhatsz a maradék fél évedre mondjuk 4 vagy 8 év múlva?
Vagy stabil szavazattöbbsége van a pártodnak, és a győzelem után a feleségedet teszed meg kormányfőnek, magadat meg főtanacsadónak, aztán a következő ciklusban az öcsédet, majd a nagyfiadat, de te csak partelnök/kormányfőtanácsadó vagy, az okés?
Vagy ha kétszer voltál már miniszterelnök, akkor vezetheted e te a kampányt, lehetsz e a listán az első, aztán majd az orszaggyűlés azt szavazza meg miniszterelnöknek, akit te javallasz neki? Stb.
Mi nem elnöki rendszer vagyunk, a mienkben értelmezhetetlen és kivitelezhetetlen a választójog választhatósági részének ilyetén korlátozása. És szükségtelen is, bőven elég ha a meglévő törvényeket betartja a kormányfő, és nem legfőbb hűbérúrként menedzseli a kormányát.
Ez egy tipikus választási ígeret, egy lózung, amit persze lehet próbálni átültetni a gyakorlatba, kétharmaddal lehet írni és elfogadni törvényt, de az egy életképtelen, toldozott-foldozott, antidemokratikus korcs valami lehet csak.
Őszentsége Sobri Jóska
például hogy senki sem kaphat a köztársasági elnöktől kettőnél többször kormányalakítási megbízást, ide értve az ügyvivő miniszterelnöki helyzetet is.
slowmotion
És ha többpá rti koalícióban egy kisebb párt miatt kormányválság van, a másodikciklusos kormányfő azért ne merjen vagy akarjon előrehozott választást mert ott ő már nem nyerhetne, inkább évekig belerohad egy ilyen helyzetbe?
Az a baj, hogy 16 év szürrealitása, az Orban-rezsim faszságai annyira beleégnek sok emberbe, hogy az abszurdokra keresnek megoldást, miközben ha a fékek és ellensúlyok rendszerét működtetnék rendesen és nem rögtön kiskapuzni akarnának, akkor ilyen erőltetett jogászkodásra nem lenne semmi szükség.
Őszentsége Sobri Jóska
igen, mert ha nem tudja megoldani a kormányzást akkor elbukott és off
mindig lesznek olyan dolgok amik határesetek, de egy csomó egyéb problémát ez felold
és elég sok helyen működik a világban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
"Csatlakozás az Európai Ügyészséghez, vagyonvisszaszerzési hivatal létrehozása, Alaptörvény módosítása, a jogállam helyreállítása - ezek lesznek az első feladatai a kormánynak Magyar szerint. Azt is beleírják az Alaptörvénybe, hogy miniszterelnök csak két ciklusig szolgálhat."
r.baggio
Erre nagyon kíváncsi leszek, hogy tényleg bele teszik e, illetve hogy ha bele, az ténylegesen ezt is fogja jelenteni, nem csak üres jogászkodás.
Cowboykarcsi90
Hogy teszed bele egzaktul?
Ha az egyik ciklus nem teljes, akkor mi van?
Pl. Gyurcsány eddig volt egy fél és egy háromnegyed ciklust, akkor még 3 évre lehet, vagy ez már két ciklusnak számít?
Ha a második ciklusod utolsó félévében lemondasz, akkor még indulhatsz a maradék fél évedre mondjuk 4 vagy 8 év múlva?
Vagy stabil szavazattöbbsége van a pártodnak, és a győzelem után a feleségedet teszed meg kormányfőnek, magadat meg főtanacsadónak, aztán a következő ciklusban az öcsédet, majd a nagyfiadat, de te csak partelnök/kormányfőtanácsadó vagy, az okés?
Vagy ha kétszer voltál már miniszterelnök, akkor vezetheted e te a kampányt, lehetsz e a listán az első, aztán majd az orszaggyűlés azt szavazza meg miniszterelnöknek, akit te javallasz neki? Stb.
Mi nem elnöki rendszer vagyunk, a mienkben értelmezhetetlen és kivitelezhetetlen a választójog választhatósági részének ilyetén korlátozása. És szükségtelen is, bőven elég ha a meglévő törvényeket betartja a kormányfő, és nem legfőbb hűbérúrként menedzseli a kormányát.
Ez egy tipikus választási ígeret, egy lózung, amit persze lehet próbálni átültetni a gyakorlatba, kétharmaddal lehet írni és elfogadni törvényt, de az egy életképtelen, toldozott-foldozott, antidemokratikus korcs valami lehet csak.
Őszentsége Sobri Jóska
például hogy senki sem kaphat a köztársasági elnöktől kettőnél többször kormányalakítási megbízást, ide értve az ügyvivő miniszterelnöki helyzetet is.
slowmotion
És ha többpá rti koalícióban egy kisebb párt miatt kormányválság van, a másodikciklusos kormányfő azért ne merjen vagy akarjon előrehozott választást mert ott ő már nem nyerhetne, inkább évekig belerohad egy ilyen helyzetbe?
Az a baj, hogy 16 év szürrealitása, az Orban-rezsim faszságai annyira beleégnek sok emberbe, hogy az abszurdokra keresnek megoldást, miközben ha a fékek és ellensúlyok rendszerét működtetnék rendesen és nem rögtön kiskapuzni akarnának, akkor ilyen erőltetett jogászkodásra nem lenne semmi szükség.

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
úgy látom Putyinnal nem lesznek BFF-ek

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
vártam volna egy olyan kérdést, hogy mi lesz a NER médiával, including M1 és a propaganda lapokkal, Megafonnal, csak mert natyon aggódnak a sajtószabadság miatt 😀

2 hónapja
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Erős szavak. Keményen oltja a korábbi rezsimet. “Víz és gazszerelo, aki írni és olvasni nem tud.”

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Istenem mekkora lenne Lölöt börtönbe látni
😃