Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
"Csatlakozás az Európai Ügyészséghez, vagyonvisszaszerzési hivatal létrehozása, Alaptörvény módosítása, a jogállam helyreállítása - ezek lesznek az első feladatai a kormánynak Magyar szerint. Azt is beleírják az Alaptörvénybe, hogy miniszterelnök csak két ciklusig szolgálhat."Erre nagyon kíváncsi leszek, hogy tényleg bele teszik e, illetve hogy ha bele, az ténylegesen ezt is fogja jelenteni, nem csak üres jogászkodás.
r.baggio
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
2 hónapja
Ezek elég kemény szavak, lehet elkezedenék félni kicsit a Fideszes holdudvar helyében.
2 hónapja
Meg van Szíjjártóhvg.hu/itthon/20260413_szijjarto-peter-budapest-megtalaltuk-kulugyminiszterium-valasztasi-vereseg
gamerkr
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
MP - 3-ig kerdezhetek próbálok rövidn valaszolni.ha az egeszet te beszeled akkor nincs kerdes. erre nem jottek ra a fidesznel.
Erre 30 perce csak ő mondja 😀
Toca
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
"Csatlakozás az Európai Ügyészséghez, vagyonvisszaszerzési hivatal létrehozása, Alaptörvény módosítása, a jogállam helyreállítása - ezek lesznek az első feladatai a kormánynak Magyar szerint. Azt is beleírják az Alaptörvénybe, hogy miniszterelnök csak két ciklusig szolgálhat."

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
fel kellett volna szívni azt a csíkot Petya, kicsit frissebb lennél.EÜ-s tegnap elszívta mind 😀
Kenny
2 hónapja
MP - 3-ig kerdezhetek próbálok rövidn valaszolni.😀 😀
Erre 30 perce csak ő mondja 😀
Toca
amúgy jól beszél, m1 nézők ennyi ideig úgysem látták még 😊
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
MP - 3-ig kerdezhetek próbálok rövidn valaszolni.mondta hogy csak 2 kérdés fog beleférni 😀
Erre 30 perce csak ő mondja 😀
Toca
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
fel kellett volna szívni azt a csíkot Petya, kicsit frissebb lennél.
2 hónapja
MP - 3-ig kerdezhetek próbálok rövidn valaszolni.Erre 30 perce csak ő mondja 😀
2 hónapja
valóban tök más választási rendszer, többek között azért mert az EU-n belül ennyire sehol sem tudta a maga javára formálni a választási rendszert a kormánypárt mint nálunk a fidesz. ennyire sehol sem lejtett a pálya a kormánypárt javára. és nem csak jogilag, ott volt a hatalmas média és anyagi fölényük is. és így sikerült őket tönkreverni egy 2 éve létező pártnak. nem hiszem hogy bármelyik szlovén vagy bolgár párt tudott hasonlót produkálni.ez tény, ezt nem is vitatom.
deyell
annyi a mondanivalóm, hogy nem egyedülálló, hogy rövid idő alatt berobban valaki a politikába. mondjuk a Szőke Torgyán is ugye elég rapid módon nyerte meg először a GOP-t, majd az elnöki széket... szóval...
de tény, a Fidesz ellen sikerült fordítani a saját fegyverét, ez egyedülálló

2 hónapja
Látom meghallotta a tegnapi kérdésem és elkezdett a magyar sajtótájékoztatón is már angolul beszélni.Egy nemzetközi sajttájon
Sixo
Poloska vagyok.
2 hónapja
biztos, hogy politikai teljesítmény? nekem inkább projektnek tűnik mint politikának.de ők nem kaptak 53%-ot és kétharmadot. szlovénoknál 28%-kal és minimális különbséggel nyert a kormánypárt. nem akarom hype-olni, de az a politikai teljesítmény amit MP véghez vitt az elmúlt 2 évben ekkora ellenszél és nyomás alatt, az a modern politika történetében igen ritka. mint politikus ott van a legtehetségesebbek között világ viszonylatban is. ebből persze nem következik hogy milyen államférfi lesz, de ezt ismerjük neki, amit letett az asztalra az elmúlt két évben, az bravúros teljesítmény volt.Amúgy volt már ilyen valaha parlamentáris demokráciában, hogy egy két éve még sehol nem lévő mozgalom/párt választáson kétharmados többséggel elpicsázza az aktuálisan régóta hatalomban lévőt?Szlovéniában az elmúlt 4 választásból 3-at olyan nyert, aki féléve nem volt sehol. Bulgária szintén. Izlandon is megtörtént.
warr_b
Gyurma Pappa
deyell
azt nem vitatom, hogy sokszor annyi munkát tettek bele, mint a Fidesz, és alulról építkeztek, amit a Fidesz felülről akart megoldani (HK,DPK) az országjárás mint munka egyszerűen megkérdőjelezhetetlen.
volt egy hatalmas rendszerváltó akarat, és ő megfelelően csatornázta össze őket. a politika innen kezdődik.
