Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
„Orbán Viktor most nemrégiben már gratulált Magyar Péternek. Én is szeretnék gratulálni – a Facebooknak, és a Facebook mögött álló, szilícium-völgyi globális óriáscégnek, mert megszerezte az első magyar miniszterelnököt”széljobb szavazó haverom (miép, jobbik, mhm) aki vallja hogy ő centrista ennyit írt mikor facepalmoltam hogy toró mekkora hulladék
– mondta Toroczkai László🟩 eredményértékelő beszédében.
LMAO, Lackómackó inkább örüljön, hogy éppen becsusszant a Parlamentbe, de úgy viselkedik, mintha valami kibaszott nagy erő lenne. mondjuk akkor törölhetné magát a celeb házaspárjuk is FB-ről, nem?
petey
"Erősen van benne valami"
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Tóth P. nagyon jól átlátta, hogy kell a rendszert kihasználni, és tökéletesen végigvitték a tervet.na még o nyert nagyot tegnap. vszeg a naptarja betelt a kovetkezo 3-4 valasztasra ...
Gyurma Pappa
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
forbes is rajtunk rugózikwww.forbes.com/sites/siladityaray/2026/04/13/how-hungarys-child-sex-abuse-scandal-contributed-to-orbans-downfall/
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
„Orbán Viktor most nemrégiben már gratulált Magyar Péternek. Én is szeretnék gratulálni – a Facebooknak, és a Facebook mögött álló, szilícium-völgyi globális óriáscégnek, mert megszerezte az első magyar miniszterelnököt”– mondta Toroczkai László🟩 eredményértékelő beszédében.
LMAO, Lackómackó inkább örüljön, hogy éppen becsusszant a Parlamentbe, de úgy viselkedik, mintha valami kibaszott nagy erő lenne. mondjuk akkor törölhetné magát a celeb házaspárjuk is FB-ről, nem?
2 hónapja
oké, tök más választási rendszer.de ők nem kaptak 53%-ot és kétharmadot. szlovénoknál 28%-kal és minimális különbséggel nyert a kormánypárt. nem akarom hype-olni, de az a politikai teljesítmény amit MP véghez vitt az elmúlt 2 évben ekkora ellenszél és nyomás alatt, az a modern politika történetében igen ritka. mint politikus ott van a legtehetségesebbek között világ viszonylatban is. ebből persze nem következik hogy milyen államférfi lesz, de ezt ismerjük neki, amit letett az asztalra az elmúlt két évben, az bravúros teljesítmény volt.Amúgy volt már ilyen valaha parlamentáris demokráciában, hogy egy két éve még sehol nem lévő mozgalom/párt választáson kétharmados többséggel elpicsázza az aktuálisan régóta hatalomban lévőt?Szlovéniában az elmúlt 4 választásból 3-at olyan nyert, aki féléve nem volt sehol. Bulgária szintén. Izlandon is megtörtént.
warr_b
Gyurma Pappa
deyell
a magyar választási rendszer teszi ilyenné ezt az eredményt. egy igazságosabb, arányosabb rendszerben nem lenne kétharmad.
Tóth P. nagyon jól átlátta, hogy kell a rendszert kihasználni, és tökéletesen végigvitték a tervet.
(nem a mostani szlovén választásról beszéltem, hanem az előtte lévőkről, és a mostani kormánypárt az előző választás előtt alakult nem sokkal)

2 hónapja
beszarsz m1-en megy MP sajtája
2 hónapja
ha a számokat nézed itt sem 2/3-ad kéne, hanem 60/38/2de ők nem kaptak 53%-ot és kétharmadot. szlovénoknál 28%-kal és minimális különbséggel nyert a kormánypárt. nem akarom hype-olni, de az a politikai teljesítmény amit MP véghez vitt az elmúlt 2 évben ekkora ellenszél és nyomás alatt, az a modern politika történetében igen ritka. mint politikus ott van a legtehetségesebbek között világ viszonylatban is. ebből persze nem következik hogy milyen államférfi lesz, de ezt ismerjük neki, amit letett az asztalra az elmúlt két évben, az bravúros teljesítmény volt.Amúgy volt már ilyen valaha parlamentáris demokráciában, hogy egy két éve még sehol nem lévő mozgalom/párt választáson kétharmados többséggel elpicsázza az aktuálisan régóta hatalomban lévőt?Szlovéniában az elmúlt 4 választásból 3-at olyan nyert, aki féléve nem volt sehol. Bulgária szintén. Izlandon is megtörtént.
