Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Valaki osszefoglalhatna, mi volt eddig, ami erdekes, dolgoztam eddig, nem tudtam nezni egyaltalan.hvg.hu/itthon/20260413_magyar-peter-nemzetkozi-sajtotajekoztato
Stez

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Ezek szerinted Stez out? Repül a NER-rel?Stez már Omanban tankolt az előbb.
JC6 (Mr. Miele)
2 hónapja
Ezek szerinted Stez out? Repül a NER-rel?
2 hónapja
Nem, keves cuccom. A tizcentis rombolot azt Szentkiralyi Szandinak tartogatom mostmar.ezek szerint kurva nagy pöcsöd van? 😊Amennyi cuccom van itt, az hosszabb ideig tartana, hogy a pocsom berakom az alsoba es felhuzom a sliccem. 😛Valaki osszefoglalhatna, mi volt eddig, ami erdekes, dolgoztam eddig, nem tudtam nezni egyaltalan.ennyire lefoglalt a cuccaid bedobozolása? 😀
Stez
remélem a wc csészét is viszed
Negritis, a vajda
Stez
NB2
2 hónapja
Hát ha nem az lesz rá igaz, ami az elődjère, hogy "ne azt figyeljètek amit mondok hanem amit teszek" akkor ez így túl szèpen hangzik hogy igaz legyen 😀Ido nem lesz erre, annyira hosszu mindennek az atfutasi ideje. De igazabol ha nekifog, az mar egy jo irany. Aztan meglatjuk, mi lesz a valos kep.
dande2
2 hónapja
ezek szerint kurva nagy pöcsöd van? 😊Amennyi cuccom van itt, az hosszabb ideig tartana, hogy a pocsom berakom az alsoba es felhuzom a sliccem. 😛Valaki osszefoglalhatna, mi volt eddig, ami erdekes, dolgoztam eddig, nem tudtam nezni egyaltalan.ennyire lefoglalt a cuccaid bedobozolása? 😀
Stez
remélem a wc csészét is viszed
Negritis, a vajda
Stez
2 hónapja
Lölö nem hinném, hogy az országban van még ezen nyílt fenyegetések után.
2 hónapja
Hát ha nem az lesz rá igaz, ami az elődjère, hogy "ne azt figyeljètek amit mondok hanem amit teszek" akkor ez így túl szèpen hangzik hogy igaz legyen 😀
2 hónapja
Amennyi cuccom van itt, az hosszabb ideig tartana, hogy a pocsom berakom az alsoba es felhuzom a sliccem. 😛Valaki osszefoglalhatna, mi volt eddig, ami erdekes, dolgoztam eddig, nem tudtam nezni egyaltalan.ennyire lefoglalt a cuccaid bedobozolása? 😀
Stez
remélem a wc csészét is viszed
Negritis, a vajda
2 hónapja
Ez a rész tetszik. Mintha Merz-et hallanám.
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
2 hónapja
A geopolitikai resze eddig 10/10.Adom, nagyon jól beszél.
JéBé
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
2 hónapja
Szíjjártó iratot darálEzt mar tegnap is megtette a beszedeben, valami uj, szaftos konkretum van? 😀 Kivel mi lesz, hogyan, etc.Valaki osszefoglalhatna, mi volt eddig, ami erdekes, dolgoztam eddig, nem tudtam nezni egyaltalan.Hát futball hasonlattal élve, a Tisza B-közép a 4-0ra megnyert meccs lefújását követően most kezdte el átskandálni a vesztes csapat szurkolóinak, hogy "meneküljetek!"
Stez
resistance is futile
Stez
2 hónapja
A geopolitikai resze eddig 10/10.
2 hónapja
Valaki osszefoglalhatna, mi volt eddig, ami erdekes, dolgoztam eddig, nem tudtam nezni egyaltalan.ennyire lefoglalt a cuccaid bedobozolása? 😀
Stez
remélem a wc csészét is viszed
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Na helyes, ezt vártam hogy ezt helyre teszi!!!! ++++
2 hónapja
Ezt mar tegnap is megtette a beszedeben, valami uj, szaftos konkretum van? 😀 Kivel mi lesz, hogyan, etc.Valaki osszefoglalhatna, mi volt eddig, ami erdekes, dolgoztam eddig, nem tudtam nezni egyaltalan.Hát futball hasonlattal élve, a Tisza B-közép a 4-0ra megnyert meccs lefújását követően most kezdte el átskandálni a vesztes csapat szurkolóinak, hogy "meneküljetek!"
Stez
resistance is futile
2 hónapja
valahogy mindig sikerül azt a kapufát mozgatni 😊Én ennyire nem vagyok képben ázsiai monarchiával, afrikai elnöki köztársasággal.Thailand, Kenya ha jól látom pl olyanmindig lesznek olyan dolgok amik határesetek, de egy csomó egyéb problémát ez feloldNem tudok róla, hogy bárhol így korlátozva lenne a törvenyhozás általi választhatóság, ahol nem prezidentális kormányzati rendszer van.
és elég sok helyen működik a világban
Negritis, a vajda
Őszentsége Sobri Jóska
en.wikipedia.org/wiki/List_of_political_term_limits
Negritis, a vajda
Alapvetően európai, nyugati világbeli demokráciára, köztársaságra gondoltam.
Őszentsége Sobri Jóska
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Eltűnt egy mandátum, szóval gyanús.Mi történt Zala 2-vel?újraszámolják, nem?
Platypus
NB2
2 hónapja
Nemtom Peti, jó ezt hallani hogy mennyi mindent ki kell vizsgálni, de erre nem lesz elég 4 év tesó…el lehet kezdeni a fejétől, aztán majd marad idő a kisebbekre is.
JC6 (Mr. Miele)
már persze ha addig nem évülnek el.
2 hónapja
Mi történt Zala 2-vel?
2 hónapja
vagy mint anno mikor kinn voltam 2006ban a Fradi- Vasas meccsen es kiabaltuk, hogy masodosztaly. aztan vegul a Fradi kerult a masodosztalyba ...Valaki osszefoglalhatna, mi volt eddig, ami erdekes, dolgoztam eddig, nem tudtam nezni egyaltalan.Hát futball hasonlattal élve, a Tisza B-közép a 4-0ra megnyert meccs lefújását követően most kezdte el átskandálni a vesztes csapat szurkolóinak, hogy "meneküljetek!"
Stez
resistance is futile
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Nemtom Peti, jó ezt hallani hogy mennyi mindent ki kell vizsgálni, de erre nem lesz elég 4 év tesó…