2 hónapja
valóban tök más választási rendszer, többek között azért mert az EU-n belül ennyire sehol sem tudta a maga javára formálni a választási rendszert a kormánypárt mint nálunk a fidesz. ennyire sehol sem lejtett a pálya a kormánypárt javára. és nem csak jogilag, ott volt a hatalmas média és anyagi fölényük is. és így sikerült őket tönkreverni egy 2 éve létező pártnak. nem hiszem hogy bármelyik szlovén vagy bolgár párt tudott hasonlót produkálni.oké, tök más választási rendszer.de ők nem kaptak 53%-ot és kétharmadot. szlovénoknál 28%-kal és minimális különbséggel nyert a kormánypárt. nem akarom hype-olni, de az a politikai teljesítmény amit MP véghez vitt az elmúlt 2 évben ekkora ellenszél és nyomás alatt, az a modern politika történetében igen ritka. mint politikus ott van a legtehetségesebbek között világ viszonylatban is. ebből persze nem következik hogy milyen államférfi lesz, de ezt ismerjük neki, amit letett az asztalra az elmúlt két évben, az bravúros teljesítmény volt.Amúgy volt már ilyen valaha parlamentáris demokráciában, hogy egy két éve még sehol nem lévő mozgalom/párt választáson kétharmados többséggel elpicsázza az aktuálisan régóta hatalomban lévőt?Szlovéniában az elmúlt 4 választásból 3-at olyan nyert, aki féléve nem volt sehol. Bulgária szintén. Izlandon is megtörtént.
warr_b
Gyurma Pappa
deyell
a magyar választási rendszer teszi ilyenné ezt az eredményt. egy igazságosabb, arányosabb rendszerben nem lenne kétharmad.
Tóth P. nagyon jól átlátta, hogy kell a rendszert kihasználni, és tökéletesen végigvitték a tervet.
(nem a mostani szlovén választásról beszéltem, hanem az előtte lévőkről, és a mostani kormánypárt az előző választás előtt alakult nem sokkal)
Gyurma Pappa
built for this shit
2 hónapja
Kemény beszéd Magyar Pétertől. Nem marad benne semmi és nem finomkodik.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
„Orbán Viktor most nemrégiben már gratulált Magyar Péternek. Én is szeretnék gratulálni – a Facebooknak, és a Facebook mögött álló, szilícium-völgyi globális óriáscégnek, mert megszerezte az első magyar miniszterelnököt”széljobb szavazó haverom (miép, jobbik, mhm) aki vallja hogy ő centrista ennyit írt mikor facepalmoltam hogy toró mekkora hulladék
– mondta Toroczkai László🟩 eredményértékelő beszédében.
LMAO, Lackómackó inkább örüljön, hogy éppen becsusszant a Parlamentbe, de úgy viselkedik, mintha valami kibaszott nagy erő lenne. mondjuk akkor törölhetné magát a celeb házaspárjuk is FB-ről, nem?
petey
"Erősen van benne valami"
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Tóth P. nagyon jól átlátta, hogy kell a rendszert kihasználni, és tökéletesen végigvitték a tervet.na még o nyert nagyot tegnap. vszeg a naptarja betelt a kovetkezo 3-4 valasztasra ...
Gyurma Pappa
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
forbes is rajtunk rugózikwww.forbes.com/sites/siladityaray/2026/04/13/how-hungarys-child-sex-abuse-scandal-contributed-to-orbans-downfall/
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
„Orbán Viktor most nemrégiben már gratulált Magyar Péternek. Én is szeretnék gratulálni – a Facebooknak, és a Facebook mögött álló, szilícium-völgyi globális óriáscégnek, mert megszerezte az első magyar miniszterelnököt”– mondta Toroczkai László🟩 eredményértékelő beszédében.
LMAO, Lackómackó inkább örüljön, hogy éppen becsusszant a Parlamentbe, de úgy viselkedik, mintha valami kibaszott nagy erő lenne. mondjuk akkor törölhetné magát a celeb házaspárjuk is FB-ről, nem?
2 hónapja
oké, tök más választási rendszer.de ők nem kaptak 53%-ot és kétharmadot. szlovénoknál 28%-kal és minimális különbséggel nyert a kormánypárt. nem akarom hype-olni, de az a politikai teljesítmény amit MP véghez vitt az elmúlt 2 évben ekkora ellenszél és nyomás alatt, az a modern politika történetében igen ritka. mint politikus ott van a legtehetségesebbek között világ viszonylatban is. ebből persze nem következik hogy milyen államférfi lesz, de ezt ismerjük neki, amit letett az asztalra az elmúlt két évben, az bravúros teljesítmény volt.Amúgy volt már ilyen valaha parlamentáris demokráciában, hogy egy két éve még sehol nem lévő mozgalom/párt választáson kétharmados többséggel elpicsázza az aktuálisan régóta hatalomban lévőt?Szlovéniában az elmúlt 4 választásból 3-at olyan nyert, aki féléve nem volt sehol. Bulgária szintén. Izlandon is megtörtént.
warr_b
Gyurma Pappa
deyell
a magyar választási rendszer teszi ilyenné ezt az eredményt. egy igazságosabb, arányosabb rendszerben nem lenne kétharmad.
Tóth P. nagyon jól átlátta, hogy kell a rendszert kihasználni, és tökéletesen végigvitték a tervet.
(nem a mostani szlovén választásról beszéltem, hanem az előtte lévőkről, és a mostani kormánypárt az előző választás előtt alakult nem sokkal)
