Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Cowboykarcsi90 3 584 — …not me…Im in my prime!
"Csatlakozás az Európai Ügyészséghez, vagyonvisszaszerzési hivatal létrehozása, Alaptörvény módosítása, a jogállam helyreállítása - ezek lesznek az első feladatai a kormánynak Magyar szerint. Azt is beleírják az Alaptörvénybe, hogy miniszterelnök csak két ciklusig szolgálhat."
r.baggio
Erre nagyon kíváncsi leszek, hogy tényleg bele teszik e, illetve hogy ha bele, az ténylegesen ezt is fogja jelenteni, nem csak üres jogászkodás.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Ezek elég kemény szavak, lehet elkezedenék félni kicsit a Fideszes holdudvar helyében.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
Meg van Szíjjártó
gamerkr
 hvg.hu/itthon/20260413_szijjarto-peter-budapest-megtalaltuk-kulugyminiszterium-valasztasi-vereseg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 627
Duró Dóra Darálója

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
darálják, hát hogyne Péter.

2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
megvan szjíjas 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Meg van Szíjjártó

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 944 — Lucas Scott
MP - 3-ig kerdezhetek próbálok rövidn valaszolni.
Erre 30 perce csak ő mondja 😀
Toca
ha az egeszet te beszeled akkor nincs kerdes. erre nem jottek ra a fidesznel.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 117 — no es importante
"Csatlakozás az Európai Ügyészséghez, vagyonvisszaszerzési hivatal létrehozása, Alaptörvény módosítása, a jogállam helyreállítása - ezek lesznek az első feladatai a kormánynak Magyar szerint. Azt is beleírják az Alaptörvénybe, hogy miniszterelnök csak két ciklusig szolgálhat."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
fel kellett volna szívni azt a csíkot Petya, kicsit frissebb lennél.
Kenny
EÜ-s tegnap elszívta mind 😀
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
MP - 3-ig kerdezhetek próbálok rövidn valaszolni.
Erre 30 perce csak ő mondja 😀
Toca
😀 😀
amúgy jól beszél, m1 nézők ennyi ideig úgysem látták még 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
MP - 3-ig kerdezhetek próbálok rövidn valaszolni.
Erre 30 perce csak ő mondja 😀
Toca
mondta hogy csak 2 kérdés fog beleférni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
fel kellett volna szívni azt a csíkot Petya, kicsit frissebb lennél.

2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
MP - 3-ig kerdezhetek próbálok rövidn valaszolni.
Erre 30 perce csak ő mondja 😀
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
valóban tök más választási rendszer, többek között azért mert az EU-n belül ennyire sehol sem tudta a maga javára formálni a választási rendszert a kormánypárt mint nálunk a fidesz. ennyire sehol sem lejtett a pálya a kormánypárt javára. és nem csak jogilag, ott volt a hatalmas média és anyagi fölényük is. és így sikerült őket tönkreverni egy 2 éve létező pártnak. nem hiszem hogy bármelyik szlovén vagy bolgár párt tudott hasonlót produkálni.
deyell
ez tény, ezt nem is vitatom.

annyi a mondanivalóm, hogy nem egyedülálló, hogy rövid idő alatt berobban valaki a politikába. mondjuk a Szőke Torgyán is ugye elég rapid módon nyerte meg először a GOP-t, majd az elnöki széket... szóval...

de tény, a Fidesz ellen sikerült fordítani a saját fegyverét, ez egyedülálló

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Látom meghallotta a tegnapi kérdésem és elkezdett a magyar sajtótájékoztatón is már angolul beszélni.
Sixo
Egy nemzetközi sajttájon

Poloska vagyok.
2 hónapja
rva 4 706 — Me for President!
Amúgy volt már ilyen valaha parlamentáris demokráciában, hogy egy két éve még sehol nem lévő mozgalom/párt választáson kétharmados többséggel elpicsázza az aktuálisan régóta hatalomban lévőt?
warr_b
Szlovéniában az elmúlt 4 választásból 3-at olyan nyert, aki féléve nem volt sehol. Bulgária szintén. Izlandon is megtörtént.
Gyurma Pappa
de ők nem kaptak 53%-ot és kétharmadot. szlovénoknál 28%-kal és minimális különbséggel nyert a kormánypárt. nem akarom hype-olni, de az a politikai teljesítmény amit MP véghez vitt az elmúlt 2 évben ekkora ellenszél és nyomás alatt, az a modern politika történetében igen ritka. mint politikus ott van a legtehetségesebbek között világ viszonylatban is. ebből persze nem következik hogy milyen államférfi lesz, de ezt ismerjük neki, amit letett az asztalra az elmúlt két évben, az bravúros teljesítmény volt.
deyell
biztos, hogy politikai teljesítmény? nekem inkább projektnek tűnik mint politikának.
azt nem vitatom, hogy sokszor annyi munkát tettek bele, mint a Fidesz, és alulról építkeztek, amit a Fidesz felülről akart megoldani (HK,DPK) az országjárás mint munka egyszerűen megkérdőjelezhetetlen.
volt egy hatalmas rendszerváltó akarat, és ő megfelelően csatornázta össze őket. a politika innen kezdődik.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 865 — Sworn to the Dark
Amúgy volt már ilyen valaha parlamentáris demokráciában, hogy egy két éve még sehol nem lévő mozgalom/párt választáson kétharmados többséggel elpicsázza az aktuálisan régóta hatalomban lévőt?
warr_b
Szlovéniában az elmúlt 4 választásból 3-at olyan nyert, aki féléve nem volt sehol. Bulgária szintén. Izlandon is megtörtént.
Gyurma Pappa
de ők nem kaptak 53%-ot és kétharmadot. szlovénoknál 28%-kal és minimális különbséggel nyert a kormánypárt. nem akarom hype-olni, de az a politikai teljesítmény amit MP véghez vitt az elmúlt 2 évben ekkora ellenszél és nyomás alatt, az a modern politika történetében igen ritka. mint politikus ott van a legtehetségesebbek között világ viszonylatban is. ebből persze nem következik hogy milyen államférfi lesz, de ezt ismerjük neki, amit letett az asztalra az elmúlt két évben, az bravúros teljesítmény volt.
deyell
oké, tök más választási rendszer.