warr_b
Gyurma Pappa
deyell
2 hónapja
Tudtak a számokról, Sobri többször beírta. Tényleg felfoghatatlan...Hivatkoztam már itt egy hónapja a Szikla filmre, lehet OV tényleg olyan mint a tábornok és csak blöffölt végig 😊
ő alapvetően egy jó ember 😊
2 hónapja
de ők nem kaptak 53%-ot és kétharmadot. szlovénoknál 28%-kal és minimális különbséggel nyert a kormánypárt. nem akarom hype-olni, de az a politikai teljesítmény amit MP véghez vitt az elmúlt 2 évben ekkora ellenszél és nyomás alatt, az a modern politika történetében igen ritka. mint politikus ott van a legtehetségesebbek között világ viszonylatban is. ebből persze nem következik hogy milyen államférfi lesz, de ezt ismerjük neki, amit letett az asztalra az elmúlt két évben, az bravúros teljesítmény volt.Amúgy volt már ilyen valaha parlamentáris demokráciában, hogy egy két éve még sehol nem lévő mozgalom/párt választáson kétharmados többséggel elpicsázza az aktuálisan régóta hatalomban lévőt?Szlovéniában az elmúlt 4 választásból 3-at olyan nyert, aki féléve nem volt sehol. Bulgária szintén. Izlandon is megtörtént.
warr_b
Gyurma Pappa
built for this shit
2 hónapja
Sokszor megpróbáltam érvelni a Kutyás szavazóknak itt is, baráti körben is (haszontalanul), de így aludva egyet a tegnapra még egyszer leírom, amit gondolok erről.egyrészt ez sokkal bonyolultabb ennél és civil szervezetként azt amit csináltak nem lehetett itthon a NER alatt
MKKP és a DK is egyfajta csakazértis alapon be akarta bizonyítani, hogy nekik aztán senki ne mondja meg, hogy ki indulhat és ki nem egy demokráciában. Semmit nem tanultak abból, ami az elmúlt 16 évben 4 kétharmadot adott a Fidesznek, semennyire nem képesek olvasni/megérteni azt, hogy az ellenzéki népléleknek mire van szüksége.
És amikor még az ellenzék nyíltan és tisztán elmondja, hogy mit vár el tőlük, még akkor is azt mondja, hogy nem nincs igazad, majd én jobban tudom helyetted, hogy mire van szükséged, majd én képvisellek téged.
Ezt a fajta totális szemellenzős hozzáállást árazta be teljesen a tegnapi nap. Egy cseppet sem bánom, hogy az MKKP még az 1%-ot sem érte el és remélem a DK is bezuhan 1% alá, hogy legyen következménye annak, amit csináltak.
MKKP maradjon meg, mint civil szerkezet, mert annak kurva jók, de pártként megbuktak.
És csak azért nem lett nagyobb következménye ennek a hozzáállásnak, mert a Tisza valóban kiáradt.
ervinator
de örömködj, elvégre győzni is tudni kell
csak nehogy ner 2.0 legyen és te legyél az új bayer
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Még nem, de még van rá 1 órája, hogy megtegye, 3ig tart a sajtótájékoztató.Látom meghallotta a tegnapi kérdésem és elkezdett a magyar sajtótájékoztatón is már angolul beszélni.Mondta, hogy Bolt Up!?
Sixo
szaba
2 hónapja
Látom meghallotta a tegnapi kérdésem és elkezdett a magyar sajtótájékoztatón is már angolul beszélni.Mondta, hogy Bolt Up!?
Sixo
2 hónapja
Látom meghallotta a tegnapi kérdésem és elkezdett a magyar sajtótájékoztatón is már angolul beszélni.
2 hónapja
Sokszor megpróbáltam érvelni a Kutyás szavazóknak itt is, baráti körben is (haszontalanul), de így aludva egyet a tegnapra még egyszer leírom, amit gondolok erről.MKKP és a DK is egyfajta csakazértis alapon be akarta bizonyítani, hogy nekik aztán senki ne mondja meg, hogy ki indulhat és ki nem egy demokráciában. Semmit nem tanultak abból, ami az elmúlt 16 évben 4 kétharmadot adott a Fidesznek, semennyire nem képesek olvasni/megérteni azt, hogy az ellenzéki népléleknek mire van szüksége.