a magyar választási rendszer teszi ilyenné ezt az eredményt. egy igazságosabb, arányosabb rendszerben nem lenne kétharmad.

Tóth P. nagyon jól átlátta, hogy kell a rendszert kihasználni, és tökéletesen végigvitték a tervet.

(nem a mostani szlovén választásról beszéltem, hanem az előtte lévőkről, és a mostani kormánypárt az előző választás előtt alakult nem sokkal)
Gyurma Pappa
valóban tök más választási rendszer, többek között azért mert az EU-n belül ennyire sehol sem tudta a maga javára formálni a választási rendszert a kormánypárt mint nálunk a fidesz. ennyire sehol sem lejtett a pálya a kormánypárt javára. és nem csak jogilag, ott volt a hatalmas média és anyagi fölényük is. és így sikerült őket tönkreverni egy 2 éve létező pártnak. nem hiszem hogy bármelyik szlovén vagy bolgár párt tudott hasonlót produkálni.

built for this shit

2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Kemény beszéd Magyar Pétertől. Nem marad benne semmi és nem finomkodik.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
„Orbán Viktor most nemrégiben már gratulált Magyar Péternek. Én is szeretnék gratulálni – a Facebooknak, és a Facebook mögött álló, szilícium-völgyi globális óriáscégnek, mert megszerezte az első magyar miniszterelnököt”
– mondta Toroczkai László🟩 eredményértékelő beszédében.

LMAO, Lackómackó inkább örüljön, hogy éppen becsusszant a Parlamentbe, de úgy viselkedik, mintha valami kibaszott nagy erő lenne. mondjuk akkor törölhetné magát a celeb házaspárjuk is FB-ről, nem?
petey
széljobb szavazó haverom (miép, jobbik, mhm) aki vallja hogy ő centrista ennyit írt mikor facepalmoltam hogy toró mekkora hulladék

"Erősen van benne valami"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 944 — Lucas Scott
Tóth P. nagyon jól átlátta, hogy kell a rendszert kihasználni, és tökéletesen végigvitték a tervet.

Gyurma Pappa
na még o nyert nagyot tegnap. vszeg a naptarja betelt a kovetkezo 3-4 valasztasra ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
forbes is rajtunk rugózik

 www.forbes.com/sites/siladityaray/2026/04/13/how-hungarys-child-sex-abuse-scandal-contributed-to-orbans-downfall/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
„Orbán Viktor most nemrégiben már gratulált Magyar Péternek. Én is szeretnék gratulálni – a Facebooknak, és a Facebook mögött álló, szilícium-völgyi globális óriáscégnek, mert megszerezte az első magyar miniszterelnököt”
– mondta Toroczkai László🟩 eredményértékelő beszédében.

LMAO, Lackómackó inkább örüljön, hogy éppen becsusszant a Parlamentbe, de úgy viselkedik, mintha valami kibaszott nagy erő lenne. mondjuk akkor törölhetné magát a celeb házaspárjuk is FB-ről, nem?

2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Amúgy volt már ilyen valaha parlamentáris demokráciában, hogy egy két éve még sehol nem lévő mozgalom/párt választáson kétharmados többséggel elpicsázza az aktuálisan régóta hatalomban lévőt?
warr_b
Szlovéniában az elmúlt 4 választásból 3-at olyan nyert, aki féléve nem volt sehol. Bulgária szintén. Izlandon is megtörtént.
Gyurma Pappa
de ők nem kaptak 53%-ot és kétharmadot. szlovénoknál 28%-kal és minimális különbséggel nyert a kormánypárt. nem akarom hype-olni, de az a politikai teljesítmény amit MP véghez vitt az elmúlt 2 évben ekkora ellenszél és nyomás alatt, az a modern politika történetében igen ritka. mint politikus ott van a legtehetségesebbek között világ viszonylatban is. ebből persze nem következik hogy milyen államférfi lesz, de ezt ismerjük neki, amit letett az asztalra az elmúlt két évben, az bravúros teljesítmény volt.
deyell
oké, tök más választási rendszer.

a magyar választási rendszer teszi ilyenné ezt az eredményt. egy igazságosabb, arányosabb rendszerben nem lenne kétharmad.

Tóth P. nagyon jól átlátta, hogy kell a rendszert kihasználni, és tökéletesen végigvitték a tervet.

(nem a mostani szlovén választásról beszéltem, hanem az előtte lévőkről, és a mostani kormánypárt az előző választás előtt alakult nem sokkal)

2 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048