És amikor még az ellenzék nyíltan és tisztán elmondja, hogy mit vár el tőlük, még akkor is azt mondja, hogy nem nincs igazad, majd én jobban tudom helyetted, hogy mire van szükséged, majd én képvisellek téged.
Ezt a fajta totális szemellenzős hozzáállást árazta be teljesen a tegnapi nap. Egy cseppet sem bánom, hogy az MKKP még az 1%-ot sem érte el és remélem a DK is bezuhan 1% alá, hogy legyen következménye annak, amit csináltak.
MKKP maradjon meg, mint civil szerkezet, mert annak kurva jók, de pártként megbuktak.
És csak azért nem lett nagyobb következménye ennek a hozzáállásnak, mert a Tisza valóban kiáradt.
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Где Пётр?
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
szerintem tudták többen lásd Deák Dani elszólását, hogy semmi értelme már ezt nyomniuk. plusz az a dunaújvárosi hangfelvétel, ami szerint a saját aktivistáik fele a Tiszára szavaz.... legfeljebb a sima fidesz pártkatona nem tudta, de a prominens arcok igen, hogy bukó lesz.Én meg lennék lepődve ha itt a Fideszben széles körben nyilvános lettek volna a tényleges számok. Azzal kb veszélyeztették volna azt, hogy egyben maradnak, amíg lemegy a választás, mert ha biztos a bukás, akkor többen kiugorhatnak, nem tesznek bele energiát etc.Egyetértek, Viktor tudta meg max 1-2 bizalmas.
Egyszerűen elhitték a saját hazugságaikat, megkapták felülről, hogy azt kell tolni, hogy faszák vagyunk és elhitték.
ervinator
szaba
Szerkesztette: deyell
built for this shit
2 hónapja

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
gyerekek intézetének kiváló környezet lenneHatvanpusztával mi a terv? Remélem átalakítják valami hasznos dologgá.Theme park?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
szaba
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Amúgy volt már ilyen valaha parlamentáris demokráciában, hogy egy két éve még sehol nem lévő mozgalom/párt választáson kétharmados többséggel elpicsázza az aktuálisan régóta hatalomban lévőt?Szlovéniában az elmúlt 4 választásból 3-at olyan nyert, aki féléve nem volt sehol. Bulgária szintén. Izlandon is megtörtént.
warr_b

2 hónapja
Amúgy volt már ilyen valaha parlamentáris demokráciában, hogy egy két éve még sehol nem lévő mozgalom/párt választáson kétharmados többséggel elpicsázza az aktuálisan régóta hatalomban lévőt?elsőre nem tudom
Egyébként a wiki szerint a TiSza pártot 2020 októberében alapították (Szabó Attila elnök, illetve Deák Boldizsár és Somodi Erzsébet akkori alelnökök 2020 októberében Egerben alapították. Deák Boldizsár a 2000-es években fideszes képviselő volt Eger önkormányzatában. Deák és Somodi korábban a Schmuck Andor-féle Szociáldemokraták jelöltjei voltak), én ezt például nem tudtam, asszony találta tegnap este.
warr_b
másodiknál meg ugye mikor az EP választás volt akkor volt hír hogy keresnek egy létező de inaktív pártot amit kvázi "átvesznek" mert a bejegyzés meg minden túl sokáig tartana
szóval jah sztem sokan tudtuk 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Amúgy volt már ilyen valaha parlamentáris demokráciában, hogy egy két éve még sehol nem lévő mozgalom/párt választáson kétharmados többséggel elpicsázza az aktuálisan régóta hatalomban lévőt? Egyébként a wiki szerint a TiSza pártot 2020 októberében alapították (Szabó Attila elnök, illetve Deák Boldizsár és Somodi Erzsébet akkori alelnökök 2020 októberében Egerben alapították. Deák Boldizsár a 2000-es években fideszes képviselő volt Eger önkormányzatában. Deák és Somodi korábban a Schmuck Andor-féle Szociáldemokraták jelöltjei voltak), én ezt például nem tudtam, asszony találta tegnap este.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
hvg.hu/itthon/20260413_valasztas-szijjarto-peter-facebook-oldal-lecserelt-boritokep
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
www.youtube.com/watch?v=eybcgrVrJSknemzetközi sajttáj
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!